Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Čaki....a ni bil tule zdaj pred tem še en post???

Brisanje??

 

V bistvu - je najmanj pomembno, kaj si kdo drug misli o tem. Važno je, kaj sam čutiš. Če se ti zdi naskakovanje ok...potem je pač tako. Le, da potem nimaš kaj iskati v vezi. Ker je ni.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pa še nekaj sem se spomnila.

Nedolgo nazaj sem se pogovarjala z eno fajno starejšo gospo. Z možem bosta kmalu praznovala 89 oz. 90 rojstni dan. Kar nekaj let zakona imata za sabo..60 in drobiž.

Povedala mi je nekaj izredno zanimivega. Narmreč - mož je že od 40 l. impotenten. Popolnoma. Nič veselice doma, čisto nič. Se imata rada...le da je on ŠE VEDNO LJUBOSUMEN NANJO. (normalno - jaz bi tudi..ne glede, če si toliko in toliko star).

Nisem je upala vprašati, kako je preživela 50 l. brez seksa.

Ker jaz ne bi. Tako. Definitivno ne. Pa zakonska obveza gor ali dol.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmmmmmmmmm, zanimivo, ja saj so alternative - take mislim, brez varanja, ampak 50 let alternative je tudi huda. ne bom komentirala, kaj jaz v tem primeru bi, bi bila v hudem precepu, vedela bi pa samo takrat, ko bi bila tam.

 

Sicer se mi je pa ta teden sodelavec, ki se ločuje zaupal,da je ženo cca. 20 let varal (tako priložnostno, običajno z vezanimi dekleti), zdaj je z neko drugo deklico, pa ni siguren, če se je odločil prav. Hm... sem mu rekla, da jaz sem zase proti tem zadevam, da me pa ne moti, če npr. obeh partnerjev ne moti občasna gimnastika. Pa mi je odgovoril, da njemu ne bi bilo prav, da bi ženi povedal, da jo vara, pa bi se ona strinjala s tem, še manj bi mu bilo pa prav, da bi ga ona varala. Hm... zanimivo, vsak s svojo logiko, kolikor nas je.

 

Le po svoji vesti....

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Popolnoma. Nič veselice doma, čisto nič. Se imata rada...le da je on ŠE VEDNO LJUBOSUMEN NANJO. (normalno - jaz bi tudi..ne glede, če si toliko in toliko star).Nisem je upala vprašati, kako je preživela 50 l. brez seksa.

zanimivo.

Jest mislim,da bi se jo upal prašat, sej se je s tem že davno soočila..zihr pa si je poiskala kaj drgačnega nadomestka....(pa ni za v javnost) .

Kaj pa tisti pari,ki eden od njiju postane kr naenkrat invalid? ...če partner razume,bo to dopustil, da se drugi .zdravi partner okrog suče..pa še vedno lahko pride nazaj (ljubezen)

:inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poki odvisno kakšen invalid. Saj invalidnost ni nujno ovira. Zdaj npr. ko dragega že 5 mesecev boli medenica in ni glih v formi za kakšne Ricky al pa Elvis gibe, pa še vedno če so čustva in je želja, obstaja ogromno raznih variant in ni niti dolgčas užitki so, če je volja se vse da....

 

Razen impotenca, je pa verjetno druga zadeva.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Z menoj je impotenca nemogoča - Svinjsko levji Ego x:Dx x:Dx x:Dx :inocent: :palec: .

 

Se hecam, odkrito povedano ne vem. Sem zelo zelo zelo proti varanju za moj zakon, ostali naj si spedenajo te zadeve kakor njim ljubo. Zdaj teoretično rečeno prva zadeva, ki mi pade na pamet je, da je dosti oblik nežnosti, da ne gre za odpoved spolnosti v vseh pogledih, če si iznajdljiv, ni treba sto na uro trpet.

 

Sicer pa, jaz napol laik za to zadevo, a ni impotenca psihičnega izvora ?????? Bolj kompliciraš v sebi in partner to zadevo, bolj je shit. No ja mogoče se pa motim....

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem zelo zelo zelo proti varanju za moj zakon

Sej razumem to, da imas to v svoji glavi tako poslihtano.. To je za moje pojme zelo zdrav nacin razmisljanja. Mogoce ne edini, ki je zdrav.. ampak menim, da je zdrav.

 

Samo nikakor pa ne morem razumeti zakaj si proti varanju, ce imas to poslihtano v sebi? Kaj potem ta "proti" pocne v tebi? Ali pa ce bi bila "ZA" bi se spraseval isto. Kaj je problem, da je clovek ZA ali PROTI?

