Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

če vem,da partner rad je kremšnito in si jo privošči brez mene,na skrivaj...naj ima užitek...tudi če naknadno zvem...kaj čmo,saj je že prebavljena.zakaj bi bila jaz nesrečna zaradi tega......pomemben naj bi bil le moj dragocen trenutek....

 

Zakaj pa naj bi pojedel kremsnito na skrivaj? Ni potrebno, da je na skrivaj.. Ali potem kremsnita vec ni tako sladka..?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem se že skoraj skinla s te teme, pa me je nazaj gor potegnilo... :o|o:

Mislim, da tu ne gre toliko za prevaro samo, kot za to, da partnerja takšnega ne poznaš. <In če je naredil nekaj takega (in živel v sladki laži) se je potemtakem spremenil v tisto smer, ki vama ni skupna. Postavlja se vprašanje, kaj potem še je skupnega? x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa res nikoli ne razmišljate o ničemer...kar ni primerno za partnerjeva ušesa?  x:Ix ...nikoli vam ne pride na misel, kako bi bilo fino dol dat unga mišičastega mladca, mladenko..ki ima tako lepe učke ? x:Dx

Zakaj bi bil pa problem partnerju povedat, da ti je nekdo seksualno privlačen? Midva si poveva, kdo nama je všeč pa zakaj............a ni normalno, da ti je poleg partnerja privlačen še kdo? Še bolj normalno pa je, da se lahko s partnerjem pogovarjaš o tem!

Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj potem še je skupnega? x?x

Ja veliko ljudi ima to rano skupno.. tko da ni tezko najti vsaj eno skupno tocko.

Varas, ali pa obsodis varanje.. ISTA RANA.. Skupna tocka. x:Dx x:Dx

 

Mislim.. pa ja ne bos v iluzija in halucinacijah iskala skupne tocke..

Isci jih raje v bitju cloveka.. v naravnem stanju.. Tam pa vsi skupaj predstvaljamo celoto. Ce en clovek manjka.. ni vec celote.. ni vec skupne tocke. Tko da na to predalckanje po dva in dva.. ne bi jaz posvecal prevelike pozornosti. Fajn je gledati sirse.. drugace pades v EGO trip druzine.. in pol si ga nadrsal!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy, mislim, da razumem, kaj hočeš povedati, vendar kljub temu - zakaj sploh dopuščaš možnost, da do tega pride? x?x Saj načeloma nikomur ni prepovedano varati ali pač početi karkoli v življenju. Saj tu niti ne gre za prepovedi. x!x Gre za odločitve. :palec: Če sem se odločila, da nečesa ne bom nikoli naredila, ker mi to nič ne pomeni, potem pač ne bom naredila. In če živiš s prepričanjem dvajset, trideset ali celo več let, potem je to prepričanje del tebe. x!x Vse je samoumevno in logično. Mogoče se motim, pravil načeloma ni, oz. mislim, da nihče od nas ne pozna takšnih pravil, ki bi nam bila stoprocentno pisana na kožo. Vsak jih interpretira na osnovi lastnih prepričanj. In tudi izkušenj. x8Dx Sicer pa je vse prav. Enakost je ponavadi dolgočasna. :o|o: Si je kar fajn malček podajati žogice.... x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj sploh dopuščaš možnost, da do tega pride?  x?x

 

In če živiš s prepričanjem dvajset, trideset ali celo več let, potem je to prepričanje del tebe. 

 

Enakost je ponavadi dolgočasna. :o|o:  Si je kar fajn malček podajati žogice....  x:Dx

Ne da dopuscam moznost, da do tege pride.. Ne pisem to iz svojega stalisca.. ampak iz stalisca da je toliko in toliko (veliko, poglej RINGARAJA.net) zgodb o tem, da jih je partner prevaral.. Ves koliko je samohranilk zaradi tega?

Pisem iz stalisca, da se to vsak dan dogaja.. ne pa da razmisljam ali se to meni lahko zgodi.

 

Prepricanje.. pa ravno zaradi prepricanja.. je nastalo vse to. Clovek ima prepricanje, da je nekaj slabo in da pol ne bo sel v nebesa..ali pa, da ne bo priznan v druzbi in podobne bedarije.. in potem ko se tisto zgodi.. je ranjen. Ni dobro imeti preprivcanje..

Ti ko vidis tudi ponoci sonce.. najdi svoja prepricanja.. vidi jih in odstrani.. Prav nic te ne koristijo. Le prepricanje te lahko naredi nesrecno.

 

Enakost je dolgocasna.. Ja zakaj potem isces skupne .. enake tocke?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha, ha ha, vsi nekak že nehamo pisat semle...  x;)x .

