Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Pismo, k da veza med moškim  in žensko temelji samo na spolnosti in seksualni zvestobi.  :o|o:  x^x

Temelji? Hmm, no...seksualna privlacnost v zvezi je zazeljena, razen ce potrebujem samo oceta svojih otrok in ostale dobrine. Ma ne vem no, kako bi reagirala, ce bi mi partner rekel: ej baby, nc se ne sekiraj, popoldne bom itak dal dol sosedo....mah, brez veze...

 

Seksualna zvestoba mora bit, ce ne ...nastane kurbisce. x:Dx :eek:

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Temelji? Hmm, no...seksualna privlacnost v zvezi je zazeljena,

 

Seksualna zvestoba mora bit, ce ne ...nastane kurbisce. x:Dx  :eek:

Ja, seveda. Normalno. Sam nam pač ni sekualno privlačn samo partner, ne x;)x :vragec: Kurbišče....hm........v kurbišču seksajo.......seks je ok........torej? :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

Mah, jaz si pač ne znam predstavljat, npr. da se pri 25-30 letih vežem, poročim in do konca življenja seksam še sam s to osebo. x:Ix :sori: Znam pa si predstavljat, da živim do konc življenja z eno osebo. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm ja, morda pa boš srečal kako tako osebo, da si ne boš znal predstavljat, da bi seksal še s kako drugo
zlo dobro povedala x:Dx

x^x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, jaz si pač ne znam predstavljat, npr. da se pri 25-30 letih vežem, poročim in do konca življenja seksam še sam s to osebo.  x:Ix  :sori:

A nisi ti mal starejsi? x8Dx x:px :vragec:

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da je bežanje k drugemu partnerju, velikokrat samo priznanje, da je partnerstvo šlo po zlu in da si s partnerjem nista več, kar sta si bila. In če partner, ki beži zmore toliko moči, da je iskren, se da stvari tudi popraviti in se vloži dodatno energijo v odnos. Potem pa morata oba partnerja videti, kje so bili problemi odnosa in ne da samo prevarani igra žrtev.

 

Če bi imela partner težavo, da bi preprosto moral imeti čim več žensk in bi se vse vrtelo okrog seksa, potem bi se morala posloviti od njega.

Toda, če bi partner imel takšno izkušnjo zato, ker bi rabil potrditev, da je še vedno privlačen in da še vedno lahko osvoji, in se to nebi kar ves čas ponavljalo, potem se niti ne bi toliko sekirala. Verjetno bi bila prizadeta, toda poskusila bi se pogovoriti z njim in videti kaj se da narediti.

Če pa bi se partner zaljubil v drugo, tako kot to počnemo ženske, da bi mu res ona veliko pomenila, potem pa bi bil problem, in bi ga seveda spustila, ker si ga tako in tako nimam pravice lastit.

 

Toda to so samo predvidevanja, ker ne vem kako bi bilo v resnici.

Sama samo zaradi seksa ne bi prevarala partnerja. Toda, problem bi nastal, če bi spoznala nekoga, ki bi ga čutila drugače (ne govorim o fizičnih zadevah) in bi imela občutek, da skupaj lahko narediva korak naprej, korak katerega z obstoječim partnerjem preprosto ne morem narediti, ker pač on ni še pripravljen in ne vem če sploh kdaj bo. Vendar bi verjtno prevladala zvestoba in bi mi zmanjkalo sebičnosti in ljubezni do sebe, da bi sledila sebi.

 

No ja, vsekakor ni moč poenostavljati te problematike.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če pa bi se partner zaljubil v drugo, tako kot to počnemo ženske,

xscratchx hm, si prepričana, da tako počnete ženske? Jaz nisem. x^x V večji meri kot moški.....to pa ja. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz v glavnem varanje sovrazim :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: in kdor vara, mi je bednik.

 

ce nisi v stanju biti z nekom in mu biti zvest, potem si vsaj dobi tako kompanijo, ki je to ne moti, in imej pac s takimi ljudmi odprto zvezo.

 

ne pa nichudegaslutecih in zvestih ljubimcev varat.

:sniky: :bomb: :att:

 

no, to je moje mnenje x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm. Eh, sem tako že seveda vse povedal. x^x Velik bednikov hod po svetu, za vaju, pa tak paradoksalen razlog za to, da te poimenujejo bednik. Sicer pa take najbolj kritične in ostre do varanja usoda pogosto ustrezno nagradi......pa postanejo bednice. x;)x :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mick, saj te ne obsojam...to je moje osebno mnenje.

sva ze debatirala o tem.

 

imam izkusnje s tem, zelo neprijetne in travmaticne. bi mi bilo mnogo tega prihranjeno,

ce bi se me dovolj spostovalo in pustilo pri miru. to je vse.

 

ne obsojam tega, da so ljudje z drugimi ljudmi, sploh ne. sploh nimam niceras proti temu, dokler so vsi zadovoljni.

ampak me moti, da se laze.

to je sestavni del varanja, ce ne ni varanje.

ce se ti nekdo laze, si pa manipuliran, zivis v iluziji in nimas moznosti izbire. auch.

 

to mi je totalno brez spostovanja. to je vse.

 

toliko....mene je usoda bogato nagradila, ocitno...ko sem ful zaupala nekomu in vse...pa totalno dolgo porabila, da sem pogruntala, da ni problem v meni...ker me je tip se v to nekako hotel prepricat...da se nisem potrudila za najino zvezo... xnckrivx

 

no, taki so mi bedniki :vtz:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mick, saj te ne obsojam...to je moje osebno mnenje.

sva ze debatirala o tem.

Zakaj pa mene? :eek: Nism vzel, da je to men namenjeno....ali je blo? :V:

 

V bistvu sem vama na sam mal drgač način pokomentiral tisto o zarečenem kruhu. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mick, saj te ne obsojam...to je moje osebno mnenje.

sva ze debatirala o tem.

Zakaj pa mene? :eek: Nism vzel, da je to men namenjeno....ali je blo? :V:

 

V bistvu sem vama na sam mal drgacˇ nacˇin pokomentiral tisto o zarecˇenem kruhu. x;)x

ne obsojam tvojega mnenja, to sem mislila.

 

ce bi pa zivel z mano in me varal, bi te pa obsojala. oz. pustila x;)x

 

glede zarecenega kruha...jaz pac nikoli ne bom nikogar prevarala, ker ce imam nekoga rada, ga spostujem, in mu ne lazem.

 

bi mu pa rekla, da bi hotela bit z nekom drugim. ali pa bi ga prej pustila, ce ne bi mogla zivet brez tega nekoga drugega.

vsekakor: nikogar, ki ga spostujem ne bi nikdar prevarala.

 

kruh gor ali dol!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imaš 2 otroka, fajnega moža, dobrega očeta, po 15-ih letih vse kar ok klapa. Seks pa tako, ajd, se še spomnita kdaj x;)x . Na službenem potovanju spoznaš tipa, ki te neizmerno privlači, meša se ti, pa še zapeljuje te. Ne zdržiš, ne moreš se upreti, prepustiš se mu in imata se božansko. Prideš domov in rečeš.......žal mi je, spala sem z drugim. :eek: Mož ne prenese, zapusti družino. Ja? Tako je bl ok k pa držat jezik za zobmi (kar je sicer tudi oblika laži) zaradi seksualne avanture? To sam en primer, še nešteto jih je, v takšnih in drugačnih variantah. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...