Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Ojla,

 

ne sploh si ne mislim,da po tvojem naj bi kar vsak z vsakim, še zdaleč ne. Ampak npr. ni mi jasno, če npr. spiš z nekom, ki ni tvoj življenjski sopotnik - da se spet izrazim na tebi nevšečen način (ampak pač moram, da bo jasno kaj sploh sprašujem), potem imaš verjetno po tvoji logiki tudi določena čustva do te osebe. Pa te ne mika npr. s to drugo všečno osebo preživeti več časa kot zgolj za rekreacijo. Če te, kako se potem lahko razdajaš prvotnemu partnerju še naprej tako intenzivno, pa npr. tudi otroku, ker enostavno v praksi že časovno ne sfuraš.

 

Saj meni osebno ta seks kot seks ne predstavlja tak grozen problem, pač potelovadiš z drugim, meni je problem v zvezi s tem,da podariš neko zelo zelo zelo osebno zadevo še nekomu, se zbližuješ še s kom in potem sem mnenja, da enostavno ljubljeni osebi ali pa ona tebi ne moreš biti več tako predan. Ne vem, če se lahko v takem primeru še čutiš varno z nekom, ljubljenega, sprejetega.... teoretično si predstavljam kam približno meriš, v praksi pa mislim, da nas veliko nosi mnogo različnih štampiljk s seboj in si razen v idealni zvezi ne znam predstavljati, da se lahko dovolj posvečaš sebi, prvotnemu partnerju in še morebitnim dodatnim na tak način, da bi se vsi strinjali s takim načinom in da bi bilo vsem lepo. Že npr. s tvoje strani, če ti uspe takle pogled tudi v praksi, čestitam, resnično, tole je blazno neobremenjujoče, sproščeno in zares brez kompliciranja. Možnost da bi si našel stalno partnerko, s katero bi tole šlo na tak sistem, pa še dodatno partnerko - ki je po tvoji logiki lahko tudi stalna, ker je itak vse jasno, nič ni treba skrivat, ker so vsi vpleteni super srečni, tole je pa po mojem izvedljivo samo v idealnem svetu. Enostavno je po mojem skromnem mnenju :inocent: potrebna 1000% čustvena urejenost vpletenih oseb, ki je po mojih izkušnjah redka, redka.....

 

Jaz osebno ob še tolikšni ljubezni svojega dragega tegale resnično ne bi zmogla, ne na način, da bi bila srečna tudi jaz.... :inocent: :o|o:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj se do zadnje pike strinjam s teboj.. o tem kar pises.. Tocno tako mislim... kot si napisala.. Hvala.. ker meni ni treba.

 

Jaz vsemu temu samo se nekaj dodam.. in sicer tole. Ni mogoce biti v tem custvenem ravnovesju, ce te naprimer prizadene to, da bi tvoj seksal se z drugo. Razumes? Pa ni nujno, da so to sploh kdaj zgodi.. in ce se ne zgodi se lahko prevaras in reces, da te to ne prizadene.. ce pa se zgodi, pa to ne mores storiti. Zato se to dogaja.. in to je po mojem edini razlog, da se dogajajo varanja.

Ce si v custvenem ravnovesju.. potem si v custvenem ravnovesju in konec debate.. Ne more to ravnovesje biti odvisno od nicesar in nikogar.. Dokler bo on samo s teboj... bos v ravnovesju in varna itd.. ko pa ne bo vec.. ce "slucajno" ne bo vec.. pa bo ravnovesje izginilo in se bo pojavila prizadetost. Zaradi teh zadev, se ljudje locujejo.. kar je meni osebno cisto popolnoma nerazumljivo, ampak dogaja se.

Vse kar je resnicno, ni nikoli pogojno.. ali odvisno od necesa.

Ce je resnicna ljubezen.. nikoli ne vsebuje pogojev.. ali dogovorov.. ali pogovarjanja.. Najbolj tece v tisini.. in bolj kot partnerja debatirata in sprejemata komromise.. dlje sta si narazen. Za resnico ni pogojev.

