Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

jebemo sej sm vedu... sem mel nekje v spominu da sem opica ne petelin pa se res je...sm zdej preveru

 

tko da mushi pa majica...japs sta mele prav jst na nivoju simpanza...ampak je cit lustno tle :hepko:

 

 

mejte se.., grem mal delat zdej

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sta dva za takšen odnos ali Tjazy ali Gesges je OK.Kaj pa v primeru, da je samo en osebek tako free razpoložen,..kakšna je potem ljubezen, da se enostransko "vsiljuje" način enega dojemanja odnosa ali drugega dojemanja odnosa partnerju? Vsekakor se en partner v takšnem odnosu ne izpolni oziroma se počuti zapostavljenega ali kakorkoli se že izrazimo. :o|o:

ja! :palec:

sam eni tega NOČEJO razumet, pa kokrkol to poveš, na 100 načinov, še vedno se bo sprenevedal in motovilil..

Ma sej... bog mu požegni.. bi moj fotr reku hahaha... doma ga pa ženica na pragu čaka z valjarjem v roki... pol pa tule sprošča fantazije kak bi blo..... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zvestoba v partnerstvu je zame OSNOVA! In ta zvestoba pač obsega tudi fizično (seksualno) področje.

Vem, da nismo po naravi monogamna bitja in bla bla bla...Ampak če bi se zgledovali po naravnih zapovedih, bi še vedno nagi okol lovili divjad...Da je človeštvo prišlo na določen kulturni nivo (pa prosim ne mi zdej vseh napak človeške rase naprej zmetat), se je bilo potrebno zdisciplinirat in življenje nekako uredit. In del te konsenzualne ureditve oz. njena posledica je tudi ta, da smo se odločili za monogamijo.

Ko se torej zavestno odločiš za partnerja, nimaš več kej okrog ga srat ampak edino s tem partnerjem izživljat svoje potrebe in fantazije. Čim pa ta zadeva ne špila obojestransko, je res brezveze, sploh še vztrajat.

Se opravičujem vsem, ki imajo odnos na "višjem nivoju" in se jim zdi pogoj monogamnosti omejevalen in prav nič "ljubezenski". Ampak dejstvo je, da ko stopiš v nek resen odnos, to za seboj potegne, da se pač določenemu delu svoje svobode moraš odpovedat, kar pa naj ti ne bi blo težko, ker imaš osebo rad in se zavedaš, da se tem veliko več pridobiš kot izgubiš.

Partnerstvo je itak konstantno delo in varanje je, po mojem prepričanju, ena izmed gotovih poti v razpad odnosa. x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No evo...Tjazy...na tem tudi hočem delati...čeprav to sem dala nekako že skozi...in je bilo veliko slame za žvečit...veliko bolečine je bilo potrebno izdihat, zato sem postavljena v vlogo, da nikoli ne bom varala, če prej ne bom razčistila odnosa, oziroma ga zaključila, da varanje ne bo varanje samo po sebi. Čeprav lahko rečemo, da so čustva prevaranega samemu sebi problem, pa vendar je povod za taka čustva dal tisti, ki je skočil na "sosedov vrt". Kaj je tukaj zdaj pošteno...čustva ali dejanja...oboje ali nič? Ali ni tako, da če se nekomu zavežeš, samo po sebi umevno, da boš zvest in vlagal energijo v partnerstvo, ne pa jo trosil po tujih posteljah?

 

Ce si tole dala ze skozi.. potem lahko razumes... da vse tole.. kar dodajamo odnosu v resnici ne obstaja. Obstaja samo odnos..

Vsi nekako recejo, da so skupaj iz ljubezni, da se zavezejo in podobne cudne zadeve.. ampak ce si resnicno skupaj zaradi ljubezni, potem ne mores tega govoriti, ker takrat ko obstaja le ljubezen ne mores vedeti za obstoj ljubezni, ker ni drugega kot ljubezen.

In takrt ko ni drugega.. je nemogoce imeti problem.. kadar gre drug z nekom drugim.. ker koncno tudi ne obstaja drugi kot locen od tebe.. in popolni nesmisel je v tem primeru biti jezen na drugega zaradi taksne malenkosti.

