Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

..." ko nekdo začene z varanjem oz. z skokom čez ... in mu to en čas žže uspeva....se nekako ne more temu odreči...začne se gibati v začaranem krogu .......in živeti dvojno življenje"

 

zano en nasvet..." probati JE greh"

 

x:Ix x:Xx :eek: x:Dx x:Dx :palec:

Ljubezen ni solo,

ljubezen je duet,

če izgine pri enem,

pesem onemi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam... Ni (bla) nujno fora v pomanjaknju seksa, triplex, če si jo tolkrat, pa to dobr... Je manjkal kej druzga...

Moški prevečkrat mislijo, da je šla ženska v avanturo, ker je iskala boljši seks... Loh je samo drugačen (to itak), lahko je celo slabši... a ker je 'prepovedan', je slajši. Velik jih pa misli, da jim je ženska ušla zarad bolj platonskih razlogov, pa se tud izkaže, da ni bla zadovoljna... z domačo klobaso... Tud če pr sosed dobi samo hrenovko x;)x

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, to kar je napisala tista ženska...preprosto ni res.To je metanje peska v oči samemu sebi in drugim, v svojo potrditev.

Ni res, da se ne pozna v zakonu, če imaš ljubimca.Verjetno je bila doma res strpnejša, bolj ljubezniva, vse to predvsem zaradi slabe vesti...in zato, ker se je od partnerja odmaknila, živela v svojem, srečenem skritem svetu....za tista skrita srečanja...

Če imaš ljubimca za daljše obdobje, ne ti men, da lahko svojemu partnerju posvečaš enako pozornost.to veselje, ki ga opisuje,je sam krinka za lastno neodločnost, da ni zmožna prekiniti partnerstva, ki jo ne zadovoljuje oz.no zmožna ali ne želi, posvetiti toliko svoje energije svojemu partnerju, da bi se stvari spremenile.

Zakaj smo z ljubimci, ljubicami boljši ljubimci kot s svojimi partnerji x?x Ker se na njih pripravljamo, ker o njih sanjamo, ker se jih veselimo...jim dajemo pozornosti, ki smo jih doma že zdavnaj pozabili.

 

To je samo lažja pot, ki jo izbereš, obdržanje varnosti, ki jo imaš doma, ker te je strah sprememb...

Imeti ljubimca 4 leta x?x ja, seveda in ta 4 leta so pretekla brez pretresov, brez dvomov, kaj narediti...in njen mož ni občutil niti malo...da ima ona drugega...

 

larifari... xrolleyesx

 

Poiskal si članek...ki vsem z ljubimci, ljubicami odgovarja...in zakriva bistvo dvomov...in težav...

 

saj zdaj lahko rečeš, kaj pa ti x?x ...pa na to ne bom odgovarjala...gre sam za to, da bodimo pošteni...do sebe in do svojih....in ne trdimo, da tega ne čutijo...tako ali drugače...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, razen če je šlo dečvi v zgodbi samo za goli seks, brez čustev... ker drugače, vsaj predvidevam, je težko biti v mislih pri ljubimcu, v sebi pa čutiti moža? Se smejati z možem, hrepenetiti pa po nečem drugem... če ni mož opazil, vejetno res ne, ker je živel v svojem svetu, res je bila lahko doma boljša, ker je napolnila srce s srečo, ampak v teh letih ni bilo nikoli solz, obupa, žalosti, hrepenenja, želje po spremembi?tale zgodba tudi zame bolj metanje peska v oči...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.jim dajemo pozornosti, ki smo jih doma že zdavnaj pozabili.

 

.Poiskal si članek..ki  vsem  z ljubimci, ljubicami odgovarja..in zakriva bistvo  dvomov..in težav.

:palec: x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam z Astro in Selene... Čutiš, če tvoj bližnji gre samo za 1mm stran od tvojega srca, čutiš v nulo. Če si povezan, seveda, kar je pa seveda drugo vprašanje. Pa tudi če nisi totalno povezan, po tolikih letih skupaj preprosto VEŠ.

 

Sicer nočem nekaj moralizirat tule, ker se nimam nekih hudih izkušenj, kar se res dolgotrajnega partnerstva tiče, ampak vseeno, tolk pa vseeno vem. Tudi sama sem čutila, da se partner ni bil več 100% pri meni, ko je začel samo v mislih jadrat drugam... Kako bi šele čutila v sebi, če bi zares stopil kam na stran, si kar znam predstavljat. Sicer si tega takrat nisem znala ustrezno razložit, ker sem bila preveč zmedena, pa še njegove besede sem poslušala, namesto da bi občutke. Ampak preprosto veš, fora je sam, a se boš poslušal al ne (pa seveda v samozavedanju). x;)x

 

Sploh nismo tolk neumni, kot se delamo, da smo. x:Dx Odvisno je sam, kaj nam za našo presojo prinaša dobiček. :palec:

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, to kar je napisala tista ženska...preprosto  ni res.To je metanje peska v oči samemu sebi in drugim, v svojo potrditev.

