Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

...poznam enih par primerkov, ki imajo zraven žene skoraj vedno kakšno ljubico....medtem,ko so doma tisti "pridni moški", ki si bi ga zaželelea vsaka ženska, tako da je res skoraj težko, da žena ugotovi, da ima zraven druge.....saj ima takšno službo, da je velik zdoma, pa mu ni težko na teden enih par uric "biti odsoten", medtem ko pa je doma "sonček"....... a za takšne stvari mora bit človek "rojen".......jooooooojjjjj...sedaj sem se spomnila, da imam baje jaz tudi v natalni karti nakazanih nekaj potencialov za varanje...ampak seveda še to ni rečeno da bom izkoristila......ali pa tudi... :xx!: :xx!: x:Ix x:Ix

Ljubezen ni solo,

ljubezen je duet,

če izgine pri enem,

pesem onemi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli bil prevaran in še manj, da bi koga varal !! Saj v življenju nisem imel resne veze...!! x:Dx

 

Kljub temu sem proti varanju !! :xx!:

Ko pa videvam predvsem ( ženske ) s kakimi pogledi na mimoidoče tipe... x:Dx ali celo v kakih discotekah...hmm...( nebi jim jaz kaj preveč zaupal ) !! :vragec:

 

V glavnem, ko je prilika...tud ženske rade varajo...da ne omenjamo samo moške...neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !! x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lilija, si me spomnila na en primer...

 

Poznam žensko, ki jo je mož stalno varal (z različnimi ženskami). Vsi so vedeli za to, tudi ona. Celo strinjala se je s tem njegovim početjem, čeprav ona njega ni varala.

Enkrat pa sem jo ob eni priliki vprašala, kako to, da jo ti moževi skoki čez plot nič ne motijo... Pa mi je rekla: "Veš kaj, midva sva tako dogovorjena, da lahko počne kar hoče, vendar pod pogojem, da sem jaz vedno zadovoljena in potešena, in da nam tudi materialno nič ne manjka. Če rabi več žensk, naj jih ima, glavno da mene ne zanemarja. Če bi jaz potrebovala več moških, bi jih tudi lahko imela, ampak mi je dovolj samo eden, zato ga ne varam..."

Svaka mu čast, kako ji je znal sprati možgane! :eek: xrolleyesx

 

Sem pa slišala, da tudi tisti, ki na skrivaj varajo, so do svojih partnerjev doma izredno "pridni", pa naj bojo to ženske ali moški. To je v bistvu "metanje peska v oči" - s to svojo "pridnostjo" preprečijo, da bi partner posumil, da nekaj ne štima, in bi nemara začel raziskovati, vohuniti... in jih enkrat razkrinkal. :vragec: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>....hm, vse kar ste napisale punce je samo dobra pogodba....

....brezpogojna ljubezen pa je,.....

 

To kar reče Garfield, ko požre 6šest lazanj, in mu človek reče, kaj naj s teboj požrešneš:

 

"Rad me mej, rad me mej,......" x;)x  x:Dx

 

 

Iiiii, dobra ta, dobra! :palec: :palec: x:Dx x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hmmm......tisti, ki je najdu pravo ljubezen ve, da je samo ena in edina zanj....to je to! xsrcbumx

 

pa-pa

 

Ja, verjetno res.

 

Recimo, pravo ljubezen najdeš v dvajsetih. Recimo, ko si star/a petindvajset.

 

Povprečna življenjska doba je približno petinsedemdeset (sedanjih generacij, ki so stare petindvajset).

 

To pomeni petdeset let resnične ljubezni. A ni to lepo? Ameriški filmi pa trajajo le kaki dve uri ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubezen je posledica zaljubljenosti. Pri dvajsetih skoraj ziher ne veš, kaj je ljubezen, veš pa kaj je zaljubljenost. Saj veš - zaljubljenost = hormoni, strast, kemija, površnost. Ljubezen = spoštovanje, globina, stalna želja po odkrivanju partnerja in posledično tudi strast. In ja, tudi petdeset let ni tako strašno dolga doba, da ne bi mogli ohranit slednjega... xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: v zakonu se zaobljubimo, da bomo drug drugega ljubili w:Iw kaj ne bi bilo bolje za našo srečo :detelca: če bi se zaobljubili , da bomo drug drugemu ustregli x;)x , včasih v sebi nosimo popolnega partnerja x?x , poročimo pa se z nepopolno osebo.....in takrat imamo dve možnosti x:Dx ali strgamo sliko in sprejmemo našega partnerja xcrossfingx ,ali pa pretgamo s partnerjem in sprejmemo sliko :vragec: xDDx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ljubezen je posledica zaljubljenosti. Pri dvajsetih skoraj ziher ne veš, kaj je ljubezen, veš pa kaj je zaljubljenost. Saj veš - zaljubljenost = hormoni, strast, kemija, površnost. Ljubezen = spoštovanje, globina, stalna želja po odkrivanju partnerja in posledično tudi strast. In ja, tudi petdeset let ni tako strašno dolga doba, da ne bi mogli ohranit slednjega... xrolleyesx

 

Super, Sati! Še kratkih enajst, pa boš stara petdeset. In takrat boš gotovo vedela, kaj pomeni petdeset let.

