Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Moje mnenje je, da smo se vsi goreči zagovorniki zvestobe, vsaj enkrat v življenju že srečali s skušnjavo (oz. s priložnostjo za varanje). In prepričana sem, da se je ob takšni skušnjavi izoblikovalo mnenje o tem, katerim življenjskim vrednotam dajemo prednost.

Mogoče deluje prepričanje v zvestobo res zelo idealistično in pravljično, ampak obstaja in razlogi zanje tudi. x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naj bom jaz zate po takem elektronskem poznavanju bolj pametna od tebe, ki se že poznaš 30 let  x?x  xrolleyesx  x?x

 

Torej mirno izbrisi vsaj 80% kjig, ki si jih nastela kot zelo dobre v tisti temi, ko nastevate knjige..

Zdaj si povedala, da so neresnicne..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče deluje prepričanje v zvestobo res zelo idealistično in pravljično, ampak obstaja in razlogi zanje tudi.  x!x

 

Ce obstaja razlog za zvestobo.,. in to je varovanje ran.. ali pa nadaljne izkorisvcanje partnerja.. ker drugace bi odsel.. to je pogoj.. .. potem to ni zvestoba. Je le trenutna odsotnost nezvestobe..

 

Zvestoba je kakor sreca.. kakor ljubezen.. ne obstaja razlog zanjo.. je naravno stanje vsakega cloveka.. ki je brez odvecnih smeti.. in clovek ki je ZVEST ne more obsoditi nezvestobo, ker nezvestoba zanj niti ne obstaja.

Vi pa vseskozi govorite da obstaja.. torej je za vas ta trenutek odsotna.. kdaj se vrne nihce ne ve..

Kako je kaj s tvojim poslusanjem?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet si kao bolj pameten ti zame xrolleyesx . Jaz sem ti napisala tamle, kjer citiraš, da povsod lahko pišem samo kaj mislim in občutim jaz zase, da zate boš pa jasno ti bolj vedel, ker se logično bolj poznaš. Zato niti ne komentiram nikoli kaj tvoj način življenja pomeni zate, od kje ti taka odločitev, kaj to povzroča v tebi, ker enostavno ne vem. Lahko se edino postavim v tvoj način življenja, kakršen se mi pač zdi po tvojih postih tule; pa stavim, da si ga v marsičem narobe predstavljam, ker pač izhajam iz sebe; pa komentiram kaj od tega jaz bi in česa ne.

 

Knjige pa prebiram, ker so tam opisane izkušnje posameznikov, ki so toliko razgledani, da dajo jasno vedeti, da so to njihove izkušnje in nikogar ne posiljujejo s takim načinom, še manj pa vejo kaj in zakaj bralec nekaj misli.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma Tjazy - ti se prav matraš, da narobe razumeš. x:Dx

Sploh nisem ciljala v to smer. Ampak - glede na to, da so to stvari ki so TEBI prišle najprej na misel, je ravno to najbrž TVOJ problem. Nikar ne izhajaj iz sebe. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa res nikoli ne razmišljate o ničemer...kar ni primerno za partnerjeva ušesa? ...nikoli vam ne pride na misel, kako bi bilo fino dol dat unga mišičastega mladca, mladenko..ki ima tako lepe učke ?

 

.pa potem mal posanjaš s frendom...in razprava neizbežno pripelje do tega...da skupaj premeljeta smisel seksa kr tko, pa kaj bi imel od tega..pa vse živo...

aSTRA :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pujska.. a ti mislis, da jaz mislim, da bos kaj spremenila svoje mnenje. ker tole pisem? Tako kot ti moje pisanje obcutis kot posiljevanje.. tako jaz tvoje.. Nobene razlike ni.. samo jaz ne jamram da me kdo posiljuje ampak preprosto, ce mi vec ni.. preneham sodelovat v doloceni temi. Nihce nima moci, da me posiljuje,.. samo sam sebe lahko.

 

Dobim pa dovolj privatnih pisem na mail, od ljudi, ki se jim je to v zivljenju resnicno zgodilo in ki so sprobali oba nacina.. Ustvariti vojno s partnerjem in se skoraj locit.. in poiskusat razumeti partnerja in se soocit s svojo prizadetosto, ki je cisto njihova posest in od nikogar drugega. Ni odvisna od teh dogodkov.. ampak njegovih osebnih ran.