Ni res, da se ne pozna v zakonu, če imaš ljubimca.Verjetno je bila doma res strpnejša, bolj ljubezniva, vse to predvsem zaradi slabe vesti...in zato, ker se je od partnerja odmaknila, živela v svojem, srečenem skritem svetu....za tista skrita srečanja...

Če  imaš ljubimca za daljše obdobje, ne ti men, da lahko svojemu partnerju posvečaš enako pozornost.to veselje, ki ga opisuje,je sam krinka za lastno neodločnost, da ni zmožna prekiniti partnerstva, ki jo ne zadovoljuje oz.no zmožna ali ne želi, posvetiti toliko svoje energije svojemu partnerju, da bi se stvari spremenile.

Zakaj smo z ljubimci, ljubicami boljši ljubimci kot s svojimi partnerji x?x  Ker se na njih pripravljamo, ker o njih sanjamo, ker se jih veselimo...jim dajemo pozornosti, ki smo jih doma že zdavnaj pozabili.

 

To je samo lažja pot, ki jo izbereš, obdržanje varnosti, ki jo imaš doma, ker te je strah sprememb...

Imeti ljubimca 4 leta x?x ja, seveda in ta 4 leta so pretekla brez pretresov, brez dvomov, kaj narediti...in njen mož ni občutil niti malo...da ima ona drugega...

 

larifari... xrolleyesx

 

Poiskal si članek...ki  vsem  z ljubimci, ljubicami odgovarja...in zakriva bistvo  dvomov...in težav...

 

saj zdaj lahko rečeš, kaj pa ti  x?x ...pa na to ne bom odgovarjala...gre sam za to, da bodimo pošteni...do sebe in do svojih....in ne trdimo, da tega ne čutijo...tako ali drugače...

 

Astra

Ah Astra. xrolleyesx Sem mislu, da si ti mene resno prepričevala, da ne sklepajmo po sebi saj ne gledamo ter čutimo vsi vseh stvari iz enakih perspektiv. x;)x Sicer pa mi ni jasno zakaj se obračaš name, komentiraj njeno pismo, saj ni moje x;)x In če ti s tem stilom, ajde, še jaz tebi :inocent: ....ne ti men kaj jaz lahko in kaj ne, teh par let kaj naju ločijo ne pomenijo, da si pa zdej tako strašno bolj izkušena od mene. Ne bom ti tukaj kontriral, ker menim, da kontriraš avtorici pisma, spravljaš pa se s komentarjem nekak name :eek: . Pojma nimam zakaj. Omenil bi le, da pozabljaš na odtujenost med partnerjema, na dolgočasni vsakdan opravljanja tekočih obveznosti brez konkretnih stikov in komunikacije med partnerji, na spolnost, ki se odvija bl radi reda kot zarad česa drugega al pa sploh ne. In potem tud pozornost na določena ravnanja partnerja, ki bi naj izdale njegovo ljubimkanje, upadejo. x;)x Sicer pa...če si tako modra in ti je vse jasno.....zakaj pa si ti vztrajno mečeš pesek v oči in, sklepam po tvojih postih včasih, iščeš srečo tam kjer je ni? x;)x In nobenega članka nisem poiskal, čist slučajno mi je padel v oči in sem ga pač povzel, dal v debato. Kar sem ti povedal, 1x sem ga že mislil dati gor, pa se mi ni dalo, včeraj se mi pač je.

 

Ne bom se spuščal v "kaj pa ti", ker to ni moja stvar. Ker tudi sam ne potrebujem tvojega "kaj pa ti". In če zate pomeni biti pošten, če si rečeš npr. ja, sviram ga, mam ljubico in moja partnerka to čuti........pa potem s tem mogoče nadaljuješ, je to zame še kaj hujšega k metanje peska v oči.

 

Odtujenost, pomanjkanje pozornosti, dolgčas, vsakdanja preobremenjenost, ugasnitev seksualnega poželenja in strasti so bistvene vzroki zakaj morebiti pademo drugi oz. drugemu v objem. Zaenkrat še mi nihče od ne tolk mladih lunatkov in dje časa vezanih niti približno ni izdal formule, kako to preprečiti, obdržati........ x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, obračala sem se nate..ker si pač ti dal gor članek...in sem imela občutek, da se z njim strinjaš...

