Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

zakaj sploh dopuščaš možnost, da do tega pride?  x?x

 

In če živiš s prepričanjem dvajset, trideset ali celo več let, potem je to prepričanje del tebe.  

 

Enakost je ponavadi dolgočasna. :o|o:  Si je kar fajn malček podajati žogice....  x:Dx

Ne da dopuscam moznost, da do tege pride.. Ne pisem to iz svojega stalisca.. ampak iz stalisca da je toliko in toliko (veliko, poglej RINGARAJA.net) zgodb o tem, da jih je partner prevaral.. Ves koliko je samohranilk zaradi tega?

Pisem iz stalisca, da se to vsak dan dogaja.. ne pa da razmisljam ali se to meni lahko zgodi.

 

Prepricanje.. pa ravno zaradi prepricanja.. je nastalo vse to. Clovek ima prepricanje, da je nekaj slabo in da pol ne bo sel v nebesa..ali pa, da ne bo priznan v druzbi in podobne bedarije.. in potem ko se tisto zgodi.. je ranjen. Ni dobro imeti preprivcanje..

Ti ko vidis tudi ponoci sonce.. najdi svoja prepricanja.. vidi jih in odstrani.. Prav nic te ne koristijo. Le prepricanje te lahko naredi nesrecno.

 

Enakost je dolgocasna.. Ja zakaj potem isces skupne .. enake tocke?

Tjazy, sej ponoči ne vidim sonca. Samo VEM, da je. x;)x

 

Veš kaj, med nama je samo ena mala razlika. Jaz hočem videti vse belo in v tem duhu želim živeti (uspeva mi-juhu!) in me potem kje pa sem kakšen nepričakovan rafal preseneti (mislim v življenju nasploh), ti pa vidiš tudi sivo (črno?) in te potem nič ne preseneti. Saj je v končni fazi rezultat isti - oba sva na tleh. :xx!:

Moja velika življenjska prednost je ta, da se po porazih zelo hitro poberem in si lahko tudi idealiziranje privoščim.

Ampak zakaj ne bi zrla v mavrico, če je tako zelo čudovita, pa čeprav je vse skupaj samo igra narave?!

Pa se nič ne opiram na neke prebrane "duhovne finte". Tako živim vseskozi in nisem še našla tehtnega razloga, da bi razmišljala in živela drugače.

Sicer si pa faca :palec: Toliko analize in prodornosti človek ne doživi vsak dan. :palec: Sicer ti pa dam kar prav. Čeprav sem kljub vsemu še vedno goreč zagovornik popolne in brezpogojne zvestobe. Po lastni izbiri, jasno.. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra :palec:

sva se danes smejali za Auroro, moški prijatelj prepovedan sadež, jaz sem pa z njenim možem sama v hotelu v isti sobi spala, ampak spala in Dolči12, samo spala, je bil neverjetni kavalir in pogovarjala sva se o marsičem, tudi o bolečinah pri menstruaciji,pa če verjameš ali pa ne... si pa, ko si napisala post, da tisti, kateremu zaupam, kateremu včasih padem v objem,ni več prijatelj razmišljala kot moški,... zanimivo.Aja, mogoče je to prijatelj, ki me je tolažil, ko sem mislila, da me je prevaral moj predragi. in ne boste verjele, bolečina je popolnoma ista, al samo mislite ali pa vas tudi prevara. In on mi je odprl oči, da sem človek, vredna življenja. In če je to varanje, evo VARAM.

ZAME NI RAZLIKE MED MOŠKIM IN ŽENSKIM PRIJATELJSTVOM, KER NA OSEBO NE GLEDAM KOT NA OBJEKT POŽELENJA....in včasih je prav prijetno v moški družbi, ker se ne počuti ogroženega...

heh, kljub vsemu je ta prijatelj nadomestil košček tistega, česar v tistem trenutku nisi imela in bi morala načeloma dobiti pri partnerju.

