Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Ne vem zakaj se ne strinjas z mojim mnenjem.. kar jaz se s teboj strinjam.

Kakor koli obrenem.. se vedno pravim, da ne vidim smisla, ce imas vec spolnih partnerjev.. in ne zagovarjam tega.. da jih imas vec...

(OK?)

 

..... niti pa tega ne obsojam.. in ne bom rekel, da je to narobe, ce se to zgodi, ker zgodi se pa zelo velikokrat. Je del ucnega procesa, ki bi ga bilo skoda blokirati, ker je eden najmocnejsih orodij s katerim se ucimo. Veliko boljsi ucni proces je tole, kot vse religije skupaj in vse bukve.

Ne vem kaj bos naredila, ce bos to obsojala.. Mene bas briga.. ce bi ti potem se zivela z njim, ali pa ne bi.. mene zanima dejstvo, da se to dogaja.. in kako to odpraviti.. In vec kot bo ljudi, ki bojo to obsojali in tulili kako to ni v redu... to je itak jasno, da nekaj ni v redu.. cemu to trobiti?... bolj se bo to dogajalo.

 

Sej ne pravim, da moras s takim clovekom ziveti.. ce ti to ne pase.. ampak ne razumem, cemu to ponavljati v nedogled?? Ce se tebe ta tematika ne dotakne.. in ce tvoj partner to naredi.. gres ti lahko mirno naprej.. na nov cvet.. sej v bistvu bos naredila isto kot on.. samo s to razliko, da malo kasneje.. pa on bo prvi.. kar pa koncno ni tako zelo pomembno.

Ampak problem je v tem, da ti ne gres MIRNO naprej.. zato, ... se opravicujem kar bom zdaj rekel.. ampak si eden izmet vzrokov, da se bo to se naprej dogajalo. Ker ce imas ti to pri sebi razcisceno bos sla mirno naprej.. ampak ko je mirno, je tudi nesmiselno, da bi kamor koli sla.. ali se locila... in se nekaj je se najbolj res.. .Da ko je pri tebi to MIRNO SPREJETO.. tvoj partner ne bo sel nikamor! Zakaj hudica bi sel? Ne morem najti razloga.. Potem si zenska, ki jo je mozno ljubiti popolno.. ki se ji je mozno predati popolno.. kjer ni vec dilem.. ni vec shizofrenije.. Zdaj pa je vsa ljubezen odvisna od poslusnosti tvojega partnerja.. Ce te bo ubogal in pazil na tvoje rane, ga bos ljubila, ce te ne bo, ga ne bos.. in taksni zenski, se moski ne more predati in jo ljubiti celostno.

Zagotavljam ti... ce ne bos vec pazila na to, da se ti to ne bi zgodilo.. se ti to nikoli ne bo zgodilo. Lahko dobis za partnerja cloveka,ki je celo zivljenje varal.. ampak ce v tebi ne bo vzroka, da te prevara te ne bo... ker to bi bilo prav idiotsko! Vesolju bi se moralo totalno sfuzljati, da bi se to lahko zgodilo... ce pa se vesolju sfuzlja.. pa itak vec nic ni poemmebno.

 

Stekas, kaj zelim povedati? Nikjer nisem rekel.. ljudje pojdite in seksajte z drugimi.. kot me ljudje navadno slisijo.. tega ni treba povedati,. ker to se itak ze dogaja.. jaz zelim ozracje v katerm vec ne bi bilo vzrokov in povodov za taksna dejanja.. in to ja predvsem zdravljenje prizadetosti ob taksnih dejanjih.. Nikoli ne mores izbrisati dejanj.. s kaksnimi idiotskimi 10 zapovedi in podobnim nesmislom, kot so to zelele religije.. vedno je potrebno pozdraviti vzroke za dejanja.. to pa so rane v ljudeh, ki se cutijo manj vredna. Biti priazadet, ce gre tvoj partner z drugim, je milo receno manjvrednosti kompleks..