 

in pač napisala, kaj sama o tem mislim...ko sem ga pozorno prebrala...

 

thats all

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bobek, špegl kaže čist nekaj druzga kot bi si ti želel. x;)x Matr si revček, ker ne moreš parirat si v svoji nemoči iščeš tolažbo v mojih pomanjkljivostih, ki jih ni. x8Dx Dej se smiri, izpadaš še večji bebček kot si. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tresla se je gora, rodila se je miš.....

x^x  :vragec:  x:)x  x:o)x

tolk je blo že napisanega o tem, da ste se na koncu začeli jeziti..a ne veste kaj je jeza in užaljenost..to je delo ega...torej sami sebi odgovore za našo nepripravljenost počistiti pri sebi iščemo v drugih.....

 

za vsak zakaj obstaja tudi svoj zato, če ga najdeš je toliko bolje, če ga ne najdeš ga ne išči v drugih.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam z Astro in Selene... Čutiš, če tvoj bližnji gre samo za 1mm stran od tvojega srca, čutiš v nulo. Če si povezan, seveda, kar je pa seveda drugo vprašanje. Pa tudi če nisi totalno povezan, po tolikih letih skupaj preprosto VEŠ.

 

Sicer nočem nekaj moralizirat tule, ker se nimam nekih hudih izkušenj, kar se res dolgotrajnega partnerstva tiče, ampak vseeno, tolk pa vseeno vem. Tudi sama sem čutila, da se partner ni bil več 100% pri meni, ko je začel samo v mislih jadrat drugam... Kako bi šele čutila v sebi, če bi zares stopil kam na stran, si kar znam predstavljat. Sicer si tega takrat nisem znala ustrezno razložit, ker sem bila preveč zmedena, pa še njegove besede sem poslušala, namesto da bi občutke. Ampak preprosto veš, fora je sam, a se boš poslušal al ne (pa seveda v samozavedanju). x;)x

 

Sploh nismo tolk neumni, kot se delamo, da smo. x:Dx Odvisno je sam, kaj nam za našo presojo prinaša dobiček. :palec:

 

 

Sončna

Tudi jaz ne bom moraliziral, Sončna! Lahko pa povem iz svojih osem ltnih izkušenj, da vsekakor veš, ko je kaj narobe s tvojim partnerjem in še toliko bolj, če se oddalji od tvojega srca! Pa ne samo po dejanjih, ki jih lahko opažaš vsak dan in spremembah, ki jih vidiš na njemu (na njej) in okli obeh partnerjev! Je tudi nekaj, kar je težko opisati z besedami, ampak preprosto čutimo. Pri ženskah bi lahko rekli temu intuicija, kaj je to potem pri nas moških, ne vem! x;)x Je pa dejstvo, da čutiš, da nekaj ne štima, da je nekaj narobe! In to je prekleto neprijeten občutek, še posebej, če vprašaš partnerico (partnerja), kaj je narobe in in ti odgovori; "Nič srček, vse je ok! Kaj pa naj bi blo narobe?".......in se zaveš, da odgovor ni bil iskren! To vedenje in negotovost bolj ubija, kot če bi dobil odgovor;" Ne ljubim te več! Varam te! Odšla bom!". Mislim, da vsi, ki ste že imeli podobno izkušnjo, to veste.

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
V tistem trenutju, ko bi izvedela, da me je prevaral bi zapustila njegovo življenje. če me je že prevaral, je imel sigurno kak tehten razlog. Verjetno že ni dobil od mene tisto kar si je želel. zato bi mu pač pustila prosto pot s tisto s katero me je prevaral. Morda, pa mu ona lahko nudi več kot jaz. Samo da je srečen, in seveda tudi jaz. In tisti ki me prevara me sigurno ni vreden.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojoj... skoda ko nimam casa.. oziroma ga imam.. ampak sem se odlocil, da ga ponucam, za neki drugega.. x:Dx x:Dx x:Dx

Kaksne izjave.... ?!?! Vsekakor pa bom tole komentiral.. x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tistem trenutju, ko bi izvedela, da me je prevaral bi zapustila njegovo življenje. če me je že prevaral, je imel sigurno kak tehten razlog. Verjetno že ni dobil od mene tisto kar si je želel. zato bi mu pač pustila prosto pot s tisto s katero me je prevaral. Morda, pa mu ona lahko nudi več kot jaz. Samo da je srečen, in seveda tudi jaz. In tisti ki me prevara me sigurno ni vreden.

Pismo, k da veza med moškim in žensko temelji samo na spolnosti in seksualni zvestobi. :o|o: x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...