Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

E, vidiš hvala bogu, vsak ima svoje cilje in vsak svoje poglede in ta mozaik samih enkratnih in unikatnih ljudi dela življenje tako zelo lepo, polno in zanimivo  x;)x . Tule ni kaj meni za skopčat in ni kaj tebi za skopčat, dojemava pač različno in tebi Tjazy pristoja tvoj pogled, meni pa definitivno moj  x;)x  x:Xx .

Ja.. s to razliko, da tisti, ki pocne to "gimnastiko" bo morda zainteresiran, da o tem premisli, ce mu poves na nacin, da ga ne obsodis.. Ce ga pa obsodis in iz njega naredis manjvrenega.. pa ne zato, ker bi on bil manjvreden zaradi tega.. ampak da bi tisti, ki ocenjuje, bil vec vreden.. potem pa te kvecjemu se poslje v PM in gre z istim ali pa se vecjim tampom dalje po svoji poti iskanja na tak nacin.

 

Ne mores obsoditi nekaj, kar ni tvoj problem.. To se se nikoli ni zgodilo.. in nikoli se ne bo.. To je zagotovo..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Srček nikogar ne obsojam, vsak živi svoje življenje in svoje lekcije in ima vso pravico do tega, tako imam tudi jaz pravico da tega ne počnem in tega nimam s svojim partnerjem x;)x .

 

Ne vrednotim ljudmi (nisem pooblaščena za postavljat sodbe) , vsak je sam zase vsak trenutek popoln, vsak ima svobodno voljo odločanja, tudi jaz, tako se mi ne živi takšnih zgodbic ta moment, tistim ki pa se, pa xcheersx , naj uživajo, naj bodo zvesti sebi in svojim prepričanjem in so tudi v mojih očeh prav toliko vredni ljudje kot vsi ostali.

 

Iste štose tule delaš, kot da so tisti, ki imajo radi oranžno barvo več vredni od ljubiteljev modre x;)x . Ej zaradi mene, če folk v swingerjih živi, če se grejo mnogomoštvo ali mnogoženstvo, prostitucijo, so toliko ljudje kot tisti ki imajo takšno mnenje kot jaz. Jaz ostajam zvesta sebi in živim življenje tako kot ugaja meni x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, v mojem primeru bi tako bilo, če bi se jaz lotevala varanja x;)x , ker če dam, dam vse, vse kar je manj od tega je pa zgolj gimnastika z moje strani x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi zdaj je zgolj gimnastika, pa ce ti je to vsec.. ali pa ne.. Ker seks, ni vec gimnsatika samo takrat, ko si zavesten v seksu.. kar pa nihce od nas NI! Zato tale delitev ni prevec smiselna.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy, morda po tvoji kvalifikaciji, po moji pa pač ne. Jaz jemljem seks za gimnastiko takrat, ko nisem partnerju popolnoma predana, to sem pa sposobna samo z enim naenkrat x;)x .

 

Ti loviš x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej, ce pogledas ikono skoz lovim..

 

In zakaj mislis, da je v tem kaksna razlika? Lahko imas tudi samo enega, pa mu nisi predan.. lahko jih imas 10, pa si jim bolj predan, kot nekdo drug enemu.

Gre za tisti ternutek, ko si s clovekom.. in ce nisi hkrati pri vecih.. si lahko vsem enako predan.. in totalno.. seveda ce si predan SEBI!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick tule mi je jasno, da te ne bom mogla shecat za navijanje kot na fuzbalu x;)x . Se hecam, važno da poslušaš sebe in počneš kar je zate pravo x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato pa je res življenje tako polno, ker tvoj prav je pa čist en svoj prav, pa ni moj prav, pa ni Tjazyjev prav, pa Tjazyjev prav je spet en poseben prav, ni svinjski in ni mickeni prav, moj prav je pa jasno svinjski x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... gleda film...... nezainteresirano gleda okoli sebe.... sama je..... v stanovanju je vroče... rahlo razpre bluzo..... na ekranu se odvija ljubezenska scena..... prikovan pogled na ekran....  globoko dihanje.... leva roka počiva na prsih..... desna ji podzavestno zdrsne do roba hlač.... pod hlačke.....

glavo nagne nazaj... rahlo priprte ustnice.... olajšan izdih...

 

 

... pozno ponoči se on vrne s službene poti..... leže v posteljo zraven nje.... rahlo jo poboža po roki.... poljubi jo na golo ramo.... ona ne spi, vendar, ... nocoj si ga ne želi.... nocoj je od nekoga drugega...

 

 

ga je prevarala? :vragec:

 

 

.. ah, kje pa... privoščila si je malo užitov.. sama s seboj, brez svojega partnerja... kar pa tud paše, mar ne ?

 

Ne bit tako strogi x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce reces takrat cloveku, da tega ne sme poceti.. ali pa mu butnes obcutek krivde.. to lahko storis samo zato, da povzdignes SEBE.. kar je pa spet druga lakota.. in sicer manj-vrednostni kompleks..

Saj skakalci čez plot trpijo za istim kompleksom. Boš reku da ne x?x

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predstavljam si Evropo čez 100 let, kjer bodo imeli parčki svobodne zveze. Imeli bodo več partnerjev, vendar bo tisti glavni zmeraj na prvem mestu. Tako si predstavljam prihodnost, kar se tiče partnerskih odnosov. Že zdaj v tem času se kažejo tedence prihodnosti. Recimo na Švedskem ali pa v Nemčiji. Pa ne mislim na swingerje. Na primer na Švedskem, parček gresta skupaj v diskoteko in gresta ven z drugima partnerjema.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce reces takrat cloveku, da tega ne sme poceti.. ali pa mu butnes obcutek krivde.. to lahko storis samo zato, da povzdignes SEBE.. kar je pa spet druga lakota.. in sicer manj-vrednostni kompleks..