 

Najveckrat ni problem v tistem, ki je storil umor.. ceprav njega vsi obsojajo in njemu se druzba mascuje, tako da zapre v jeco, kjer se izpopolni v kriminalu.. Njemu so pac popustili zivci.. ki so verjetno bili dolgo nazirani.. in taksen clovek je potreben posebne nege.. ne pa jece in obsodbe!

Zakaj je padel WTC in 2000 ljudi z njim? Kdo je za to odgovoren? Mohamedanci ,ki jih Amerika ze stoletja krade in goljufa? Bilo je veliko opozoril.. pa nic.. enkrat pa je dovolj.. vsakemu je enkrat dovolj..

 

Od mene zahtevas isto, kot so Americani zahtevali od sveta, da obsodijo ta napad.. Tudi Slo ga je obsodila.. da so imeli oni razlog, da zacnejo vojno.. da so bili moralno podprti.. ker pomembno je samo kaj si druzba misli o tem.. ne kaj je prav in kaj narobe..

 

Ampak nikoli ne bom tega obsodil.. NE BOM! pa ne ker bi bil trmast.. ampak ker sta ta dav cloveka, ki se jima to zgodi na isti premici.. le na drugem koncu se nahajata.. in moral bi obsoditi oba.. in sem se odlocil, da raje ne obsodim nikogar.. tako bo prej taksno ozracje, da se to vec ne bo dogajalo.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, zdaj se pa strinjam. To si dobro povedal :palec:

 

In ker vsakdo izhaja iz sebe, zagovarja svoj pogled. Če veš, da daješ partnerju toliko, da nima razloga za varanje, on pa kljub vsemu vara - potem greš. Enostavno. Ker sta različna. V bistvu ne greš zaradi varanja, temveč zato, ker si nista več blizu. Varanje je pač posledica neke praznine. Če praznine ni, ni razloga za varanje. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Če veš, da daješ partnerju toliko, da nima razloga za varanje, on pa kljub vsemu vara - potem greš. Enostavno.. x;)x

 

JA.. samo ta "kljub temu vara", se v praksi ne zgodi. Mozno je le v teoriji. Pa tudi ce se zgodi.. lahko oddides, ce oddides mirno.. ne prizadet. Ni narobe biti prizadet.. samo to prizadetst sprejmes kot indikator svoj ran.. ki jih potem ustrezno pozdravis, tako da naslednjic lahko oddides mirno.

Nekoc pac maras umreti popolnoma pomirjen.. popolnoma svoboden.. SAM .. nenavezan na nic in nikogar.. z nasmeskom, da je smrt praznovanje.

To je isto.. v bistvu.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse ostaja isto, le Tjazy se spreminja ...

 

Tjazyja za preroka!

 

Tjazy, v bistvu se s tebo strinjam. A ne bi hotel vedeti, če bi imela moja spolne odnose s kom drugim. Sem preveč posestniški. In mislim, da moja tudi ne bi želela vedeti, če bi jaz imel spolne odnose s kako tretjo.

 

Nekako tako, kot z užitkom pojem zrezek, pa sploh nočem videti lepih rjavih oči kravice, ko ji mesar z nožem zarine v srce, ki še dvakrat utripne in neha utripati, noge postanejo mlahave in v očeh, lepih, velikih, zvestih, toplih, se utrne solza bolečine in pozabljenja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampka te lepe uci kravice kljub temu obstajajo, ceprav jih noces videti. Jaz pa hocem videti tako morebitnega zeninega ljubimca in iti z njim vsaj na pijaco, ker bi bil slabe volje, ce bi tisti tip mislil, da se mora skrivati pred menoj, konec koncev imava vsaj nekaj skupnega :), kot tudi tiste oci, ki jih zakoljejo...

Tudi to je ena tema.. h kateri bi rad pripomogel.. da ljudje nehajo podpirati klavnice in mesnice. Nisem proti temu, da kmet zakolje zival, ki je zivela pri njemu in za katero je lepo skrbel.. v tem primeru je smrt zivali mirna.. ni ravno z nasmeskom, ker zival nima inteligence.. zato se ne smeji.. niti pa ne joce..