 

In jaz se strinjam s teboj.. ko sta dva resnicno skupaj.. ne hodita drugam.. pa ne ker sta zavezana ali zvesta ali ker imata problem pri varanju.. ampak ker preprosto takrat tako je.. in tudi ce nekoc ni vec tako.. ni nobene panike.. ker te iditoski druzbeni vzorci, ki so jih po vecini skovale razne religije, da ustvarijo krvolocne vojake.. itak ne delujejo vec.

 

Lej paradoks.. Tukaj vecina verjame v vec zivljenj.. OK! Ce verjames v vec zivljenj potem ti je verjetno jasno, da si v tem zivljenju s tem.. v drugem pa z drugim in podobno? A je to torej varanje? Ali je omejeno gledanje samo na eno zivljenje?

 

Veliko bolecine je bilo potrebno izdihat.. Verjamem. Me pa samo zanima iz kje je prisla ta bolecina? Ker si se prevarala.. ali kaj drugega?

In potem si se odlocila, da ne bos varala, ker ves kako boli? Torej je to na nek nacin odlocitev z razlogom. Ni spontano.. je odlocitev, da vec ne bi bolelo.

 

Povod za custva je dal tisti, ki je skocil na sosedov vrt... Hmm?! Tole mi ni cist jasno.. Ti si pricakovala od partnerja, da ne bo skocil k sosedi.. on pa je skocil? Cigavo prepricanje je v bistvu bilo povod za custva? Ne pricakuj in se ne bos mogla prevarat.

 

Ja.. je tako, da ce v cloveku ni vzorcev ali kompleksov, bo vsak vlagal energijo v nek odnos.. to je cisto naravno.. in ko je tako, itak varanje ni vec problem.. Itak nihce ne skace drugam.. in nihce ni prizadet zardi tega..

Po vecini pa ljudje slisijo samo prvi del.. da ce si zdrav.. ne skaces.. drugi del.. pa preslisijo.. in kar vzdrzujejo svoje vzorce in bolecine.. Sej ce jih nihce ne spomni na njih.. lepo mirno mirujejo.

Ti ne mores nic narediti.. ce tvoj partner gre drugam.. Pac je sel.. Lahko pa delas na reakciji.. ker drugace je tvoja harmonija odvisna od njega.. v tem primeru pa imas lahko samo mrtvega partnerja.. takega od katerega se da pricakovati. Od zivega ne pricakuj nicesar.. razen tega, da te bo ljubil brez-pogojno.. ne glede na to, kaj pocnes in zakaj..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh Tjazy...dobro si to spisal...itak... :palec: res je to, da pričakovanje ne rodi obljube... x^x in res je pričakovanje zvestobe samo one way street...zaupaš ali pa pač ne...nikjer ni zapisano, da se to ne more zgodit 1x, 5x...še 100x...lahko se dogaja, pa ne vem...pa zdaj, ko sem v urejenem odnosu me to ne pekli več... x:)x

Partner lahko gre drugam, ja...bolečina se pa rodi verjetno iz prizadetega ega... v smislu, vse sem zanj/o naredil/a...pa dobim tako povračilo... po drugi strani bi se mi pa partner, ki ga je namočil v drugo, telesno gabil, tudi zato. Sama imam preproste zahteve, da z nekom živim srečno "zakonsko" življenje...da ni nasilja, ni prevar, ni alkohola in da se daje medsebojna pomoč in jasno zvestoba... kar je nekje skupek osnove za srečno združitev dveh...če kateri od teh pogojev manjka, me človek ne zanima več, naj gre po svoje...absolutno pa se ne bi dala prepričati, da je bigamija ali menjava posteljnih partnerjev normalno vzdušje v zvezi. Če pa se dva taka najdeta skupaj....aleluja...good luck in srečno življensko pot... mene pa to ne zanima... x;)x

 

 

Gesges...ni mi zmanjkalo besed...samo na trg sem šla po svežo zelenjavo in sadje... x:px :vragec: pa tudi take provokacije me v tej temi ne vlečejo preveč... x:)x

Se lahko dobiva kje drugje, da si bova izmenjavala mnenja... x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja majica strinjam se :D :palec: dodal bi še da ni cigaret... ampak to je stvar okusa...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako Nino... :inocent: mal blondna... :inocent: kak cigaret... :inocent:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Majica.. saj je tko, kot si napisala.. samo tole ne more priti zaradi zahtev nekoga.. ali pa obljub nekoga.

