Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

2.Si le zaštekala..

Kaj pa je potrebno, da se tebe zašteka? Neko posebno znanje?

 

 

Pitbul -primerjava.

 

Srce krvaveče izjave.

 

 

Se mi zdi,da ti nisi zaštekala, kaj sem jaz izpostavila pri tvojem postu.

 

Ton izjave. Nič v zvezi s teboj osebno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne eno ne drugo.

 

Skrenili smo z teme.

 

Tvoji posti se mi ne zdijo v skladu z tem.

 

Zakaj tak posmehljiv ton? Zmanjkalo materiala, pa si prešla na drugo frkvenco komunikacije. Nekaj kot posmehljivo zajedljiv način.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ibiza, prosim preberi svoje poste za nazaj. Nato premisli, kakšen je bil tvoj ton. In zakaj ne sprejmeš tega, da imava pač različna mnenja? Seciraš vsak moj stavek in tako...

Kaj ti naj drugega še napišem? Bolje da v kakšno drugo temo presedlava..

Vzamem pitbulla nazaj?!

Pa lep dan ti želim!

Ampak za on komentar mi še vedno ni žal.. Pa ne jemlji take komentarje TAK RESNO.

OK?

x;)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opravila domačo nalogo in prebrala svoje poste nazaj in tudi tvoje.

 

Praviš, da se vtikam vate in tvoje poste seciram. Jaz vidim, to kot da sem odgovarjala na izpostavljeno. Če nočeš vedeti resnice, ne sprašuj.

 

Ne vem od kje ti mišljenje, da se s teboj kategorično ne strinjam. Jaz lahko ločim stvari med seboj. Med človekom, izjavo in situacijo.

 

Le izjava katero si podala se mi ne zdi dogodku primerna. Ne odobravam varanja in seveda, če bi se zgodilo meni, bi vsekakor bila prizadeta, ravno tako kot vsi drugi a vendar....da se ne bom ponavljala še enkrat.

 

Pitbul je čisto v redu pes, čemu bi ga vzela nazaj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opravila domačo nalogo in prebrala svoje poste nazaj in tudi tvoje.

 

Praviš, da se vtikam vate in tvoje poste seciram. Jaz vidim, to kot da sem odgovarjala na izpostavljeno. Če nočeš vedeti resnice, ne sprašuj.

 

Ne vem od kje ti mišljenje, da se s teboj kategorično ne strinjam. Jaz lahko ločim stvari med seboj. Med človekom, izjavo in situacijo.

 

Le izjava katero si podala se mi ne zdi dogodku primerna. Ne odobravam varanja in seveda, če bi se zgodilo meni, bi vsekakor bila prizadeta, ravno tako kot vsi drugi a vendar....da se ne bom ponavljala še enkrat.

 

Pitbul je čisto v redu pes, čemu bi ga vzela nazaj?

Pa seveda je zanimivo slišat tvojo resnico! Nooo... x:Ix x;)x

Ampak najina tona sta bila bolj ali manj usklajena.. Agree?

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa.. nisem to mislil, kar si ti potem komentirala, glede zahvaljevanja.. Seveda ni nic narobe s prijaznostjo.. Ampak s prijaznostjo.. ki pa je kot opazam v nadaljevanju te teme, ni prav veliko!

In to od ljudi, ki imajo baje vse spucanu v zivljenju... in so tko direktni in boljs da sem tih..

 

Tinka.. se mi zdi da si rekla.. da raje pomagas, kot ne vem kaj ze.. in to je logicno.. ker to je v clovekovi naravi.. Zahvaljevati se... pa ni v clovekovi naravi. to je nauceno.. to je tako opevana etika in morala. Ravno tako je ideja o zvestobi in varanju samo etika in morala... ni resnicno, ni omembe vredno.. je zelo plitvi in povrsinsko.

Ziveti hvaleznost pa je clovekova narava.. in iz tega sledi.. da postane zvestoba.. oziroma spoh ne nastane zvestoba.. ker sploh ne obstaja.. ker ne obstaja protiutez.. ki naj bi bilo varanje.

