Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Kaj pa na začetku :8):

Gotovo katero s tabo prevara :sori:

Ej nisem lih pravsnja za ta pogovor :)

Pred 4 leti, ko sem zacela hodit z bivsim, sva bla oba kake 2 meseca frej x:Dx

Za naprej ti pa ne morem govort! x;)x x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: to si dobro povedala ...da življenje je igra ...

in če se zavedamo tega , ki se igra , potem nam je včasih tudi v peklu zabavno xDDx

če v sebi ne najdemo tega kar hočemo , zaman iščemo v drugih in tudi varanje je en način neuspešnega iskanja

sicer pa , vsak se sam odloča in tudi nosi posledice svojega delovanja :2src: :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri varanju se mi zdi da nekateri iščejo el dorado tistega trenutka, ko je vse lepo in sladko. Ko skačejo čez plot si najbrž želijo večnost tega lepega trenutka in telesnega užitka. Občutek mladosti, časa ko si bil še najstnik. To najbrž pri svojih lastnih partnerjih pogrešajo ali pa jim en partner ne more non-stop zagotoviti "večnosti" takih trenutkov.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi tudi jaz tako rekla ja, poleg tega se imam pa preveč rada, da bi se prodala za 10 minut užitka. cel paket, al pa nič x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri varanju se mi zdi da nekateri iščejo el dorado tistega trenutka, ko je vse lepo in sladko. Ko skačejo čez plot si najbrž želijo večnost tega lepega trenutka in telesnega užitka. Občutek mladosti, časa ko si bil še najstnik. To najbrž pri svojih lastnih partnerjih pogrešajo ali pa jim en partner ne more non-stop zagotoviti "večnosti" takih trenutkov.

Ne bi rekel... Nenim, da sploh ne gre za seks.. V bistvu nim cisto nobene veze s seksom..

 

Isto se veliko ljudi boji pajkov, pa to nima cisto nobene veze s pajkom. Pajk je samo simbol neuspeha.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... gleda film...... nezainteresirano gleda okoli sebe.... sama je..... v stanovanju je vroče... rahlo razpre bluzo..... na ekranu se odvija ljubezenska scena..... prikovan pogled na ekran.... globoko dihanje.... leva roka počiva na prsih..... desna ji podzavestno zdrsne do roba hlač.... pod hlačke.....

glavo nagne nazaj... rahlo priprte ustnice.... olajšan izdih...

 

 

... pozno ponoči se on vrne s službene poti..... leže v posteljo zraven nje.... rahlo jo poboža po roki.... poljubi jo na golo ramo.... ona ne spi, vendar, ... nocoj si ga ne želi.... nocoj je od nekoga drugega...

 

 

ga je prevarala? :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi tudi jaz tako rekla ja, poleg tega se imam pa preveč rada, da bi se prodala za 10 minut užitka. cel paket, al pa nič  x;)x .

Pih, kdo pa je o sam 10 minutah užitka govoru? :vragec: x:o)x x:Dx Seveda, cel paket........nema tu nekaj na pol :vragec: x8Dx x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri varanju se mi zdi da nekateri iščejo el dorado tistega trenutka, ko je vse lepo in sladko. Ko skačejo čez plot si najbrž želijo večnost tega lepega trenutka in telesnega užitka. Občutek mladosti, časa ko si bil še najstnik. To najbrž pri svojih lastnih partnerjih pogrešajo ali pa jim en partner ne more non-stop zagotoviti "večnosti" takih trenutkov.

Ne bi rekel... Nenim, da sploh ne gre za seks.. V bistvu nim cisto nobene veze s seksom..

 

Isto se veliko ljudi boji pajkov, pa to nima cisto nobene veze s pajkom. Pajk je samo simbol neuspeha.

Saj ne gre samo za seks, gre za lepe romatnične trenutke, ki ga skakalec čez plot pri partnerju pogreša... gre za trenutek pozabe na realno življenje, na dolgoletno in dolgočasno življenje s svojim partnerjem ali partnerico. Gre za popestritev v morju dolgočasja, monotonosti in rutinskosti.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... gre za trenutek pozabe na realno življenje....

 

:palec:

 

Seveda, čeprav nobenemu, ki vara, na pamet ne pade, da bi to realno življenje zavrgel x^x Vsi gredo potem lepo domov spat x:Dx

Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

So neke kulture na svetu kjer je skok čez plot neka običajna stvar. Ta v bistvu ne obstoja, ker je biti z drugim/drugo nekaj normalnega.

Menim, da samo v naši zahodni kulturi to nekako izvira iz cerkve, pa še v podzavesti se nosi vzorec, da če mi partner skoči čez plot je pa sigurno vsega fertik.