Ampak, saj si pametna punca, si boš že zrihtala tako, da bo tebi prav x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimiva tema. Imam prijatelja, s katerim delim svoje skrivnosti, moj pogled na svet, prijatelja h kateremu se zatečem, ko mi je hudo in se mi zdi, da me nihče ne razume na tem širnem svetu. Prijatelja, ki je žal predaleč stran, da bi se srečevala v realnem svetu. Ob njem se mi zdi, da je svet preprost in razumljiv, da obstajava le midva. Ko zazvoni, sem srečna, ko ga pokličem in se oglasi z njegovim umirjenim glasom, postane svet drugačen, lepši in zdi se mi, kot da se poznava že celo moje življenje. Duši dvojčici, ki razmišljata enako.

 

Ali je to varanje? Koga s kom? Ali je varanje samo takrat, ko se fizično približamo nekomu, ki nam je všeč. Je varanje poljub, nasmeh, stisk roke? So naše sanje varanje?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko, ti si pa navihan x:Dx x:o)x x;)x

Jst sem tud navihana x:o)x

A nam boš Boris kaj več razložil, kakšen je tvoj pogled?Danes verjetno oblačno, zamegljen?

x;)x x:Dx

Ti tudi ja navihana Lia xDDx , danes je res oblačno pri meni, glede pogledov na tole temo, pa ne bom veliko pisal, ne podpiram te aktivnosti, čeprav je nekaterim to celo hobi in v ponos :8): .

Če je pisanje na tem LNF varanje, sem pa že dobil veliko minusov :o|o: , ampak mislim, da ni x^x , mislim, da imam kar nekaj prijateljic, pa naj one potrdijo, sem eden redkih, ki verjame v moško in žensko prijatelstvo, to sem pa že omenjal v za to podobni temi, lp, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dolči12, a lahko sprejmeš, da mi ni dal ničesar kar sem iskala doma... da mi je dal le prijateljstvo... a me sploh bereš, oz. poslušaš? Če bom iskala seks, bom dobila seks, če bom iskala prijatelja ga bom dobila... tisto, kar iščem, tisto dobim xsrcx in sama sebi sem na trenutke dovolj, včasih še preveč x;)x

Simy :palec:

Ja Borism, očitno sva na kavi varala x:Dx še poljubček sem dobila x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dolči12, a lahko sprejmeš, da mi ni dal ničesar kar sem iskala doma... da mi je dal le prijateljstvo... a me sploh bereš, oz. poslušaš? Če bom iskala seks, bom dobila seks, če bom iskala prijatelja ga bom dobila... tisto, kar iščem, tisto dobim xsrcx in sama sebi sem na trenutke dovolj, včasih še preveč x;)x

Simy :palec:

Ja Borism, očitno sva na kavi varala x:Dx še poljubček sem dobila  x;)x

saj ne govorim o sexu-govorim o energiji, toplini, objemu. Ali ni tudi to del dobrega partnerskega odnosa? xsrcx

Sicer pa za vsako dejanje, ki ga naredimo, imamo razlog. Kot sem že dejala - ti zase najbolje veš. Samo zanimalo me je.... x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko, ti si pa navihan x:Dx x:o)x x;)x

Jst sem tud navihana x:o)x

A nam boš Boris kaj več razložil, kakšen je tvoj pogled?Danes verjetno oblačno, zamegljen?

x;)x x:Dx

Ti tudi ja navihana Lia xDDx , danes je res oblačno pri meni, glede pogledov na tole temo, pa ne bom veliko pisal, ne podpiram te aktivnosti, čeprav je nekaterim to celo hobi in v ponos :8): .