Ce je ljubezen je ljubezen.. potem ne more obstajati varanje.. in ne more obstajati zvestoba.

A ste ze videli kaksnega otroka, da bi se vam zahvalil, ce ta otrok se ni bil pod vplivom eticnih in moralnih naukov idiotske druzbe???

On darilo sprejme.. in ne pocuti se potem dolznega.. ker to sploh ni logicno.. lahko le zivi hvaleznost, socutje in spostovanje, kar posebno religijam danasnjega casa manjka.. Religje so najbolj nespostljivi organi na celem svetu.. posebno katoliki!

Tinka.. pravis, zakaj se je narobe zahvaliti.. Ni narobe.. sem rekel, da je narobe? Samo hecno in nedojemljivo mi je! Ne dojemam tega druzbenega kompliciranja, da bi se jez moral zahvaliti, ko sem nakaj dobil.. Kadar nekaj prosis.. in ti drug naredi.. potem to razumem.. kadar pa ne prosis.. je pa zadeva zelo cudna!

Notranje spostovanje, socutje in zivljenje v haleznosti je v tem primeru zame prijaznost.. in tega ni potrebno niti z eno besedo nikjer povedati. Ce to izrazas z besedo, pomeni, da manjka resnica, ker besede so vedno nadomestek.

Vsi pari ki si za terapijo veze izberejo komunikacijo, ki jo priporocajo psihologi si v resnici izberejo... dolgo naziranje in pocasni propad veze.. Ker besede unicujeo vse kar je resnicno!

 

Lahko pa ste videli otroka, ki vam je kar brez razloga kaj podaril.. in ni pricakoval zahvale.. in ni bil uzaljen, ce mu ni bila izkazana posebna zahvala..

 

Janja.. spolna svoboda.. pravis! Sploh te ne razumem, zakaj in cemu svobodo delis na pridevnike, ker to ni mogoce..

Strinjas, se da je edina ljubezen, brezpogojna.. hkrati pa postavis pogoj.. To pomeni, da tega ne sprejemas.. drugace bi bili ti nesmisli o spolni svobodi nemogoci. V resnici to sploh ne obstaja.

Obstaja svoboda.. in konec zgodbe. Ne more biti nobena druga svoboda, kot svoboda. Lahko je celovita.. ali pa je sploh ni.. tako kot vse stvari na svetu. SO ali pa NISO! Seveda lahko izbiras.. lahko nimas svobode.. in jasno tudi nimas ljubezni.,. Ce sprejmes ljubezen, sprejmes svobodo.,. sprejemes partnerjeve sanje.. kakrsnekoli ze so.

In kadar se je partner odlocil za partnerstvo iz zdravih razlogov oziroma brez razlogov.. ker noben razlog ni zdrav.. so vse te opcije o varanjih in zvestobah in seksualnih svobodah in to.. tako mocno trapaste.. da si tega ne mores predstavljati. Za resnicno ljubezen si postavila pogoje iluzije? Kako je to mogoce? Lahko resnici dodas resnico.. nikar pa resnicam ne dodajaj iluzije, ker se vse sesuje.

 

Danes ko se vse vrti okoli seksa.. od reklam, cajtengov, prodaje, sluzbe, do porok in locitev.. pa je bolj tezko spoznati resnicno partnerstvo v katerem ni seksualnega izkoriscanja.

In povsod tam, kjer je seksulanost, zvestoba ali varanje pogoj.. in problem.. gre za odnos z razlogom.. s ciljem.. in to je seksualno izkoriscanje..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja.. spolna svoboda.. pravis! Sploh te ne razumem, zakaj in cemu svobodo delis na pridevnike, ker to ni mogoce..

Strinjas, se da je edina ljubezen, brezpogojna.. hkrati pa postavis pogoj.. To pomeni, da tega ne sprejemas.. drugace bi bili ti nesmisli o spolni svobodi nemogoci. V resnici to sploh ne obstaja.

