Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

hmmm... kaj pa vem, jaz bi zelela vedet.. zakaj je to storil, in ce se mu zdi vredno se sploh nadaljevat, ce je sam pripravljen kaj vlozit v to ...

 

i guess.

 

sicer je pa lahko nekaj govorit, dokler se ti to ne zgodi in si soocen z realnostjo...

 

 

varala pa nebi.. ker bi potem raje pustla zvezo, kot pa nekoga na tak nacin prizadela..

Na koncu je pomembna.... samo Ljubezen.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predvidevam, da ti tvoja draga ne zaupa.

Dve moznosti sta, po moje. Prva je ta, da ji s svojim obnasanjem dajes slutiti, da jo varas in druga...da te vara ona, pa potem ne verjame niti sebi kaj sele tebi.

No druga varianta hehehehe x:Dx x:Dx x:Dx , potem ima ljubček zelo, zelo, zelo, zelo, zelo, zelo dobre in jeklene živce.

 

Mislim da zaradi prejšnjih travmatičnih dolgoletnih zvez, ki jih je imela, ne zaupa moškim in je vsaka moja poteza že aaaahhh, nek pokazatelj da skrivam itd.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne nisi lena na tem podrocju.. amapk ti je to podrocje trn v peti! Zato obsodis vse kar disi po nelegalbnem seksu in tako mislis, da si zrelejsa.. EGO je zadovoljen.. to je bistvo!

Ja, dopuščam to možnost, da sem tako razmišljala mogoče tam pri dvajsetih :palec: Čeprav se osnovne karakterne lastnosti načeloma ne spreminjajo x;)x

 

Mogoče pa imam trn v peti, pa tega niti ne vem več x:Dx

 

:vragec: Bom poslušala "psihoanalitike", ki vejo več o meni, kot jaz sama x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včasih nikol nism kaj dost razmišljal, če sem si drugo zaželel, vsaj večinoma ne :vragec:, ampak sem pač odšel....k njej. Nekih takih zalutalih seksov tak nisem jemal resno.  x^x Pozneje se stvari ipak bistveno spremenijo, zato mi je vedno težk debatirat z nekom k je tu na lnf star recimo okol 20 let in pač normalno zagovarja svoja videnja partnerstva in npr. varanja...tak da....živimo in pustmo živeti, ne.  x;)x  x:)x

:palec:

 

saj je čist luštno debatirat s to mladino.. in jim želim, da se jim vse te iluzije ne bi razblinile :OO!: in da ne bi doživeli preveč xsurprisex ..

 

tud jaz sem pri 20 ih razmišljaja samo pozitivno ... xrolleyesx .. pol pa..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

che si u ushtariji, pa pijesh lashko...pa ga zmanjka...(torej ga trenutno ni pri roki)...pa se morsh ZADOVOLJIT z unionom

 

TO JE TUT VARANJE

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda, kolegica dela v Merkatorju, in občuti varanje tudi, ko gre kdo od bližnjih v Spar x:Dx

 

Sama mam slabe in dobre izkušnje, kot 'žrtev' in kot 'akter', priznam, enkrat... Pa tkoooo sem to obsojala pri 20-ih :inocent: x:)x

Eni recimo pojmujejo varanje kot opravičljivo, če greš 'na bolje' in si potem s tistim človekom, neopravičljivo pa, če je 'kr neki, telovadba' xrolleyesx Telovadba, ki pelje v redno rekreacijo al pa samo ena samcata vežbica, vaja - men je vse isto x;)x

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je pa en simpatičen x:Ix ..pa ne morm rečt, da sm zaljubljena al kej, sam mi je kul, če ga vidm...kako je iz njegove strani ne vem..se mi pa zadnje čase bl mota po glavi kt moj tip..mal bad, sam me bo itak minil..upam..
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Telovadba, ki pelje v redno rekreacijo al pa samo ena samcata vežbica, vaja - men je vse isto  x;)x

Opravičljivo torej....eno in drugo? :vragec: x:o)x x:Dx

Ne opravičljivo, a danes morda bolj in lažje razumljivo x:o)x :palec:

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm bil pet let z eno beybo,noro sm jo meu rad,ji bil zvest,vse je dobla kar je hotla,pol pa gre prasica in se da dol z mojim ta bolš frendom. Je šla love in frendšip u p.m. :xx!:

Zato pa zaenkrat vse brez obvez-se damo dol-se mamo fajn-se še vidmo kdaj al pa ne-kakor mi sede! x8Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm bil pet let z eno beybo,noro sm jo meu rad,ji bil zvest,vse je dobla kar je hotla,pol pa gre prasica in se da dol z mojim ta bolš frendom. Je šla love in frendšip u p.m. :xx!:

Zato pa zaenkrat vse brez obvez-se damo dol-se mamo fajn-se še vidmo kdaj al pa ne-kakor mi sede! x8Dx

aha...zdej pa štekam tvoje poste..in te štekam x:)x

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že dve uri migam....pa nič x:Dx

Mah, slaba navodila :vragec:

Če bi migala"pravilno" jih sploh več ne bi rabila x;)x ....navodil. x:o)x x:Dx

Uh Mick, kako nevedno bitje sem. x:Dx Dej, razlož mi kot petletnemu otroku, kako moram migat, da primigam tja, kjer misliš, da bi morala bit... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoč pa si jo preslab...... x;)x  :vragec:

Eh,Mick,včas tud po trikrat v enem dnevu, da je cvilila, da je že čist zatekla od sexa x:px pa zgleda vsen ni bla tolk, da se ne bi še drugje jahala! xrolleyesx Ene so take, da rabjo paleto kur.ev! x:Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...