Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

He he...ravno včeraj zvečer je bil film Usodna privlačnost, Glen Close in Michael Douglas... No, Tjazy...pa mi povej kdo je bil tukaj žrtev, ko je tip skočil čez plot? :D

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem gledel filma.. in majica.. ne razumes me. Verjetno ne znam dobro povedati.

Ne vem pa zakaj kar vsi po vrsti potem moje stavke prevedete tako, da ga vtaknes v eno, cez par minut v drugo, jutri v tretjo.. pa gres spet domov.. in podobne idiotizme.

Ti stavki so zrasli cist na vasih zelnikih.. in se naj pac avtorji ukvarjajo z njimi. Zakaj bi se jaz. Ko citirias mene.. citiraj mene.. ne dodaj svojih halucinacij in predstav. Ce hoces razumeti, kar jaz pravim, izklopi sebe.. poslusaj mene.. ali pa me raje sploh ne beri.

Ravno dolci je odprla temo, da ne znamo poslusati.. pa ravno tudi ona me ne zna slisati. Pa se totalno zascitil sem, jo takrat.. x:Dx x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja...vem Tjazy, kaj hočeš povedati...da v ljubezni ne bi smelo bit pogojev... v smislu, ne bom s tabo sedaj, ker me lahko čez 10 let prevaraš in si prasec že v osnovi, oz. odpovej se vsemu, kar se ti lahko zgodi, poslušaj in ljubi samo mene na veke vekomaj amen!...a ne, to hočeš reči...

Jaz pa hočem reči, če bi me v teoriji varal...pač ne bi mogla bit z njim... ker potem je najin odnos mrtev in resnično izgubljava čas drug z drugim... bolje da greva vsak svojo pot... :)

 

Samo vprašanje pa imam zate...si kdaj prevaral svojo deklico...in ali si ji to povedal...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nocem povedat ravno to, da v ljubezni ne bi smelo biti pogojev. Ampak da ce obstajajo pogoji, potem NI LJUBEZNI! Pogoj popolnoma izkljuci ljubezen. Ali je eno.. ali pa je drugo. Oboje ne more biti.

Zato stavek, da v ljubezni ne bi smeli biti pogoji, ne drzi.. v bistvu ni mogoc. To je tko, kot ce bi rekla, da v popolni temi, ne bi smelo biti svetlobe. Ce je malo svetlobe.. potem ze ni vec popolna tema.

Postaviti en sam pogoj.. pomeni globoko nezaupanje SEBI in drugemi.. in globoko nesprejemanje SEBE in drugih taksnih kot so!

Ko pravim globoko, ne mislim da je to tako veliko nezaupanje.. ampak da je zakopano globoko.. ni na povrsju, zato ga je tezko videti. Treba iti globoko vase, da ga najdes.. ker SEBI priznati to.. je najveckrat skorja nemogoce. Smisel je ljubezen.. in sebi priznat, da v resnici ne ljubis.. je izpodbijanje svoje bozanskosti, kar je preprosto narediti ateistu in bolj kot je religiozen in duhoven clovek, tezje se bo s tem sprijaznil.. ker je jasno veliko bolj povecal svoj EGO.. od ateista.

Zato so organizirane religije najvecje ZLO na zamlji.. in edine ki so odgovorne za to debato.. in te egoisticne pristope do svojih partnerjev, kadar na svoji poti ucenja zaide v drugo posteljo.

Prav.. bodi totalno prizadeta.. totalno jezna.. totalno uzaljena in brez dostojanstva, ce se ti to kdaj slucajno zgodi.. Nihce ti ne bo ocital tega.. Bodi totalno v svoji zalosti s celim svojim telesom umom in duso.. samo prosim te, ce lahko takrat spremnies predmet (objekt) tvoje zalosti, kar bo zelo koristilo tebi in drugim.

Ne jezi se na SEBE.. ali partnerja.. zato imas drevesa,.. in veliko jih je.. tako, da ce kaksen gozdar poseka tvoje drevo, si lahko izberes tudi kaksnega drugega. Lahko pa cuvas svoje drevo, ki si ga izberes, ker te lahko scasoma popelje v neranjlivost in brez-pogojnost. Ko najdes SEBE.. ko ves kdo si.. ko si celota.. ko v sebi nisi vec razdvojen.. VES, da se lahko zgodi karkoli na Zemlji pa se v resnici ni zgodilo tebi cisto nic. Zgodi se samo tvoji halucinaciji in pogojenostim.. ti pa ostajas ravno tako celovita in cudovita, kot si bila pred tem dogodkom, ki je le dogodek, na poti ucenja..