V klavnici pa je zelo drugace.. najboljs je iti pogledati. Posledice so znane..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...Nekako tako, kot z užitkom pojem zrezek, pa sploh nočem videti lepih rjavih oči kravice, ko ji mesar z nožem zarine v srce, ki še dvakrat utripne in neha utripati, noge postanejo mlahave in v očeh, lepih, velikih, zvestih, toplih, se utrne solza bolečine in pozabljenja.

 

:V: Joooj, a je blo to potrebno? Zdaj mi predstava te uboge kravice cel dan ne bo šla iz glave... Je pa res, da človek verjetno ful redko pomsili na takšne stvari, ko je meso... Iz tega razloga bi še jaz postala vegetarijanka...ampak nekako nimam dovolj močne volje...sem prešibka za takšne odločitve...

 

Tjazy; sej včasih kaj ful lepega napišeš in se tud strinjam s tabo, ampak pol pa te spet nekaj "vtrga", pa začneš s takimi čudnimi...Sorry, no... Sicer pa si tud sam napisal, da včasih kaj napišeš samo zato, da bi videl reakcijo - in zdaj ko to vem, se morda ne bom več tolk razburila ob nekaterih tvojih izjavah. No, pa saj se nisem ravno razburila... Vseeno pa spoštujem tvoje mnenje...vsak ima svoje... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:

 

Tjazy; sej včasih kaj ful lepega napišeš in se tud strinjam s tabo, ampak pol pa te spet nekaj "vtrga", pa začneš s takimi čudnimi...Sorry, no... Sicer pa si tud sam napisal, da včasih kaj napišeš samo zato, da bi videl reakcijo - in zdaj ko to vem, se morda ne bom več tolk razburila ob nekaterih tvojih izjavah. No, pa saj se nisem ravno razburila... Vseeno pa spoštujem tvoje mnenje...vsak ima svoje... x;)x

 

 

Jaz ne zacnem s cudnimi.. Cudno se ti zdi ker ni v skladu s tvojimi prepricanji. Na primer to ,da bi poleti, ko je vroce lahko tudi goli hodili po ulicah, ni nic cudnega, le ni v skladu z danasnjo miselnostjo.

In zdaj se ze pojavljajo obleke, kjer se vidijo zenske prsi.. res da jih ne srecas se zelo veliko.. ampak ce bi to kdo rekel pred 100 leti.. bi tudi bilo za cudno.. Danes pa ze je tako..

Tako se bo tudi nekoc zgodilo, da ljudje ne bojo prizadeti, ce bo njihov partner sel z drugim.. in svet bo prijaznejsi.

Ne zanasaj se ne to, da vcasih napisem kaj, s cimer bi sprobal reakcijo. Obljubim, da nikoli ne bom kaj takega napisal.. prav? Ta dilema je torej resena..

Celo moja izjava te je malo razburila.. kako te ne bi "prevara". Potrebno bi bilo zamenjati to besedo, ker je cist mim... Hej.. a ni cudna ta beseda? Nekomu se je "vtrgalo", ki jo je izumil.. in ji dal pomen, da je to nekaj grdega.. in nekaj za kar bi se splacalo biti prizadet. x:)x x:px

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sto ljudi - sto čudi. x;)x

 

Kdo ima prav?

 

Vsi in nihče.

Odvisno na katerem koncu premice si.

 

Tjazy ima prav :palec:

Pač ena ima prav :palec:

In jaz imam prav :palec:

Vsi imamo prav :palec:

 

Amen

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mate debate in komplicirate tam k ni treba

 

Varanje je zloraba čustev (zaupanja), če so čustva zlorabljena ni več partnerske zveze, ker v vsakem primeru ostanejo informacije oziroma zapis varanja, tudi če zveza ne razpade, se prav vedno v podobnih primerih ta informacija varanja odpre in zveza lahko funkcionira samo kot kompromisna zveza...

 

Do varanja ne pride, če je svoboda popolna, ker partner nima potrebe iskati drugje svojih želja ali sanj, ker ima vse to doma, ker teh sanj ni...