To preprosto tako je.. kadar je.. Ko je odnos resnicen.. ko sta dva skupaj zaradi SEBE.. ne pa zaradi zdravljenja.. ali potrebe po ljubezni, ker je v otrostvu ni bilo in podobne fore.. takrat itak je to samoumevno..

 

Ampak zdja je varanja polno.. in to samo zato, ker se od ljudi nekaj zahteva.. ce jaz od partnerja zahtevam zvestobo.. potem je to ekonomija.. ne morem govorit o ljubezni..

 

Ce ne gres z drugim, ker se bojis da izgubis partnerja.. je isto kot ce bi sel.. celo bolje je da gres.. ker drugace se to spremeni v frustracijo.

 

Ves kaj vse sem jaz ze prezivel s svojo partnerico.. vse zivo.. in zdaj, da recimo ona enkrat pac gre z drugim.. si niti predstavljati ne morem, da bi bil zaradi tega jezen, ali da bi se pocutil prevaranega. Nikakor ne stekam, zakaj hudica, bi jaz tukaj bil prevaran???

Najveckrat se partner ki gre z drugim, potem pocuti slabo.. in takrat potrebuje se vec partnerjeve ljubezni.. ne pa manj?! To je svet obrnjen na glavo! Ko nekdo potrebuje vec necesa.. mu damo se manj.. ali pa nic.. kot obicajno. Celo ga kregamo.. ali pa zapustimo. Jaz bi samo rad to razumel.. od kot to prihaja??? Zakaj je seks merilo za vse.. ????

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po drugi strani bi se mi pa partner, ki ga je namočil v drugo, telesno gabil, tudi zato. Sama imam preproste zahteve, da z nekom živim srečno "zakonsko" življenje...da ni nasilja, ni prevar, ni alkohola in da se daje medsebojna pomoč in jasno zvestoba... kar je nekje skupek  osnove za srečno združitev dveh...če kateri od teh pogojev manjka, me človek ne zanima več, naj gre po svoje...absolutno pa se ne bi dala prepričati, da je bigamija ali menjava posteljnih partnerjev normalno vzdušje v zvezi. Če pa se dva taka najdeta skupaj....aleluja...good luck in srečno življensko pot... mene pa to ne zanima... x;)x

Uhu Majčka x:)x :palec:

 

Približno moje mnenje, zato verjetno živim to z levom, ki sproti naredi toliko takšnih in drugačnih pizdarij (v poz. smislu), da ti enostavno v vezi ne more biti dolgčas. Non stop se kaj dogaja, iz dolgočasja enostavno ne iščeš česa drugega, pa tudi odnos te zahteva celega, tako da enostavno se ne moreš odtujiti.

 

Zgornji tekst je pa resnično kompletno moje mnenje....

 

Aja pa še to, razloga za skoke čez plot pa itak nimaš niti zaradi kvalitete gimnastike razloga x:Ix

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy...ma ne...tuki se pa ne strinjam čist... kot prevaran...sej se ti tudi življenje na glavo postavi...sama pa ne bi mogla vlečt za sabo še tistega, ki je odšel...ufa...ne ne...tega pa ne :xx!:

Tvoj post me vlače tja, kamor bi vsak, ob prvi priliki rekel čao...potem se privlekel nazaj...pa spet čao...za teden, dva... :xx!: izkoriščanje... xrolleyesx

pa ne, da je to ekonomija...je upravljanje s svojim življenjem...ne bi mogla, da me ima za predpražnik... :xx!: ma...kaj pa vem, kam me bo zaneslo...itak včasih gledam na te stvari tako, drugič drugače...odvisno od dneva x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se ne strinjam z Tyzijem, da bi naj bil seks merilo za vse. Mislim, da gre bolj za to, da v sebi pričnemo čutiti, da nekomu nismo več dolvolj zanimivi in privlačni oz. da je nekdo v drugem človeku našel nekj ''več'' kot samo seks. Menim, da je seks pika na i, da se podrejo naši ideali. Saj se ne ljubimo samo z telesom ampak tudi z dušo.

