Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Janja, dobra filozofija.. :palec:

Čisti pozitivizem.. bo treba na čimveč stvari tako gledat... drgač te je življenja preveč strah.

Tko daleč v naprej... Za par let naprej ni blema.. xscratchx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še nekaj bi rad dodal......... ta prepričanost v nekoga drugega me moti že iz tega stališča, da ne morem biti odvisem od početja nekoga drugega, ali od njegovih čustev, želja ipd...... torej, če me bo partnerka hotela oz. me ljubi, sem happy, sicer sem pa v k..........; jst enostavno nisem tak, si ne predstavljam, da je vse moje počutje odvisno od tega, ali me bo prevarala ali ne......... hm, jst moram biti močen in trden če me, ali če me ne.... ne vem, mogoče sem totalen individualist....... :inocent:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, jst moram biti močen in trden če me, ali če me ne

Pravilno, živiš svoje življenje in ne njenega. ona pa ima pravico do svojega x;)x . Se učim tudi jaz tegale - ne orientirati se razpoloženjsko v odvisnosti od zveze ali razpoloženja partnerja. Mi gre že dosti bolje x:)x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sokrates , ljubezensko življenje je velik del našega življenja, tko kot služba.. kot otroc, tisti ki jih imajo..

Ziher, da redkokdo zmore bit srečen kljub težavam na tem ali onem področju... je pa zelo v redu če se si z nogami zelo trdno na tleh.. pa te osrečujejo potem pač ostali stvari, tiste, ki štimajo..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma jst mislim, da je stvari v življenju potrebno pogledat z realne plati. potem se ogneš raznim razočaranjem........... sicer sam, tu pa tam kdaj sanjarim, recimo o palačinkah ( x:Dx x:Dx )............ ne res, no........ pustiti, da te čustva uničujejo se mi zdi bedno.. nasploh ne maram ljudi, ki samo stokajo, jokaj in mrcvarjo sebe, pa še druge, k mormo poslušat ta jamr...............pa živet v strahu, da te bo kdo prevaru???? kwa - totalna beda.........

 

sokrates

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, realno gledat na lajf!

Skratka to kar je sedaj, ne moreš pa trdit da se teb nikol ne bo zgodilo! To pa spet ni realno.. čeprav iluzije so full dobre, recimo one risanke ko je pol na konc happy end.. x:Xx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravno to / jst dopuščam, da se mi bo to zgodilo (nisi prebrala, kar sem napisal zgoraj), in če se mi bo oziroma, ko se mi bo (morda se je že, pa ne vem :inocent: ), si zaradi tega ne bom uničil življenja.... jok, stok, in bla, bla, bla.......
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živet polno in lepo življenje naprej, ne pa trpet v sranju!

Odločno: I like it!!!

:palec:

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, sem že, pa če bi blo treba bi spet! :palec:

Sam, uno, pravim nikol pa ne bi rekla, meni se pa to ne more zgodit, upam, da če bi se, mojemu sokoljemu oku ne bi ušlo.. :vragec: pa ADIJO! x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za nikogar ne bi dal roke v ogenj, ampak res za nikogar, še zase ne - še sam sebe lahko presenetim.

enostavno nisem tip, ki rožce sadi.......

Vidis.. Jaz jo pa bi! V tem je razlika.. :o|o:

res je, v tem je razlika.. samo upam, da se ne boš kdaj opekla................. x;)x

Za moza bi se tudi opekla... x;)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Normalno!

Naprej it, preteklost skenslat, pa čimprej živet polno in lepo življenje naprej, ne pa trpet v sranju!  :palec:  x^x

:palec: To se super slisi, ampak... Te je ze kdo tako prizadel? Si takoj obrnila nov list v zivljenju in sla naprej vesela in radostna? Ce si, SVAKA CAST!

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Normalno!

Naprej it, preteklost skenslat, pa čimprej živet polno in lepo življenje naprej, ne pa trpet v sranju!  :palec:  x^x

:palec: To se super slisi, ampak... Te je ze kdo tako prizadel? Si takoj obrnila nov list v zivljenju in sla naprej vesela in radostna? Ce si, SVAKA CAST!

ja, ko sem se odločila da imam vsega dost, sem ga skenslala..

in je blo full dober! Prej sem hodila okol ko meseček, vsega naveličana.. pol pa kot da se je nebo odprl.. vse me je spravilo v dobro voljo, sonce, cvetoče drevje, dež, ki osveži zrak.. ma vse vse.. prej pa kot da imam zid pred očmi...

Mal so mi grenil lajf stara mama pa starši, takrat sem imela 25 let (pa je rekel foter, tvoja biološka ura se izteka...) skratka, tko so vsi tam pr nas zaplankan, tud če se dva ultra ne štimata med seboj, pa mislijo da bi cel življenje vseen se mogla gledat in renčat en na drugega.. joj, bog ne daj da baba deca pusti, ko zdej bo pa ziher še kej slabšga našla, še večjo barabo, al pa bo stara.. devica glih ne.. x:Dx skratka se bo sama postarala....

Stara mama je bla pa zaljubljena vanj... hahah....

Pa kaj to mene briga! Vozite se vsi...... :vragec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...