Zato je obljuba o zvestobi taksen nesmisel, da ga ni moc zapisati. Tezko najdes kaj bolj paradoksalnega z ljubeznijo kot je obljuba, da bos zvest. Pa ne zato, ker ne ves ce bos zvest ali ne bos.. ampak ker je v tem primeru ni zaupanja. Oboje ne more biti.. Ali je obljuba in dogovor.. torej ekonmsko custvena pogodba.. ki ni vredna totalno nic.. in zaupanja ni... Ali pa je zaupanje in potem ti niti na misel ne pride, da bi kaj obljubljal ali pogojeval.

Jaz priznam, da res ne razumem tega.. Ne razumem, zakaj bi moral nekaj obljubiti? Sploh pa zvestobo? V nulo mi po najboljsih moceh ni jasno.. kako da ta obljuba ni zalitev za partnerja?? To je v resnici zalitev direktno v bitje in bistvo cloveka... s tem mu lahko taksno rano zarezes.. da se ne pobere kmalu.. ampak ne.. to vecini pomeni varnost in zaradi tega so bolj srecni? Tolazim se s tem, da mi niti ni potrebno vsega razumeti. Kakorkoli gres to razmisljati.. se zacikljas.. preprosto ne predes skozi. Vedno prides do enekaga rezultata.. ali je prizadetost.. ali je zapor in pogoji.. ali pa je stalni nadzor, lastninjenje in posedovalnost.

A se midva razumeva?

 

In rekla si, da si proti varnanju.. Zakaj si proti? Globoko v sebi si odgovori zakaj si proti? Ker to smatras za nekaj slabega? Ali ker bi trpela, ce bi se ti to zgodilo? .. in to predstavlja tvoj problem??!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj sem proti ? Ker se mi zdi, da ni nobeno darilo tako zelo osebno kot tako,da nekomu podariš sebe celega. ne v smislu,da te na noben način za nikogar drugega ni, ampak da vložiš sebe celega v odnos. To se mi zdi najlepši del ljubezni - ta darila drug drugemu. Pa tudi spolnost ni nič posebnega, ni pol toliko dobra, če niso vanjo vključena zelo zelo intenzivna čustva, šele ta meni osebno pričarajo tiste nepozabne trenutke.

 

Pogoj za spolnost pri meni so globoka ljubezen nekoga, ko imaš nekoga rad takšnega kot je, ko bi zanj skočil z nebotičnika, ko bi zanj kradel zvezde z neba in tako zelo intenzivno lahko jaz čutim samo do 1 osebe naenkrat. Če tega ne čutim, enostavno teh zadev ne morem početi, ker itak niti pol toliko ni dobro, se mi ne zdi vredno ukvarjat se s tem, če ni tega, kar lahko človek ob tem občuti. V primeru, da bi to zadevo začutila do koga drugega, bi pač čustva do prvega partnerja izpuhtela, oz., vsaj ne bi čutila na isti način.

 

Enostavno si ne predstavljam, da bi se kdorkoli pojavil v mojem življenju, ki bi me uspel zvabiti na urico ali dve kratkočasja, jaz bi se pa potem nasmejana vrnila domov v objem dragega. Ga še ni bilo, da bi se pokazal, pa bi se meni cedile sline in se mi podile misli : Ej, Janja, s temle bi se bilo pa fino ljubiti.... (pa da ni moj partner).

 

Mogoče pa jaz tako zelo posebno doživljam te stvari, kaj pa vem.

 

Ljubljenje - telesno je nekaj najlepšega, če to počneš z osebo, ki jo ljubiš, če si ji predan, če občutiš varnost, toplino, ljubezen, predanost, strast. To so nepozabni občutki, neprimerljivo s kakršnimkoli drugim občutkom, ampak če česarkoli od tega ni, je dosti slabše in zame osebno ni vredno truda. je bolš, da ta čas štrikam pulover. :inocent: x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Popolnoma prav imas... in v vseh pogledih se s teboj strinjam.