Lahko je vse 'na easy' stvar zavestne odločitve. Samo eno je, ko nekaj govorimo, drugo pa ko se učimo iz življenjskih situacij - ni več tako preprosto in enostavno. Vedno se rušijo prepričanja, iluzije... :O: xcivx :C:

"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je tako Pujsika... :palec: evo druženje dveh levinj...pa pride do preobrata... x:Dx x:Xx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy itak da iz religij in njihovih "moralnih vrednot". Ljudje, verniki in neverniki pa so to kupili ..hm..nc cudnega saj jih ze stoletja filajo z raznimi "vrednotami" kao zvestoba do groba pa nc sexat pred poroko pa sama poroka itd...

 

 

zalostno ampak resnicno... :o|o:

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: kdo pa govori o celibatu pred poroko...pa sploh o poroki... :O: Ne gre za pranje glave...samo za moralno vrednotenje...če je to idiotizem...sem prva v vrsti za idiota... x^x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: kdo pa govori o celibatu pred poroko...pa sploh o poroki... :O: Ne gre za pranje glave...samo za moralno vrednotenje...če je to idiotizem...sem prva v vrsti za idiota... x^x

x:)x

 

 

tocn tko-moralno vrednotenje...

 

od kje pa mislis da ti ideje za tako vrednotenje prihajajo... x;)x

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz xsrcbumx odvisno je pa od tega, koliko je veliko, široko in mehko... x^x x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz  xsrcbumx odvisno je pa od tega, koliko je veliko, široko in mehko... x^x  x:Dx

Zaveza je tvoja beseda bila ... zaveza pa = poroka

 

 

A iz srca govorish o zavezi... xscratchx - nevem...,...nevem...

 

 

kaj pa globoko... si mal pozabla na globino al je ni...

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri meni je važna globina...heh...a me ti na *ebeš...al kaj :o|o: x:Dx

zaveza... x?x verjetno sem se zatipkala...zveza sem prev gotovo mislna...ne pa zaveza...ej...to se sliš kt štrik okol vratu...ne maram nobene copate...kot pravi pujsa...te nosim že doma... x^x mam pa rada ohlapen odnos, kar pa ne pomeni, da lahko skače po in okoli drugih žensk...zanj moram bit edina...ali pa sploh z njim ne bom...that's it x!x

gesges...mam občutek, da ne spoštuješ žensk, pa to malo prikrivaš... x;)x a ne? :vragec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... x^x mam pa rada ohlapen odnos, kar pa ne pomeni, da lahko skače po in okoli drugih žensk...zanj moram bit edina...ali pa sploh z njim ne bom...that's it x!x

:palec: ...that's it... :palec:

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidim, da se je razvila burna debata, medtem, ko nisem spremljala foruma. :wOOt:

 

Qesqes, te je res toliko razburilo moje mnenje ali bolj tvoja slaba vest? Občutek imam, da globoko v sebi veš, da ljubezen ni skakanje od enega objema do drugega, ampak (včasih) tudi trdo delo. Želim ti, da opustiš hipijsko gledanje na ljubezen in začneš spoštovati svojo žensko!

xyiyax

Ne jemlji stvari pretežko, toda vzemi jih in zmagal boš!

(Bob Dylan)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri meni je važna globina...heh...a me ti na *ebeš...al kaj :o|o:  x:Dx

zaveza... x?x verjetno sem se zatipkala...zveza sem prev gotovo mislna...ne pa zaveza...ej...to se sliš kt štrik okol vratu...ne maram nobene copate...kot pravi pujsa...te nosim že doma... x^x mam pa rada ohlapen odnos, kar pa ne pomeni, da lahko skače po in okoli drugih žensk...zanj moram bit edina...ali pa sploh z njim ne bom...that's it x!x

gesges...mam občutek, da ne spoštuješ žensk, pa to malo prikrivaš... x;)x a ne? :vragec:

xsrcx ekonomistka majica,

 

"""a me ti na *ebeš...al kaj""" xrolleyesx ne razumem lih kaj hoces povedati... a te je res tok sram napisati cele besede??

