Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Ne vem, če bi prenesla, da me mož prevara. Verjetno bi "znorela" in odšla.

Zvestoba je zame tako sama po sebi umevna, kot zrak, ki ga diham. Sem starokopitna? Ne vem, ampak moža preveč ljubim, da bi ga lahko delila z drugimi!

plesalka ti njega ne ljubish ampak lastninish, she manj pa ljubish sebe...

imash pa zelo rada svoj ego..

Ja...že pri besedi samoumevno sem se mal zataknla...ne sme se ti zdet to samoumevno...za zvestobo se je treba tut včas preklet potrudit...pa ne mislim tega kot preverjanja, kje je, pa s kom je...ampak v smislu, da ne bi imel želje po prevari... x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe x:)x x:)x

 

varanje pravte...a se res tako malo spostujete da razumete "varanje"kot zalitev????

 

vas partner lahko pocne karkoli z drugo samo sexat ne sme ha???

 

in kaj je v tem pametnega????

 

Kdo pa ste ve, da si jemljete pravico nekomu omejevat zivljenje??

 

zame je termin "varanje" primitiven in egoisticen. Osebno imam partnerko s katero imam tudi perfekten sex in ne rabim ali iscem ali zelim drugih za to AMPAK ce in ko mi bo obcutek strasti pri neki osebi povedal da bi blo treba mal meckanja BOM to tudi naredil BREZ obcutka krivde in BREZ pomisleka.

Seveda bo partnerka za to tudi izvedela in ce ji ne bo prav bo to njen problem ne moj kajti jaz jo bom LJUBIL naprej kot sedaj... in najin odnos bo ostal isti

 

Varanja druge osebe NI! Varas lahko le sebe!! Varanje kot nekaj slabega in tako kot ga razumete pa je samo produkt medsebojnega nerazumevanja oz. neiskrenosti.

 

hmmm. sicer pa vse to je ze bilo povedano..., sam se ocitno eni zelo radi oklepajo svojega laznega jaza...pa me mogoce to mal zalosti.

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=S...=8&t=1983&st=20

 

 

Ljubezen ne pozna meja zato je zanjo tudi "varanje" nekaj kar ji ne more do zivega....

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdo pa ste ve, da si jemljete pravico nekomu omejevat zivljenje??

 

zame je termin "varanje" primitiven in egoisticen. Osebno imam partnerko s katero imam tudi perfekten sex in ne rabim ali iscem ali zelim drugih za to AMPAK ce in ko mi bo obcutek strasti pri neki osebi povedal da bi blo treba mal meckanja BOM to tudi naredil BREZ obcutka krivde in BREZ pomisleka.

Seveda bo partnerka za to tudi izvedela in ce ji ne bo prav bo to njen problem ne moj kajti jaz jo bom LJUBIL naprej kot sedaj... in najin odnos bo ostal isti

 

Varanja druge osebe NI! Varas lahko le sebe!! Varanje kot nekaj slabega in tako kot ga razumete pa je samo produkt medsebojnega nerazumevanja oz. neiskrenosti.

Zdaj pa ti omejuješ življenje...

Kdo pa si ti, ki si jemlješ pravico nekomu omejevat čustveno prizadetost in žalost...če je prevaran...

Zame je pa varanje egocentrično in primitivno... :xx!:

Bodi samo z menoj ali pa me sploh ne potrebuješ... vse ali nič...toliko si pa že lahko vzamemo pravic, ne?

Odnos v trikotnikih je parazitski, en parazit, dve žrtvi...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na raven šimpanza se pa ne bom spuščala...

samo to povem, da nas tiste, ki smo na drugačnem nivoju kot ti, ne moreš smatrat kot zaplankane, da nekoga nekaj omejujemo, če je oseba takšna kot ti, mora imet tudi partnerja sebi podobnega, da ima nekako svoje mišljenje tudi v tem stilu in pol ni nobenega problema, ostali, ki tega ne odobravamo imamo partnerje sebi primerne, če se kdo on naših partnerjev spreneveda in si želi neki drugega, nekaj v tvojem stilu, to ni moj problem recimo, temveč njegov, ker je "kupil" neki v nasprotju s svojimi interesi. Bo pa najin, če jst izvem. Oz. njegov, ampak z drugega vidika..

Skratka enako z enakim, pa ni panike.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šimpanzi ja...niso monogamni... x:Dx :palec: x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NE majica nimas te pravice!!!! Nimas pravice nekoga zasuznjit in mu postavljat pogojev!! Ce ti pa kdo nasede je pa seveda to njegov problem in ima Mushi tukaj prav - svakom svoje..

 

x:)x cutvena prizadetost...kaj bi naj to bilo????

