Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Zdej bi pa Žverco dol dau x:px

 

x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Trudi imaš srečo, da Pujse pod Žverce spadajo :vragec: x:Dx x;)x

 

Sem se zdajle na poročni tekst spomnila, če se imaš rad, si pač skupaj v dobrem in slabem, v zdravju in bolezni, v bogastvu in revščini,... Ni težav, ni se ti v bistvu treba sploh truditi, ker ti itak je do tega, če pa ni tako, pa itak ni dovolj dobro zame x;)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kosmatinko, bobtejk, a ti alhko našo Đuno podturim? Sicer je zlata prinašalka, pa vseeno, če človk nima predsodkov:))

hmmmmmmmmm

Lohk se pa kdaj dobimo, naš Cayberček ma že od nekdaj rad Zlatoprenašalsko družbo x^x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Noben ni reku, ampak po mojem je ena izmed variant kakšno nezadovoljstvo tam urejat, ali pa da te na splošno še kdo privlači, al obstaja še kaka tretja?

 

Samo teoretično pač razmišljam, skjuzmi, iz prakse na moje veliko zadovoljstvo ne x;)x x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obsta ja tu ta, da enostavno se hočeš z uno dol dat, ker te takrat zagrabi njena privlačnos, al pa te pritegne, al pa 'proradi' kemija za se dol dat.........................

 

Kar pa ne pomeni, da bi bil z njo tud tko drgač za lajf, pato;...sam dol še daš x8Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

AHA SE PRAVI DELUJEŠ NAGONSKO.

A te prime tud kdaj da bi svojga šefa na gobc? pa ga?

enga v eni službi pa sm x^x

 

Kar je res je res in tko zadeve pr večina moških funkcionirajo;

 

kaj in pa kako pa to, če sploh izvajajo in počnejo, je pa neki druzga x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obstaja tudi ta, da enostavno se hočeš z uno dol dat, ker te takrat zagrabi njena privlačnost, al pa te pritegne, al pa 'proradi' kemija za se dol dat.........................

 

Kar pa ne pomeni, da bi bil z njo tud tko drgač za lajf, pato;...sam dol še daš x8Dx  x:Dx

x:Dx x:o)x x:Dx

 

Pritegne te potem tvoja draga, če to narediš x:Dx :vragec: x:Dx . Se hecam, vidiš kaj takega si pa jaz zase osebno v praksi težko predstavljam, ker se mi še ni zgodilo x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehehehe :vragec:

 

Trudi, vedno bl sem prepričan, da tudi ženske potegne kdaj ta privlačnost, pa se dol dajo zarad privlačnosti, se trenutn mal zaljubijo, kar pa še ne pomen, da bi živele s tistim tipom. Blem je, da velja prepričanje, zlasti pri moških, da se ženske dol dajo sam iz ljubezni........pol pa se mal čudn verjetn počutiš, če se tvoja dol da in ostaja s tabo. x;)x No, takrat ti verjetn kapne, da se lahko dol da tako kot ti sam. x:o)x

 

Sicer pa je verjetn tolk boleče bit prevaran, ker to prevaro vedno povezujemo z nami.......nima me dovolj rad-a, nisem ji več privlač(e)n-a itd. Če bi bil mal nesramen bi še kaj reku.....lahko pa po ovinkih rečem.......poznam bejbe, ki tako zagreto branijo ne-varanje in živijo v prepričanju, da njihov tip (pa seveda tud one) že niso taki.......pa se krepko motijo......mogoče celo iz lnf ktero. :vragec: x8Dx x:Dx Sm že tih, no..... :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, vidim da si se čist razgrel ob tej temi hehe

 

ok, če vidim lepega tipa, VALJDA se ne obrnem stran, in opazim njegove oči ali karkoli je lepega in tu se konča. Meni sam seks ne pomeninič.

ljudje smo si različni, a ni to kul?!

 

Ne bom zdaj takoj ga začela vabit v posteljo ali si ga začela predstavljat kot sexualni objekt.

 

Zato, ker mam doma izpolnitev svojih takih in drugačnih recimo angonov (joj kok grd staek je zdaj ratal...).

 

Je pa res, da sem prej drugač gledala na tipe. nikoli pa nisem pomislila samo na sex pa čao.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mickeni x:Dx x;)x , sorry no, jaz res tako funkcioniram, pa si težko drug sistem predstavljam, se mi ap ne zdi nič prav in nič narobe, meni pač ni, ker meni osebno ne paše, pa bi bilo narobe, da bi se pa silila zdaj kr z enim, če pa komu je, pa kar.

 

Saj smo si v bistvu čist v vsakem aspektu življenja različni, ne vem, zakaj bi bila ta zadeva izjema x;)x .

 

Pa ne da je Pujsa ta :eek: :O: ? To je pač na nek način moja želja na temo odnosa, ne želim pa s tem posiljevati nikogar, niti partnerja, ki ga ljubim, če ima drugačne želje, jih lahko tudi živi, samo zakaj bi se silila pa jaz jesti pražena jetrca, če jih ne maram x;)x x:Dx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, vidim da si se čist razgrel ob tej temi hehe

 

Je pa res, da sem prej drugač gledala na tipe. nikoli pa nisem pomislila samo na sex pa čao.

Hehe, boš kmal opazla, da se razgrejem ob več temah, pač pišem direktno in mal bl temperamentno.....jebi ga, tak sem. x^x

 

V bistvu tud jst nikol ne pomislim sam na seks.........pomislim pa.....tud na seks. :vragec: x:Dx Kar še ne pomeni, da se tud vedno potrudim zanj. x^x x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj so bile pijačke in nikoli nisem bila ošabna samo mene vse mine, če tip nima nič pametnega za povedat samo se slini

in večinoma je v takih primerih tako bilo.

Tud o tem smo že kako rekli, da ženske kar pogosto vljudnost pa kak kompliment vzamejo k slinjenje, pa to v bistvu ni. Upam, da ti ne. x^x Kar se pa eventuelnega mojga slinjenja tiče (vem, da nisi namenila meni) pa trdim, da se nikoli ne slinim, mislim, da bi to lahko tud lunatke s katerimi sem se srečal potrdile. Mogoče se mal takrat, ko že gola leži pred mano x:px ........pa še takrat se bl slini mickeni. :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...