 

Ne morem pa razumeti, zakaj si proti, ce ti je to vse jasno? Ni potrebno mi se enkrta vse to pisat.. napisi samo zakaj si proti?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj ti ves čas odgovarjam na to vprašanje, pa ni mi v bistvu glavni smisel tebe prepričati na moje mnenje, jaz bi samo rada tebe razumela točno kaj misliš, pa rada bi, da bi ti, če te že zanima kaj in zakaj mislim jaz.

 

Da se ne ponavljam, jaz osebno sem proti zame zato, ker če se ljubiš brez tako intenzivnih čustev, je to nič od nič in kaj takega lahko čutim samo do ene osebe naenkrat.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj ti ves čas odgovarjam na to vprašanje, pa ni mi v bistvu glavni smisel tebe prepričati na moje mnenje, jaz bi samo rada tebe razumela točno kaj misliš, pa rada bi, da bi ti, če te že zanima kaj in zakaj mislim jaz.

 

Da se ne ponavljam, jaz osebno sem proti zame zato, ker če se ljubiš brez tako intenzivnih čustev, je to nič od nič in kaj takega lahko čutim samo do ene osebe naenkrat.

 

Saj me ne prepricujes.. saj ves, da me je tezko prepricat.. ampak se res v piko strinjam s teboj.. x:)x

Mene bi rada razumela.. V redu.. Poslusaj me zdaj, pa me bos razumela.

 

Vse to kar opisujes.. ne mores imeti, kadar te dejanje, da bi on kdaj sel z drugo prizadene.. ker to pomeni odvisnost.. navezanost, pogoj. Pogoj pa je paradoksalen z ljubeznijo.

 

In ti osebno zate nisi proti zato ker.. ce se ljubis.. itd.. kar si napisala.. To ni mogoce.

 

Ves zlo simpel je razumeti, ce ti nekdo razlaga, da dez pada dol.. ko pa ti hoce razloziti, da dez pada gor.. pa ni tko preprosto. Vsaj jaz te ne dojemam tako hitro.

 

Da vidim, ce sem te razumel..

 

"Ce se ljubis brez teh intenzivnih custev, je to nic od nic. In zato si proti.." Jaz tega ne znam skupi zloziti.. preprosto zato ,ker teh intenzivnih custev ne more biti, kadar si proti necemu.

In ta custva, ki jih v bistvu ne mores cutiti.. ker si proti.. imas lahko, samo do ene osebe.. Ja to je posledica tega, da si proti.. in tako dojemas to osebo. Kaj ti je ta oseba storila tako hudega, da lahko samo do nje tako cutis?

Ker ce imas ta custva povezana s seksom, lahko samo do enega.. to so v bistvu tista nizja custva.. kako potem bi lahko imela rada cel svet.. kar pa je vec kot seks..

 

Spet mi ni jasno.. nekaj kar je le orodje narava.. lahko pocnes samo z enim.. nekaj kar je pa resnicna ljubezen, pa z vsemi.. Obratno bi slo.. tko pa ne gre..

Sej sem ze prej rekel.. tolazim se s tem, da mi ni potrebno vsega razumeti..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je pa izziv, a ne , nekaj razumeti, kar prej nisi mogel?

 

Tole leti verjetno v smislu, da je zadovoljevanje potreb po spolnosti neka nižja zadeva od zadovoljevanja potreb po ljubezni, če sem te prej razumela?

 

Po mojem je stvar v lestvici zadev. Če se ti zdi npr. seksati z nekom podobno kot jesti kosilo, kar praktično lahko počneš z vsakim, potem gre tule res za zadovoljevanje nižjih potreb, se strinjam.

 

Ker pa pri enem od naju dež pada navzgor x:Dx, pa v bistvu ni važno pri kom, pa zadeva res ni tako zelo enostavno. Ja, imaš prav ljubim dosti ljudi, v bistvu vsakogar, samo ne na isti način. Tudi tebe na nek način, ker si v določenih zadevah moj učitelj, s tvojimi mnenji si širim obzorja, samo poleg marsikatere druge razlike se je pa na to temo v kateri sva razlika v tem, da se s svojim dragim brez pomisleka in z velikim veseljem ljubim, midva se pa nisva x:Ix .