To je ista energija samo iz razlicnega konca..

 

Torej zakaj proti.. Janja? Ce imas to zrihtano.. ne moras biti proti! Sploh pa ne mores biti proti za tvoj zakon, ker tvoj zakon ne obstaja.. je le iluzija. smrt ga zbrise. Odnos pa ostane.. ampak ni pa to edini odnos, ki ostane.. tko da je nemogoce karkoli trditi glede tega.. ampak preprosto ravnati po svoji zavesti.

 

Zakaj je spet seks merilo? A so religije res naredile se veliko vecjo skodo, kot se je meni sprva zdelo?

Pustmo to pri miru, ker seks ni namenjen debatiranju.. danes pa ga vsi izkoriscija tako za reklame, kot za ekonomijo.. in denar in religije ga izkoriscajo za vojne - ustvarjanje vojakov.. in zatiranje ljudstva in svoje vladanje in svoj biznis. Vsi uporabljajo seks.. Kamor veter piha.. in tako kot ti seks prav pride se pravi izgovor.. , tako se ta nesrecni seks izkorisca.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oho Tjazy, welcome x:)x :palec: .

 

Saj veš,d a na tejli temi ostajava vedno na različnih bregih. Jaz spolnost povezujem s čustvi, tako se ne pojavi nikdar tako zelo simpatičen ali privlačen moški, da bi me zamikalo z njim kulturno izmenjevati telesne tekočine. Se mi še ni zgodilo.

 

Načeloma sicer ne čakam komaj, da bi moj dragi spoznal kakšno drugo deklico, s katero bi si želel preživeti ostanek življenja, ampak če bi se kaj takega zgodilo, bi se mi zdelo pošteno da pove in zaželela bi mu srečo. Nisem pa pristaš gostovanja po različnih posteljah, ker pač te zadeve povezujem s čustvi. Jaz osebno se ne bi dobro počutila v taki zvezi, zato je tudi ne želim.

 

Me pa sploh ne moti, če je kdo mnenja, da s takim splonim življenjem ni nič narobe in če je takega mnenja tudi partner. Verjetno potem pridejo v poštev tudi razne izmenjave partnerjev, orgije, vse oblike. Nimam čisto nič proti, ampak jaz osebno tega ne prakticiram, niti ne bi bila ena izmed partnerk mojega dragega.

 

Si pa verjetno tudi v praksi izvajalec tvojega motta Svet je narejen preprosto, tako da kar uživaj x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem zakaj poznas samo eno ali drugo plat.. Ali clovek seksa vse-povrek.. ali pa je po eticnih in druzbenih normah..

To je isti nacin... kot biti ZA ali PROTI..

 

A je tko zelo tezko biti v sredini? Ko nisi niti ZA niti PROTI. AMPAK SI!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj tudi jaz nimam takšnega mnenja, kot si me zdajle določil. Saj ni nujno, da vsepovprek, jaz pač ne bi z nikomer drugim, ker sem osebno mnenja, da med ljubimci in partnerji (kar je v mojem primeru mož) obstajajo neka posebna čustva, ki se lahko spletejo samo do te dotične osebe. Spolnost meni osebno poleg izgube kalorij in fizičnega užitka pomeni popolna predaja - čustvena, popolno zaupanje, globoka ljubezen, tega pa jaz do več kot ene osebe naenkrat še nisem čutila.

 

Tule me boš zelo zelo težko (beri ne boš x:Dx ) v kakšno drugo mnenje zame osebno prepričal, jaz pa cenim tvoj pogled zate na te zadeve in če ti znese živeti po tvojih prepričanjih (v to sem sigurna), tako da je tudi za vse vpletene krasno, ti lahko samo čestitam. Jaz bi pa ob življenju tvojega prepričanja trpela in sem srečna ob svojem, zato tako tudi živim. x:Xx :inocent: x:)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj te ne prepricujem ali zelim, da razmisljas drugace. Sem spregledal, da si ze prej govorila, da brez custev ne gre. Ja.. sej se strinjam s teboj.. brez custev jasno ne gre. Potem je res boljsi fitnes.

Ne razumes, kaj hocem povedati.. pozabi zdej vse te predstave in probi razumeti da v prvi vrsti govorim, da je vsako obsojanje nakazovanje problema.

Osredotoci se na tisti PROTI in ZA.. ne pa na to, kako komu laufajo zadeve. To ni toliko pomembno.