Če je pisanje na tem LNF varanje, sem pa že dobil veliko minusov :o|o: , ampak mislim, da ni x^x , mislim, da imam kar nekaj prijateljic, pa naj one potrdijo, sem eden redkih, ki verjame v moško in žensko prijatelstvo, to sem pa že omenjal v za to podobni temi, lp, B. x;)x

x:)x

Se strinjam s teboj Boris... sam pri meni mas pluse...hihi x:Ix

 

Ej, na sladoled pa brez mene ne, kajne Selene? xsrcx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm Borism,na žalost si res eden redkih,ki verjame v moško in žensko prijateljstvo :sori: ...drugače je to pohvalno :palec: x:Dx xDDx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MBmetulčica tudi ti pri meni...hi hi x:Ix  xDDx

 

 

Da ne boste vidve ljubosumne ena na drugo, hm, potem pa izgleda vse skupaj kot varanje xDDx  x;)x

x:)x

Hvala Boris xsrcx x;)x

 

Ja ce bomo imeli samo en sladoled, potem je moznost varanja velika... hihi

 

x:Dx x:Dx x:Dx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smo pa res razvlekli tole temo, pa tako enostavno je .

 

Naj mi nekdo po vsej tej debati pove, ali je potem tudi samozadovoljevanje (sex na roke) skok čez plot???

Vem da boste rekli, da je to delo smrkavcev, ker nihče javno ne bo priznal...ampak vseeno...kaj bo vaše razmišljanje

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm,pri meni je bilo tako,da je fant hotu da sama ven hodm...da je hotu da imam moške prijatelje tudi,in ni imel nič proti če sem z njimi na kavo hodila. :palec: x:Dx xDDx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in ljubosumni nikakor ne bova, a ne da ne x;)x

Dolči12, sej vem, da me razumeš... samo ni vse črno in ne vse belo x;)x

ja valjda, ampak tako kot jaz tebe razumem, verjamem, da tudi ti mene x:Dx . Vse je v prispodobi.

Mavrica ti pa paše, anede x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kva, a ste ze varal dans? :eek:  Jaz sem bla pa v sluzbi, tko da mi ni ratal. Ce bom zdaj kaj ...  x:Dx  x:Dx  x:px

na roke varala????? xDDx

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tomaž, še kar nekaj Save Dolinke in Bohinjke skupaj bo preteklo, da bodo-bomo ljudje pošteni do sebe. Spet bo kdo rekel da se imam za nevem kako nad drugimi. A če kdo ve kako to gre na določeni stopnji razvoja to ve Tjazy. To pomeni, da se strinjava z Oshotom. Tantra. Potreba po sexu je lahko živalski nagon.opr. izr., ali pa preveč energije, ki jo najhitreje odvržemo s sexom. Pa jo je škoda, za tak rekreacijski sex, brez prisotnosti Božanske energije, kar bi to v končni fazi moralo biti.

A mi lahko kdo pošteno odgovori, kako lahko zvečer žena "da" svojemu možu, ki ji že pri kosilu požre vse užitke s čisto manipulacijo, da o drugih izpadih ne govorim? Da ne bo pomote, situacija je tudi velikokrat v obratni smeri, da žena najeda ves dan možu. Sex je kot praviš ti Tomaž kot žlička smetane na dobri kavi, jaz pravim žlica smetane na čudoviti sadni solati.

Ker pa imamo vsak svoje prepričanje o tem, seveda samozadovoljevanje zadovolji potrebo po Tantri, po rekreacijskem sexu, po sexu, ki bi ga rad doživel resnično takega, kot bi naj bil.

Vsi vemo kakšen odnos bi moral med partnerjema biti, da bi se tak sex, ki je naravna posleddica sožitja, razvil in bi ga par doživel skoraj nezavedno. To je čisti pretok Božanske energije. To je neopisljivo, to je treba doživeti. To lahko doživiš sam.

x;)x x:)x

peace and love

clean

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pošteno - ma spet jaz, kaj stegujem jezik x;)x

opravljanje domače naloge oz. mir v hiši... ampak tole pa ne govorim popolnoma iz lastnih izkušenj, se mi zdi, da tko je... no včasih je pa res domača naloga, ampak samo včasih x:Dx

pa še to, tudi tisto zadnje sem doživela.. mater, moram premisliti, če ne pišem preveč odkrito o sebi x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...