Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

glede zarecenega kruha...jaz pac nikoli ne bom nikogar prevarala, ker ce imam nekoga rada, ga spostujem, in mu ne lazem.

 

bi mu pa rekla, da bi hotela bit z nekom drugim. ali pa bi ga prej pustila, ce ne bi mogla zivet brez tega nekoga drugega.

vsekakor: nikogar, ki ga spostujem ne bi nikdar prevarala.

 

kruh gor ali dol!

Točno te besede bi rekla pri 20-tih letih...danes pa bi dodala, no, z izjemo.....

Tinka: če imaš nekoga rad in ga spoštuješ, ti zapolnjuje vse tvoje želje in potrebe in takrat nisi dovzeten za nikogar drugega...enostavno, na kemijo, ki jo oddaja tvoja okolica postaneš imun...Ko pa se v zvezi zgodi kaj takega, je pa to posledica že davno porušenih odnosov...in samo od naše čustvene zrelosti je odvisno ali to začutimo že prej...

Mick: tvoj primer pa tako banalen...ne zameri.."pametna" bi držala jezik za zobmi in si tako pridobila čas, da uredi svoje misli..predvsem pa , da dobro razmisli, kako naprej...sedenje na dveh stolih se navadno konča zelo trdo- na tleh..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, banalen je namenoma. x;)x Je pa čist življenski in pogosto se dogajajoč, v takšni ali podobni varianti, nianse niti niso tolko pomembne. Zame pač seksualna zvestoba ni nekaj absolutnega, nam zagotovo danega v življenju. Ker smo krvavčki pod kožo vsi in ker je monogamnost vsiljena zadeva. Pa dobro, pa kaj vi okol sebe ne vidite kaj dogaja, če že pri seb ne? :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, banalen je namenoma.  x;)x Je pa čist življenski in pogosto se dogajajoč, v takšni ali podobni varianti, nianse niti niso tolko pomembne. Zame pač seksualna zvestoba ni nekaj absolutnega, nam zagotovo danega v življenju. Ker smo krvavčki pod kožo vsi in ker je monogamnost vsiljena zadeva. Pa dobro, pa kaj vi okol sebe ne vidite kaj dogaja, če že pri seb ne?  :vragec:  x:o)x  x:Dx

Beseda VARANJE obstaja in bo obstajala samo toliko časa, dokler bomo živeli v družbi, v kateri je "moralno sprejemljiva" monogamnost...

Mick: saj zato sem pa rekla...z leti se naše stališče spremeni in rečemo: no, izjemoma moja morala dovoli, če....seveda vidimo, slišimo in čutimo okolico in sebe....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. Nekako ne znam povezati.........sto let sta skupaj, vsega hudiča sta skup dala, se podpirala, iz stotih "bedov" sta se reševala, marsikaj ustvarila, prava partnerja sta, zdej pa "brodolom" oz. bolj "vezalom" ker se je enmu ali drugmu al pa obema zaluštal še koga druzga skusit. :o|o: Ker vi lohk men nakladate kolk čete, da je po dvajsetih letih seksanja z eno osebo le-to enako vznemirljivo in prijetno kot je bilo pred dvajsetimi leti. Razen če nasploh seksate tak k se samozadovoljujete..........relativno hitra in "površna" zadovoljitev z mislimi na vsega hudiča..... :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker vi lohk men nakladate kolk čete, da je po dvajsetih letih seksanja z eno osebo le-to enako vznemirljivo in prijetno kot je bilo pred dvajsetimi leti. Razen če nasploh seksate tak k se samozadovoljujete..........relativno hitra in "površna" zadovoljitev z mislimi na vsega hudiča..... :vragec:  x:o)x  x:Dx

xDDx xDDx , pa ti me res spraviš v glasen smeh xDDx ..ja normalno, da po 20-tih leti ne začutiš mravljincev v želodcu, ko zagledaš partnerja, kako v gatah in ves razkuštran šiba po hodniku x:)x ...ampak......verjemi, če bi mi predlagal, da greva za 3 ure sedet na klopco v park in pri 2 stopinjah celzija opazovat zvezde, razpravljat o neskončnosti vesolja in najine ljubezni..... :inocent:

Saj se skupaj spreminjata, važno pa je, da oba želita isto x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, bi jst tebe v še kaj druzga glasnega spravu. :vragec: x:px x:o)x

 

Pa ja. Pa pismo, men se to zdi veliko več vredno, da sem z nekom pripravljen preživeti vso življenje, mu stat ob strani, ga ščitit in varovat, skrbet zanj, če je to potrebno itd.itd......bit v vseh ostalih za dva ali več ljudi (družina) pomembnih stvareh zanesljiv, k pa seksualno bit zvest. A ni to, da sem v to pripravljen in če ga dejansko ne puščam na cedilu, dovolj velik pokazatelj, da ga imam rad? Mah ja, vse je to bull shit. Sploh, če pogledam gledanje ljudi okoli, ni čudn, da smo vsi ipični od strahu, da bi bili prevarani. Pol pa nakladajo, veš kak prasica je una, pa sam se goni okol, pa blablabla........pol te že zaradi pritiskov okolja in njihovim zaničevalnim pogledom to moti. Mah kaj jst vem......v glavnem, če v resni vezi kako ušpičim bom tiho k miška, pa tud če moja kako ušpiči naj bo tako. Se mi ne da pol ukvarjat s tem.......kaj bo sosed reku, pa mogoč pa mi ni čist vseen, pa pismo, ženske niso k moški, one dajo sam k ljubijo :eek: - bemu kaj pa zaj? Itd. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ja, kaj pa zdaj?...vidiš, samo v kožo partnerja se moraš postaviti....

Mick: samo želim ti lahko, da bi našel partnerko, ki bi imela enake poglede na varanje kot ti...oba bi bila srečna...

In naj mi takoj leva noga odpade, če se ni bi zelo hitro začel spraševati...v ČEM ZA VRAGA pa je ljubimec moje žene boljši...in evo, cel kup moških kompleksov bi privrelo na dan x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, bi jst tebe v še kaj druzga glasnega spravu.  :vragec:  x:px  x:o)x

..ja še tole sem pozabila:ne enači glasnosti , s stopnjo užitka...če bi bilo tako, bi vsi moški morali nat...... samo gasilske sirene- te so pa res glasne!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imasˇ 2 otroka, fajnega mozˇa, dobrega ocˇeta, po 15-ih letih vse kar ok klapa. Seks pa tako, ajd, se sˇe spomnita kdaj x;)x . Na sluzˇbenem potovanju spoznasˇ tipa, ki te neizmerno privlacˇi, mesˇa se ti, pa sˇe zapeljuje te. Ne zdrzˇisˇ, ne moresˇ se upreti, prepustisˇ se mu

zdrzis, se upres, se ne prepustis, naredis kaj v svoji zvezi in imas se rajsi tam bozansko...

 

ej, ne govorim na pamet.

 

sem bila porocena 10 let, skupaj s tipom pa 12. sem bila v kaksni skusnjavi, verjemi mi.

jaz sem se uprla, in resila zadeve doma, on se pa ni, in sva sla narazen. simpl. :vragec:

 

 

sva se vedno prijatelja, vse je ok, samo jaz pac ne zelim deliti spolnega partnerja z drugimi. imam dosti razlogov za to.

nikoli nisem ocitala tega njemu, da dodam se to. sem pac sla, ker mi ni zneslo to dejanje.

ne zelim ziveti v tovrstnih dvomih. ce ne bi vedela, pa bi bilo drugace, seveda. ampak bolj cenim, da mi nekdo pove in je iskren.

 

 

je prijateljstvo vedno veliko visje na lestvici kvalitet kot dober seks, jasna stvar....