 

Če bi pa že prišlo do skoka ( kar je pri odkriti zvezi skoraj nemogoče) in bi pri tem ne bila prizadeta čustva (sendvič zaradi telesnih potreb), je pa prav vseeno če partner to dela na smreki, ker mu privoščiš nekaj lepega, edino kar te skrbi je to, da bi dol ne padel, z smreke mislim.......

 

Kar je pa najbolj pomembno, da skok čez plot ali pa varanje, kar sta dve čisto različni zadevi, vsak razume tako, kot mu je na kožo pisano( tudi jaz), tisti, ki to ne počne ali nima takih misli, se tudi tu na forumu ne pojavi, ker ima to zaprto in informacije za izgovor ne potrebuje, tisti, ki smo tu na LN, pa verjetno zavedno ali nezavedno to počnemo v taki ali drugačni obliki, to misel imamo in si iščemo pravilno razlago, ker jo rabimo, ker sami ne vemo, kaj je prav in seveda takoj tudi odreagiramo, če informacija ni taka, kot jo hočemo imeti, mislim, da nihče od nas nima tiste prave partnerske zveze, da smo prav vsi v nekem kompromisu, zato se tudi tu pojavljamo.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sto ljudi - sto čudi. x;)x

 

Kdo ima prav?

 

Vsi in nihče.

Odvisno na katerem koncu premice si.

 

Tjazy ima prav :palec:

Pač ena ima prav :palec:

In jaz imam prav :palec:

Vsi imamo prav :palec:

 

Amen

 

:palec:

 

Ja res je odvisno na katerem koncu (ali pa delu) premice si.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po eni strani je res, da varanje prizadene čustava partnerja. to je seveda, če je odnos tak, da temelji na skupnem partnerstvu, kot dogovoru v katerem je tudi zvestoba.

 

Toda jaz verjamem, da lahko obstaja veza, v kateri sta partnerja povsem svobodna in ta potreba po zvestobi ni več tako osnovna in bistvena.

Problem je le, da je malo partnerjev sposobnih tak odnos imeti. Kajti pogosto "svobodni zakon" ni nič drugega kot beg pred intimnostjo ( pa ne mislim toliko seksualno v fizičnem smislu, ampak seksualno v vseh smislih). Potem imamo več spolnih partnerjev, pa z nobenip pravega intimnega odnosa, samo kavsanje. Sej nimam nič proti samemu seksu, vendar zelo hitro greš čez mejo, in bežiš od življenja v vznemirjenje in užitek.....

 

Po moje ko sta s partnerjem sama v sebi zadovoljna, potem vse drugo nima smisla, pa tudi varanje ne. Vendar, da bi si človek zaslužil to svobodo, mora pred tem spoznat sebe, se odprt in biti sozvočen z življenjem to pa ni enostavno.

 

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Po moje ko sta s partnerjem sama v sebi zadovoljna, potem vse drugo nima smisla, pa tudi varanje ne. Vendar, da bi si človek zaslužil to svobodo, mora pred tem spoznat sebe, se odprt in biti sozvočen z življenjem to pa ni enostavno.

Vse dobro,

 

Mihela

 

:palec: :palec: :palec:

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mihela.. jaz bi pa samo spremenil predzadnjo besedo in sicer namesto

 

"kar pa ni enostavno" bi napisal.. "kar pa je enostavno"

 

Tudi ce ni enostavno, bo lazje, ce starstas s predpostavko, da je enostavno..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Po eni strani je res, da varanje prizadene čustava partnerja. to je seveda, če je odnos tak, da temelji na skupnem partnerstvu, kot dogovoru v katerem je tudi zvestoba.

 

Toda jaz verjamem, da lahko obstaja veza, v kateri sta partnerja povsem svobodna in ta potreba po zvestobi ni več tako osnovna in bistvena.

Problem je le, da je malo partnerjev sposobnih tak odnos imeti. Kajti pogosto "svobodni zakon" ni nič drugega kot beg pred intimnostjo ( pa ne mislim toliko seksualno v fizičnem smislu, ampak seksualno v vseh smislih). Potem imamo več spolnih partnerjev, pa z nobenip pravega intimnega odnosa, samo kavsanje. Sej nimam nič proti samemu seksu, vendar zelo hitro greš čez mejo, in bežiš od življenja v vznemirjenje in užitek.....