 

Ljubim vsakogar na način da sprejemam različnost različnih ljudi, da ima vsak svoj prav, na ta isti način ljubim tudi svojega moža, me pa nekako bolj zanima, kot vsi ljudje, ki vstopajo v moje življenje, ker se mi zdi eno zelo zelo posebno bitje, ker ima nekaj lastnosti, ki se mi zdijo zelo zelo simpatične, pa se na nek način bolje dopolnjujem z njim kot s komerkoli drugim, ki ga poznam, ker ima nek magnet v sebi, s katerim me privlači, s katerim izvablja iz mene lastnosti, za katere nisem vedela, da jih imam, ljubezen, za katero nisem vedela, da jo premorem in vse to skupaj, plus fizična privlačnost plus simpatija, plu občutek varnosti pričara ljubljenje z Veliko začetnico, stvar je pa v vseh teh občutkih - bolj čustvenih kot fizičnih (ti se prikradejo v maximumu, ko so čustveni na takem nivoju - pri meni) in česa takšnega ne čutim do nikogar.

 

V primeru da se odpovem tem čustvenim občutkom, ki jih pač nikjer drugje ne doživljam, ostanejo goli fizični občutki, ki so povrhu vsega še dosti slabši kot v zgornjem primeru. Zato se mi za kaj takega ne zdi vredno meni osebno zame mazati rjuh.

 

Pismu, sva si prilastila tole temo, upam, da druge ne dolgočasiva s temle.

 

Me zanima, če si ti sposoben do dveh žensk hkrati tako čutiti, da bi ti bilo ljubljenje z obema enakovredno, in če ti uspe na podlagi česa bi se odločil s katero živeti in s katero ne.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce koga zanima...

Partnerstvo in zvestoba

in

Partnerstvo in zvestoba 2

(prvi temi o 'varanju' na LNF, s po vec stranmi)...

Se mi pa ne da popravljati, ker itak pisete ze sem zdaj, podajam samo toliko da se ve, pa eni sploh vec ne komentiramo, ker smo ze ogromno tam povedali. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sem že jaz na prvem postu omenil to, mogoče bi moral navesti še naslove tem. Drugače na tej temi sem povprašal folk konkretno, kako bi reagirali če bi izvedeli da so bili prevarani. Tiste dve temi sta bolj splošnega značaja. Recimo da je ta tema tretje nadaljevanje prvih dveh , se strinjaš z mano Marsa x?x
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Marsa in Volkec, sem prepričana, da je bilo že dosti črnila prelitega na to temo, pa tudi tipk obrabljenih v škljocanju postov na take in podobne teme, ampak meni se zdi krasno o vsem izmenjevati mnenja, spraševati drugače misleče ljudi kaj in zakaj mislijo, ne pričakujem pa niti, da boste vsi vi, ki ste že na dolgo in široko izrazili mnenje v zvezi s to zadevo še enkrat vse opisovali v trenutku, ko je tema iz kakšnega razloga ponovno aktivna.

 

Se mi zdi pa zelo zanimivo, da je neskončno odtenkov v razlogih zakaj za ali proti celo v debatah kjer je lahko odgovor le da ali ne. Čar vseh debat je zame v utemeljevanju oz. bolj v razlagi, zakaj je kdo kakšnega mnenja, ker če bi samo izrazili kaj mislimo, bi bilo dosti dosti manj postov, manj bi vedeli drug o drugem, o razlogih zakaj nekdo sploh lahko razmišlja na določen način. :inocent: xsrcx :vio:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker pa pri enem od naju dež pada navzgor  x:Dx,

 

Me zanima, če si ti sposoben do dveh žensk hkrati tako čutiti, da bi ti bilo ljubljenje z obema enakovredno, in če ti uspe na podlagi česa bi se odločil s katero živeti in s katero ne.