In jaz se cist strinjam s tabo.. o vsem kar poves.. samo sprasujem te od kje je prisel ta PROTI! Tega ne razumem.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predvidevam, da me ne prepričuješ, da gre bolj za izmenjavo mnenj in pojasnjevanje stališč x:)x :palec: .

 

Ne vem pa kaj sprašuješ s tem od kod je prišel ta PROTI.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja.. ne prepricujem te.. Ze na uspehu mi je bilo vsec tvoje razmisljanje... tudi vse ostalo... ne o tem...

 

Torej rekla, si, da si PROTI varanju v tvojem zakonu?

 

Zakaj PROTI??? To te sprasujem.

 

Pa sej vem, kaj bos odgovorila.. ampak potem bi bilo bolje reci.. da tega v tvojem zakomu pac ni... in je vse cool. Ni potrebe po "biti PROTI.."

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha ha ha, pa te bom presenetila. ne bom rekla, da tega ni, ker sem lahko 100% samo zase prepričana. Si želim, da tega ne bi bilo x:)x xsrcx :inocent: . Takega mnenja sem od nekdaj - tega si pri nobenem partnerju nikoli nisem želela.

 

Razumem dejstvo, da se vsakemu lahko kdaj pojavi nova oseba v življenju, s katero si želi naprej živeti in tako željo bi lahko normalno sprejela in spoštovala tudi pri svojem možu. Ampak da bi bila s komerkoli kdajkoli skupaj in da bi lahko delila spolnost še s kom, to je pa zame preveč in ker vem,d a na ta način nisem sposobna funkcionirat, si tega enostavno ne privoščim. Vem da ne bi zmogla več takšne vloge žene, ki je meni vzor, ker za tak sistem potrebujem veliko ljubezni in zaupanja, kar bi pa v tem primeru enostavno izpuhtelo.

 

Enostavno si tudi ne znam v resnici predstavljati, da imaš lahko še vedno tako zelo noro rad partnerja, da kljub temu da se ljubiš še s kom drugim to isto čutiš.

 

Tvoja razlaga? x:)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale razlaga je cist dobra.. To pomeni, da nisi proti, ampak ne funkcioniras na ta nacin.. Ce prav razumem?

Sej po moji logiki nihce ne more tako delovati, da lahko pozornost hkrati usmerja ne vec partnerjev. Mogoce pa.. ne vem.

Vem samo to, da tega nikoli ne mores spraviti v kolupe... ker to ni nekaj, kar bi imel 100% v nadzoru, Ce pa je.. potem pa je UMsko in potem je itak za vse skupaj popolnoma vseeno. Ce nekaj umsko nadzorujes, potem je to iluzija od iluzije.

 

Se vedno pa mi ni jasno, zakaj so ljudje prizadeti, ce pa se to zgodi.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hi hi hi, mojo razlago si razumel ja, tako kot je mišljena, bolj pa me je zanimalo, kaj ti misliš, če se da v primeru, da si dopuščaš spolnost še s kom drugim še naprej izražati toliko ljubezni in čustev svojemu partnerju (mislim tistemu s katerim si v zvezi).

 

Moram ti pa še enkrat reči,da mi je tvoj način razmišljanja všeč, da če je človek sposoben tako zelo poenostavljati zadeve in je seveda partner to sposoben tudi sprejemati in če sta oba sposobna užiti srečo, odpade ocean problemov, s katerimi se veliko ljudi dnevno srečuje. x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poko.. nic se ne izda.. samo vsak pac zivi svoje zivljenje po svobodni volji. In tega bi se morali vsi zavedati, da zivimo z zivimi ljudmi, ki pa so nepredvidljivi in vedno naredijo nakaj, ker pac takrat tako zacutijo.. iz taksnega ali drugacnega motiva. Mogoce kasneje ugotovijo, da je bila napaka.. in so se zmotili in potem popravijo.

Vsi pa dejanja drugih jemljemo osebno, kot da so to nam storili, zato pride do prizadetosti. To je halucinacija. To niti malo ni logicno. Potem pa je se bolj nelogicno, da se zaradi tega prepiramo.

 

Janja... kaj jaz mislim glede vec partnerjev? Da je in da ni mozno. In sicer ni mozno v taksnem sistemu kot zdaj zivimo, formirani v druzine in te egoisticne variante.

Je pa zelo preprosto mozno, ce zivi nekaj ljudi v skupnosti.. kar je za vecino skoraj nesprejemljivo vsaj kar se tice intimnih odnosov.. Potem pa ne vem v cem bi bil problem..