 

Po moje ko sta s partnerjem sama v sebi zadovoljna, potem vse drugo nima smisla, pa tudi varanje ne. Vendar, da bi si človek zaslužil to svobodo, mora pred tem spoznat sebe, se odprt in biti sozvočen z življenjem to pa ni enostavno.

 

:palec: :palec: :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...Potem imamo več spolnih partnerjev, pa z nobenim pravega intimnega odnosa, samo kavsanje. Sej nimam nič proti samemu seksu, vendar zelo hitro greš čez mejo, in bežiš od življenja v vznemirjenje in užitek.....

 

Se mi zdi, da včasih človek tud samo to potrebuje - če te recimo v določenem življenjskem obdobju osrečuje samo to, da imaš zadovoljene seksualne potrebe, brez da bi čutil potrebo po partnerstvu...ker si npr. čisto zadovoljen s samskih življenjem... Pa čeprav bi to včasih pomenilo, da ti seks pomeni samo beg iz vsakdanjega življenja v "vznemirjenje in užitek" - kot si napisala... Zakaj bi pa bilo kaj narobe s tem? Razen, če sem te narobe razmela in si mislila na to, da če varaš, da s tem bežiš od problemov v partnerstvu...Ampak mislim, da si pisala na splošno o golem seksu z neko osebo, do katere ne čutiš ljubezni...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>uf.. če bi se moje partnerstvo tkole kdaj razvijalo bom postala ASEKSUALKA. Mene kr mine.. sej seks ni vse.. pa še spolnih bolezni se izogneš.

 

 

Mah ja sej vsak iz svoje perspektive gleda na zadeve. Js sm glih dobr prekinla vezo in me zdej tud približno ne vleče v kakšno (resno).

In jasno tudi glede varanja, ali vsaj pametovanja o njem sem iz te veze prinesla neke izkušnje, ki v tem trenutku še zelo oblikujejo moje videnje stvari.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tko kot eni tkole pol postanejo "odprti" če kdo še koga postran položi, pa se ne ločijo temveč ostanejo skupaj zarad premoženja, otrok, kaj vem česa še.. kar se meni sicer zdi duševna smrt. Pa se še pol neki onegajo med sabo.. Zagravža se mi vse.
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tko kot eni tkole pol postanejo "odprti" če kdo še koga postran položi, pa se ne ločijo temveč ostanejo skupaj zarad premoženja, otrok, kaj vem česa še.. kar se meni sicer zdi duševna smrt.  Pa se še pol neki onegajo med sabo.. Zagravža se mi vse.

 

Zanč sem brala v Oni - v zaupnosti - je ena gospa napisala, da sta se z možem po 10 letih malo oddaljila, se naveličala drug drugega, ampak da se sicer še vedno dobro razumeta, pol pa lepa hiška, dost keša, 2 otroka.... Pa oba dost mlada - okol 35 se mi zdi. In sta se zmenila, da bosta pač živela vsak svoj lajf (se na veliko z drugimi dol dajala). In neki časa je to krasno laufal, gospa je opisala da je bla carica, ali nekaj takega...

No in, pol je bla pa kr naenkrat skoz neki bolana in so ugotovili, da ima aids. In kaj naj zdaj, je spraševala?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

keti sem tud to brala, in bla pol zgrožena, kao vse je laufal, kak so se super mel in to. Pa ona taka uspešna in privlačna in vsi so jim bli fovš kak jim dober gre pol pa tole..

Se potem spomnim takihle stvari vsake tolk časa in sem še naprej zvesta sama sebi. Ni težko.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tko kot eni tkole pol postanejo "odprti" če kdo še koga postran položi, pa se ne ločijo temveč ostanejo skupaj zarad premoženja, otrok, kaj vem česa še.. kar se meni sicer zdi duševna smrt.  Pa se še pol neki onegajo med sabo.. Zagravža se mi vse.

