Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Rabil bi nasvet o zelo vazni stvari...saj nevem, ce mi boste lahko pomagali...pa vseeno...

 

Ze dlje casa sumim, da me moje dekle vara. Na to kake vec znakov. Ko jo klicem na mobilni telefon, ona veckrat pusti slusalko ali pa se sploh ne javi. Ko sva skupaj in ce se javim na njen telefon, potem velikokrat druga oseba takoj prekine. V zadnjem èasu veliko hodi okrog s "prijateljicami", ko pa jo vprasam, s katerimi, pa vedno navede osebe s sluzbe ali druge osebe, ki jih ne poznam. Zvecer, ko hocem videti taksi, s katerim je pri¹la, mi nikoli ne uspe. Vedno slisim avto kakih 100m prec, vendar ona zmeraj pride pes. Mogoce sploh ni taksi? Pred nekaj dnevi sem vzel njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa je zacela vrescati, da se vtikam v njeno zasebnost. Kakorkoli, odlocil sem se soociti svojimi slutnjami, ceprav mogoce globoko v sebi ne zelim zvedeti resnice. Vceraj sem zbral pogum in se odlocil priti stvari do dna. Odsel sem na ulico in se skril za moj avto, od koder imam pregled nad celo ulico, z namenom, da vidim, s kom bo zvecer prisla domov. Ko sem se skrival za avtom, sem opazil, da se je na celotnem zadnjem desnem blatniku pojavila rja z notranje strani. Sedaj me zanima, ali mislite, da bi bilo bolje zamenjati cel blatnik ali samo odstraniti rjo in morda premazati s kaksnim silikonskim lakom?

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:)x  :palec: ....fajn.  x^x Sm kasnej opazu, da sm na ignore, pol pa je brez veze kaj komentirat. A si pol prebrala, da maš skor istga mucka k jaz, pa še najdenček je tud. Sm pa še mislil dodat, da je tudi rjavkast k tvoj, vajin.......pa sm skužu, da sm na ignor :o|o: . Aja, pa mačka na fotki je tudi  :palec:  x:o)x  x:Dx

 

Ja, zdaj me poskusas z mucom privabiti da te dam dol z IGNORE - to je ena taksna lustna strategija xDDx xDDx xDDx xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tizga mudela k bi mi to naredu, bi najprej lepo počas izprašala zakaj je una bolša od mene, pol k bi povedu, pol bi mu rekla kaj bi pol sploh še rt od mene, opl k bi odgovoru kej tazga kt "dej odpust rt te mam" bi mu sam še eno prlimala.

če bi pa reku:"dej no ful sm ga zajebu, sorry, bolj da končava", pol bi blo pa ql končala bi vezo z njim, sam ne prijatelstva, pr meni pa je prjateljstvo velik bol pomembn kt love, ne vem zakaj,...

moje mnenje,...

jp jp,...

zdej gre pa evil teja spat x;)x

(s)mejte se! x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo da je ta tema tako žgoča, tako aktualna, ni dneva da ne vsi vsaj enkrat slišali besedico o varanju ali o prevari med partnerjema nekje privatno, na radiju, na TV, na internetu x:Dx x;)x , je res taka kriza s tem? Je to res tako množičen pojav, da se je treba vprašati ali je smiselno v tej družbi forsirati monogamne zveze, ali se ustvarja nekaj novega, nove razmere, nove moralne vrednoste? Se mi zdi vseeno, da smo ljudje eno do drugega preveč posesivni, da bi dopuščali kaj takega. Tisti ki vara, je lahko do svojega partnerja kljub temu zelo posesiven. Zakaj takšna zahrbtnost, hinavskost, zakaj si prevaranti sebi dovolijo nekaj, kar drugim prepovedujejo oz. nočejo slišati nič v zvezi s tem?. Zakaj, zakaj, zakaj, toliko zakajev je v zvezi z varanjem.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zanimivo da je ta tema tako žgoča, tako aktualna, ni dneva da ne vsi vsaj enkrat slišali besedico o varanju ali o prevari med partnerjema nekje privatno, na radiju, na TV, na internetu  x:Dx  x;)x  ,  je res taka kriza s tem? Je to res tako množičen pojav, da se je treba vprašati ali je smiselno v tej družbi forsirati monogamne zveze, ali se ustvarja nekaj novega, nove razmere, nove moralne vrednoste? Se mi zdi vseeno, da smo ljudje eno do drugega preveč posesivni, da bi dopuščali kaj takega. Tisti ki vara, je lahko do svojega partnerja kljub temu zelo posesiven. Zakaj takšna zahrbtnost, hinavskost, zakaj si prevaranti sebi dovolijo nekaj, kar drugim prepovedujejo oz. nočejo slišati nič v zvezi s tem?. Zakaj, zakaj, zakaj, toliko zakajev je v zvezi z varanjem.

