Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Meni se zdi, da bi bila jezna na oba in odvisno od trenutka vcasih bolj nanjga vcasih pa morebit na njo...pa mal bi preklinjala pa pr***a pa pr***c , pa smilila bi se sama sebi, pa hotla bi se mascevat, pa najbrz bi kaj grdega povedala, pa rekla bi itaq so vsi desci isti....pa tko naprej....jaz mislim, da bi reagirala, kot vecina mojih znank in prijateljic, ki so reagirale na zgoraj opisan nacin, pa veliko solz je ponavadi vmes in jaz mislim, da ne bi nic drugace reagirala.

 

Se nobena, ni rekla...ja razumem, ja odpuscam, noben ni kriv...mislim, to je prislo kasneje ampak na prvo zogo je bilo pa vedno bolj zolcno.

 

Celo enkrat davno, se mi je to zgodilo in bilo mi je vseeno, ker ko sem zvedela ga itaq nisem imela vec rada in bilo mi je res vseeno.

Boli pa, ce imas nekoga rad in ce nekomu pripadas in ce nekoga postavljas na piedestal....nimam te izkusnje v razmerju, ki ga imam ...lahko pa primerjam z kako podobno bolecino, ki jo vcasih podozivljam...seveda izkljucno zaradi same sebe.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Komu zameriti, če bi me partner prevaral? Nikomur, zakaj njemu ? Mojih 5 minut je bilo, če jih nisem izkoristila in je ugotovil, da jaz nisem tisto kar iščem in si postreže drugje, zakaj karkoli zameriti? Pač lahko se znajdeš na točki, ko greš vsak po svoji poti naprej. Pri meni je edina pot do spolnosti v velikem zaupanju in predanosti in vse to bi v primeru, da bi začutil željo po ljubezni s kakšno drugo izpuhtelo, tako da najina skupna pot na isti način žal ne bi šla dalje... ne bi ap kuhala zamere.

 

V redu odnos in slaba spolnost - sem živela 7 let. Dokaj miren odnos, malo prepirov, v spolnosti pa se nikakor nisva ujela. Ker je bil prvi fant, sem si govorila, da spolnost ni tako pomembna, da je važno vse ostalo. Pa vendar sva se enkrat razšla.

 

Zadnjih 6 let živim s svojim možem. Odnos je precej divji, spolnost pa odlična.

 

Kaj bi raje? Težka odločitev. V tem mojem primeru je itak jasno, ker pač ljubim moža njega, ampak če pomislim teoretično....

 

Kako se lahko spolnost uredi, če ne laufa. Če ni prave privlačnosti, sproščenosti in zaupanja, ne vem. Smo 7 let obdelovali to temo in nikamor prišli. Zdaj pa je vse brez problema ves čas. Sem tudi razmišljala, če bi teoretično spet kdaj prišla skupaj , kaj bi mu rekla, kaj naj spremeni, da bi funkcioniralo.

 

Jaz mislim, da ne bi, da kemija je ali je pač ni. Če je kemnija prisotna, lahko z leti seveda zgineva, če se nič ne trudita na to temo. Jaz mislim, da je fino, če si toliko sproščen, da si odkrito poveš kaj komu ugaja in kdaj, je pa res, da je občutljiva tema, tako da je treba najti primeren trenutek in način pogovora.

 

Po volkcovo bi se reklo, da je najlepše, če jagode rastejo doma x:)x :inocent: xsrcx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem bla jezna na oba, sploh pa nanjo, ker me je poznala. Mislim, da je lažje če to naredi z neznanko kot pa z nekom, ki ga poznaš. Enkrat sem se dobivala s tipom, ki je imel punco. To me ni motil, če ni njega. Ko pa sem jo srečala in ugotovila, da jo poznam je blo pa konc. Mogoče je mal hinavsk, ampak pol res nism mogla bit z njim, še sploh, ker mi je ona bla simpatična.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SaTurNina

Slončica..