Sam jst ne...... :eek: xrolleyesx :inocent: :vragec: x:o)x x:Dx

Ko boš pa še ti nehal, bo pa lunin ziher že pod RKC okriljem x:Dx x:o)x :C:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra :palec:

sva se danes smejali za Auroro, moški prijatelj prepovedan sadež, jaz sem pa z njenim možem sama v hotelu v isti sobi spala, ampak spala in Dolči12, samo spala, je bil neverjetni kavalir in pogovarjala sva se o marsičem, tudi o bolečinah pri menstruaciji,pa če verjameš ali pa ne... si pa, ko si napisala post, da tisti, kateremu zaupam, kateremu včasih padem v objem,ni več prijatelj razmišljala kot moški,... zanimivo.Aja, mogoče je to prijatelj, ki me je tolažil, ko sem mislila, da me je prevaral moj predragi. in ne boste verjele, bolečina je popolnoma ista, al samo mislite ali pa vas tudi prevara. In on mi je odprl oči, da sem človek, vredna življenja. In če je to varanje, evo VARAM.

ZAME NI RAZLIKE MED MOŠKIM IN ŽENSKIM PRIJATELJSTVOM, KER NA OSEBO NE GLEDAM KOT NA OBJEKT POŽELENJA....in včasih je prav prijetno v moški družbi, ker se ne počuti ogroženega...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a daj no Micken, a še zmer te tole žgečka, ja zanimivo, boma se res mogla kaj zmenit x8Dx x:Dx x:o)x

tega zarečenega in zapečenega kruha se zelo dosti tudi poje

eh, ma kaj pisat o tem... :U: raje ... x:Ix :shsh:

če pride pod RKC pol bodi ziher lia, da zna še kaj hujšega bit,

ko samo takale tem(ic)a, kaj si le tisti šele pišejo, ko so v samostanih,

tu so še mere, ki jih prenesem, tam pa...? xrolleyesx

 

Dost mam za danes, vsega toomuch, caucau, ajat...

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tak je ja selena :) se da ločit objem od objema... in kaj je in kaj ni varanje, in prijateljice dostkrat rabijo objem..... sploh kadar jim je ful hudo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in obstaja še dosti hujša prevara kot je varanje, sem jo občutila na svoji koži... vendar spoštujem svojega dragega in o tem ne mislim razpravljati tu in vem, da je moral ta problem razrešiti predvsem on, da sem mu lahko ob napaki le stala ob strani in bila tam, zanj.... ampak takrat sem si želela, da bi preprosto dal dol katero, bi me verjetno manj bolelo...

aja pa še to, v obdobju ko je bil taksist, sem se s temo varanja kar pogosto v mislih srečevala... sicer je pa res, dokaza pravega pa od nikodar.... in naj na osnovi mojih domnev in strahov nekoga zapustim? marsikaj sva dala skoz in tudi to...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če pride pod RKC pol bodi ziher lia, da zna še kaj hujšega bit,

ko samo takale tem(ic)a, kaj si le tisti šele pišejo, ko so v samostanih,

tu so še mere, ki jih prenesem, tam pa...?  xrolleyesx 

 

Dost mam za danes, vsega toomuch, caucau, ajat...

:palec: :palec: se strinjam zna kaj hujšega bit...sam na forumih pa take kot sva jst pa Mick kuj brišejo....

 

Jst mam tud dost za dons tega varanja x:Dx x:Dx x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... ampak takrat sem si želela, da bi preprosto dal dol katero, bi me verjetno manj bolelo...

:palec: Točno tak...ker bi ga prej spustlo.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

Vsak se naveliča prej al slej....

 

Vse samo vprašanje časa in intenzivnosti....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam na forumih pa take kot sva jst pa Mick kuj brišejo....

...namest na-brišejo. x:px :vragec: x:Dx

 

Mejte se, grem sedaj nasproti velik bl resnim stvarem........ :V:

Kako se bomo pa fajn mel, če so pa vsi zbrisal s te teme? x;)x

 

Bemu, še varat se več ne da nbenmu :C: :C: :huh:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm,dobr da jz nobenega ne varam...se lahko z vsakim pogovarjam in kar hočem,pa nobeden ne bo ljubosumen x:Dx

 

Ena od prednosti svobode... :palec:

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sem se odločila, da nečesa ne  bom nikoli naredila, ker mi to nič ne pomeni, potem pač ne bom naredila.

Hm, ja, to je zelo enostavno v tem primeru. V primeru, da nam to "nič ne pomeni" se tako odločimo tako vsi, ne x;)x Kaj pa v primeru, ko te ob srečanju z njim močno zaščegeta tam? Saj še veš kje vas zaščegeta, ali ne...... x:px :vragec:

hehe, me zaščegeta Mick, me. Nisem rekla, da mi sex nič ne pomeni. Zeloooooo veliko mi pomeni, samo z izbranim x:Dx xloveyx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...