 

Lahko le prosim cloveka, ki mi je pisal na OS o tem, da bi mogoce javno napisal tukaj svojo izkusnjo, kako je res, da je partner, takrat ko prevara,.. cisto zares potreben najvec ljubezni kar mu je lahko takrat podarimo. ne pa naso prizadetost, uzaljenost, jezo, locitev. Tega prav nic ne potrebuje.

Nekaterim sem predlagal, da objavijo svojo zgodbo.. ki je iz prakse.. ampak se jim ne zdi primerno.

Samo clovek pozna samo en nacin.. in to je nacin mascevanja.. te to ucijo tiste bukve, ki jih beres in nastevas za dobre?

 

V tri krasne se mi zdi pisat o tem, kako se to ne sme delat, ker s tem prizadenemo ljubeljenega.. to lajnajo vse religije, vse morale, vsi duhovnezi.. pa nic ne pomaga. Dogaja se.. kar naprej.. ker itak vecina zagovarja ta sistem dusne mafije, ki to povzroca. Bolj smiselno se mi zdi posat o tem kako iz tega priti kot zmagovalec.. na pa mascevalec in porazenec.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma Tjazy - ti se prav matraš, da narobe razumeš. x:Dx

Sploh nisem ciljala v to smer. Ampak - glede na to, da so to stvari ki so TEBI prišle najprej na misel, je ravno to najbrž TVOJ problem. Nikar ne izhajaj iz sebe.  xrolleyesx

 

Dej nehi mi s temi duhovnimi forami.. Jaz ne padam na to, probaj pri kom drugem..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, spet obračaš tako da tebi paše. Jasno da mi paše debata na nivoju x;)x . Ne vem zakaj bi se mogla pobrat od tule :o|o: .

 

Saj tudi jaz zvestobe ne povzdigujem in nikogar ne silim v to in ne pametujem, kaj se bo pa v tvoji vezi dogajalo, ker misliš tako in tako, kaj se bo s teboj zgodilo, ker bo tako in tako v tvoji vezi... Niti ne razmišljam na podlagi česa sploh si prišel do tega. Zvestoba paše meni in mojemu partnerju, to je tisto pri čemer sem udeležena. Vsi ostali imate pa svoje zgodbe, izkušnje in razloge, pa ne komentiram, ampak pač sprejemam, da je vaša pot za vas najboljša. komentiram edino kako bi se jaz na vaši potki počutila :vragec: . Pa če meni pot zame ni všeč, še ne pomeni da mi za vas ni. zaradi mene če se odločite za celibat, monogamizem, ali pa kaj drugega, spoštujem, če počnete tisto, kar je v vas :palec: , me pa vsekakor zanima zakaj tako razmišljate, zato tudi sprašujem, svojo lastno pot bom pa že jaz zrihtala x:o)x .

 

Mogoče bi lahgko končno enkrat sprejel da je tvoj prav tvoj prav, vsi ostali imamo pa svoj prav x;)x .

 

Bemu, trma, kaj si ti, kak bik v 26.ih bajtah x:Dx x:Dx x:Dx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ja sej je v redu.. Tako ti pac pase.. in razumem zakaj ti to pase. Ce ne bi razumel, bi ze zdavnaj odnehal.

Povej mi od kje prihaja to tvoje preziranje varanja?

 

Heh... trma meni govori o trmi.. Sej druagace ne more bit.. x:Dx x:Dx x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma Tjazy - ti se prav matraš, da narobe razumeš. x:Dx

Sploh nisem ciljala v to smer. Ampak - glede na to, da so to stvari ki so TEBI prišle najprej na misel, je ravno to najbrž TVOJ problem. Nikar ne izhajaj iz sebe.  xrolleyesx

 

Dej nehi mi s temi duhovnimi forami.. Jaz ne padam na to, probaj pri kom drugem..

heh, obrni kot hočeš, dejstva pač ne boš spremenil. Izhajaš iz sebe in iz nekaj OS primerov. Saj je to tvoja pravica in je tudi prav, da slediš svojim prepričanjem... :palec:

Ampak če ponoči ne vidiš sonca še ne pomeni, da ga ni. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Povej mi od kje prihaja to tvoje preziranje varanja?