Tjazy, jaz mislim,da ti kar razumeš, kaj sem imela v mislih. Enostavno nisem tako zelo zelo svobodnih nazorov, kot si ti, pa ti to tudi priznam, kljub temu, da vem, kakšnega mnenja si ti in kaj nam skušaš razložiti. Enostavno v tem trenutku nisem zmožna reči,da mi je vseeno, če se z dragim spolno udejstvujeva še s kom drugim, ker vem, da mi ni vseeno. Niti zaenkrat nimam kakšne hude želje te zadeve spreminjati v sebi, ker me konkretno ta zadeva v najinem odnosu nič ne omejuje, mislim,d a bom preju metlo in sirkovo krtačo uporabila na kakšnem drugem področju.

 

Glede na to, da je one enakega prepričanja, se na to temo ujemava in nimam občutka ujetosti ali omejenosti, če se ljubim z njim in z nikomer drugim. Bi imela pa verjetno težavo na to temo, če bi bila v odnosu s teboj, ker imaš pač drugačen pogled na to x;)x x:Xx :onfire:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Danes ko se vse vrti okoli seksa.. od reklam, cajtengov, prodaje, ...

Ja. xrolleyesx :o|o: xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja.. in spet..

 

Pozabi ze enkrat na druge.. kdo je komu rekel, da rabi druge? Nikoli ti ni treba imeti drugih.. Zakaj le?

In ti se ujemes z njim.. ker imata oba pac enak pogoj.. Slucajno se ujemata.. vajini pogoji se ujemajo.. nic drugega. Ko gre za ujemanje pogojev, pa ni v spilu nic drugega kot le pogoji.

Kako bi pisala, ko bi se njegovi pogoji spremenili.. pa bi bila cisto druga zgodba.

 

Ne mores biti zelo svobodnih nazorov ali pa malo svobodnih nazorov. Si svoboden ali pa nisi. Nazor pa je vedno svoboden.. taksen kot je, je svoboden.. v bistvu je iiluzija. x:)x

 

Spolno udejstvovanje se s kom drugim, ni plansko.. zato tega ne more nihce reci.. govori lahko le takrat, ko je v situaciji.. in sploh ti ni potrebno.. Nikomur ni potrebno. In celo nelogicno je.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako bi pisala, ko bi se njegovi pogoji spremenili.. pa bi bila cisto druga zgodba.

 

Spolno udejstvovanje se s kom drugim, ni plansko.. zato tega ne more nihce reci.. govori lahko le takrat, ko je v situaciji.. in sploh ti ni potrebno.. Nikomur ni potrebno. In celo nelogicno je.

Kaj bi rekla, če bi se njegovi pogoji spremenili, bi lahko rekla takrat, imaš prav, ja.

 

Spolno udejstvovanje verjamem da ni plansko, se pač zgodi če se. Jaz bi rekla,da je zelo zelo nizek % ljudi tako zelo svoboden oz. po tvoje svoboden kot si ti, da če jim ta zadeva pride naproti mislijo, da ni big deal in pač storijo kar jim ustreza.

 

Tudi majhen, a vseeno mislim da večji odstotek ljudi takšnega mnenja, kot sem jaz, pa pač partnerja ne varajo

 

Pa potem velik odstotek ljudi, ki so mnenja, da varanje ni O.K., pa pridejo v situacijo, ko kljub temu varajo, a to počnejo s slabo vestjo, ker so mnenja,da to ni v redu.

 

To so moje predpostavke, da ne bo pomote.

 

Skratka, življenje s tvojo glavo zna biti verjetno res enostavno, če si zares zmožen takega razmišljanja tudi v resnici, vsi ostali pa bolj ali manj kompliciramo...

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi tudi dala tipu takoj konec, če bi me prevaral. Veliko mi jih je že razlagalo o "svobodnemu seksu" itd, ampak jaz mam pač drugačna merila, tako kot moj fant. Morda sva se ravno zato zbližala.

xlove2x

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Črna vrtnica in črni tulipan.......  x:)x  x;)x  xlove2x  :palec:

 

Hm, jaz bi njemu prej rekla sonček oziroma srček kot karkoli drugega, zaradi avre, ki ga obdaja,... pa še in še bi lahko naštevala,...

