Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Varanje, ne-varanje. Do tega itak ne pride če v eni vezi vse štima. Če pa ne, pol se pa začnemo ozirat naokrog, tako eni kot drugi. Brezveze se nekaj pomilovat v smislu 'ja me boge ženske, ko nas moški varajo'. Poznam več žensk, ki imajo poleg moža še dva al pa tri občasne ljubimce. Pa kaj. Jih pač majo. Njihovi možje majo ljubimke. Pa kaj. Vsak si svoje življenje porihta tako kot mu paše. Al si ga ne porihta.

In je odvisno predvsem od osebnosti Človeka, al ti bo v krizni situaciji stal ob strani al ne. Men se taka posploševanje tud zdijo "mimo". Ajde, nekje zaradi zgodovinskega razvoja in takih stvari, družbenih norm in podobnega imajo eni več slabe vesti kot drugi,...amapk, to ne pomeni da ne delajo ...hm, packarij - če to je packarija x;)x

 

In seveda, kot je rekla JanjaK, ko si na drugi strani ti je za "ta glavno" partnerko vseeno. Je itak ne poznaš. In če bi blo vse OK on ne bi bil z mano, right!

 

A kdo v resnici verjame v eno in edino večno partnerstvo do konca življenja? Na glas mogoče ja, ampak tako...pri sebi.

Jaz tud zagovrjam pravo ljubezem, ki mora bit taka da se iskri in žari itd. Ampak včasih en ogenj ugasne...pa se kje drugje zaneti kakšna iskrica,...

 

 

V vsakem je kanček...latino temperamenta x;)x :vragec:

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PISMO, MENI JE PA TO NEKAJ FUL GRDEGA-VARANJE-

 

JAZ NISEM ZA TO.... x!x x!x x!x :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

 

PA NI NOBNEGA OPRAVIČILA ZA TAKO GRDO STVAR, TAKOLE ZARADI SEX-SA PRIZADET LJUBLJENO OSEBO x!x x!x x!x

 

ČE SI Z NEKOM, MU BODI ZVEST, ALI PA BODI SAM-A, PA SKAČI NA OKOLI... x!x

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po več letih pa je pač šla k vragu ....strast, vznemirjenje, pohota, ogenj.....v seksu?  x;)x A to vzameš kot ceno, ki jo moraš plačati v dolgotrajnem odnosu? Pa ne mi zdej o vseh možnih popestritvah itd. ker so mi več ali manj znane.....in tudi njihovi začasni efekti x^x

Mick, hm... ne vem, odkrito povedano. V prvi daljši zvezi pri meni te iskrice ni bilo, bi čisto z lahkoto namesto tega štrikala pulover :inocent: x:Dx :inocent: , zdaj pa ogenj 7 leto traja, nič manj si ga ne želim, nič mi ni dolgčas, ničesar se nisem naveličala... ne vem... x:Ix

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žaža...men se je tud zdelo.......pred mnogimi leti.  x^x Danes.......mislim mal (ne pa povsem) drugače, pa velik drugačnih, hujših načinov prizadetja svojega partnerja sem že vidu.... :o|o:

 

Kje pa piše, da jo morš prizadet.......a morm pol s transparentom okol laufat o tem kaj sem storil, doživel....... :vragec:  x:o)x  x8Dx

JA PISMO, ITAK DA NE, SAM VEČINA JE TAKIH CEPCEV IN TEPK, DA PREVARAJO SVOJEGA PARTNERJA / PARTNERKO S KAKIM TAKIM-O, DA NI GLIH TEŽKO UGOTOVIT.

PA TUDI BOLJ MALO JE TOK DOBRIH, DA ZNAJO "DOBRO PREVARAT", TAKO DA SE NE IZVE... xrolleyesx x:Ix x:Dx

 

PA ITAK ČE SI Z NEKOM MORA BIT ENO SPOŠTOVANJE IN TO JE PA ZELO, ZELO DALEČ OD TEGA, ČE PREVARAŠ LJUBLJENO OSEBO!

 

SE PA STRINJAM, DA SO ŠE TUDI DRUGE GRDE STVARI, S KATRIMI PRIZADANEŠ PARTNERJA.