Saj skakalci čez plot trpijo za istim kompleksom. Boš reku da ne x?x

 

Seveda,, ker je itak ISTO to.. Tisti ki je proti skakanju ali pa za skakanje.. nobene razlike ni med tema dvema. Kaksna bi le bila lahko razlika?

 

Drugace pa je moja vizija prihodnjosti malo drugacna.. in sicer naj bi pocasi izginila potreba po iti ven z enim in odditi z drugim..

Lahko bi se pocasi zacele formirati skupnosti... in razpad tipicnih druzin, ki proizvajajo EGO!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z drugo besedo harem x:Dx sej se samo hejcam x;)x vem kaj misliš, samo mislim da to ne bo šlo, zaenkrat še ne, samo, torej - a potem bi bla lastnina ne samo enega, če že tko poimenojem ampak večim.... hm, kaj pa če bi se z nekom našla, kao tista brezpogojna ljubezen, mislim da bi skočila čez plot in z njim ušla, kar je prepovedano je toliko boljše...

baje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene...v kakšno skušnjavo nas pelješ...kača... x;)x x:o)x x:Dx

Kaj pa je brezpogojna ljubezen...če itak slej ko prej vse zvodeni v rutini? xrolleyesx :o|o:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja moram do tja pridit, da zvodeni, sej prvo moram to ljubezen spet v svoje žoivljenje dobit, sem jo nekoč imela pa zaradi okoliščin izpiustila... hm, tud to je znak tega ne... torej ko jo najdem, pa pridem do te točke poročam x:Dx ma ne vem, mislim da takrat ne zvodeni, ni rutina... samo vsebolj spoznavam, da ne znamo videti in da nismo uglašeni med seboj x:Dx

kača x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z drugo besedo harem x:Dx sej se samo hejcam x;)x vem kaj misliš, samo mislim da to ne bo šlo, zaenkrat še ne, samo, torej - a potem bi bla lastnina ne samo enega, če že tko poimenojem ampak večim.... hm, kaj pa če bi se z nekom našla, kao tista brezpogojna ljubezen, mislim da bi skočila čez plot in z njim ušla, kar je prepovedano je toliko boljše...

baje...

 

A si zdaj lastnina enega? In to se ti zdi bolje, kot biti lastnina vecih? x:px

 

Kadar si lastnina, si lahko lastnina samo enega.. in to je mozno samo v druzinah.. ko ni vec strogo locenih druzin, ne mores vec biti lastnina.. Tudi v druzini ni nujno, da si lastnina.. ampak v vecuini primrov, se vedemo tako, kot da je partner lastnina.. Vsaka najmanjsa uzaljenost.. tudi pri tem, ce gre partner "slucajno" z drugim.. kaze na to, da so partnerji lastnina..

Ko ta formulaciji izgine.. izgine z njo tudi lastnina.. in podobno sranje.. Kar pa ne pomeni, da bi zdaj v okviru skupnosti bila komu lastnina.. ali pa da ne bi smela imeti kao svoje ljubezni.. jasno da brez-pogojne... ker drugacna itak ne obstaja.. Druge ljubezni, so le zelje po ljubezni..

Karkoli se zgodi.. je v bistvu cisto vseeno.. ker bo itak samo za dolocen cas.. pomembno je samo to, da razbije miselne vzorce druzine in spolnega mascevanja... Da ne obstaja vec meja..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja  moram do tja pridit, da zvodeni, sej prvo moram to ljubezen spet v svoje žoivljenje dobit, sem jo nekoč imela pa zaradi okoliščin izpiustila... hm, tud to je znak tega ne... torej ko jo najdem, pa pridem do te točke poročam x:Dx ma ne vem, mislim da takrat ne zvodeni, ni rutina... samo vsebolj spoznavam, da ne znamo videti in da nismo uglašeni med seboj x:Dx

kača  x;)x

Mah ja...sej...vsakemu privoščim srečo...OK, če jo najde na način, ki ni ravno estetsko-fer...se mora sam prašat, kaj pušča za sabo, ker SAM nosi posledice...vse ostalo umešavanje tretjih osebkov je kaplja čez rob...mislim, da še prej narediš korak naprej, kamorkoli si se že namenil...

Kača...je bilo čist za hec... x:o)x x;)x pa sej veš... x:Xx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vem da je bilo mišljeno za hec, tko sem tudi vzela x:Xx ja fer... to je moj namen

ne Tjazy, nočem biti lastnina enega dveh treh... se trudim da nisem in to včasih prizadane moški ego, niso vsi na stopnji kot si ti...

hja ne vem če si lastnina enega/ene... misliš da se v tvoji skupnosti ne bi dogajale stvari, ki sem jih navedla, veš vsako bitje je vesolje zase in niti dva si nista poodobna in verjemi da bi si vsak to skupnost predstaljal po svoje

aja pa še to, če sem že ali če bom lastnina bom tistemu, kateremu se bom prostovoljno pustila lastniniti x;)x x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ja.. sej to imas prav.. zato si ni potrebno predstavljati nobene skupnosti.. Samo to je pomembno, da nekako se vsak znebi teh vzorcev, ki so jih povzrocile druzine..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to včasih prizadane moški ego, niso vsi na stopnji kot si ti...

 

Sej nisem jaz na nobeni posebni stopnji.. Mi pa na kaksnem drugem podrocju udari moski EGO! x:Dx x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...