Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Kaj mislite.. Se bo to res zgodilo?

Ne.

In če se zgodi, kogajebe x^x

Ja, se strinjam.., samo kako to zaljubljenim bucam dopovedat.. :o|o:

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj so nekateri v ljubezni tako slepi? Sama si ne bi dovolila, da nekdo tako dela z mano.. Ni sans... Ce ne more biti zvest, ne more biti z mano.. Malo sebicno povedano ( vem ), ampak jaz bom s tistim, ki me spostuje, ljubi, skrbi za mene in ne razmislja o takih stvareh, ki bi me prizadele..

 

Ej, draga SKA-Vi ... ko bo nekdo tudi tebe tako "zrolal" xrolleyesx , potem boš pa razumela. Pa leta tudi prinesejo svoje, veš. In tvoje frendice so verjetno malo čez 20 , mar ne ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, draga SKA-Vi ... ko bo nekdo tudi tebe tako "zrolal"  xrolleyesx , potem boš pa razumela. Pa leta tudi prinesejo svoje, veš. In tvoje frendice so verjetno malo čez 20 , mar ne ?

Sem ze dozivela, da me je po dveh letih partner prevaral.. In sem ga imela rada in bilo nama je lepo, ampak mu nisem oprostila.. Oz , oprostila sem mu, samo sem zvezo vseeno prekinila..

 

Sedaj imam moza, ob katerem vidim, da tisto prej ni bilo niti blizu popolni zvezi, ki bi mene lahko osrecila.. In za moza vem, da mi ne bi nikoli naredil nic taksnega, kar bi me prizadelo.. In kako to vem? Vem, ker je to "ljubezen z duso", ki smo jo "opevali" v neki drugi temi.. x;)x

 

Zato pravim, da naj ljudje iscejo takega cloveka, ki mu popolnoma zaupajo in za katerega vejo, da jih ne bo ranil.. Kajti, ko te nekdo enkrat prevara, te bo se drugic.. Ce te pa ne bo spet prevaral pa kljub temu ljubezen ne bo mogla biti vec ista, kot je bila.., saj mu ne mores vec tako zaupat, nisi siguren kje je, kaj dela, .., skratka ni TO TO!

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj vem, da obstajajo izjeme.. Nekateri res ostanejo skupaj, a je tako kot ti pravis, vedno nek grenek priokus,.. neke vrste ljubosumje, strah, ... Ni fajn.. Ni tako, kot je bilo pred prevaro... A nimam prav?
Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Toda, če imaš nekoga res rad, moraš znati tudi to preboleti. ...

:palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja jst bi rekel tako.............. da zame veza, kjer je vse super, sploh in oh, kjer me ma tako rada, pa jst njo in vse te rožce, sploh ni prava veza, temveč življenje v oblakih. ravno, ko pride do neke pizdarije, lahko oceniš ali ti ta oseba res toliko pomeni, da boš šel skozi to ali ne, oziroma obratno..... normalno je, da so v vezah krize in takrat je treba pokazat ljubezen ali karkoli že, ne pa predtem in nakladat o neki ljubezni z dušo........ kako osladno, bljak :xx!:

 

v dobrem in v slabem, mar ne.................. :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sokrates, kako včasih pašejo tvoje besede... :palec:

 

 

Sicer pa...SKA -VI...pusti času čas...saj bodo same kmalu spoznale...da ne zmorejo...mogoče pa bo zanimivo videti...koliko od teh treh...bo pustile svoje punce od prej...zaradi teh novih...te bomo vprašali čez čas...

 

Ska...teb sem že enkrat rekla...da ti privoščim tvojo srečo iz srca...pa vendar me je ob tvojih besedah strah...z leti sem se navzela skepticizma..in cinizma... xrolleyesx ...vsekakor pa uživaj... :palec: x:Xx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Bodite raje še malo romantični.

Kaži, da me voliš, makar me lažeš x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bodite raje še malo romantični.

Kaži, da me voliš, makar me lažeš x:Xx

laži, laži, laži me................ ti me lažeš najbolje (A. Vuica).

 

 

take izjave, ki so iz srca so meni všeč, ne pa tisto OH, JOJ, MUCI, CMOKA; LUBI, PIŠKOTEK, KROFEK, EDINI, AH, SAMO TI, ZA VEDNO, SPET ENGA CMOKA, BUCI BUCI, TI TI MOJ FANTEK, LUPČI....................... bljak, bljak, fuj :xx!: xrolleyesx

 

 

sokrates

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...z leti sem se navzela skepticizma..in cinizma... xrolleyesx ...

 

Astra

Astra... :palec: :palec: včas živiš s človekom loh 5 let, pa ga ne poznaš...vsi mimgrede prevzamejo vloge dobrih in srčnih gospodov...ki nikol ne varajo...heh...tut na to morš bit pripravljen...pa če na videz vse štima tipi top... :o|o:

vse v namen čim mehkejšega padca... x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja...Mick tut...ampak nism hotla pluvat v skupno skledo nas žena... x;)x x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej vem... x;)x x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ewo enga citata iz knjige Vedrane Rudan: Uho, grlo, nož

 

Povedala vam bom nekaj.