Ampak partnerji pogosto skačejo čez plot, ker si želijo biti mladi, si želijo spremembo, točno tako kot je Volk napisal. In kaj je lepšega kot biti mlad? Ne vem, morda je lepše biti mrtev. x:Dx In ker smo med dvema obdobjema, torej med mladostjo in smrjo nekateri tudi skačejo čez plot.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... gre za trenutek pozabe na realno življenje....

 

:palec:

 

Seveda, čeprav nobenemu, ki vara, na pamet ne pade, da bi to realno življenje zavrgel x^x Vsi gredo potem lepo domov spat x:Dx

 

Po mojem gre za iskanje SEBE.. ne za pozabo relanega zivljenja. Gre za lakoto po.. biti cenjen.. za lakoto po ljubezni.

Ker nora druzba poimuje seks, kot neki visek zdruzitve, pac ljudje iscejo seks, da si potrdijo najvisjo ljubezen..

Ampak potem, ko vidijo, da so se prevarali.. drugega sploh niso prevarali, ker to ni mogoce.. samo SEBE so.. ker se v drugem niso nasli.. iscejo naslednjega.. na neki tocki pa se obrnejo vase..

Zato jaz tega niti slucajno ne bi zaviral.. ker je tole najkrajsa pot do SEBE.. ko ze enkrat imas to lakato.

Ce reces takrat cloveku, da tega ne sme poceti.. ali pa mu butnes obcutek krivde.. to lahko storis samo zato, da povzdignes SEBE.. kar je pa spet druga lakota.. in sicer manj-vrednostni kompleks..

 

Tukaj sploh ni nobene panike, ker itak se najdejo ljudje z isto lakoto.. in skupaj pridejo hitreje.. kot ce imajo stalno za petami nekoga, ki jim tumba, da je varanje slabo.. ker ni slabo, je dobro orodje, za razvoj.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Isto se veliko ljudi boji pajkov, pa to nima cisto nobene veze s pajkom. Pajk je samo simbol neuspeha.

Saj ne gre samo za seks, gre za lepe romatnične trenutke, ki ga skakalec čez plot pri partnerju pogreša... gre za trenutek pozabe na realno življenje, na dolgoletno in dolgočasno življenje s svojim partnerjem ali partnerico. Gre za popestritev v morju dolgočasja, monotonosti in rutinskosti.

In tako so menjavali postelje in bili srečni do konca svojih dni x:Dx x;)x x:Dx .

 

Me spominja na male otroke, ki se hitro naveličajo igračke.

 

Zame osebno se mi zdi tole premalo zahtevno. Ni problema najt nekoga, za malo gimnastičnih aktivnosti, nekaj najbolj enostavnega. Umetnost je iskrico prižgati doma, da vsak moment tli, da se počutiš doma zaželjen, da si partnerja po letih in letih še vedno želiš... Avtor monotonosti v partnerstvu ni en sam...

 

Ha, ko bi nogometaši, ki niso uspeli na letošnjem Euru začeli košarko trenirat.

 

Za vas me nič ne moti drugačna logika, jo sprejemam in spoštujem, jaz bi se pa sama sebi zdela na totalni razprodaji, če bi se takole prodala za en, dva ali pa tudi več seksov. Hočem vse od ene osebe, ne pa tkole parcelirat x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja.. x:Dx x:Dx x:Dx

 

A bos kdaj skopcala.. da sploh ne gre za gimnastiko - seks? Seks je samo simbol! Ce mislis, da gre drugi drugam.. ker rabi seks.. potem je edino kar lahko storis to, da tole ocenis za gimnastiko in da obsojas te ljudi in jih primerjas z malimi otrocki. V principu pa si na istem.. samo na drugi strani tega smorna..

 

Kako bi ti pomagala svojemu partnerju, ki bi te po tvojem poimovanju.. prevaral? Na kaksen nacin bi prejel takrat tvojo ljubezen? Ali bi samo EGO butnuil ven.. in to ne tisti iskren EGO.. ki bi napizdil partnerja in sel.. ampak tisti zahrbtni EGO.. poniznio EGO.. ki bi rekel.. "Sej mene ne moti, ce to pocnes.. samo tega jez ne bom prenasala.. in enako bi sla..

 

To je zame premalo zahtevno x:)x

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

E, vidiš hvala bogu, vsak ima svoje cilje in vsak svoje poglede in ta mozaik samih enkratnih in unikatnih ljudi dela življenje tako zelo lepo, polno in zanimivo x;)x . Tule ni kaj meni za skopčat in ni kaj tebi za skopčat, dojemava pač različno in tebi Tjazy pristoja tvoj pogled, meni pa definitivno moj x;)x x:Xx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...