 

Volk, se mi zdi, da si prizadet, osebno. Če imaš občutek, da si bil prevaran, je prav, da svojemu partnerju to pojasniš in da najdeš tisti nivo, na katerem se počutiš udobno.

 

Bi pa delil zgodbo s teboj, resnično. Nekoč nekdaj mi je neko prijetno dekle povedalo, da je imelo moža in ljubimca. Ljubimca je imelo dolgo vrsto let. Pravzaprav bi lahko človek rekel, da je imelo dva moža. No, hec je bil v tem, da je bil ljubimec bistveno bolj ljubosumen kot mož. Pa seveda ni imel nobene "pravice" biti ljubosumen.

 

Ljudje smo pač taki, da si lastimo druge ljudi. Zato tu, nekateri, vztrajno zagovarjamo absolutno zanikanje "varanja". Le tako nedolžni niso prizadeti, oziroma, lahko sami sebi pustijo možnost, da le niso bili prevarani. Moja mi je tako, npr. pred nekaj meseci navrgla, da ima ljubimca, potem pa to zanikala. Je rekla, da me je hotela prizadeti (in ji je tudi uspelo). Ampak, zdaj v resnici ne vem, in to je povsem cool. In niti nočem vedeti, ne v eno, ne v drugo stran.

 

In naj ponovim: če bi imel ljubico, in bi me zalotili golega, na njej (morebiti v njej), bi vztrajno trdil, da je šlo za nesrečo: popravljal sem ji žarnico, ona je mimo nesla marmelado, meni se je spodrsnilo, padel v marmelado in naju oba oškropil. Šla sva se tuširat, najprej seveda ona, potem jaz, potem pa sem jo prosil za brisačo, skozi vrata pomolil roko, a mi je spodrsnilo na mokrih ploščicah. Lovil sem ravnotežje, se obesil nanjo in padla sva naravnost na posteljo, gola. Ker imam probleme s prostato, sem imel seveda erekcijo (alternativa: ker sem bil v strahu pred smrtjo, sem imel erekcijo ...), in ko sem padel nanjo, sem slučajno, zgolj slučajno ... Aja, seveda, ker se hitro tuširam, se ona ni imela časa obleči. Evo, tako ... Tako bi povedal. S čisto resnim obrazom in se obenem čudil, če mi ne bi verjeli. Gre v takem primeru za varanje: ne, gre za samoohranitev. In enako pričakujem od svoje partnerke.

 

A da bi ji v zgornjem, hipotetičnem, primeru dovolil, da si še ona najde ljubimca. Ko bo Sava po soški dolini gor tekla, takrat.

 

Cause: The Truth Shan't Make You Free.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boljše vprašanje bi bilo, kaj bi storili, če bi ugotovili, da pri tem neizmerno uživa?! :o|o:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

A da bi ji v zgornjem, hipotetičnem, primeru dovolil, da si še ona najde ljubimca. Ko bo Sava po soški dolini gor tekla, takrat.

 

Cause: The Truth Shan't Make You Free.

Po vsem kar si napisal, te niti ne bodo vprasali, kam tece Sava. :vragec: x:Dx x:o)x x8Dx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Volk, se mi zdi, da si prizadet, osebno. Če imaš občutek, da si bil prevaran, je prav, da svojemu partnerju to pojasniš in da najdeš tisti nivo, na katerem se počutiš udobno.

Ja sem bil prizadet, tako kot ti. Sva že dva. x;)x

 

Uživancija je varanje, ker tisti ki vara, si hoče popestriti svoje monotono ljubezensko življenje.

 

Glede Save pa takole! Pod Savskim mostom teče Mura x:Dx !

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...