Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Yamaha!

 

Normalno da nimajo čustva pri namakanjih nobenih opravkov. Če bi bilo tako bi se vsi one night standi obdržali kot partnersko razmerje.

Mogoče gri iskati razloge za posesivnost pri človekovi osebnosti.

Menim, da če potegnemo vporednico med posesivno in egoistično osebo ter na drugi strani vzporednico med nekom ki je radodaren in odrekajoč, lahko dobimo dober kazalec nagnjenosti tudi k ljubosumju. Sledni pač ni ljubosumen, medtem ko prvi vsekakor. le ti pa ne prisegajo na skok čez plot.

 

 

Andres

 

 

Pravijo moški, da če ga oni "namočijo", nimajo s tem čustva nič opravkov. Pa me ne prepričajo ravno. Da greš z nekom v posteljo, ti mora nekaj na osebi pritegniti pozornost, da lahko "namakaš". In že samo to so neka čustva. Če ne druzga, čustva simpatije. Pa evforija na koncu odnosa....."Madona je blo dober. Sem jo tok dober, ti povem ".....bla, bla.......če to niso čustva, potem ničem nč  .
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Andres, sploh ne gre zanj, ampak zame.  x;)x ne vem, kje si razbral, da gre zanj, pravijo, da ljudje po sebi sklepajo x^x te mora tvoja malo odvezat...

Sklepam glede na moje gledanje. Odvezan sem pa itak. Nekoč sem pa res imel nekega ljubosumnega krokodila xDDx xDDx .

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi smo na nek nacin obremenjeni z varanjem. Ali iz preteklosti ali pa se bojimo, da se nam bo kaj takega zgodilo.

Jaz strahu pred tem nimam, ker zaupam partnerju in sebi, saj cutim da je to to in, da sva en drugemu dovolj in hkrati vse. Morda se tak obcutek razvije z zrelostjo oz ko odrastemo..

 

Sem pa bila prevarana v mladosti ( no, saj sedaj tudi nisem stara x;)x ), ko sem imela srednjesolsko ljubezen s katero sva bila skupaj 3 leta. Prevaral me je po enem letu in sem mu oprostila, ker sem bila zaljubljena, ker sem mu pac verjela in ker se mi je zdelo, da bova lahko nadaljevala.

Nisem pa vedela, da se podzavestno v meni nabira "jeza" oz zalost.. Posledica tega je bila, da sem ga tudi sama prevarala, vendar nekoliko kasneje.. Po dveh letih. Fant s katerim sem bila, mi ni pomenil nic in ne vem zakaj sem to storila.., morda zaradi mascevanja ( ceprav tega nisem hotela).., enostavno zgodilo se je..

Ker tega nisem mogla zadrzat v sebi, sem takratnemu fantu povedala in zveza je kmalu razpadla..

Od takrat imam v glavi to. Da ko enkrat nekdo "zajebe", je bolje da se zveza konca, ker se bo prej ali slej.. Seveda obstajajo izjeme, ampak pri mladostniskih ljubeznih in zvezah, je bolje prekinit in naprej "iskat" cloveka, ki bo res pravi za resno zvezo in za ustvarjanje skupnega zivljena.. Ko smo mladi itak delamo vse vrste napak in prizadanemo "veliko" ljudi.., ampak to je del odrascanja in iz napak se (vsaj vecina) tudi ucimo.. x:)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Yamaha!

 

Normalno da nimajo čustva pri namakanjih nobenih opravkov. Če bi bilo tako bi se vsi one night standi obdržali kot partnersko razmerje.

Mogoče gri iskati razloge za posesivnost pri človekovi osebnosti.

Menim, da če potegnemo vporednico med posesivno in egoistično osebo ter na drugi strani vzporednico med nekom ki je radodaren in odrekajoč, lahko dobimo dober kazalec nagnjenosti tudi k ljubosumju.  Sledni pač ni ljubosumen, medtem ko prvi vsekakor. le ti pa ne prisegajo na skok čez plot.

 

 

Andres

Andres oprost, da butan repliko na repliko. Še vedno nisem prepričana da ne igrajo čustva nobene vloge. Mogoče sem premalo precezirala. Še vedno trdim in bom, da so čustva v igri, je pa intenziteta le teh dooooosti manjša kot pa pri pravi ljubezni.

Posesivnost je del človeške narave. Sreča je, da smo razumna bitja in če imamo srečo se začnemo tega zavedati in z malo volje in posluha do drugih se da ta osebnostna nota spremeniti brez, včasih je potrebna pa tudi strokovna pomoč.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še vedno nisem prepričana da ne igrajo čustva nobene vloge. Mogoče sem premalo precezirala. Še vedno trdim in bom, da so čustva v igri, je pa intenziteta le teh dooooosti manjša kot pa pri pravi ljubezni.