Ko ze vse znas.. se ti taksni dogodki vec ne morejo dogajati.. dogaja se ti pa kaj drugega..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm... očitno sem se preveč oprijela v svojem prepričanju, ker se mi je to že dogajalo... kot sem že rekla, težko je it ven iz kroga, če hodiš po črti... pa imam močno zakoreninjen strah in odpor do takih stvari...Pa ne da pestujem jezo nad bivšim...do njega sem popolnoma brez čustev, kakršnih koli (ne da sem hladna...ne to), ne želim mu nič slabega, pa tut me ne zanima, ali je srečen ali ne... pravzaprav, me ne zanima nič razen na osnovi otrok...

 

Samo to želim povedati, da ne potrebujem več takih bolečin... nikoli več...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Popolne teme ni;

In tudi ni stvari ali situacije, za katero ne bi obstajal vsaj en pogoj

 

TO JE ZNANSTVENO DOKAZANO  :palec:

 

Samo znanstveniki se pač, s tabo Tjazy ne morjo kosat, si genij  :o|o:

 

Naj te ne skrbi, ce sem genij.. predvsem te naj skrbi zakaj sem trn v tvoji peti.. Zase se sekiraj.. Imas razlog. in poznas ga.. Resi ga!

Morda bova nekoc prijatelja..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy, a hočeš s tem pisanjem, razmišljanjem, dokazovanjem svojih stališč, kaj posebnega povedati tudi svoji dragi? :eek:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm... očitno sem se preveč oprijela v svojem prepričanju, ker se mi je to že dogajalo... kot sem že rekla, težko je it ven iz kroga, če hodiš po črti... pa imam močno zakoreninjen strah in odpor do takih stvari...Pa ne da pestujem jezo nad bivšim...do njega sem popolnoma brez čustev, kakršnih koli (ne da sem hladna...ne to), ne želim mu nič slabega, pa tut me ne zanima, ali je srečen ali ne... pravzaprav, me ne zanima nič razen na osnovi otrok...

 

Samo to želim povedati, da ne potrebujem več takih bolečin... nikoli več...

 

A to si ti ze dozivela... Te razumem v bistvu...

 

Lep dan.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Pameten odgovor kot vedno........ :P  :P

Sekiram se pa ne, je preveč dela s tem; loh se pa ti če ti tko paše xDDx

Prijatelja...... xscratchx  xscratchx , niti v sanjah  xDDx

Trudi je pa ovnovsko trmast... :D

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy xcivx narobe si me razumel. Moja ljubezen ni pogojena z njegovo ljubeznijo. Ampak, to, da me nekdo neha imeti rad, se ne zgodi naenkrat. Potrebno je ohlajanje, oddaljevanje, slaba komunikacija, slabi intimni odnosi. Posledica tega je obojestranska ohladitev - to naj bi bila logična posledica. Meni in mojemu možu se zdi varanje logična posledica vsega zgoraj navedenega. In če ob vsem naštetem imaš partnerja še vedno rad, potem je s teboj nekaj narobe. In nikar mi ne tvezi o brezpogojni ljubezni. To je ljubezen, ki se ji v glavnem približajo mamice - do svojih otrok namreč. Pa še ta ima ego-pridih.

 

Saj načeloma se v segmentih tudi strinjam s teboj, samo potem zabredeš v neke razlage, ki mislim, da opravičujejo tvoje šibkosti.

 

Kar se tiče Jezusa- njega so križali pri 33-tih. Ne bi - hvala. :o|o: Ni problem pridigati o stvareh, ki jih ne občutiš iz bližine. Sicer pa tudi drugega lica ne nastavim. Ponavadi najprej vžgem nazaj, potem se pa lahko pogovarjamo... x:Dx

 

Kar se pa tiče duš dvojčic (teh baje ni) ali sorodnih duš si ne bi drznila komentirati. Vsaka razlaga v to smer je, po mojem mnenju in kot se že dejala, zgolj iskanje opravičila za svoje šibkosti in napake.

Oproščanje? Vsekakor. Vendar ne na tem področju.