 

Sej se v bistvu odlicno razumeva.. in ker volk sprasuje kako bi se pocutili, ce bi bili prevarani.. govorim skoz, da je prizadetost malo cuden nacin, za sprejetje tega. Ni pa napacen.. in nic hudega ce se pojavi.. samo potem bi mogoce bilo fajn, ce vprasati kaj je pravzaprav tisto, kar nas je razjezilo. Ker nic, kar ne obstaja znotraj nas, nas ne more razjeziti.. Pa ceprav v nas obstja samo kot halucinacija.

 

In kadar seks ni nizji.. takrat ga ne pogojujes, in to pomeni, da je zavesten, je meditacija.

 

NE vem ce lahko do dveh zensk enako cutim.. cisto enako verjetno ne.. Odlocil pa bi se na podlagi tistega, kar se ne da zapisati.

Ko sem spoznal sedanjo pratnerico, se nisem nic rabil odlociti in razmislajti.. Niti enkrat samkrat se nisem vprasal ali bi ali ne bi zivel z njo..

Seveda potem pride tudi do raznih tezavic.. ampak to predvsem zaradi nase nespametnosti.. in locitev ziher ni pot, ki obeta kaksno strahovito napredovanje.. razen v izjemnih primerih. "Skok cez plot" pa sigurno dalec ne spada v ta izjemni primer.

Najraje pa bi zivel v skupnosti.. kar ne pomeni, da si vzames katero zensko zelis.. ampak imas ogromno moznosti za rast.. Tukaj vlada zmeda in tekmovanje.. brez zmede je clovek ki spada v druzbo izgubljen.. navezan je na stvari, pasus, osebno, denar.. poroko, moralo etiko.. in podobne halucinacije.. Tam vlada red in ravnotezje.. in nekoc jo bom popihal..

 

Vceraj sem slucajno videl Studio City.. in so neki govorilo o smrtno resni zadevi in sicer menjavi pasusov.. s katerim bi te lahko sledili.. kjer koli bi se gibal.. To je idiotizem in norost na kubik. Namesto da bi ukinili te halocinacije pasusov.. si oni izmislijo se vecje diktature in druzba blesava do skrajnosti.. pa kar sodeluje..

Prenehajmo sodelovat v teh umazanih hudicevih igrah!!! Letos naj nihce ne odda davcne napovedi.. Ce jih samo 10 ne bo oddalo.. potem bo teh 10 placalo kazen.. Ce jih ne bo oddal nihce.. se bojo zgodili premiki. Preprosto ne sodelujemo vec, ker smo individualno svobodni..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj sem slucajno videl Studio City.. in so neki govorilo o smrtno resni zadevi in sicer menjavi pasusov.. s katerim bi te lahko sledili.. kjer koli bi se gibal.. To je idiotizem in norost na kubik. Namesto da bi ukinili te halocinacije pasusov.. si oni izmislijo se vecje diktature in druzba blesava do skrajnosti.. pa kar sodeluje..

Prenehajmo sodelovat v teh umazanih hudicevih igrah!!! Letos naj nihce ne odda davcne napovedi.. Ce jih samo 10 ne bo oddalo.. potem bo teh 10 placalo kazen.. Ce jih ne bo oddal nihce.. se bojo zgodili premiki. Preprosto ne sodelujemo vec, ker smo individualno svobodni..

x8Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dans piše v slo.novicah; da vsak tretji moški vara svojo ženo...(v mislih je nezvestih celo več kot 80% ), tudi podatek, da le vsak deseti zapusti ženo in družino zaradi ljubice...

