Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Mah, pravi ded mora met več babnc, porkamadonca, kak vam to ni jasno? :eek: x:px :vragec: Ker, če jih nima, jih al ne more imet k je štor al pa ni pravi ded. :vragec: x:o)x x:Dx Tak, to smo zdej razčistl....... :vragec: :vragec: x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali ste že definirali varanje?

 

Pregledal sem kakih 20 strani, pa nisem našel definicije.

 

Ali so varanje spolni odnosi z osebo, ki ti ni stalni partner?

Ali so varanje spolni odnosi s stalnim partnerjem z mislijo na babysiterco/ smučarskega učitelja?

Ali so varanje fantazije (samozadovoljevanje) z mislijo na kogarkoli razen na stalnega partnerja?

Ali so varanje sanje o kom, ki ni stalni partner?

Ali je varanje, če te vzburi nekdo, ki ni stalni partner?

 

In za monogamne moraliste: zveza je mnogo več kot spolni odnosi.

 

V življenju potrebujemo:

- osebo, ki jo ljubimo

- osebo, v katero smo zaljubljeni, in

- osebo, ki jo imamo neskončno radi, da boli.

 

Če imamo srečo, je to ista oseba ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V življenju potrebujemo:

- osebo, ki jo ljubimo

- osebo, v katero smo zaljubljeni, in

- osebo, ki jo imamo neskončno radi, da boli.

 

Če imamo srečo, je to ista oseba ...

:o|o: x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.Katere so človekove glavne naloge?

da dobro bi prenašal življenja nadloge!

nadloga pod tvojim postom čepi,

delaj se, da je ni....... xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx

ve se, da to triper si ti x;)x

... men se vse skupi ena kozlarija zdi. xrolleyesx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, to me spominja na tortice.

Danes ne bi jedla sadne, ki jo imam doma. Danes bi čokoladno, mi bolj paše. No, saj sadna me bo počakala. Saj mi je ne bo noben pojedu, anede? xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In za monogamne moraliste: zveza je mnogo več kot spolni odnosi.

 

Monogamni moralisti že vedo (vemo), da je zveza mnogo več kot le spolni odnosi. Ampak to pa pomoje še ne pomeni, da lahko seksamo tudi z drugimi, ko smo v zvezi.

Torej, seksati ne smemo. Lahko pa:

 

- mislimo na drugega, ko se ljubimo s stalnim partnerjem?

- si želimo drugega, ko jemo kosilo s stalnim partnerjem?

- si skrivaj ogledujemo druge, ko se sprehajamo s stalnim partnerjem?

 

Smo ljudje monogamni po naravi ali smo si monogamnost privzeli, da laže kontroliramo distribucijo materialnih dobrin?

 

Moja pozicija do varanja: agnostik. Preprosto ne vem kako bi ravnal sam (a se pogosto sprašujem). Nisem pa še imel izkušnje, da bi me moja partnerka prevarala. Upam, da če me kdaj bo, da bo toliko pametna, da bo z menoj delila le dobre plati, slabe pa zadržala zase ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej, seksati ne smemo. Lahko pa:

Vse se sme, samo vprašanje kaj ustreza komu x;)x . Če meni ni do varanja, še ne pomeni, da me partner ne sme prevarati, vprašanje pa če bi mi potem še bilo za biti z njim x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj je varanje, je od vsakega posameznika odvisno. Poznam primere, ko se ženska sploh ni smela pogovarjat z drugimi (=ljuboumnost).

 

Jaz sem zelo nesprejemljiva za varanje; po moje če bi me partner samo enkrat prevaral, ne bi več mogla bit z njim. Seveda bi to pomenilo, da mu nekaj na meni ni všeč ampak če se o tem ne da pogovorit - potem to ni to.

 

Torej če bi seksal z drugo, bi se mi začel gabiti, ni šans da bi lahko še seksala z njim. Ali poljubljal.

 

Sem zelo ozkogleda glede tega. Tudi sama nisem varljive sorte. Všeč mi je ideja da ostaneš s kom celo življenje. Znat se pogovarjat, poslušat en druzgas, ne pa samo iskat krivca en v drugem. Ker nikamor ne prideš. Če ti JE do odnosa, se vse da.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:o)x x:Dx

 

Mah sej meni je vse O.K., zaradi mene če se gredo svobodne veze, al pa če plotove preskakujejo, če njim paše :palec: , ampak meni osebno pa pač ne, pa se teh zadev ne bi glih šla x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smo ljudje monogamni po naravi ali smo si monogamnost privzeli, da laže kontroliramo distribucijo materialnih dobrin?

x^x ...mal podobno kot npr. cerkev pri celibatu......da ne bi potomci duhovnikov dedovali pač pa vse ostane cerkvi. Pih..... :o|o:

 

Mene nič ne moti seksualna zvestoba ljudi, ki se zanjo odločijo x^x . Moti me kako okvalificirajo ljudi, ki se ne odločijo enako in zraven še moralizirajo do nezavesti in nazaj. A so zavistni? :vragec: In kolikor opazujem ljudi okoli sebe, se jih zelo veliko slej ko prej in iz različnih razlogov odloči za še kakšnega seksualnega partnerja, vendar, zlasti ženske, to zanikajo in močno prikrivajo. Že spet posledica nekih vsiljenih in privzgojenih fint, ki zlasti ženske poudarjeno sili v to. Vse skupaj pa je predvsem egoizem, posesivnost, nesigurnost vase....... x^x Monogamnost je po moje skor sigurn privzgojena in nenaravna. Privzgojena in vsiljena pa je nam vsem, zaradi tega pa se tudi v primeru tkim. varanja pojavljajo stranske posledice......npr. slaba vest, ker ima "prevarant" občutek, da je nardil nekaj slabega, pa prikrivanje, laži itd. x^x Le kako se "moralisti" počutijo potem, ko si lepega dne silno zaželijo nekoga drugega? Umazani, pokvarjeni itd.? Sicer pa je, že glede na poimenovanje spolnosti z nekom, ki ni naš partner - "varanje", verjetno boljše, da ga ni........drugo vprašanje je kolikim to v dolgotrajnih vezah uspe. Sam jih poznam le malo......žensk in moških. Prasci, ne x;)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moj komentar: saj za prijateljstvo se je treba tudi potrudit, nek odnos negovat, ja isto v partnerstvu, meni pomeni zvestoba vrednoto in zelo visoko. Samo od sebe ne bo nič.

 

včasih mi je bil za znoret všeč Brad Pitt (ja oguljeno pa kaj čem) ampak da bi zdaj mislila nanj - me ne motivira več. Hočem rečt, z mojim partnerjem imava nek ODNOS, ki ga gradiš sčasom - meni je to zelo pomembno. In me enostavno ne zanima kakšno skakanje čez plot, ker mi sam gol seks ne predstavlja izziva. Brez čustev, prazno.

Ampak tako jaz mislim.

Moja dobra prijateljica menjava partnerje kot spodnje gate (skor), pa jo zato nič manj nimam rada. Če ji to paše, fajn za njo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

- meni je to zelo pomembno. In me enostavno ne zanima kakšno skakanje čez plot, ker mi sam gol seks ne predstavlja izziva. Brez čustev, prazno.

Ampak tako jaz mislim.

Mickeni po mojem je razlika v tem, da se meni, pa predvidevam tudi Žverci sploh ne pojavi želja po seksu s kom drugim. Meni ne, ker želim vse v paketu, ne bom imela enega tipa za klepetat, enega za zidat, enega za seks,.... Partner s katerim sem,mi je všeč in se ujameva tudi v spolnosti, so pa ups and downs, nič ne rečem, samo meni je preotročje da bi pa v momentu ko pa ni vse tipi top šla pa v tujo posteljo reševat xrolleyesx . Mi je čist mim to, raje v sebi al pa skupaj z njim pospravim zadeve, kot da bi uporabila to metodo.

 

Da bi bilo pa vse super fajn, pa da bi si zaželela enega tipa, se mi pa še ni zgodilo. resnično ne, ga ni da bi ga zagledala in bi se mi sline po seksu z njim pocedile x:Ix , zato mi kake želje po kom drugem ni potrebno zatirat.

 

Me pa resnično ne moti nihče z drugačno logiko, seksajte s komer želite, nimam kakega slabega mnenja o nikomer, samo ne bi pa jaz bila delček kakšne od drugačnih variant x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lakho še mene podpišeš pod to, Janja:)

 

Sranje je, ko se stvari sproti ne čistijo ampak se kuhajo nekje globoko, potem pa valjda da uhaja na vseh koncih, sploh pa en mali nesporazum pripelje do tega, da privllečeš na plan stvari iz pradavnine...

Mi2 oba sva se tega naučila iz prejšnjih zvez (on še bolj), najbolj je rešit stvari na licu mesta. Če je resnična ljubezen, kot se že ponavljam, potem se vse da rešit.

 

Ni več tako kot je včasih bilo, da si videl nekoga (bom raje v 1.os. govorila) in sem padla dol in si samo na podlagi vizualnega izgleda v glavi izdelala sliko o njem in se v to sliko zaljubila.

 

Zdaj imam doma to moje bitje, naj se sliši še tako pocukrano, ampak rada ga imam, takega kot je, čeprav sva si različna, a en drugemu pustiva, da sva to kar sva.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...