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka: :palec:

Mick:.....čustva, občutenje, ljubezen...zmešaš......in če si dojemljiv, zaznaš stopnjo užitkov....JA MADONA...kaj pa če bi spal z osebo, ki je mutec?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecam se, hecam enja x;)x x:o)x Imaš popolnoma prav. x;)x

 

Tinka, če bi te imel ful rad in te potem zaradi tega ne bi izgubil....bi ti povedal. Definitivno. Tudi zato, da se ne čveka za tvojim hrbotm, bemu, saj ti si ja moj partner. x^x Če pa bi menil, da te zaradi tega lahko izgubim.....bi zamolčal. Vem, lepše bi bilo, da potem tega ne bi naredu, sam......tako pač menim, no, da ne bom zafilozofiral. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem bila porocena  10 let, skupaj s tipom pa 12. sem bila v kaksni skusnjavi, verjemi mi.
:eek: si pa mlada se vezala, če pogledam sebe, moja prva,najdaljša veza ni bla zvezana, sam je držala skor 8let s škorpijonom ( sm pa bil še od začetka varan,to pa,ampak preveč zalublen,de bi reku še Ne) x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm, mislim, da sem dobila po kepi... x:o)x :xx!:

 

Pri vsaki temi pri kateri sodelujem, izhajam iz sebe. Varanja ne odobravam, vendar moram povedati, da si z možem nisva tujca, da si imava še vedno veliko za povedati, da naju ne združuje samo tisto, kar je vidno in da imava intenzivno intimno življenje.

 

In ob misli, da bi vse to zavrgel samo zato, da bi si privoščil (ali pa jaz) eno uro ali en dan užitka, potem mislim, da se lahko vse to, kar imava, zruši v trenutku. Oz. postavlja se vprašanje, kaj sploh je res. In kaj je bila ves čas laž?!

 

V zakonih ali zvezah,pri katerih sta si partnerja odtujena, je pa najbrž kar logično, da do tega pride. Čeprav se potem pojavi novo vprašanje, zakaj se ne ločita. Vem, da obstajajo številni razlogi tudi za to. Otroci, premoženje, skupni prijatelji, sorodstvo. To so travmatične stvari, za katere se ne odločamo radi.

Logično in zelo življenjsko.

 

Tako, to sem morala povedati, da ne bi iz mojih postov zevalo obsojanje ali enostranskost.... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če pa bi se partner zaljubil v drugo, tako kot to počnemo ženske,

xscratchx hm, si prepričana, da tako počnete ženske? Jaz nisem. x^x V večji meri kot moški.....to pa ja. x^x

Res zveni kot predsodek, bolj sem govorila o principu.

Princip moškega se mi zdi, malo zamenjati zaradi dolgočasja. Ali trenutne strasti. Te mam rad ker me vznemirjaš.

 

Ženski princip pa je bolj zaljubiti se.

 

Seveda pa je možno, da ženska deluje bolj po moškem principu in moški bolj po ženskem. To ni bistveno.

 

No seveda je to samo moje mnenje. Mislim , da je grozno, če ti človek s katerim živiš in ti postane družina, laže, sploh če ti laže leta in leta... To hudo prizadanje.

 

Vendar vseeno mislim, da moramo na stvari gledati iz več zornih kotov, vsak posmeznik pa se tako in tako sam odloči in sam nosi posledice, predvsem je pomembno, da veš zakaj kaj narediš.

 

Mick, jaz se ne bi povsem strinjala s tabo, da postane ob istem partnerju dolgčas, strast ni nikoli dolgočasna pomembno je, da je prebujena v tebi in v tvojem partnerju, da so energetski pretoki ok, ni toliko pomembno kako oseba izgleda. Vse je v harmoniji med telesom in umom. In sploh mi je smešno to, da kdo misli, da si s fantazijami pomaga, ha, to je bolj slaba fora. Poleg tega, pa je odnos med partnerjema živ in je enkrat bolj strasten drugič manj, zakaj bi se sploh vse vrtelo okrog seksa.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strast res ni nikoli dolgočasna, če je x;)x Pa res, zakaj se bi vse vrtelo okol seksa.......z enim partnerjem? :vragec: x:o)x x:Dx

 

Samo, da še dodam, bolj intenzivno "zagovarjam" varanje tudi za to, da vzpodbudim k pisanju lunatke z nasprotnimi stališči in jih pozorno prebiram, ker še nimam čist vsega razčiščeno glede varanja, če ga že tako poimenujemo. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick,..... pri tvojih letih :eek: , meni se zdi, da se hočeš samo malo prislint. x;)x

:eek: kva zdej to? Pr mojih letih se, če čem, čist uspešno prislinim, ne dvomi :vragec: x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...