Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Tamara

 

Kdaj se čuti človek prevaran? - takrat, ko sam misli, da ga je partner "prevaral"?

 

Pa si prepričana, da me partner lahko vara?!

 

Kaj pa je varanje?

 

Vojko

Vojko, vem kaj hočeš reči.

Tudi sama sem mnenja, da me drugi ne more prevarati. Vara lahko človek le samega sebe - torej le samo sebe lahko varam. Če sem z nekom v partnerskem odnosu in "skočim čez plot", pomeni, da iščem nekaj drugega - torej varam sebe, ker sem sploh v partnerskem odnosu s to osebo, ki ni to, kar jaz iščem... In enako velja za mojega partnerja, če n.pr. on "skoči čez plot".

( :inocent: Malo sem zafilozofirala. :sori: )

 

Sem pa postavila to vprašanje za tiste, ki menijo, da jih partner lahko prevara. Je treba upoštevati, da so nekateri tudi takega mnenja. In če oni tako menijo, je za njih to tudi resnica.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tamara

 

Kdaj se čuti človek prevaran? - takrat, ko sam misli, da ga je partner "prevaral"?

 

Pa si prepričana, da me partner lahko vara?!

 

Kaj pa je varanje?

 

Vojko

Vojko, vem kaj hočeš reči.

Tudi sama sem mnenja, da me drugi ne more prevarati. Vara lahko človek le samega sebe - torej le samo sebe lahko varam. Če sem z nekom v partnerskem odnosu in "skočim čez plot", pomeni, da iščem nekaj drugega - torej varam sebe, ker sem sploh v partnerskem odnosu s to osebo, ki ni to, kar jaz iščem... In enako velja za mojega partnerja, če n.pr. on "skoči čez plot".

( :inocent: Malo sem zafilozofirala. :sori: )

 

Sem pa postavila to vprašanje za tiste, ki menijo, da jih partner lahko prevara. Je treba upoštevati, da so nekateri tudi takega mnenja. In če oni tako menijo, je za njih to tudi resnica.

Hvala ti Tamara za ta lep odgovor!

 

Sem pa postavila to vprašanje za tiste, ki menijo, da jih partner lahko prevara. Je treba upoštevati, da so nekateri tudi takega mnenja. In če oni tako menijo, je za njih to tudi resnica.:

:palec:

 

Lepo znaš Tamara povedati in popolnoma se strinjam s teboj.

Všeč mi je, ko znaš lepo narediti to, za kar se moram sam presneto potruditi.

Na primeren način povedati vsakemu misel, ki mu lahko sproži vprašanja tako,

da je prisiljen sam iskati odgovor!

 

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti ne znam povedati točno, res ne........mogoče moški ego.......kaj pa vem.......enostavno......če se že mora s kom ljubiti (pa mislim, da se v dolgotrajni vezi slej ko prej mora x^x .....ja, saj vem, ste sami anglečki tu na lnf x;)x  x:Dx ).....mi je ljubše, da se z žensko........mogoče pa imam v tihem planu eno uštuljenje x;)x  x:Dx .......Res ne vem, Tamara.......bilo bi mi ljubše in zaradi tega sigurno ne bi prekinil veze, če ne bi to ona sama želela.......Aja....moški ego........ker smo tekmovalni med seboj.......pa zato, ker s(m)o, eh, bolj so, kar se tega tiče.......moški kreteni.......in iz tega, da eno dol dajo, zapeljejo, naredijo oh in sploh.......pa živijo  v prepričanju, da se ženska dol da samo iz ljubezni..........in potem je moškemu to malo ali pa veliko težje prenesti..........se čuti ful ponižan.....pa to......pa slej ko prej se komu pohvalijo, pa bedaki še detajle razložijo.......pa še pretiravajo, če se le da......pol pa je to težko prenest........ker je velika verjetnost, da pride slej ko prej do tebe (imam eno, na srečo le eno....izkušnjo :xx!:, al pa vem samo za eno x;)x  x:Dx  )ženske običajno tega ne delajo......ma pojma nimam.......tu nekje, no. Tak....zdaj pa se mi je še en pir zaluštau.....pol še bo me trgalo.......hm.....boljše en mickeni......pir x:Dx

 

Eh......filozofirat, Vojko, pa se mi ne da danes o varanju........če maš tako žen/sk/o, da te, ko drugo dol daš, razume....in se ne čuti prevarano.......kul :palec: .....jaz bi mel tudi tako x:px  :vragec:  x:Dx

Mick-en premisli Mick!

 

Malo, samo malo bolj prečitaj Tamarin odgovor! - Še malo.... in še malo razmisli.