Posesivnost je del človeške narave. Sreča je, da smo razumna bitja in če imamo srečo se začnemo tega zavedati in z malo volje in posluha do drugih se da ta osebnostna nota spremeniti brez, včasih je potrebna pa tudi strokovna pomoč.

Obstajajo tudi zenske, ki jim je samo do seksa in si ne zelijo custvenega zapleta. To ne pomeni, da niso resne, da so kurbe,.., pomeni pac, da se se niso pripravljene ustalit in, da iscejo samo zabavo.

Meni take stvari niso nikoli odgovarjale, ampak ce nekaterim tako pase.., zakaj ne?

 

Pri takem seksu ponavadi custva res niso prisotna. Prisotna je strast in morda malo alkohola ( x;)x ). Ce se najdeta dva, ki jima je samo do zabave, je super. Ce pa eden hoce nekaj vec pa lahko zelo najebe.. = samo niso samo zenske custvene. Lahko se zgodi, da si moski zeli vec, zenski pa do njega ni nic...

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obstajajo tudi zenske, ki jim je samo do seksa in si ne zelijo custvenega zapleta. To ne pomeni, da niso resne, da so kurbe,.., pomeni pac, da se se niso pripravljene ustalit in, da iscejo samo zabavo.

No, no.........če se ženske dol dajo pač iz užitka, zabave so kurve al kva? :eek: Pol pa se čudite, da kar nekaj folka dejansko tako misli, ko pa še same tako mislite x^x ......Joj, joj..... :o|o:

Ne. Morda sem napacno napisala.. Hotela sem povedat, da ljudje (ponavadi tipi) takim zenskam govorijo kurbe.., ko pa tip to pocne, je pa ( kao ) vse ok..

 

:sori:

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja saj, če še 1x preberem se da to tako razumeti, ja.......ma, sem v frki pa sam na brzinsko kaj preberem pa to, ne  x:)x  x;)x  x:Ix

ni frke.. x;)x

Vsak se enkrat zmoCi.. x:Dx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Kaj so pa moški ....k se dol dajo?......kurveti? x?x

 

CL

Samo, če so na hrbtu :xx!: x:Dx :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj so pa moški ....k se dol dajo?......kurveti? x?x

 

CL

Prvič sem prebrala KUVERTE xrolleyesx - če pa pomislim,tud to je primerjava - olizneš in zalepiš. x:Dx

poliznes, zalepis, odposljes in ... pozabis.. x;)x x:Dx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....ojoj, oprosti x:Ix , k tebi me pa nikoli ne bo,

ker ta stavek mi pa ogromno pove :sori:  x:o)x  x:Dx

Tukaj je dokazilo,da besede katere izrečete se lahko obrnejo proti vam. x;)x

 

Psa nimam,imam pa moža zelo podobnega pittbulu. xrolleyesx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Andres oprost, da butan repliko na repliko. Še vedno nisem prepričana da ne igrajo čustva nobene vloge. Mogoče sem premalo precezirala. Še vedno trdim in bom, da so čustva v igri, je pa intenziteta le teh dooooosti manjša kot pa pri pravi ljubezni.

Posesivnost je del človeške narave. Sreča je, da smo razumna bitja in če imamo srečo se začnemo tega zavedati in z malo volje in posluha do drugih se da ta osebnostna nota spremeniti brez, včasih je potrebna pa tudi strokovna pomoč.

YAmaha

 

Za seks ne rabiš nobenega čustva. Ene pač dajo, drugi rajši dobimo.

Strokovna pomoč pa na to temo ne spada. Človeški nagon pač.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tri moje prijateljice hodijo s tipi, ki imajo zraven se eno punco ( od prej ) in so jim to povedali sele zdaj,.. One tega na zacetku niso vedele.. In zdaj so vse v dilemi kaj storiti...

Jaz sem za to, da jih brcnejo v rit in naj si poiscejo drugega, a kaj ko so vse zaljubljene in "neumne" in so se odlocile, da bodo pocakale, da "tisto drugo punco" pusti..

 

Kaj mislite.. Se bo to res zgodilo? Jaz mislim, da ne.. Ce so jih do zdaj za nos vlekli - zakaj jih ne bi se naprej?

Zakaj so nekateri v ljubezni tako slepi? Sama si ne bi dovolila, da nekdo tako dela z mano.. Ni sans... Ce ne more biti zvest, ne more biti z mano.. Malo sebicno povedano ( vem ), ampak jaz bom s tistim, ki me spostuje, ljubi, skrbi za mene in ne razmislja o takih stvareh, ki bi me prizadele..

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...