Niti ena moja prijateljica.

Niti ena moja sovražnica.

Niti ena moja znanka.

Ne poznam nobene.

Niti ene ženske, ki želi zadržati moškega svojega življenja.

Vse se želimo rešiti moških svojih življenj.

Vse imamo poln kurac moških svojih življenj.

Dolgoletnih moških, jebačev, zaročencev, ljubimcev,

intimnih prijateljev, prijateljev, dobrih prijateljev.

Utrujene smo od moških svojih življenj.

Vse bi hotele moške tujih življenj.

Mlajše, krepkejše, mehkejše, toplejše, hladnejše, drugačne!

Tuje, jebi ga!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ska...teb sem že enkrat rekla...da ti privoščim tvojo srečo iz srca...pa vendar me je ob tvojih besedah strah...z leti sem se navzela skepticizma..in cinizma... xrolleyesx ...vsekakor pa uživaj... :palec:  x:Xx

 

Astra

Ne, ne smes tako misliti...

7 let traja moja sreca in zakaj ne bi vedno?

Zakaj tvoja ne bi trajala vedno?

Morda sem res izjema tukaj - morda le jaz trdim, da je popolna sreca in ljubezen z duso mogoca.., a morda se mi boste scasoma pri tem mnenju pridruzili tudi ostali...

Morda tudi vi spoznate tako ljubezen.. upam...

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj pa misliš, da si edina... xrolleyesx

x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

Astra

Ne, ne smes tako misliti...

7 let traja moja sreca in zakaj ne bi vedno?

Zakaj tvoja ne bi trajala vedno?

Morda sem res izjema tukaj - morda le jaz trdim, da je popolna sreca in ljubezen z duso mogoca.., a morda se mi boste scasoma pri tem mnenju pridruzili tudi ostali...

Morda tudi vi spoznate tako ljubezen.. upam...

Gre samo za to, da na ljudi gledam kot na ljudi, ki so le iz krvi in mesa

Za nikogar ne bi dal roke v ogenj, ampak res za nikogar, še zase ne - še sam sebe lahko presenetim.

Ker se ljudje spreminjamo, spreminjajo se naša čustva, pa razum pa pravzaprav vse, zato mislim, da je možno, da bo nekoč drugače.

 

Na svojo ženičko gledam kot na nekoga, ki je pod kožo krvav, vendar to ne pomeni, da jo mam zato manj rad, enostavno nekje zadaj, v svoji glavi dopuščam možnost, da ji bo nekoč nekdo všeč......... jebiga, life sucks.

enostavno nisem tip, ki rožce sadi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za nikogar ne bi dal roke v ogenj, ampak res za nikogar, še zase ne - še sam sebe lahko presenetim.

Ker se ljudje spreminjamo, spreminjajo se naša čustva, pa razum pa pravzaprav vse, zato mislim, da je možno, da bo nekoč drugače.

xyesx xyiyax s temle se pa strinjam ja, lahko določene lastnosti vlečemo skozi celo življenje, lahko tudi ne. se mi zdi, da kaj hitro nalimamo nekomu etiketo in ne opazimo, da se je spremenil :inocent: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za nikogar ne bi dal roke v ogenj, ampak res za nikogar, še zase ne - še sam sebe lahko presenetim.

enostavno nisem tip, ki rožce sadi.......

Vidis.. Jaz jo pa bi! V tem je razlika.. :o|o:

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za nikogar ne bi dal roke v ogenj, ampak res za nikogar, še zase ne - še sam sebe lahko presenetim.

enostavno nisem tip, ki rožce sadi.......

Vidis.. Jaz jo pa bi! V tem je razlika.. :o|o:

res je, v tem je razlika.. samo upam, da se ne boš kdaj opekla................. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za nikogar ne bi dal roke v ogenj, ampak res za nikogar, še zase ne - še sam sebe lahko presenetim.

Ker se ljudje spreminjamo, spreminjajo se naša čustva, pa razum pa pravzaprav vse, zato mislim, da je možno, da bo nekoč drugače.

xyesx xyiyax s temle se pa strinjam ja, lahko določene lastnosti vlečemo skozi celo življenje, lahko tudi ne. se mi zdi, da kaj hitro nalimamo nekomu etiketo in ne opazimo, da se je spremenil :inocent: .

mene je strah tega....

da ne bi opazila, ne bi v bistvu imela kej opazit al pa ne bi znala...

pol bi me pa dampnal.. xcivx

nekje v ozadju imam tud jst neki da ne morem čist do daske.. ne bi jst dala roko v ogenj..

če za koga, potem zase, sem precej sure v samo sebe, pa vseen, da mi ne bojo se kdaj nohteki začel palit. Ker se zarečenega.. you know..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mushi grozno bi bilo, če bi bila statika, skoz eno in isto, vladalo bi mrtvilo, nobenga napredka. Mislim,da je krasno spreminjati se, pa tudi opazovati nekoga, ki se spreminja in če imaš oči odprte, boš uživala tudi ob tem, ko se partner spreminja, saj spremembe niso slabe xsrcx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...