 

Ne pravim da se ne da. Z veliko truda se da. Ni pa "prirojeno". Če kdo ne verjame, naj gre pogledat življenje v tropu šimpanzev, orangutanov ali goril, ki so nam še kar podobne (genetsko več kot 99%).

 

Nismo golobi ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pač nisem črnogleda. Verjamem, da bom in bom. Valjda. :palec: x;)x

 

Življenje sicer zna presenetit, vendar se bolj bojim drugih stvari, kot pa varanja. Nimam razloga za varanje, moj mož pa tudi ne. Čez deset let pa...mogoče pa me ne bo več. Kdo ve? xrolleyesx :vragec: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lilija, si me spomnila na en primer...

 

1.Poznam žensko, ki jo je mož stalno varal (z različnimi ženskami). Vsi so vedeli za to, tudi ona. Celo strinjala se je s tem njegovim početjem, čeprav ona njega ni varala.

Enkrat pa sem jo ob eni priliki vprašala, kako to, da jo ti moževi skoki čez plot nič ne motijo... Pa mi je rekla: "Veš kaj, midva sva tako dogovorjena, da lahko počne kar hoče, vendar pod pogojem, da sem jaz vedno zadovoljena in potešena, in da nam tudi materialno nič ne manjka. Če rabi več žensk, naj jih ima, glavno da mene ne zanemarja. Če bi jaz potrebovala več moških, bi jih tudi lahko imela, ampak mi je dovolj samo eden, zato ga ne varam..."

Svaka mu čast, kako ji je znal sprati možgane!  :eek:  xrolleyesx

 

2.Sem pa slišala, da tudi tisti, ki na skrivaj varajo, so do svojih partnerjev doma izredno "pridni", pa naj bojo to ženske ali moški. To je v bistvu "metanje peska v oči" - s to svojo "pridnostjo" preprečijo, da bi partner posumil, da nekaj ne štima, in bi nemara začel raziskovati, vohuniti... in jih enkrat razkrinkal.  :vragec:  x;)x

1. Najbrž bi bil njen mož tudi poln razumevanja, če bi izvedel da je tudi ona skakala naokrog čez plot x:Dx x:Dx x:Dx . Malo morgen :xx!: . Maš prov ji je fejst spral možgane.

 

2. Kakšni so vzorci na skrivaj varanja, jih je veliko, "pridnost" je ena od palet vzorcev.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, verjetno res.

 

Recimo, pravo ljubezen najdeš v dvajsetih. Recimo, ko si star/a petindvajset.

 

Povprečna življenjska doba je približno petinsedemdeset (sedanjih generacij, ki so stare petindvajset).

 

To pomeni petdeset let resnične ljubezni. A ni to lepo? Ameriški filmi pa trajajo le kaki dve uri ...

 

 

Ja Florijan....nekaterim pač ni usojeno najti "pravega" kljub statistiki....več sreče naslednjič :vragec:

 

pa-pa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakon, ki napravi dva za enega, je vse zivljenje trajajoc boj, da bi se pokazalo, kateri je tisti eden.

 

Agatha CHRISTIE

Sem nekaj preverjala na Luninem netu in se mi je odprlo v mislih tole...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehehe,

 

o tem vedno rada razpravljam.

Po mojem mnenju se vse začne pri dogovoru s partnerjem, to pomeni, razčistiti, kaj je za enega in drugega varanje.

 

Splošno pa bi to lahko bilo vse, kar bi mi želili, da bi s partnerjem doživljali, on/ona pa bi to počel/a z drugim in en za drugega ne bi vedela.

 

Če se s tem lahko sprijazniš potem ostaneš v tem odnosu, če meniš, pa obratno pač nisi več v tem odnosu.

 

Tudi misel, ki ni iskrena, ki je le ponaredek je lahko varanje, čeprav spada že skoraj med laž.

 

P.S. Vsi, ki potrebujete nasvet se lahko obrnete name, če mislite da to hočete, želite ali potrebujete.

 

 

Kdor vara druge, vara sebe, kdor vara sebe, vara svojo bit.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne varam in nocem bit varana. Ce se zgodi, da ni partner ni vec kul, al pa da mas zeljo po kom drugem se najprej razidi pol pa delaj kar ti pase.

 

Tist, ki misli, da je varanje ok, naj pol vara, pa pol pove svoji partnerki/partnerju- bo pa ja menda razumela.

 

Ce se pa zmenta, da bosta mal svingala- to pa ni varanje.

 

Varas takrat, ko delas to prikrito.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...