O EGU bi se pa dalo govoriti. Meni je lažja ločitev kot pa življenje s partnerjem, ki me niti toliko nima rad ali me ne ceni, da ne more obrzdati svojim hormonov. Pri tebi je ravno obratno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponavadi najprej vžgem nazaj, potem se pa lahko pogovarjamo... x:Dx

 

Kar se pa tiče duš dvojčic (teh baje ni) ali sorodnih duš si ne bi drznila komentirati. Vsaka razlaga v to smer je, po mojem mnenju in kot se že dejala, zgolj iskanje opravičila za svoje šibkosti in napake.

Oproščanje? Vsekakor. Vendar ne na tem področju.

O EGU bi se pa dalo govoriti. Meni je lažja ločitev kot pa življenje s partnerjem, ki me niti toliko nima rad ali me ne ceni, da ne more obrzdati svojim hormonov. Pri tebi je ravno obratno.

jp :palec: :palec: :palec:

 

Men se ni dal pisat, BRAVO xDDx :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bova kar ostala vsak pri svojem, kar je seveda cisto logicno in prav. Nikoli nihce se ni in ne bo spremenil mnenje, ce je nakaj prebral.. lahko se zgodi samo skozi zivljenje.. izkusnje.

Hvala za debato.. Dolci! :palec:

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se pa tiče duš dvojčic (teh baje ni)

Bulshit pa duse dvojcice! xrolleyesx

 

Varanje pa tako;ce ga kdo full rad vtika in iztika in ce se katera full rada natika na nove ... to ni varanje?! Lepo vas prosim! Kaj pa se steje v tem lajfu? Da grem zdajle enga dol dat, pol pa ta staremu skuham kosilo in ga nedolzno gledam. On pa tko med sluzbo eno pikne, ko pride domov, me pa mal posekira kaj da sem delala!

 

Ma, ne da se mi! Vsem drugace mislecim zelim veliko prijetnega vtikanja in natikanja!

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se pa tiče duš dvojčic (teh baje ni)

Bulshit pa duse dvojcice! xrolleyesx

 

Varanje pa tako;ce ga kdo full rad vtika in iztika in ce se katera full rada natika na nove ... to ni varanje?! Lepo vas prosim! Kaj pa se steje v tem lajfu? Da grem zdajle enga dol dat, pol pa ta staremu skuham kosilo in ga nedolzno gledam. On pa tko med sluzbo eno pikne, ko pride domov, me pa mal posekira kaj da sem delala!

 

Ma, ne da se mi! Vsem drugace mislecim zelim veliko prijetnega vtikanja in natikanja!

 

Poglej kaj vse je prislo iz tebe zdaj.. Kaj si naj zdaj clovek misli o tebi? Zelim ti, da cimprej najdes nekoga, da te natakne..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej kaj vse je prislo iz tebe zdaj.. Kaj si naj zdaj clovek misli o tebi? Zelim ti, da cimprej najdes nekoga, da te natakne..

Sem samska in sem si takega za natikanje ze nasla. Zaenkrat me dobro natika, zal vsak dan znova ugotavljam, da je to premalo za kvaliteten lajf.

 

Kaj si pa ti mislis o meni, ne vem in me pravzaprav niti ne skrbi. Lep dan! x:Xx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nic slabega ne mislim o tebi.. samo cudno mi je bilo, da si tisto tako zapisala.. ko imas sicer zelo zanimive komentarje..

Tudi tebi lep dan.. pa brez zamere..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ves Tjazy, ko te takole berem, so nekateri tvoji komentarji prav zanimivi. x:Ix Samo na zalost ne morem ugotovit na kateri strani si. Ce greva na staro temo, a sporocas, da ne smem bit prizadeta, ce partner natika se katero drugo?

 

Ampak, jaz sem pa bila prizadeta ob tem spoznanju! :xx!: Tako zelo, da sem se cist sesula in se kasneje locila. A ves kaj sem dobila potem? Enega, ki me je se bolj varal. Mislim... :C:

 

In ti takole zaupno sepnem: se vedno upam, da kdaj srecam kaj zame primernega, oz. podobno mislecega.