 

Je varanje to, da greš z drugo?

Je varanje to, da ji obljubljaš zvestobo - pa greš z drugo?

Je varanje to, da ji govoriš, da si želiš le njo, v resnici pa si z drugo (morda le v mislih?)

....

....

....

Kaj je varanje na splošno?

 

Se ti "ne da filozofirat" ...

... potem pišeš tu le .... kdove zakaj.

 

Le zakaj se potem tu pogovarjam s teboj? :xx!:

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh, tole je bil tak moški odgovor x;)x .

 

Jaz osebno za izmenjavo telesnih tekočin potrebujem posebna čustva, ki sem jih zmožna čutiti le do 1 osebe naenkrat. Tako da zame osebno tale gimnastična zveza ne pride v poštev. Če bi že imela željo za početi kaj takšnega s kom drugim razen z možem, bi imela verejtno tudi hudo željo po njem kot po partnerju, tako da spet ne bi šlo za varanje, ampak za konec in začetek.

 

Si pa nekako res ne predstavljam z nekom drugim spati, pa potem priskakljati k možu in se x:)x , pa potem z njim to isto zadevo početi. Spolnost je zame osebno zelo prijetna zadeva, nekaj izpopolnjujočega, osrečujočega, če je polna čustev, sicer zna biti pa tudi smučanje bolj zabavno kot nekaj kr tko x:Dx :inocent: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SaTurNina

QUOTE (Tamara @ 16. Dec 2003 ob 23:32)

 

 

Če sem z nekom v partnerskem odnosu in "skočim čez plot", pomeni, da iščem nekaj drugega - torej varam sebe, ker sem sploh v partnerskem odnosu s to osebo, ki ni to, kar jaz iščem... In enako velja za mojega partnerja, če n.pr. on "skoči čez plot".

 

 

Ja.. sej zato pa jst pravm, da je brez veze rečt da znekom hodš, :sori: če si recimo tip človeka da se ti je že kdaj zgodil, da si šou skom drugim. xDDx

Najbolš je bit samski pa lepo delat nagonsko, kukr pa sam sebe zajebavat v glavo, če veš da nisi tip osebe k bi zdržu skom...dolg časa..No to je samo gledano z mojga vidika. x;)x

 

Jst recimo mam filinge k trajajo lahko samo 10 minut do nekoga, pa recimo potem sm skupi, ampak drug dan ne bo nobenga filinga. No potem se pa ta filing lahko spet za isto osebo pojav čez kšn mesc pa spet isto. xDDx

Največkrat pa nimam konstantnih filingov do nekoga..to je pa res..se ful spreminjajo x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

QUOTE (Tamara @ 16. Dec 2003 ob 23:32)

 

 

Ja.. sej zato pa jst pravm, da je brez veze rečt da znekom hodš, :sori:  če si recimo tip človeka da se ti je že kdaj zgodil, da si šou skom drugim. xDDx

Najbolš je bit samski pa lepo delat nagonsko, kukr pa sam sebe zajebavat v glavo, če veš da nisi tip osebe k bi zdržu skom...dolg časa..No to je samo gledano z  mojga  vidika. x;)x

Se strinjam, sem mela tipa k je bil bolj samske narave. Sva hodila dobr let, ampak jest nism bla prpravljena živet z njim, vsaj takoj še ne. Pa si je frajer najdu še eno zraven, ker jest itak nism bla resna. Ko sem ga dala na čevelj, mi je pa rekel, da nobeni več ne bo zaupal. In on še kar išče svojo ljubezen. Jaz sem že oboje sprobala-sem varala in bila prevarana in lahko rečem, da nič ni dobr. Je pa res, da se to dogaja v vezah, kjer neki ni v redu. Torej, če zveza prava in je to to, pol ne čutiš potrebe po pozornosti drugih. Ker pri varanju gre samo za neko pozornost, ki ti je v zvezi manjka.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej toje problem, torej nekaj ne štima, če ni vse OK v spolnosti. Če se tok dobr razumeta, se morda celo lahko pogovorita kako bi zadevo popestrila. Slišala sem za primer, ko sta si privoščila plačani seks v troje in je zadeva doma zdej veliko bolj kvalitetna. Te stvari se dajo drugač rešvat, ne samo s skokom čez plot.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..sem imel namen odprti novo temo...pa je ne upam, ker se Tine bojim ....a ste vi v vaši vezi srečni, zadovoljni in zadovoljeni......v spolnosti? He-he....pa te teme itak ni imelo smisla odpreti..že iz uvidevnosti  do partnerjev.no, pol pa le v razmislek.....
Po moje smo tut o tem že pisal, hmm
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Razmišljam kaj dodati na to temo. kako sploh vemo, da nekdo vara, je to občutek, slutnja, dokaz ali strah. Dokaz je zelo težko dobiti, razen če se ti pokrompiri, pa še takrat upaš, da se ti ne bi...
za bat se je, da se razvadiš?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nene,nisma se razumela..hotu sm povedat, da se je za bat, ko se enkrat spustiš v varanje, se razvadiš še naprej.....krompir je le sreča ,ki najde?