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja res.. mislim.. vecina to ze kar zdarvo za gotovo zakljuci, da s tem partnerja prizadenes.. Ne sodit po sebi.. ker mene na primer se s tem absolutno ne da prizadet.

Mi je hujs, ce zlagano seksa z menoj, kot resnično s kom drugim.. Res pa je, da ni nobene potrebe to skrivati...

Seveda je pod vprasaj, zakaj bi se nekomu ta potreba pojavila.. ampak ce bi se mu.. kaj ima to s prizadetostjo?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MENE TUDI VARANJE NE PRIZADANE, KER JE MOJ BIVŠI, KAR DOSTIKRAT VESELO SKAKLJAL ZA MOJIM HRBTOM...PA SE MI NI DAL SPLOH KREGAT OKOL TEGA... x:o)x x:Dx

 

SAM MI JE PA TO VSEENO GRDO IN TEGA NE BOM NIKOLI NAREDILA, ŽE ZARADI SEBE NE !!!

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne boš spoštoval na nje ne sebe...ne delaj drugemu tistega, kar tudi sebi ne želiš, da bi ti kdo naredil...ni lepo nekoga čustveno prizadet, pa naj bo to kakorkoli, pol je pa od vsakega posameznika odvisno kako nizko se bo spustil...se mi pa zdi da tisti sex nikoli ne odtehta bolečine, ki jo povzročiš ljubljeni osebi...sej se da tudi lastnoročno spraznit jajca no ženska pa doživet svoj aaaaaaa :eek: :vragec: :sori: xrolleyesx :inocent:

 

no sej, za to se mora vsak pri sebi sam odločit, kako in kaj , pa kje so meje, sam je pa GRDOOO !!!!

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojoj, ta tema pe meni neki grrrr naredi....moram mal razmislit sama pri sebi zakaj x:Ix xrolleyesx x:Dx , sam se mi zdi da ni opravičila za varanje... :sori: :sori: :sori:

 

mick sori če sem grdo-grobo napisala prej (spet)

 

:o|o: :o|o: :o|o:

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JA ITAK DA NI ISTO, SAM JE PA PRVA POMOČ.. x:Dx  x:Dx 

 

x:Xx

x:Dx x:Dx .....pol pa počasi rabiš še prvo pomoč za roko. :vragec: x:o)x x:Dx

 

x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

povsem, kar sem prebrala, ma ne vem...

 

bom napisala tole.

če bi živeli v idealnem svetu, bi si noben partner nikoli ne zaželel drugega človeka.

 

tako pa živimo v realnem svetu in varanj je tudi več vrst.

če spolno zadovoljim svoje potrebe-se pravi telesno, brez čustev in ljubezni, je to samo spolna zadovoljitev.

drugače pa je, če se dva ljubita, kar pomeni, da si tudi čustveno pripadata in si zaobljubita zvestobo.

tam kje je ljubezen, varanja ni. ne more biti, kajti ena oseba te tako čustveno, duhovno kot telesno osrečuje in zadovoljuje.

 

kjer pa ni prave ljubezni, pa je itak vseeno.

 

ne samo, da je zadovoljitev videti zgolj telesna, tudi srca zraven ni.

 

varanje je dvorezen meč. kaj pa če se potem zaljubim v to osebo? kaj potem??

varati enkrat, pravijo brez srca in čustev ni nič. kako, da ne?

kajti tisti, ki vara, vara vedno. ne le enkrat, ampak večkrat. v biti laže sam sebi.

mi je nekoč nekdo rekel, da ima lahko istočasno tri ženske. a da ja?

bi mogla pol tud njih prašat, če je to res. potem očitno ostajajo tri nepotešene, prevarane ženske in kokr en mačo.

 

kjer je resnična ljubezen, oseba nima vzroka za varanje. ga nima.

 

neskončno pa boli, če vidiš ljubljeno osebo v objemu druge. to se je zgodilo meni. kaj češ pa takrat narest? oba razsekat?