 

x:)x :palec:

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preveč se obremenjujete z čustvi, nikakor si ne upate razumeti, da moški to doživljamo drugače od vas, po dveh poteh, če skočiš čez plot ne narediš prav nobene škode....včasih celo koristi, zelo malo jih poznam, da bi to ne storili, če imajo "jajca" in možnost, tako pač je. Eni samo enkrat, pa vidijo da ni nič drugače, drugi večkrat, odvisno od gradov o oblakih, ki jih v tem vidjo, ali vidimo.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal sem v frki, no pa se vseeno oglasim na moji omiljeni temi. x:Dx

 

Zanimiva debata. Eni ste precej nerealni. Idealistični. Kar mi je sicer še kar všeč. Ne verjamem pa, da vam bo ta idealizem prinesel kaj dobrega. In posesivni, lastniški...kar mi je mal manj všeč. Verjetno imam večji al mal manjši del omenjenega tudi sam v sebi. Dejstvo pa je, da si le malo parov ostane seksualno zvestih vse življenje. x;)x Še posebej, če so na tak ali drugačen način zanimivi, privlačni. Dejstvo, ki ga pač ni moč spremeniti, ga spregledati. Tudi če berem izkušnje nekaterih izmed vas, verjetno jih kar nekaj o tem raje ne piše. In tudi skor vse moje prijateljice in prijatelji (ženske niso tako velike izjeme, kot nekateri zmotno mislijo ali hočejo prikazati, le bolj skrivajo vse skup) so že kdaj kiksnili. x^x

 

V bistvu torej s tem, da smo vezani, spoštujemo željo partnerja, ki ne želi, da se ljubimo še s kom drugim in zatiramo svojo željo. Sam....želje pa se ne da prepovedati, jo zatreti, uničiti.......in če se pojavi in jo je moč izpolniti......smo torej nesrečni, nezadovoljni, tečni, ker je ne al ne? Kar se spet izraža v našem partnerstvu....... x;)x

 

In nekateri od teh, ki so varali, so se na smrt skregali in se potem še bolj prizadeli, v to pa potegnili še svoje otroke, eni so se enostavno razšli in eni so to znali sprejeti in šli naprej, skupaj. Če se bo to dogajalo meni upam v tretjo varianto. In dejstvo je, da je ljubezen potrebno zalivati, negovati kot rožico. Spet dejstvo je, da veliko moških in žensk tega ne zna, ne zmore ampak jo v dolgotrajni vezi jemlje površno in kot nekaj samoumevnega, kar pa ni. In samo tisti, ki se vedno znova in vsak dan trudijo "zalivati", negovati imajo teoretične šanse, da si ostanejo zvesti, pa še tam se zna zalomiti. In teh je po mojem prepričanju zelo malo....ker enostavno življenje tako je in ker taki enostavno smo. Pa to ni nobena tragedija, enostavno bo treba za svoje dobro spoznati, da pač nismo edini na svetu, ki privlačimo svojega partnerja. Ne me zdaj vprašati ali to znam, ker ne vem, lahko pa povem, da si to želim znati.

 

Nikoli nikomur nisem obljubil seksualne zvestobe in je tudi ne mislim. Obljubim samo to v kar sem prepričan, da bom izpolnil.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oona ... x:Dx x:Dx x:Dx Pa to ni res.. Obup!

Na kateri strani sem? Prav bom se 59875 tic povedal. Nekoc me bo nekdo slisal mogoce..

Bom tokrat narisal.. x:Dx x:Dx

 

 

Ne prenese varanja!.............................To ni njegov problem! ..................................Vara!

 

A______________________:______________ 0 _______________________________ B

 

 

Ali pa...

 

 

Sovrazi partnerja.............................. Ljubi SEBE in druge............................Pogojno ljubi samo druge

 

A____________________________________ 0 ________________________________ B

 

 

Jaz zagovarjam vedno nicno tocko.. kar ne pomeni, da se vedno tudi nahajam na tej tocki, ampak definitvno delam na tem, da bi vedno ostal na tej tocki. Drugace pa sem na svoji strani!! iti na tvoji.. niti na strani tistega, ki te prevara.

V bistvu med tema dvema clovekoma jaz ne nejadem niti ene same razlike!?! Mi lahko kdo pokaze eno samo bistveno razliko.. med tema dvema A in B

Ne prenese varanja.. ali pa vara.. je isti problem samo na razlicnem koncu premeice se ti dve osebe nahajata. Za obe osebe je gonilna sila STRAH!

Ampak zanimivo.. si opazila mogoce.. kako nekateri pohitijo z komentarji, kako prezirajo varanaje.. in brez-kompromisno zavzamejo tocko A? Kaj ti to pove?