 

 

LJUBEZEN ni custvo ampak si to ti, jaz vsi mi in samo to je potrebno za zivljenje. Custva kot so zalost, strah, prizadetost hmm.... so samo produkt bolane druzbe in najucinkovitejse obrambno orozje laznega jaza.

 

Potrudite se LJUBITI ne pa zahtevati biti ljubljen in boste ljubljeni.

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Varanje- no včasih je treba tudi to izkusiti- ker potem na LNF ne bi imeli o čem pisati :inocent: :vio: x:px

 

Kot pravi ga. Bardot-

 

 

It's better to be unfaithful, than faithful without wanting to be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gesges... človek je socialno in družabno bitje...če bi vso srečo iskal od znotraj ne bi potrebovali zakonskih zvez, družin, prijateljev...

Jasno...če nimaš izpoljnjenih pogojev (prijateljev, družine, partnerja...) težje ustvarjaš lastno srečo... to je kot alkimizem...samo iz zlata narediš zlato...iz ničesar drugega...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa ti omejuješ življenje...

Kdo pa si ti, ki si jemlješ pravico nekomu omejevat čustveno prizadetost in žalost...če je prevaran...

Zame je pa varanje egocentrično in primitivno... :xx!:

Bodi samo z menoj ali pa me sploh ne potrebuješ... vse ali nič...toliko si pa že lahko vzamemo pravic, ne?

Odnos v trikotnikih je parazitski, en parazit, dve žrtvi...

 

Majica.. zdaj pa se spomni na temo Duhovni klepet.. ki meni ni cist jasna.. ampka tukaj je lep primer..

 

Recimo hipoteticno da si se ti preverala, ker je tvoj tip spal z drugo. Pac si se prevarala... Kako bi to zdruzila z duhovnostjo?? Kako bi reagirala do socloveka? Verjetno bi bila prizadeta.. uzaljena.. ker so pac taksni druzbeni vzorci.. OK. Ampak zakaj bi pa bila jezan in na koga?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potrudite se LJUBITI ne pa zahtevati biti ljubljen in boste ljubljeni.

čudovito :vio: :palec: kako si moder gesges oz. rožnat ...

 

Resnično mislim da je ljubezni dovolj za vse- torej zakaj je ne bi delili v imenu neskončne božanskosti našega duha... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na raven šimpanza se pa ne bom spuščala...

samo to povem, da nas tiste, ki smo na drugačnem nivoju kot ti, ne moreš smatrat kot zaplankane, da nekoga nekaj omejujemo, če je oseba takšna kot ti, mora imet tudi partnerja sebi podobnega, da ima nekako svoje mišljenje tudi v tem stilu in pol ni nobenega problema, ostali, ki tega ne odobravamo imamo partnerje sebi primerne, če se kdo on naših partnerjev spreneveda in si želi neki drugega, nekaj v tvojem stilu, to ni moj problem recimo, temveč njegov, ker je "kupil" neki v nasprotju s svojimi interesi. Bo pa najin, če jst izvem. Oz. njegov, ampak z drugega vidika..

Skratka enako z enakim, pa ni panike.

"kupil nekaj v nasprotju z njegovimi interesi"?????

 

Zakaj pa je pol to naredil, ce ni imel interesa???

 

Ce si nekaj zeli se pa spreneveda hmmm...., in kdo si ti da bi mu prepovedovala zelje???

hmm mogoce laze sebi al pa ga ti ne zadovoljujes????..mogoce si je pa samo zazelel malo drugacnosti za kak trenutek..hmm..

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No evo...Tjazy...na tem tudi hočem delati...čeprav to sem dala nekako že skozi...in je bilo veliko slame za žvečit...veliko bolečine je bilo potrebno izdihat, zato sem postavljena v vlogo, da nikoli ne bom varala, če prej ne bom razčistila odnosa, oziroma ga zaključila, da varanje ne bo varanje samo po sebi. Čeprav lahko rečemo, da so čustva prevaranega samemu sebi problem, pa vendar je povod za taka čustva dal tisti, ki je skočil na "sosedov vrt". Kaj je tukaj zdaj pošteno...čustva ali dejanja...oboje ali nič? Ali ni tako, da če se nekomu zavežeš, samo po sebi umevno, da boš zvest in vlagal energijo v partnerstvo, ne pa jo trosil po tujih posteljah?

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potrudite se LJUBITI ne pa zahtevati biti ljubljen in boste ljubljeni.

Po moje ni zdravo takšno mišljenje.. in zavaja žrtve takšnih oseb, ki si jemljejo vse kar jim paše ne ozirajoč se na druge..