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ne gre za preziranje, samo to ni zame x;)x . Saj tudi npr. kremšnite jem, čokoladnih tortic pa ne, pa jih zaradi tega še ne preziram, pa mi je čisto prav, če kdo drug jih je x:px x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Povej mi od kje prihaja to tvoje preziranje varanja?

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ne gre za preziranje, samo to ni zame x;)x . Saj tudi npr. kremšnite jem, čokoladnih tortic pa ne, pa jih zaradi tega še ne preziram, pa mi je čisto prav, če kdo drug jih je x:px x;)x .

 

V cem je zdaj problem, ce to ni zate? Zakaj se potem branis.. a komu govorim naj to pocne.. ali pa da je to smisel partnerstva?

Ce res ni to zate.. potem se ne bi nic hodega zgodilo s teboj, ce nekega dne to stori tvoj partner..

Ker v nasprotnem primeru je se kako tole zate.. samo na nasprotnem koncu.. kar je ISTO!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V cem je zdaj problem, ce to ni zate? Zakaj se potem branis.. a komu govorim naj to pocne.. ali pa da je to smisel partnerstva?

Ce res ni to zate.. potem se ne bi nic hodega zgodilo s teboj, ce nekega dne to stori tvoj partner..

Ker v nasprotnem primeru je se kako tole zate.. samo na nasprotnem koncu.. kar je ISTO!

Hm, pa ti misliš, da se res moooooramo varat?

Mogoče bi pa kdo kaj drugega rad počel v življenju kot druge spolne organe preizkušal x;)x x:Dx x;)x . Se hecam.

 

Zakaj pa bi sploh s komerkoli karkoli, če mi paše kot človek, kot moški, kot prijatelj in kot ljubimec? Če mi pa ne bi , pa mislim da tudi če njemu ne bi več , bi bilo pač povezano s tem, da odnos ne bi bil več to, da bi si želel vse ostalo, vključno s spolnostjo deliti s kom drugim.

 

Zakaj bi pa ti npr. po varanju (to je pač naslov teme), še želel ostati s partnerko.Npr. da greš ti z drugo partnerko, kaj bi občutil do te dodatne partnerke, pa kaj do žene? Kaj bi tej dodatni partnerki sploh rekel, da ji lahko ponudiš zgolj seks, sicer pa nameravaš biti z ženo? kako bi se počutil če bi bila v takšni situaciji tvoja žena ? Da ne bomo več o meni, ker ti nimam več česa na novo povedat...

 

Pa prosim tako, zemeljsko, ne teoretično x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj bi pa ti npr. po varanju (to je pač naslov teme),  še želel ostati s partnerko.Npr. da greš ti z drugo partnerko, kaj bi občutil do te dodatne partnerke, pa kaj do žene? Kaj bi tej dodatni partnerki sploh rekel, da ji lahko ponudiš zgolj seks, sicer pa nameravaš biti z ženo? kako bi se počutil če bi bila v takšni situaciji tvoja žena ? Da ne bomo več o meni, ker ti nimam več česa na novo povedat...

 

Pa prosim tako, zemeljsko, ne teoretično  x;)x .

 

Jaz si pac ne predstavljam kako bi bilo imeti dodtano partnerko, ker se mi nikakor ne izide.. bom pa imel cez 6 mesecov dodatnega partnerja.. tko da zame zdaj ziher ni cajt za taksne ekserimente.. x:Dx x:Dx To bi tudi financno bil prevelik zalogaj.. x:Dx x:Dx x:Dx

 

Zakaj mene silis k dodatni.. Meni ni treba.. meni to ni prepovedano..

 

Ne govorim.. da pojdite drugam.. ampak da ce se vam to zgodi.. ker se dogaja.. potem pamet v glavo. ne pa mascevanje.

 

In zakaj bi jaz po varanju se zelel ostati s partnerko? Ja.. ce bi rekla, da mene vec ne mara.. in ne bi vec zivela z manoj. potem seveda ne bi ostal..

