Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Siddharta – KLONER

Do nadaljnjega ne bomo rabili sebe razumet

enostaven svet lepote vsega tega moramo imet

neverjeten duh golota je vse okoli nas

nismo mi od muh vzamemo vse kar gre v slast

 

Zdaj igrajo mi in to francosko za romantiko

nimamo skrbi oblaki so poskriti za goro

kaj naj bo problem saj med in mleko streže se vsem

in zato refren le ponazarja filinge v meni

 

Na ta lepi dan v meni erekcija

se ti zdi da ne more biti lepša

 

Naj bo noč naj bo dan

nobeden ni nikoli utrujen

ni velikih bogov le mi imamo šov

mi ne vidimo dilem

za vekomaj ostale so drugje

in če kdo bi rad da se ima bolje

samo besede prave so dovolj

 

Na ta lepi dan v meni erekcija

se ti zdi da ne more biti lepša

 

Mir v nas vso paniko sezuje

slaba vest pozabljena

vse poti premagane za nami

vse poti do konca

mir v nas vso paniko sezuje

slaba vest pozabljena

vse poti premagane za nami

vse poti do konca do konca

 

Na ta lepi dan v meni erekcija

se ti zdi da ne more biti lepša…

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz osebno mislim...da če me fant ali jaz njega prevaram...jaz grem svojo pot...on pa tudi...vsekakror bova ostala prijatelja...ampak ljubezni kot je med 2 ki se ljubita, med nama več ne bo.

Meni je zvestoba nekaj zalo lepega...skelpam da je skok čez polt pokazatelj da med partenrjema nekaj ne štima in da je neke vrste ognitev, da bi se posvetili raje vprašanju kaj mi manjka da sem moral to narediti...

veliko je na svetu leph punc in lepih fantov...veliko...ampak jaz imam rada samo enega...in samo z njim delim intimnost...se tudi nebi dobro počutila da bi to z nekom drugim počela/delila.

Vsekakor je to stvar posameznika...se moraš sam odločiti katere stvari ti pomenijo veliko...

 

Lp,S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SaTurNina

Ne ne..človeku skaterim si..nimaš kej govort skom nej še bo..al pa kam sme pa kam ne..Vse more jt po naravni poti..sej se vid..da če bo šou z drugo al pa ona z drugim..očitno že ne bo funkcioniral..temu kar se reče (fant pa punca)..če pa noben nima želje po komu drugmu pol pa Ok..Samo brant nekomu ni dobr..usak dela kar hoče.. xDDx

 

Ubistvu bi blo ful zanimivo..recimo da bi znekom hodu pol bi pa mel še nekoga pa un še nekoga in bi bli usi prjatli.. - tko jst razmišlam..sam..drugi ne. x:Dx

 

ja če nekomu bolj odgovarja.. energija od nekoga druzga..kul..tle ne morš nč..če pa kao hoče prebolet nekoga pa si najde novga..na silo..to je pa mim.More bit energetsko usklajeno. xDDx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kot pravim...stvar posameznika...kaj se odloči da mu veliko pomeni...tega jaz ne morem spremenit...lahko pa se odločim zase...kaj jaz sprejmem kot sprejemljivo in kaj ne...lahko sva prijatelja...to pa je tudi vse...

 

Se kdaj vprašate zakaj imate željo po večih ljubimcih..al kako nej to poimenujem...

Mogoče pa globoko v vas je odgovor...oz. je 100% odgovor...samo vparat se je treba...

Narava ni namreč imela v mislih parjenje vse povprek...za vsakim dejanjem je tudi odgovornost...

 

Jaz osebno sem zelo vesela in imam svojega fanta rada...pa še to zelo sem vesela ko začutim da je to tisto kar mi je dovolj...nikoli še nisem začutila potrebo po nekom drugem...ko sem imela že fanta...

S fantom s klaterim sem sedaj se super razumeva...seveda imava tudi kdaj različne poglede na določene stvari...ampak tu je spet samo komunikacija...

Skartka ta mir in občutek zadovoljstva v sebi ko sva skupaj ali narazen...je nekaj kar resnično šteje...in iz tega izhaja to da nimam želje po drugemu...ker ta občutek v sebi...in to mi vsak dan več pomeni :wub: :inlove: xloveyx

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kot pravim...stvar posameznika...kaj se odloči da mu veliko pomeni...tega jaz ne morem spremenit...lahko pa se odločim zase...kaj jaz sprejmem kot sprejemljivo in kaj ne...lahko sva prijatelja...to pa je tudi vse...

 

Se kdaj vprašate zakaj imate željo po večih ljubimcih..al kako nej to poimenujem...

Mogoče pa globoko v vas je odgovor...oz. je 100% odgovor...samo vparat se je treba...

Narava ni namreč imela v mislih parjenje vse povprek...za vsakim dejanjem je tudi odgovornost...

 

Jaz osebno sem zelo vesela in imam svojega fanta rada...pa še to zelo sem vesela ko začutim da je to tisto kar mi je dovolj...nikoli še nisem začutila potrebo po nekom drugem...ko sem imela že fanta...