S tem obsodijo ljudi na tocki B (ceprav trdijio, da jih ne obsodijo.. heh) in v bistvu obsodijo sami SEBE.. ne da bi to vedeli. Clovek ko obsodi, nima pojma, da obsodi SEBE.. Obstaja rek.. "Ce sodis bos sojen" in potem clovek ki je obsodil, caka kdaj bo sojen.. in celo so si izmislili, da jim bo neki bog sodil.. Obsojeni pa so bili ze tisti isti trenutek.. ampak nihce ne razume tega.. Vprasaj papeza.. pojma nima kaj govori.. Vprasaj domacega zupnika kaj to pomeni.. pojam nima.. ker je navezan na bukvo..

Ce se nahajas v sredini ne mores nicesar obsoditi.. zate ni niti crno niti belo.. Nisi niti ZA niti PROTI.

Ce si ZA.. se krepi druga stran premice.. torej se krepi PROTI.. in ko se prevagas.. si PROTI in krepi se ZA.

Zato tudi v tisti temi o sreci nismo mogli priti do konca.. Na tocki A je sreca.. na tocki B pa je nesreca.. in vedno je odvisna od vzroka. Sele ko si v sredini si lahko trajno zadovoljen.. ko si srecen brez vzroke, ki ti nihce ne more zrusiti svojega notranjega zadovoljstva,. ker itak nihce nima te moci. Moc ima samo na nase iluzije, halucinacija, predstave pogojenost. lahko ti zrusi pogojenost.. in te prizadene.. Ce pa teh smeti nimas.. ti ne more nicesar vzeti.

 

Tukaj sem torej.. kje si pa ti?

 

To pa ni cisto nic hudega, ce si bila prizadeta ob tem spoznanju. Popolnoma te razumem in niti slucajno ni moglo biti drugace. Ne sporocam da ne bi smela biti prizadeta. Ce cutis prizadetost.. potem ne blokiraj prizadetost.. pojdi globoko in totalno v svojo zalost.. samo objekt na katerega se jezis moras zamenjati. To sem ze pisal na prejsnji strani. Ne jezi se na SEBE.. ali na partnerja.. ker partner ni nic drugega kot si ti.. ampak izjokaj svojo priozadetost ne nakaj drugega.. Jaz bi izbral drevo. Lahko izberes tudi kaj drugega.

Ker ce to ne velja.. potem lahko mirno izbrisete vse tiste bukve, ki jih navajte kot odlicne v tisti temi.. kaj radi beremo..

Ni cist logicno, da tam nekdo nekaj pohvali.. tukaj pa totalno sesuje.. ker mu pac ne pase... ker potem bui se moral odpovedati svoji pogojenosti in svoji iluziji..

Tko, da je tale pot, da so tvoje smeti prizadete edina prava pot.. in nic ni to posebno resnega.. ker se tebi v resnici ne zgodi cisto nic. Se vedno si ravno tako celostna in cudovita. Verjemi vase.. pismo.. zakaj mislis, da se tebi kaj dogaja??

 

A res.. da si potem dobila enega, ki te je se bolj varal.. ??? x:Dx x:Dx x:Dx Cudno ne? Evo.. vidis, da te vesolje nikoli ne pusti na cedilu.. pocasi bo ze sesulo vse vzorce.. ki nimajo kaj iskati v tebi.

 

Saj si vedno srecala sebi enekaga.. Si pozabila? Saj drugacnega ne moras srecati.. Med tocko A in B ni razlike.. To je isto!

 

Ti si prezirala varanje.. on pa te je varal.. Ista sa.. lepo sta se ujela.. x:Dx

 

potem pa ko te je prevaral.. si se bolj prezirala varnaje in dobila nekoga ki te je se bolj prvaral? Spet sta se lepo ujela!

Zakaj se pritozujes?

Vcasih se pa najdete dva, ki oba prezirata varanje.. Spet sta ista.. in ta veza pa ni toliko uspesna, kot je bila tvoja.. Tko, da bodi hvalezna, da nisi bila te nesrece, ker bi samo zivela in nic imela od tega.. Zdaj vsaj nekaj ves! Celo dvakrat si bila rojena pod srecno zvezdo.. Ko pride SMRT bo itak vseeno..

 

Upas, da kdaj srecas SEBI enakega.. Ja jaz tudi.. Postavi se na sredino.. in dobis sredinskega.. in pol samo uzivaj in nic ne skrbi. Skrb ni domena zivljenja.. to je domena umiranja.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...