V vsakem odnosu mora človek cenit, prvo sebe, potem druge in ker je vsak človek enkratna oseba si vsak zasluži biti ljubljen. Zato zahtevat ljubezen, če jo tudi daješ ni neki negativnega, temveč edino pravilna stvar! Drugače je nesmisel obstoj nekega odnosa - je škodljivo za osebo, ki daje, v zameno pa ne dobi enako, oz. kar si zasluži.

Ljubezen je kot trgovina, le daj-dam odnos gre dolgoročno, vendar tak, ki je primeren za oba.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No evo...Tjazy...na tem tudi hočem delati...čeprav to sem dala nekako že skozi...in je bilo veliko slame za žvečit...veliko bolečine je bilo potrebno izdihat, zato sem postavljena v vlogo, da nikoli ne bom varala, če prej ne bom razčistila odnosa, oziroma ga zaključila, da varanje ne bo varanje samo po sebi. Čeprav lahko rečemo, da so čustva prevaranega samemu sebi problem, pa vendar je povod za taka čustva dal tisti, ki je skočil na "sosedov vrt". Kaj je tukaj zdaj pošteno...čustva ali dejanja...oboje ali nič? Ali ni tako, da če se nekomu zavežeš, samo po sebi umevno, da boš zvest in vlagal energijo v partnerstvo, ne pa jo trosil po tujih posteljah?

x:)x majcka ti pa si slika...

 

Zakaj se morash "zavezat" ?? To izhaja iz religije!!! Religija pa je ZLO!!

 

Zakaj ne moresh enostavno LJUBITI BREZ "zaveze"!!

 

A se svojemu otroku tudi "zavesesh"??? ali ga LJUBISH BREZPOGOJNO????

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubezen je kot trgovina, le daj-dam odnos gre dolgoročno, vendar tak, ki je primeren za oba.

pa naj mi she nekdo pove da ni ta svet bolan.. x:)x

 

Ljubezen = ekonomska dobrina :o|o: x:)x :o|o:

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na raven šimpanza se pa ne bom spuščala...

samo to povem, da nas tiste, ki smo na drugačnem nivoju kot ti, ne moreš smatrat kot zaplankane, da nekoga nekaj omejujemo, če je oseba takšna kot ti, mora imet tudi partnerja sebi podobnega, da ima nekako svoje mišljenje tudi v tem stilu in pol ni nobenega problema, ostali, ki tega ne odobravamo imamo partnerje sebi primerne, če se kdo on naših partnerjev spreneveda in si želi neki drugega, nekaj v tvojem stilu, to ni moj problem recimo, temveč njegov, ker je "kupil" neki v nasprotju s svojimi interesi. Bo pa najin, če jst izvem. Oz. njegov, ampak z drugega vidika..

Skratka enako z enakim, pa ni panike.

"kupil nekaj v nasprotju z njegovimi interesi"?????

 

Zakaj pa je pol to naredil, ce ni imel interesa???

 

Ce si nekaj zeli se pa spreneveda hmmm...., in kdo si ti da bi mu prepovedovala zelje???

hmm mogoce laze sebi al pa ga ti ne zadovoljujes????..mogoce si je pa samo zazelel malo drugacnosti za kak trenutek..hmm..

haha.. a la tjazy..

nasprotje z interesi... da povem tko da vsak razume...

Takšna oseba, ki bi tako "široko" delila svojo "ljubezen" kot ti, bi prišla v nasprotje z interesi, če bi si izbrala za partnerja eno tako osebo, ki pa ji to ne bi štimal, ampak ker bi mu recimo momentalno ustrezala, ga ne bi motilo njeno razmišljanje, ko bi si pa spet drugega mesa zaželel pa bi ga še kam namočil in to povedal al ne.. spet mislil kako krivično ker ni razumljen..

 

Jst mislim, da nimam kameleona doma, če si to mislil, temveč teoretiziram, kaj je ql in kaj ne.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha..  a la tjazy..

nasprotje z interesi... da povem tko da vsak razume...

Takšna oseba, ki bi tako "široko" delila svojo "ljubezen" kot ti, bi prišla v nasprotje z interesi, če bi si izbrala za partnerja eno tako osebo, ki pa ji to ne bi štimal, ampak ker bi mu recimo momentalno ustrezala, ga ne bi motilo njeno razmišljanje, ko bi si pa spet drugega mesa zaželel pa bi ga še kam namočil in to povedal al ne.. spet mislil kako krivično ker ni razumljen..

 

Jst mislim, da nimam kameleona doma, če si to mislil, temveč teoretiziram, kaj je ql in kaj ne.

x:)x x:)x wrong!!

 

- take osebe jaz ne morem izbrati in tudi nimam pravice da kogarkoli "izbiram".

