Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Waw x:Dx

No sej najbrz je bols, da se hitro mal zgonis, kot pa da furas razmerje x^x oziroma zihr..

In zakaj? Neustavljiva privlacnost?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Waw x:Dx

No sej najbrz je bols, da se hitro mal zgonis,

:eek: :eek: :eek: :palec: x:Dx

 

Zgoniš pa gonitis in te reči? x:Dx Pa menda že mora bit privlačnost al kako se to ponavadi dela? x:px

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah no...men bi mogel bit tip res hudo hudo HUDO privlacen, da bi prevarala... x:Dx

Ma sej ne vem...nobenga ne obsojam, vsi ste kul x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KJE PA ,MIK...

sam fac ne vidiš in mimik obraznih pa je...zato je sfera eterska boljša za nategovanje kot za negovanje dialogov x:Dx

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dandanes se že vse vara počez pa podolg...Jaz sem bil zvest, ona pa pač ne. In kaj sedaj ? :) ? Adijo - pa pa..gremo naprej...Ko se zapro ena vrata te čakajo najmanj dvoja nova...
Vedno sledi svojim sanjam z ljubeznijo v srcu...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se strinjam tole z zaprtimi in na novo odprtimi vrati. ampak v realnosti, tko pogosto opazam, tud pri sebi seveda x;)x , da je mejckn drgac.

pri tem sem si zapomlna en zanimiv, meni se zdi precej resnicen stavek. mislim da je napisala H. Keller...nism zihr..

 

ko se ena vrata srece zaprejo, se druga odprejo; toda pogosto tako dolgo zremo v zaprta vrata, da ne opazimo tistih, ki so se odprla.

in mislim, da je pogosto tako tudi po varanju...ampak vcasih je mogoce bolje, da se tista zaprta vrata res zaprejo (in se zaklenejo za vsak slucaj), tako da smo res pripravljeni na nova vrata in novo ljubezen, ki caka pred vrati

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej je ranjen ego, ker je nekdo drug posegel v intimo tistega kar naj bi pripadalo ljubezni med dvema. Potem se vklopi obrambni del in se začne spraševanje zakaj ?! In na koncu pride razpet : ZATO...Če ni zaupanja pa je tako ali tako brez veze vztrajat v bolni zvezi. Boljše zaklenit za seboj vrata in ključ odvreči daleč stran. Naj se sliši še tako čudno in že izpeto..pogreta juha ni najboljša..Vesna se popolnoma strinjam s tvojo ugotovitvijo : tačke proč od varanja željnih ljudi..Enkrat še oprostiti , dvakrat NIKAKOR NE !
Vedno sledi svojim sanjam z ljubeznijo v srcu...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja , sem oprostil , ker sem začutil da je ljubezen močnejša od navadnega skoka čez plot. Jasno da ne bi prenašal tega čebi se ponavljalo..Enkrat je pošteno da se oprosti, večkrat pa pomeni da se nimaš rad..

:eek: :vragec:

Vedno sledi svojim sanjam z ljubeznijo v srcu...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja , sem oprostil , ker sem začutil da je ljubezen močnejša od navadnega skoka čez plot. Jasno da ne bi prenašal tega čebi se  ponavljalo..Enkrat je pošteno da se oprosti, večkrat pa pomeni da se nimaš rad..

  :eek:  :vragec:

Pesek u učke....... x;)x

 

ženske solze na moškem ramenu so erotična komedija x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, tebi se je pa dogajalo... :eek:  :vragec:  Pa zdaj, si srečen?  x:px  :vragec:

Dejte ga no srat....srečnih ljudi ni.....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...