Ce pa ni v tem problem, da bi z mano bilo kaj narobe.. potem pa se to mene ne tice kej prevec.. vsaj cutveno ne. Ampak kot sem ze povedal. Jaz bi ziher imel prej priloznost spoznati tega cloveka.. tko da on to naredil kot moj prijatelj, ne kot moj tekmec. Samo kot sem ze rekel.. nimam teh bojazni.. nikoli jih nisem imel.. in nikoli jih ne bom imel..

 

Ja in itak je jasno, da lahko v tem primeru drugemu ponudis samo nezavestni seks.. Kaj pa naj bi se ponudil?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimiva razprava... xrolleyesx moja malenkost v meni pravi,da če živimo za trenutke in da so le ti dragoceni potem ne moremo prevarati partnerja,če se zgodi nekaj lepega ....če vem,da partner rad je kremšnito in si jo privošči brez mene,na skrivaj...naj ima užitek...tudi če naknadno zvem...kaj čmo,saj je že prebavljena.zakaj bi bila jaz nesrečna zaradi tega......pomemben naj bi bil le moj dragocen trenutek....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, pa zdej sm pomislu.......a mi debatiramo tud o tem al je človek monogamen al ne........al o tem, da ima svobodno izbiro med biti monogamen al ne? Saj sta monogamnost in ne.....enakovredni izbiri? Al o tem, da se je pod vplivom okolja (zlasti cerkve v starih časih, pa tud sedaj) človek malo izgubil? Al mu je monogamnost vsiljena, ker bi naj ga s tem (zlasti moške :vragec: ) prisilili k skrbi za družino in lažje nadzirali? In ker moški, ki vara, tudi ne skrbi za družino? Ker moški, ki pa ne vara, skrbi za družino? Ker moški, ki menjava ženske je prasec, torej žival, ženska pa prasica - torej tudi žival, tisti, ki ne varajo, nimajo več spolnih partnerjev, pa so ljudje in se ravno po tem razlikujejo od živali?  Al kako je s tem, ha?  x:px Da vas ne bom sam po otročje spraševal?  x:px  x:o)x  x:Dx

 

Zanima me tudi koliko spolno aktivni so ljudje po......npr.......15-20 let skupnega življenja? In ali je tolikšna spolna aktivnost tudi odraz njihove dejanske želje po spolnosti?  x;)x He-he....in če sta sicer marsikaj ustvarila, se imata rada, skrbita drug za drugega in se spoštujeta........zakaj bi usahlost medsebojne seksualne želje povezala s splošno seksualno ne-aktivnostjo? In ali je ta usahlost nujno povezana tudi z usahlostjo medsebojnih čustev, naklonjenosti? Dvomim.  x^x In zakaj bi se pa mogla pobit, ker bi jo poiskala drugje.....ko pa si itak nben več tako zelo ne želi posteljnih aktivnosti z drugim, ker sta se že itak 150000x dol dala? In ker en tega ne želi ali pa tud dejansko nima želje po spolnosti.....a lahko iz sebičnih razlogov to zahteva tudi od drugega.....če jaz ne bom pa tudi ti ne boš. Al kako?  x:px

Sn rekla da ne bom nič več pisala v to temo, ampak Mick :fiju: xokx , sem pa mislila da sem samo jst tak hudo pokvarjena, pa vidim da ma še kdo kje podobne misli x:Dx :vragec: x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne mores se odlocit za zvestobo.. to ti hocem povedat. Ce se odlocis za zvestobo potem zate obstaja tudi nezvestoba.. in seveda obstaja,. ker si na vse kriplje proti njej. Moj nacin pa ni, da sem ZA nezvestobo.. zato tudi ne morem biti PROTI! Torej je zate le vprasanje casa.. kdaj se bo celotna zadeva zasukala.. ker imas vse predispozicije za to. Nekoc lahko EGO zvestobe pade.. in takrat ....

In nezvestoba ni nikoli popestritev.. je zapolnjevanje notranje praznine. Ce praznina ni zapolnjena z EGOjem zvestobe in raznimi prepovedi, zapovedi.. bla bla.. potem jo je potrebno zapolniti kako drugace..

:palec: x;)x

 

kul mi je to razmisljanje. se mi zdi, da je tok idealistov tukaj... xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...