 

Ja. to so pa hinavske finte k jih jst tud ne prenesem! x!x Potuhnjeno, hinavsko. :sori: .najhujš je to..da se poznajo usi k so vpleteno v to :o|o: . Bedno je to da ti je lahko punca simpatična pa se razumete kukr tok..ampak ozadje je pa čist šizofrenično..čist neki druzga.. :sori: :xx!: ..in pol se začnejo napletat zgodbice.. Kaj je kdo reku..pa bla bla..sm že doživela take nizkotne scene.. in tip je pol še zaniku to..mislm.. joj ZA KOZLAT :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se dober, da pri sosedih nimajo nobenih jagod x:Dx (betonska dzungla)

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

janja, jest te kr spoštujem, sam se mi pa zdi, da si na besedni miselni terapiji o vseh teh čustvih. :palec: ..pa brez zamere-..

Uh, lep kompliment xsrcx .

 

Sem bila v situacijah ja, ko sem bila prisiljena (zaradi sebe) dosti razmišljati o vseh teh zadevah - najbolj o odnosih, tako da tole kar zdaj opisujem trenutno zame funkcionira najbolje.... x:)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

......SKOK ČEZ ....

 

...komu bolj zamerit?...vsekakor mislim, da partnerju....saj ona "tretja" oseba sicer je delno kriva, ampak ni nujno da je ta treja oseba sploh vedela, da ima on koga...ni nujno da ji je povedal...

:xx!:

....v primeru da se vsi trije poznajo , a je vsekakor največnji krivec partner, saj je on skočil čez plot v razmerju......moti me samo nekaj,,, :xx!:

 

..., x?x x?x zakaj skok???... x?x x?x saj pa se da normalno pogovorit, kaj komu ne odgovarja in če nista za skup gresta enostavno na razen.....ni potrebno delat nekih hcen..... :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

 

..pep pozdrav vsem...

:2src: xsrcx :palec: x:o)x x:Xx x:Ix :2src: :2src: xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  Khhmmm jagode uspevajo vsepovsod, še posebej v betonskih džunglah  x;)x  x:Dx  x:Dx , pr' sosedi  x:Dx  x:Dx ...

moji sosedi, skor tko kot crni les....same zenske povecini samske in nekaj vdov....je pa neka frkvenca studentov v enem izmed stanovanj, samo jih ne utegnem precekirat .....so prehitri zame....vidim, jih samo po 1-2x....mogoce zato k oni mene vidijo...pa zviiiiiiiz se odselijo. xrolleyesx :o|o:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

......SKOK ČEZ ....

 

...komu bolj zamerit?...vsekakor mislim, da partnerju....saj ona "tretja" oseba sicer je delno kriva, ampak ni nujno da je ta treja oseba sploh vedela, da ima on koga...ni nujno da ji je povedal...

:xx!:

....v primeru da se vsi trije poznajo , a je vsekakor največnji krivec partner, saj je on skočil čez plot v razmerju......moti me samo nekaj,,, :xx!:

 

..., x?x  x?x zakaj skok???... x?x  x?x saj pa se da normalno pogovorit, kaj komu ne odgovarja in če nista za skup gresta enostavno na razen.....ni potrebno delat nekih hcen..... :xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:

 

..pep pozdrav vsem...

:2src:  xsrcx  :palec:  x:o)x  x:Xx  x:Ix  :2src:  :2src:  xsrcx  :palec:

:palec: x^x x:)x Tebi tud' en velik pozdrav... :palec:

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skok čez plot je po ugotovitvah indijskih kardiologov lahko smrtno nevaren za srčne bolnike.

 

Varanje je strašna obremenitev za organizem in lahko vodi k srčnemu napadu, je ljudi s slabim srcem opozoril kardiolog K. K. Agarwal. Po njegovih besedah obstaja pri varanju nevarnost nenadne smrti. Pri svoji ugotovitvi se je skliceval na britanske raziskave, pri katerih so ugotovili, da je tri četrtine bolnikov, ki so jih preučevali, umrlo med varanjem.

 

Strokovnjak je srčne bolnike posvaril tudi pred istočasnim uživanjem viagre in nitratov. Ta kombinacija je lahko smrtno nevarna.

 

Evo še nekaj v razmislek x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...