 

sej vem, da je sreča, če ga najdeš. sam to se samo izda.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.....se moram v korist veze lažno napravljati, da sem zadovoljen in se odpovedati spolnim radostim na način kot si jih želim in po njih hrepenim.......

Pa saj se ni treba pretvarjati. a je problem rečt: OK, ni več tako kot je bilo pred 10 leti, nama pa zato kaj drugega v življenju bolje uspeva.

 

Hrepenenja so pa po moje bolj taka domišljijska stvar - nekaj bi radi, pa je to takon fino samo zato, ker po tem hrepenimo, če bi pa to res dobili in imeli dlje časa, bi nam pa itak postalo dolgočasno.

 

A se potem splača težit k uresničevanju tega? x;)x Sicer pa, saj se da tudi v starega partnerja vsake toliko časa malo zaljubit in obnovit zanimivost posteljnih dogodivščin, se ti ne zdi?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, se strinjam, da je boljši poudarek na osebnosti kot na seksu.

Strast po moje včasih nima nujne zveze s pravo ljubeznijo.

 

Je pa bedno se pretvarjat. Boljše povedati, pa najti kako 'rešitev' kar na domačem vrtu - brez skoka čez plot.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stara tema, novi odgovori... No, jaz ne bi nikogar prevarala, mislim da je bolje zvezo končati, sem absolutno proti. Če pa bi kdo mene, pa ne vem, kako bi ravnala... Odvisno od mnogih stvari... Predvsem od situacije...

 

LP Ajda

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako že pravijo: Nikoli ne reci nikoli x:Dx

 

Jaz tudi mislim, da ne bi. Ampak včasih se tudi razumnim ljudem utrga.

Je pa manj možnosti, če že vnaprej o skoku čez plot razmišljam kot o nečem, kar ni sprejemljivo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Khm, me prav zanima, kako je s tem pri moških x;)x

 

Jaz sem samo rekla, da se tudi razumnim ljudem včasih utrga, kar ne pomeni, da se mi bo kdaj.

Vohat švic enga tujega moškega - blek!!! :xx!:

 

Po moje se zaradi kao 'nekaj novega' ne splača.

Meni je bolj všeč lesti med rjuhe z moškim, kim ga imam rada in ga poznam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Kaj bi storili, če bi odkrili da vas partner vara ?

 

Da se vrnemo na temo.

 

Pravzaprav bi nekaj vprašala, pa da ne odpiram nove teme ( xrolleyesx ), bom kar tukaj (upam, da bo kdo pogledal in odgovoril x:px ):

 

V primeru, da bi vas partner prevaral, koga bi bolj obsojali (na koga bi bili n.pr. bolj jezni) - na partnerja ali na tistega/tisto, s komer bi vas prevaral?

Pa zakaj nihče ne odgovori na tole? :unsure:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ja, tam ste nekje omenjali seks pa ljubezen... Ja, tudi jaz se strinjam, da strast oziroma seksualna privlačnost nima neke veze s pravo ljubeznijo. Vem iz lastnih izkušenj. Z enim tipom sva se seksualno ful ujemala od začetka do konca zveze - v ostalih stvareh pa :xx!: ... katastrofa.

 

Vsekakor je boljše, da se s partnerjem ujemaš osebnostno, za seks pa se lahko oba malo potrudita. Saj če se osebnostno ujemata, se najbrž ni težko potruditi za zadovoljstvo v seksu. Sicer tega ne vem iz lastnih izkušenj, ker še nisem naletela na tipa, s katerim bi se osebnostno ujela... :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti se hecaš....če sam nisem že vsaj 2x odgovoril na to me naj  :vragec:  brcne x:Dx  Tisti drugi nima najverjetneje nič z mano......torej......jasno, da na partnerja......če že na koga. x^x

Sorry, Mick! Ti si že včeraj odgovoril! x8Dx :palec:

Ma danes sem prletela sem, da vidim, če je še kdo kaj napisal v zvezi s tem, pa vidim, da ste govorili o vsem drugem, samo o tem ne. Zato tale moja reakcija...

Še enkrat sorry! :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...