 

nekateri ste napisali, da kdor ljubi, tudi sovraži. žal je to nemogoče. tako lepo in popolno čustvo, kot je ljubezen se nikoli ne more sprevršt v sovraštvo. kako le?

 

če nekoga ljubim v vsej svoji veličini, z dušo in telesom pomeni, da vse kar mene boli, boli tudi njega. kar mene prizadane, prizadane tudi njega. jaz sem v biti ti in ti si jaz. samo v takih primerih varanja ni.

 

sam to sem mela namen napisat.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako, da mogoče imaš celo prav, v takšni ljubezni ljubljenje z drugo osebe pravzaprav sploh ni varanje  x;)x .

čez koliko let x?x

zakaj se to zgodi x?x

je vedno tako x?x

:::::::::::::::::::::

hmmm... ne vem.....če imaš prav.

to sploh ni ljubezen ampak pripadanje, navezanost, prijateljstvo... ljubezen - artnerska- je pa vedno tudi seksualna!!! saj smo človeki. seksualna - ne mislim samo telo in vse to.. lahko se ljubiš tudi na astralu x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem Aira. Me je mal minilo tolk mlade ljudi kot si ti v bilokaj prepričevat...........glaven del življenske poti je pred vami, takšna ali drugačna spoznanja bodo itak prišla in tako kot smo si mi /neumni x;)x / si tudi vi želite do njih prit sami, brez soljenja pameti raznih atejev.  x;)x  x:Dx Lahko da rečeva kakšno o tem čez kakšnih 20 let.......če bom še teptal zemljo.....me pa res zanima vaše-tvoje  takratno mišljenje......in takrat bo tud tebi kristal jasno ali sem s svojim sedanjim razpredanjem blizu al čist mim.  x;)x  x^x

Mick, dej mal prepričaj mene...jaz mam nekaj let več kot Aira :vragec: x:px x;)x x:Xx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Nekje sem že napisala, da so določene teme, kjer leta naredijo "drugačnomisleče"....

In nič slabega ni v tem.

Sreča je, ko smo mladi in ko smo prepričani, da je pred nami večna ljubezen, ki bo temeljila zmeraj na erotični privlačnosti taistega domačega partnerja...., sreča je, kjer verjamemo v iluzijo večne in brezmejne ljubezni, v večno zvestobo.... Ker če bi tega ne bilo, bi se verjetno marsikateri mlad par ne poročil..... Mislim (nisem šla gledat statistike) da je v zadnjih 10 letih več ločitev, kot jih je bilo prej....

In mogoče prav zaradi tega, ker so mladi toliko samozaverovani, da so toliko unikatni in enkratni in da se njim ne more zgoditi prevara....

Pa se nam vsem lahko zgodi. In tega "poraza" pač niso sposobni prenesti.

 

Zaposlena sem na "srednje-velikem podjetju" in 90 % vseh poročenih (več kot 10 let) zaposlenih je doživelo ali pa skočilo čez plot. 10 % je takšnih za katere to ne vem (mogoče so, mogoče pa niso.... x;)x )

 

Vsem, ki po 15 letih skupnega življenja lahko rečete, da je ljubezen in strast tako močna kot v začetku čestitam in obenem izražam malce dvoma....kaj če niti pred 15 leti to ni bilo tisto....kar jaz pojmujem kot v začetku biti v nebesih....in potem pristati na zemlji.

 

:o|o: :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<font size="4">

Kaj bi storili, če bi odkrili da vas partner vara ?

</font id="size4">

Moje trenutno mnenje:

BYE BYE PARTNER x!x x!x x!x x!x

 

Ce pa tako pomislim...ce bi sel samo enkrat malce skocit cez plot...bi mu po eni strani lazje odpustila...po drugi bi pa tudi takole mislila: zaradi enga skoka cez plot, je pripravljen ogroziti celotno zvezo :eek: x?x In ce mu oprostim...je mozno, da si bo to oproscanje po svoje uzel...Tako, da zelo zelo tezko bi odpustila. :xx!:

 

Ce bi me pa varal z eno zensko precej casa...potem pa res bye bye..

vsaj pri mojih letih :xx!:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...