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi tudi dala tipu takoj konec, če bi me prevaral. Veliko mi jih je že razlagalo o "svobodnemu seksu" itd, ampak jaz mam pač drugačna merila, tako kot moj fant. Morda sva se ravno zato zbližala.

xlove2x

Želim ti, da ne boš nikoli prevarana ali da ne boš nikoli varala :palec: . Glede na današanji čas je to prava redkost, zvesti parčki.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Pa potem velik odstotek ljudi, ki so mnenja, da varanje ni O.K., pa pridejo v situacijo, ko kljub temu varajo, a to počnejo s slabo vestjo, ker so mnenja,da to ni v redu.

 

 

TO je problem, ja - potem se dotičnim osebam, ki so celo življenje ponavljale "ne varati" vse postavi na glavo... :C:

Obcutek krivde je nemogoc ravno zaradi takšne vzgoje in razmišljanja. V najboljšem (?!) primeru ga/jo žre krivda do konca življenja, druga varianta pa je tista, v smislu 'zbezlanja' (prekinitev zveze, ločitev, itd.), ker si SAM/A ne more odpustiti... :eek: :V:

 

Partnerja si ne moreš lastiti. Tko kot on tebe ne. Kar dobiš od njega sprejmi hvaležno in z veseljem, nikoli pa ne pogojuj svojega sprejemanja in ljubezni. It doesn't work. Na dolgi rok že ne.

 

Sploh pa - govorjenje o takih in drugacnih situacijah je vedno dvorezen meč- zivljenje nam prinese vsemogoče... Tisto, kar potrebujemo, da osebnostno rastemo in se razvijamo. x:)x

 

Kdo ve, kaj prinese tebi ? x?x :O: x;)x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Ko nekdo na foromu nekaj pise nekomu.. in ce je tega veliko.. se mu ta obicajno zahvali! Poglejte ta strahotni nesmisel..

Clovek rece obicajno.. "Hvala ti za pomoc!"

Tega stavka dolgo nisem mogel razumeti.. ni mi bilo jasno, kaj v resnici sporoca..

Za to, da je hvalezen tisti, ki je pomoc prejel, je nelogicno.. da pa se zahvali za pomoc.. je pa se vecji absurd. Zakaj bi bil tisti hvalezen, ki je prejel pomoc??? Od kje ta ideja? Res da je to "zapisano" v morali in etiki.. ampak od kje je clovek dobil to idejo? Iz iste igre zrtvovanja.. Tisti ki prejme pomoc.. igra igro zrtve.. in razmislja kot zrtev.. Torej drugi mi je pisal.. zrtvoval se je zame.. zdaj se mu moram zahvaliti.. Nedojemljivo!!! in fascinantno razmislanje..  Pomagati je v clovekovi naravi.. to je ena od resnicnosti cloveka.. to je tisto kar smo.. nobene posebne pozornosti ne potrebuje.. Tisti ki resnicno pomaga.. je ze to, da je imel priloznost pomagati.. zgodila se mu je najvecja milost.. pomagal je lahko.. to je nejvecji mozen razlog, da je lahko hvalezen. Da je lahko bil tisto, kar smo.

Vecina pa to vrednoto izkoristi, za biznis in pohlep!

Pohlepno se je zahvaliti za prejeto pomoc!!! pa kakrsna koli ze je... Se bolj pohlepno pa je pricakovati zahvalo.. ker to je podzavestna zelja iz drugega narediti suznja.. ni pomoc.. ampak je koristoljubje. Ampak druzba tega ne bo skuzila.. zato lahko igra to igro in je druzbeno priznan in dober!

