Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Fajn, da si "vefela".. x:Dx x:Dx Sam ne morem sprejeti tega o stopnjah.. ker se kar hitr zapletem vcasih v EGO trik na drugih podrocjih..

Zadnjic mi je en trobil na kriziscu.. naj speljem, pa je bila se v bistvu rdeca.. in sem potem jasno moral se malo pocakati, tudi potem, ko je bila zelena.. da se je tip se bolj zjezil.. in seveda jaz dobil zadoscenje.. x:Dx x:Dx To je bil resnicni motiv..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vefela x:Dx x:o)x

torej če te to poimenovanje moti Tjazy, recimo tkole, ki ne razmišljajo tako kot ti - se ne ukvarjajo z določenimi vprašanji, živijo ker pač živijo... ti je to bližje x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce reces takrat cloveku, da tega ne sme poceti.. ali pa mu butnes obcutek krivde.. to lahko storis samo zato, da povzdignes SEBE.. kar je pa spet druga lakota.. in sicer manj-vrednostni kompleks..

Saj skakalci čez plot trpijo za istim kompleksom. Boš reku da ne x?x

 

Seveda,, ker je itak ISTO to.. Tisti ki je proti skakanju ali pa za skakanje.. nobene razlike ni med tema dvema. Kaksna bi le bila lahko razlika?

 

Drugace pa je moja vizija prihodnjosti malo drugacna.. in sicer naj bi pocasi izginila potreba po iti ven z enim in odditi z drugim..

Lahko bi se pocasi zacele formirati skupnosti... in razpad tipicnih druzin, ki proizvajajo EGO!

Nikoli se ne ve, kaj se bo zgodilo v prihodnosti. Trendi pa kažejo, da bodo xsurprisex :hepko: skoki čez plot nekaj povsem normalnega.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<font size="4">

Kaj bi storili, če bi odkrili da vas partner vara ?

</font id="size4">

...odkrili x?x Kaj ni to najbolj pricujoce dejstvo 21 stoletja? x:((x

Naivnost je ena izmed najslabsih clovekovih lastnosti!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

varanje

 

...odkrili  Kaj ni to najbolj pricujoce dejstvo 21 stoletja?  

 

pa kaj je res vecina takih da bi varala? imamo tako visoke zahteve in pricakovanja, da nas enostavno en partner ne more zadovoljiti v vseh smereh? xrolleyesx ..... izredno se mi zdi zanimivo to, kako mnozicen je obisk te teme....

 

meni se ni padlo na pamet, da bi varala. saj potem se vidi da nisi zadovoljen s trenutnim partnerjem...potem itak brez veze da si se z njim....ce rabis zdraven se drugega....

 

je pa tud drugo to kaj se razume pod varanje...spogledovanje? (to najbrz se ne, ceprav so nekateri zelo obcutljivi ze na to x;)x ), (vroce) objemanje?, poljub, dva, tri...?, zmenek?,...na koncu seks?....kje je tista meja je res odvisno od posameznika.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
..... izredno se mi zdi zanimivo to, kako mnozicen je obisk te teme....

valarilice priznavamo... da smo varalice...in smo tudi na tej temi lahko aktivne... x:)x :vragec:

 

ne vem pa...kaj je prineslo tiste na to temo, ki pravite NIKOLI... MENI...MENI ŽE NE... x:)x :vragec:

 

le kaj....

firbčnost?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morala....

 

Ja, ja med njimi - med moralisti- jih je največ.....

 

Sanjalica :palec: :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Prazen sod, glasno bobni! x;)x

a to misliš...da se je že "spraznu" ta njegov sod(ček)... x?x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog ve, kje se polni? x;)x

 

Morebiti šmarnica, al pa zlatorog?

 

Ali si kaj drugega mislila? x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Jaz zato...ker vem, kakšen je.... xrolleyesx x:o)x in vem, da ima... xredx

 

 

 

Hmmm...bi spet rad samo zraven gledal Mick in nič migal... x:Dx x:o)x (dobro da je Marsa na dopustu, bi nam spet žugala s prstom, smo "posvinjali" vse teme... s sexom... xredx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Lia... krohotam se ob tvojih komentarjih... kdorkoli si, karkoli si... kjerkoli si... faca si x!x

 

Dobrodošla, res! x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...