 

- interesi v odnosih so mogoce pomembni pri tebi, jaz ne poznam nobenih

 

- nikoli ne mislim da je zame kaj krivicno ker spostujem sebe in druge

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha...ne zavezat v stilu...zdaj te bom pa zarinkala in si samo moj...ne ne ne... x:o)x x:Ix

Ampak se mi zdi pošteno, da z nekom, ki ga ljubiš in on tebe, mu daješ oporo v življenju, spiš z njim, dihaš z njim, mu pomagaš...jasno vlagaš v odnos, da pričakuješ tudi povračilo... (ne moreš samo dajti in dajati...ker se iztrošiš - to tko by the way)...no potem pa izveš, da 2 leti že greje posteljo drugi... :xx!: Le kakšna čustva naj bi te potem prežemala...čudno ne? V takem smislu zavezanosti... x:)x

Sej nisem poročena...če je to problem... x:Dx x:Dx x:Dx sem pa v zelo resni zvezi, kar je isto...ravno tako živiva skupaj...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x  x:)x  wrong!!

 

- take osebe jaz ne morem izbrati in tudi nimam pravice da kogarakoli "izbiram".

Kakopak...

mende te ni na bolšjaku kupila... x:Dx x:o)x

hoho...gesges je Petelin po kitajskem...opala...mamo že izkušnje s petelini...radi stojijo na največjem kupu gnoja in se derejo dol o svoji pomembnosti... x:Dx x:Dx x:Dx he he he...pa brez zamere...samo poznam ta letnik, je zelo blizu mojemu... x:Dx (no...ni nujno, da so vsi taki, no x:Ix )

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakopak...

mende te ni na bolšjaku kupila... x:Dx  x:o)x

hoho...gesges je Petelin po kitajskem...opala...mamo že izkušnje s petelini...radi stojijo na največjem kupu gnoja in se derejo dol o svoji pomembnosti... x:Dx  x:Dx  x:Dx  he he he...pa brez zamere...samo poznam ta letnik, je zelo blizu mojemu... x:Dx  (no...ni nujno, da so vsi taki, no x:Ix )

x:Dx x:Dx

 

to mam najraj pri ljudeh ko jim zmanka besed...

 

pa kuj na horoskop in najt nekaj kar jih bo zadovoljilo...

 

se ne sekiram, vesh.. x;)x, sem lih tok pomemben kot ti ali kerkol drug clovk na tem svet, nic vec in nic manj..

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha...ne zavezat v stilu...zdaj te bom pa zarinkala in si samo moj...ne ne ne... x:o)x  x:Ix

Ampak se mi zdi pošteno, da z nekom, ki ga ljubiš in on tebe, mu daješ oporo v življenju, spiš z njim, dihaš z njim, mu pomagaš...jasno vlagaš v odnos, da pričakuješ tudi povračilo... (ne moreš samo dajti in dajati...ker se iztrošiš - to tko by the way)...no potem pa izveš, da 2 leti že greje posteljo drugi... :xx!: Le kakšna čustva naj bi te potem prežemala...čudno ne? V takem smislu zavezanosti... x:)x

Sej nisem poročena...če je to problem... x:Dx  x:Dx  x:Dx sem pa v zelo resni zvezi, kar je isto...ravno tako živiva skupaj...

hmm.. po pa tko..bo mogoce bolj razumljiv...

 

 

-Rodish otroka in ga LJUBISH!!

-otrok raste ob tebi in ga LJUBISH!!

-otroku pomagash in ga LJUBISH!!

-otrok je imel prvi sex in ga she vedno LJUBISH!!

-otrok je imel drugi sex in ga she vedno LJUBISH!!

-otrok odide zivet drugam in ga she VEDNO LJUBISH!!

 

pa tudi on tebe LJUBI!!

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sta dva za takšen odnos ali Tjazy ali Gesges je OK.Kaj pa v primeru, da je samo en osebek tako free razpoložen,..kakšna je potem ljubezen, da se enostransko "vsiljuje" način enega dojemanja odnosa ali drugega dojemanja odnosa partnerju? Vsekakor se en partner v takšnem odnosu ne izpolni oziroma se počuti zapostavljenega ali kakorkoli se že izrazimo. :o|o:
Glej naprej, če se le da,...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

-Rodish otroka in ga LJUBISH!!

-otrok raste ob tebi in ga LJUBISH!!

-otroku pomagash in ga LJUBISH!!

-otrok je imel prvi sex in ga she vedno LJUBISH!!

-otrok je imel drugi sex in ga she vedno LJUBISH!!

-otrok odide zivet drugam in ga she VEDNO LJUBISH!!

 

pa tudi on tebe LJUBI!!

Jaz tudi ljubim svojo mater, pa z njo ne sexam.

Glej naprej, če se le da,...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...