 

Lahko pa zivis tudi kot popotnik recimo in nekaj casa zivis v enem mestu... in gres naprej.. do naslednje oaze.. in tam prezivis kaksno leto.. in gres naprej.. Potem pa ni nobenih pravil..

 

Odvisno je od nacina zivljenja. Sem mnenja, da bi moral zeloten zahod zamenjati nacin zivljenja..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja... kaj jaz mislim glede vec partnerjev? Da je in da ni mozno. In sicer ni mozno v taksnem sistemu kot zdaj zivimo, formirani v druzine in te egoisticne variante.

Je pa zelo preprosto mozno, ce zivi nekaj ljudi v skupnosti.. kar je za vecino skoraj nesprejemljivo vsaj kar se tice intimnih odnosov.. Potem pa ne vem v cem bi bil problem..

 

Lahko pa zivis tudi kot popotnik recimo in nekaj casa zivis v enem mestu... in gres naprej.. do naslednje oaze.. in tam prezivis kaksno leto.. in gres naprej.. Potem pa ni nobenih pravil..

 

Odvisno je od nacina zivljenja. Sem mnenja, da bi moral zeloten zahod zamenjati nacin zivljenja..

Kako pa vidiš npr. tvoj način razmišljanja, pa življenje tule in zdaj? Ne zanimajo me direktno tvoje izpovedi (ni to smisel mojega vprašanja nekoga zaslišati), ampak ali vidiš možnost in pče kakšno, začloveka takšnega mišljenja kot si ti, po eni strani živeti družinsko življenje, se razdajati partnerju ali partnerki in otroku ali otrokom, po drugi strani pa si vzeti kar ti življenje ponuja, s tem da vse normalno teče?

 

Mislim,d a si precej dobro predstavljam, kako si ti predstavljaš, da bi lahko zadeve funkcionirale, samo ko ta sistem želim prenesti v prakso in vključit resnične ljudi, se mi nekako zdi težko izvedljivo. Ti dejansko živiš podoben stil življenja, pa ste vsi zadovoljni, ali je to tvoj ideal?

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razdajati se partnerki in otroku in vzeti kar ti zivljenje ponuja je eno in isto.. ker to mi je zivljenje ponudilo. Zakaj si to razdelila na nasprotje, ce pa je v resnico partner tisto, kar mi zivljenje ponuja?!

Ziveti druzinsko zivljenje.. Nihce v resnici ne zivi druznsko zivljenje.. ker druzinsko zivljenje ne obstaja v resnici. Obstaja samo zivljenje.. Clovek bi moral odvreci vse pridevnike. Ker kreirajo predstave.. in iluzije.. kar je isto.

Verjetno si ne predatavljas mojega stila zivljenja.. ker v mojem stilu ni nic taksnega, kar se ne bi dalo prenesti v resnicno zivljenje..

Ce si predstavljas da je moj stil taksen, da lahko vsak z vsakim.. potem si napacno predstavljas.. Zelim samo razbiti to navezanost, posedovalnost, lastninjenje.. in podobno.

Ce se cutis prizadet, ko pomislis, da tvoj partner seksa z drugim... potem je ogromno navlake v UMU.. in to je potrebno spucati. Ko pa to ni vec tvoj problem.. potem pa ne najdem enega samega razloga, zakaj hudica, bi sel nekdo seksat z drugim, ce zivi s svojim partnerjem? Jaz ne vem zakaj.. bi sel., kadar to partnerja ne prizadene.. ?!?!?!? Mogoce ti ves? Ve kdo?

Je pa res, da nekako oba s partnerico hrepeniva.. po zivljenju, ki ni sistemsko. Zivljenje brez socialne varnosti, brez drzav, brez religij, brez iluzij.. brez strogega formiranja na druzine.. nekako tako, kot zivijo v nekaterih plemenih. To je zivljenje na najvisji mozni povezavi z naravo. Ko nimas nic, kar bi lahko izgubil, ko niti oblek nimas... ampak si lahko gol, ce to podnebje dopusca. Ko nimas kaj izgubiti lahko resnicno zivis.. prej ne mores.

Ce imas avto, ki ga moras zakleniti, ker se bojis, da ti ga bojo ukradli.. potem umiras.. ko imas SEBE.. potem zivis.

 

Drugace pa kar se tice seksa.. bi bilo najbolje, ce bi se cca 100 let celotno clovestvo vzdrzalo seksa.. in izginemo iz tega planeta, da se Zemlja malo opomore.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...