 

za sex med nama pa ni "kemije", tko da nimam takih zelja.Provociram pa te malo,ja... x;)x x:px

 

v odgovoru tjazyju in v kontekstu kjer se je pojavila beseda zaveza se nisi mogla zatipkat ampak si tocno to verjetno tudi mislila.

 

hmm..odvisno kaj zate spostovanje zensk je...ce so to kake feministicne ideje o spostovanju zenske kot nekaj "bozanskega" imas se kako prav.

Z mojega stalisca pa jih spostujem bolj kot si pa lahko to predsavljas ampak niti malo vec ali bolj kakor moske ceprav so mnogo lepsa bitja, ki (ne vse) izzarevajo nekaj...zenstvenost...hmm.., pa tudi kaj manj od moskih ne..

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidim, da se je razvila burna debata, medtem, ko nisem spremljala foruma. :wOOt:

 

Qesqes, te je res toliko razburilo moje mnenje ali bolj tvoja slaba vest? Občutek imam, da globoko v sebi veš, da ljubezen ni skakanje od enega objema do drugega, ampak (včasih) tudi trdo delo. Želim ti, da opustiš hipijsko gledanje na ljubezen in začneš spoštovati svojo žensko!

 xyiyax

hehe x:)x x:)x plesalka mene pa tako malo stvari razburi (vzburi pa ze kaka stvar vec x:)x x;)x ) da verjet ne morsh, se najmanj pa take izjave sebicnosti ali ekonomske propagande kao ljubezenskega odnosa (beri poslovne pogodbe) kot je bila tvoja in tej podobne...

 

Ljubezen ni ne skakanje od enega do drugega in tudi pogojevanje ne se manj pa kako trdo delo. Ljubezen je v vseh nas in Ljubezen samo JE.. to je vse, nobene filozofije, pravil, moralnih vrednot itd...ne rabis da bilahko Ljubil in bil ljubljen..

Jaz "svojo" zensko spostujem mnogo bolj kot ti (ce res tako razmisljas kot pises) svojega partnerja. Dobro vem namrec da je ona z mano samo zato ker tako cuti in ker NJEJ tako pase, nikakor pa ni z mano zato ker bi si jaz tako zelel ali ker sva pac nekaj "vlagala" v odnos in obratno seveda...

 

Ce si bo kdajkoli zazelela drugega v postelji ali ji vec ne bo pasalo biti z mano ji nimam pravice to preprecevati ali biti zaradi tega uzaljen, kaj sele da bi bil prizadet.., prav nasprotno, samo srecen sem lahko zanjo ker bo naprej zivela svoje sanje.. z ali brez mene. Mojo Ljubezen bo pa imela vedno..

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gesges...za sex med nama ni z moje strani niti interesa...tko, da ne vem od kod ti to... :o|o:

takih besed namerno ne pišem, zaradi spoštovanja do snovalcev foruma...

in pa...tole zate o feminizmu... x:)x x:px in božanskosti... x:px

 

Ali je bil Jezus Nazareški poročen? Zelo verjetno ne. Se je zaobljubil celibatu? Skoraj gotovo da, če upoštevamo, da je bil blizu judovski sekti esenov, meniškim rodovom podobne skupnosti, ki je živela odmaknjeno, pobožno in predana čistosti. Da pa je okrog sebe zbiral ženske, je dejstvo, ki so ga potrdili zgodovinarji: niso mu bile ljube samo kot osebe, temveč jim je priznaval tudi dostojanstvo in jim izkazoval spoštovanje. Ameriška teologinja Elisabeth Schussler, ki je morda najbolj poglobljeno preučila vse odnose med Jezusom in ženskim spolom, celo meni, da bi današnje ženske morale vedeti, da je temelje feminizma pred skoraj dva tisoč leti položil prav on, mesija...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...