 

Mushi

 

Po svoje maš prav, vendar ponavadi pač narediš tako, kot v tistem trenutku misliš, da je prav in najbolje. Poglej pred desetletji sem pač zaradi neke prelomnice v mojem obnašanju in sprejemanju neke svoje nove resnice spoznal, da me žena tudi slučajno ne privlači več , da bi se bilo najbolje ločiti. Po odkritih pogovorih sva prišla pač do nekega dogovora, da ostaneva skupaj, ker je bil takrat sinček pač star 2 leti, da je to najbolje zanj, čeprav je bil to v bistvu izgovor za naju. In ostalo je tako, vsak z svojim načinom življenja, brez blokad drug proti drugemu a z odkritim odnosom. Če se vidiva se vidiva, če imava kake skupne zadeve za pošlihtat jih skupaj pošlihtava, a prav gotovo to ni podobno prav nobenemu partnerskemu odnosu. Čeprav sva v tem času tudi gradila in razvujala tudi materialno skupno, vendar je najin odnos samo življenje drug ob drugemu, ki se tu in tam zaradi nekih skupnih interesov malo približa, vendar samo energetsko in zaradi namena, skratka čisti kompromis, ki obema odgovarja, ker ni blokad ni ega in ker ni ega se tudi skregati ne moreva.

 

To kar sem opisal tudi slučajno ni tista zveza, ki ji lahko rečemo partnerska, bolj prijatreljska, a prav gotovo ne moreva prav nobenega prevarati, ker v bistvu sploh nimava pogojev za varanja, ker tistih vezi, ki bi jih morala prevarati, ni. Je neke vrste ljubezen med nama, prav v vsakem trenutku, ko bi nekdo rabil pomoč jo od drugega tudi dobi, vendar živiva pa samo drug ob drugem, tudi zmenjena sva, da takoj, ko bi nekdo od naju rabil tudi papirno svobodo, da bi ne bil prav novben problem tudi do narediti, samo do danes nihče od naju tega ni potreboval. Tudi drug za drugega vsaj približno veva kje se nahajava, če pride do spremembe se obvestiva, veva kdaj je kdo doma in kdaj ne in koliko časa bo odsoten, skratka "svobodna zveza", brez telesnih stikov.

 

Ko sem se za nazaj spraševal, kaj je bilo v tej skupni odločitvi dobrega in kaj slabega, sem ugotovil, da sem pač naredil tudi dosti slabega, sin je ob nama odraščal in pač po svoje razumel zakon, danes je sam v nekem podobnem razmerju, učil se je na meni in vzor mu je bila moja svoboda, brez odgovornosti polaganja računov za to, kakor sem pač živel. Vse to kar je videl, je bila njegova šola, ker sem bil njegov vzornik, je to tudi počasi vzel za svoje, torej je bila poteza prav gotovo napačna, ali pa ne, ne vem, mogoče bi bilo pa še slabše, če bi bila ločena in bi odraščal na dveh koncih, vem pa, da moje vzoce nosi in zelo bi bil zadvoljen, če bi jih spremenil.

 

Torej tu je ključ, trenutna rešitev, ki ti pride v tistem času in po tistem zanju. Zakaj ravno tako in zakaj v tistem času, kaka rešitev bi bila bolja. Veš to je težko sedaj presojat, tudi danes ne vem, kako bi se odločila, če bi bila postavljena na isto točko.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tomazslo; vajina ureditev se mi zdi ful vredu - predvsem zato, ker sta očitno na tak način oba zadovoljna in nobeden od vaju ni nič prikrajšan...hkrati pa sta izgleda tud zelo dobra prijatelja (tako sklepam, ker praviš, da sta drug drugemu v pomoč, če jo kateri potrebuje,...). In tud prav se mi zdi, da sta bila odkrita drug do drugega in sta se pogovorila o tem, kako bosta naprej...

 

Je pa verjetno res bil pri tem prikrajšan vajin sin, ki je po vsej verjetnosti res dobil povsem napačne predstave o tem, kakšno naj bo parnterstvo in nasploh zakonska zveza...In kolikor vem, otroci (ko odrastejo) pogosto ponavljajo takšne vzorce od staršev...Ampak takih stvari se človek šele prepozno zave...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...