 

>Ja, to je logicno, ker je zensk vec kot moskih.Ce pa bi bilo obratno ali kjer je obratno pa so zenske tiste, ki imajo po vec >moskih. Naravno bi jaz rekla temu.Vcasih so puncke pobijali ze kot dojencke (arabija, kitajska..) ali pa so jih pustili umreti. >Ker moski so se pa itak v vojnah zdesetkali tko, da jih je bilo vedno premau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sem že jaz na prvem postu omenil to, mogoče bi moral navesti še naslove tem. Drugače na tej temi sem povprašal folk konkretno, kako bi reagirali če bi izvedeli da so bili prevarani. Tiste dve temi sta bolj splošnega značaja. Recimo da je ta tema tretje nadaljevanje prvih dveh , se strinjaš z mano Marsa  x?x

Absolutno, Volk, ni nobenega problema... Je ze OK tako, kdo bi bral vse tisto, da bi se lahko vkljucil (a ker smo nekateri ze tam debatirali, se nam ne da istega pregovarjat se enkrat, ker bi padla podobna vpranja, komentarji itd.), pa je kul, da je to v novi temi.

Pa se nekaj je - Tjazy je tam (ne vem ce v obeh, vsekakor pa v drugi) brisal svoje poste, pa je nepopolna tema oz. nasi komentarji so brez veze, iz konteksta.

A so pa - hocem reci, mnenje pa smo imeli, ki smo ga dobili tudi sproti, v pogovoru,

 

Skratka, ql. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dans piše v slo.novicah; da vsak tretji moški vara svojo ženo...(v mislih je nezvestih celo več kot 80% ), tudi podatek, da le vsak deseti zapusti ženo in družino zaradi ljubice...

 

>Ja, to je logicno, ker je zensk vec kot moskih.Ce pa bi bilo obratno ali kjer je obratno pa so zenske tiste, ki imajo po vec >moskih. Naravno bi jaz rekla temu.Vcasih so puncke pobijali ze kot dojencke (arabija, kitajska..) ali pa so jih pustili umreti. >Ker moski so se pa itak v vojnah zdesetkali tko, da jih je bilo vedno premau

:vragec:

 

 

hmmmm....tale cifra...ja ...ok.....sam....pishuka poldi.....s kom pa jih varajo....hmmmm....pa ja ne med sabo....hmmmmm......nekje morjo tut najt take, k so prpraulene...hmmmmm....hehe

 

 

666 zlobkotou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni pa napacen.. in nic hudega ce se pojavi.. samo potem bi mogoce bilo fajn, ce vprasati kaj je pravzaprav tisto, kar nas je razjezilo. Ker nic, kar ne obstaja znotraj nas, nas ne more razjeziti...

Najbrž nas razjezi dejstvo da je isto ljubezen (karkoli v zvezi s tem) partner podelil tudi z nekom drugim... xscratchx...

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni pa napacen.. in nic hudega ce se pojavi.. samo potem bi mogoce bilo fajn, ce vprasati kaj je pravzaprav tisto, kar nas je razjezilo. Ker nic, kar ne obstaja znotraj nas, nas ne more razjeziti...

Najbrž nas razjezi dejstvo da je isto ljubezen (karkoli v zvezi s tem) partner podelil tudi z nekom drugim... xscratchx...

 

A potem je bistvo veze to, da pazis, da se ta ista ljubezen slucajno ne pretaka se kje drugje? To je vse, kar je potrebno poceti v vezi?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa se nekaj je - Tjazy je tam (ne vem ce v obeh, vsekakor pa v drugi) brisal svoje poste, pa je nepopolna tema oz. nasi komentarji so brez veze, iz konteksta.

A so pa - hocem reci, mnenje pa smo imeli, ki smo ga dobili tudi sproti, v pogovoru,

 

Skratka, ql.  :palec:

Marsa.. sem mel jaz eno tiho idejo.. da bi mogoce bilo fajn, ce enkrat pobrises cel forum in gremo znova.. Ker zdaj smo predelali dobrsen del nesmislov, ki ni nujno, da tuki stojijo.

Vsak je sem notri vlozil svoje energije.. in zdaj stojijo tuki.. kar nisem prprican, d je najboljs..

Tko bi morali pobrisati tudi vse knjige in zakone in predvsem vse prepricanja, vse kar je.. in zaceti nov svet...

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...