S fantom s klaterim sem sedaj se super razumeva...seveda imava tudi kdaj različne poglede na določene stvari...ampak tu je spet samo komunikacija...

Skartka ta mir in občutek zadovoljstva v sebi ko sva skupaj ali narazen...je nekaj kar resnično šteje...in iz tega izhaja to da nimam želje po drugemu...ker ta občutek v sebi...in to mi vsak dan več pomeni :wub:  :inlove:  xloveyx

x^x Super Sončk, želim ti, da ostane tako topla in prijetna in neomajna veza! :palec:

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skok čez plot, varanje ... Doživela sem to neprijetno izkušnjo in sem oprostila. Me je zelo prizadelo, ampak ker sem ljubila sem oprostila. Čeprav sama, ko nekoga ljubim, nimam nikakršne potrebe, da bi varala, pa ne samo zaradi ljubezni, ampak tudi zaradi spoštovanja sočloveka. Vendar se je kasneje izkazalo, da je osebi, ki sem ji oprostila, skakanje čez plot prišlo v navado ... Sama se nisem več dobro počutila v takšni vezi in sem jo končala, ko sem že parkrat oprostila. Čeprav ta, ki me je varal nikakor ni hotel končati veze z mano, ker da me ljubi... Ljudje smo zelo različni, razmišljamo tako kot razmišljamo in ponavadi mislimo, da imamo samo mi prav ..., zato je včasih druge zelo težko razumeti.

Sonce

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes so časi takšni, da je ogromno število lepih deklet in žena. Pri tako ogromni izbiri je težko ostati zvest, ko jo vsak dan vidiš v službi, na faksu, na žurkah, pa še mižika ti, ve da si že resno vezan. Pa mal alkota, se pogovarjata o zelo žgečkljivi temi, ki se brž spremeni v pogovor o vaju samem. In potem kaj se zgodi... opa bato xsurprisex ...

 

Isto velja iz ženske perspektive. Je veliko, veliko lepih, mišičastih in lepo zrihtanih decov, le kako se bodo ženske temu uprle, ko so blizu njega. Potem pa še malo koktejlčka, pa šampanjčka (joj kako smo luksuzni), pol pa opa bato xsurprisex...

 

No da boste lažje razumeli, tukaj je en test, bodite iskreni pri odgovorih:

Predstavlji si da stanuješ v hiši in imaš soseda, kjer tvoje in njegovo dvorišče ločuje ograja.

1. Koliko je visoka ograja, ki si jo predstavljaš?

2. Na drugi strani sosedove ograje je grm poln jagod, zatem preplezaš ograjo, koliko jagod si nabral?

3. Ko te sosed zaloti na svoji strani ograje, kako se mu opravičiš?

 

Pa veliko užitkov pri odgovorih!!!! Hahaha x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :palec: x8Dx x:o)x

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem obrnila oči navzdol in vidim, da imam prastara kopita. Jaz sem tisti tradicionalni tip - 1 v dobrem in zlem... Si nekako ne predstavljam intimnosti deliti z več kot 1 osebo, ki mi je blizu in do katere imam močna in globoka čustva. Ta so zame tudi pogoj, da sem takih zadev sploh zmožna - spolnosti zame ne razumem kot gimnastiko, zato v primeru, da bi me partner prevaral ne vem, če bi lahko še ostala skupaj, ker v tem primeru ne bi šlo samo za izmenjavo telesnih tekočin med njim in nemenoj, ampak bi se porušilo neko globoko zaupanje, občutek predanosti, pa verjetno še kaj. :inocent: xnckrivx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem obrnila oči navzdol in vidim, da imam prastara kopita. Jaz sem tisti tradicionalni tip - 1 v dobrem in zlem... Si nekako ne predstavljam intimnosti deliti z več kot 1 osebo, ki mi je blizu in do katere imam močna in globoka čustva. Ta so zame tudi pogoj, da sem takih zadev sploh zmožna - spolnosti zame ne razumem kot gimnastiko, zato v primeru, da bi me partner prevaral ne vem, če bi lahko še ostala skupaj, ker v tem primeru ne bi šlo samo za izmenjavo telesnih tekočin med njim in nemenoj, ampak bi se porušilo neko globoko zaupanje, občutek predanosti, pa verjetno še kaj.  :inocent:  xnckrivx

Kaj pa tvoj odgovor za jagode x?x x;)x x:Dx

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dej spomni se kakšen drugi sadež (npr. kaki). x:Dx x:Dx x:Dx Meni so jagode najljubše! x^x x^x x^x

da bom potem lahko rekla:

1. višina ni važna, ker ne maram kakija

2. Ne maram kakija, sem rekla

3. rekla bi preko ograje: Dobro jutro soseda!

x:)x x;)x x;)x

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

1. meter...

2. shirne planjave....

3. kwa pa vishje ograje nisu postabvu idijot x:Dx

4. pif...paf....puf.....

5. sosed proda...

6.aakhut zida ograjo 4m visoko x:Dx

7. aakhut ma sredi jagod harem

8. aakhuta peljejo v polje....prevech fuka in hipervitaminoza zaradi jagod

 

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...