 

DAROVALEC NAJ BO HVALEZEN! Hvaleznost ni glagol.. ampak je nacin, stil zivljenja.. brez ene same besede. Je izrazanje hvaleznosti... ni zahvaljevanje.. in ce bi samo to dejstvo upostevalo v partnerstvu.. ne bi bilo niti varanja.. niti izkoriscanja.. niti igre zrtve. Ne bi bilo niti teh zelja.. ker ne bi bilo razlogov za te zelje.

he he hojla tyazy, long time not seeing you! x:)x

 

komentiram tole tvoje napisano z mojim mnenjem:

naravno je biti tudi hvalezen!!! in ne samo dajati!!

tudi zato so ljudje hvalezni, preprosto.

in zatorej menim, da to ni absurd; absurd, kot ga navajas je sele takrat, kadar nekdo

izraza hvaleznost, ker se kao spodobi, dejansko pa hvaleznosti ne cuti. kakor tudi, ce jo izraza

zato, ker naj bi bilo 'vredu', dejansko pa je ne cuti ali svojih zaznav ne razume.

 

kar je nekomu absurd, je lahko drugemu nekaj nerazumljivega in nezavednega.

kakor tudi obratno. ce se najdeta 2, ki imata nasprotna stalisca oz. dojemanje pride do

'trenja', oz. 3 lahko prinese zavest. - se dogaja x:Dx x;)x

zelo znana tehnika - 'trikotnik', kjer so 3 vloge:

eden je akter (torej jang), eden je posnemovalec akterja (torej jin), ki mu kaze tocno to kar jang odigra,

tretji pa je zavest, drzi pozornost in vse skupaj spremlja in gleda svoj jin in jang, oz. ogledalo.

stojijo v trikotniku kjer se vse skupaj dogaja. potem pa se menjavajo.

na nek nacin zelo zanimiva tehnika.

 

l.p.

 

sem zdele se mal bral, pa omenjas, da hvaleznost ni naravna?? :O:

zakaj pa potem tako tudi cutim, kdaj pa kdaj ?? x:Dx x;)x

mar so moji obcutki kvazi? oz. prihajajo iz izkljucno le iz vzorcev in naucenosti, etc...?

dvomim no.

morda pa bi raziskal tole... ker ti dam veliko veliko napisanega v zelo prav!!!

oz. se mi zdi, da si se poglobil v partnerske odnose, etc... in razumel neke ugotovitve...

hkrati pa, so le te tvoje. moje pa (se) ne.

vcasih rabim-o svobodno pot, da ugotovimo, ozavestimo, ker ce nam jo kdo vzame smo lahko prikrajsani za tisto kar je imenovano 'sveto'!!

to zelo velja tudi pri vzgoji otrok!!... bla bla bla..

 

apmak, JA, kdaj mi je res uzitek je brati tvoje poste!! :palec:

se lahko ucim! hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Vsak človek ki stopi v zakon ali pa resno zvezo mora bit za ta korak zrel in ne pr najmanjši varianti zabresti.

MORA biti !? :O: :eek: :sori: :V:

MORAS BITI, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, MORAS, ...

MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, MORA, , a nocna morA?

uf, moram nehat zdej... x:o)x

 

vse kar moramo je dihati, pa se to nam ni treba, ce se tako odlocimo.

 

sicer pa ja, ti kr pis kwa ces, men je cool!!! x;)x torej ni ti treba pisat drugace kakor zelis!!! x:Dx x:o)x

da bi se zdaj zakacili v vsako besedo, ki jo kdo napise pa tudi ne gre ne.. (kakor sem se jaz) x:Dx x:Dx

komentiram pac.

je pa res, da mi ni povseci, ko vidim napisano da nekaj TREBA :sori: pac, moj problem ne x;)x

sploh, pa v tem primeru, ker itak vem, da mnogo ljudi ni zrelih za marsikaj, pa vseeno pocenjo, so v UCENJU in OZAVESCANJU in SPOZNAVANJU, etc... to je njihova pot, njihov life, etc... pomoje ni treba obsojat, ceprav imamo lahko povsem razlicno percepcijo zadeve oz. okoliscin ali pa celo zavest...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...