Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>

 

... Je pa verjetno res bil pri tem prikrajšan vajin sin, ki je po vsej verjetnosti res dobil povsem napačne predstave o tem, kakšno naj bo parnterstvo in nasploh zakonska zveza...In kolikor vem, otroci (ko odrastejo) pogosto ponavljajo takšne vzorce od staršev...Ampak takih stvari se človek šele prepozno zave...

 

Ja, in alternativa, pač ena?

 

Recimo, Tomažslo se odseli in so klasična razseljena družina. Kak vzorec dobi sin?

 

Recimo, Tomažslo se poroči z drugo žensko, ki ima sina iz prvega zakona v želodcu in poskrbi za to, da ga Tomažslo vidi enkrat na leto. Kak vzorec dobi sin?

 

Recimo, Tomaževa bivša žena se poroči z moškim, ki sina zlorablja ... Kak vzorec dobi sin?

 

Tomaž, ponižno snemam kapo pred vama.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tomaž, mogoče je vajin sin prevzel ta vzorec. Ni pa nujno. Je spet odvisno od njega samega.. Imam kolega, čigar starša imata skladno zvezo. Pa se on recimo že od srednje šole razlikuje po mišljenju od večine. Pač veze smatra dokler so, za nekaj pač kar ga spremlja, če bi ktero danes spoznal, ki bi mu bla full všeč bi prekinil z zdajšnjo, pa tud če bi ga katera sam za seks mela bi reku ok, pa bi jo in bi pol prišel domov in po starem.. mislim vajin sin je verjetno to pobral pri vaju in mu je ok, lahko bi bil pa čist kontra in mu sploh ne bi bilo to v redu, ta fant, pa ima čist drugo logiko pa tko pa je imel starše /jih ima, recimo po enem običajnem vzorcu.

No, jst se zavedam, da sem zlo zakomplicirana pa mam popredalčkane določene stvari, pa povem, da men tole ne bi funkcioniral. Al pa, tkole brez telesnih stikov ja, mogoče prav dober, tko kot vidva, prijatelja. Ne pa neki na pol, da se še s seksom med sabo ubadava, in ne sam z drugimi al pa kontra da se razen s seksom med sabo ubadava še s seksom z drugimi.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...mam popredalčkane določene stvari, pa povem, da men tole ne bi funkcioniral. Al pa, tkole brez telesnih stikov ja, mogoče prav dober, tko kot vidva, prijatelja. Ne pa neki na pol, da se še s seksom med sabo ubadava, in ne sam z drugimi al pa kontra da se razen s seksom med sabo ubadava še s seksom z drugimi....

 

Pa, Mushi, ti si čisto obsedena s seksom ...

 

Počasi, počasi ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Če se vidiva se vidiva, če imava kake skupne zadeve za pošlihtat jih skupaj pošlihtava, a prav gotovo to ni podobno prav nobenemu partnerskemu odnosu. Čeprav sva v tem času tudi gradila in razvujala tudi materialno skupno, vendar je najin odnos samo življenje drug ob drugemu, ki se tu in tam zaradi nekih skupnih interesov malo približa, vendar samo energetsko in zaradi namena, skratka čisti kompromis, ki obema odgovarja, ker ni blokad ni ega in ker ni ega se tudi skregati ne moreva.

 

Tomazslo :palec:

 

Podobno se dogaja tudi meni in moram reč, da mi včasih kar gate trže. Še vedno se sprašujem, a je to tisto, za kar se splača živeti in ali sem sploh sposoben takega načina življenja?

 

Dokler so stvari na mentalni ravni je o stvareh ful enostavno razmišljat in debatirat, ko se pa vsa zadeva prelevi v čustveno plat in ko pridejo do izraza vse moje želje, hotenja, predstave.... hm, takrat je pa res hudo. :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, in alternativa, pač ena?

 

Recimo, Tomažslo se odseli in so klasična razseljena družina. Kak vzorec dobi sin?

 

Recimo, Tomažslo se poroči z drugo žensko, ki ima sina iz prvega zakona v želodcu in poskrbi za to, da ga Tomažslo vidi enkrat na leto. Kak vzorec dobi sin?

 

Recimo, Tomaževa bivša žena se poroči z moškim, ki sina zlorablja ... Kak vzorec dobi sin?

 

Tomaž, ponižno snemam kapo pred vama.

 

Sej nisem rekla, da je bla njuna izbira napačna... V njuni takratni situaciji je bla verjetno najboljša (kar se tiče sina - glede njiju samih pa itak verjetno tud še zdaj, saj sem že to napisala...) Vsekakor pa se mi ne zdi prav, da tak pesimistične variante navajaš - lahko bi tud kateri od njiju spoznal "tapravega" partnerja zase in bi se sin preselil k njima, pa bi mogoče tud ratalo... Nisem pa hotla rečt, da sta za sina izbrala napačno odločitev...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tomazslo :palec:

 

Podobno se dogaja tudi meni in moram reč, da mi včasih kar gate trže. Še vedno se sprašujem, a je to tisto, za kar se splača živeti in ali sem sploh sposoben takega načina življenja?

 

Dokler so stvari na mentalni ravni je o stvareh ful enostavno razmišljat in debatirat, ko se pa vsa zadeva prelevi v čustveno plat in ko pridejo do izraza vse moje želje, hotenja, predstave.... hm, takrat je pa res hudo. :xx!:

 

saj v bistvu je potem fora v tem, da v vsaki novi zvezi pelješ samo toliko daleč, dokler ni tisto kar že imaš, ta svoj način svobode prikrajšan, kakor hitro zaslutiš, da je to že odrekanje nečesa ali, da to predstavlja neko dodatno obremenitev pol to zvezo počasi skenslaš...ker tisto osnovno imaš, in v novih zvezah iščeš samo tisto, kar nimaš...zopet je to samo neka prijateljska zveza do določenega limita, ki ga imaš v sebi sprogramiranega, čeprav v nekem določenem trenutku zaslepljenosti misliš, kako ljubiš, vendar se to hitro podere, ko je treba nekaj tudi reskirati, ko bi moral dopustiti neko spremembo......naenkrat imaš skupek prijateljic, s katerimi smo si v nekem obdobju dajali in jemali, danes pa jemljemo in dajemo samo še na dušnem nivoju in tu in tam tudi kakšnem intimnem trenutku kadar obema to paše.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tomazslo;

Je pa verjetno res bil pri tem prikrajšan vajin sin, ki je po vsej verjetnosti res dobil povsem napačne predstave o tem, kakšno naj bo parnterstvo in nasploh zakonska zveza...In kolikor vem, otroci (ko odrastejo) pogosto ponavljajo takšne vzorce od staršev...Ampak takih stvari se človek šele prepozno zave...

 

.........................................

 

Kot je že cvetko napisal - Sama podobno razmišljam.

Edina prava predstava o partnerstvu in tudi zakonski zvezi je tista, ki jo imamo sami in seveda naš partner. Vse ostale, ki smo ji podedovali ali posvojili - če se v resnici se strinjamo z njimi, potem bodo slej ko prej težave.

 

Slučajno poznam Tomaževega sina, sicer ne zelo dobro, pa vendar moram povedati, da se mi zdi zelo uredu dečko. Mogoče res ponavlja očetov vzorec (tega ne vem), ampak če se njemu zdi dober - zakaj pa ne?

Pa tudi mislim, da je od očeta dobil dobro popotnico - že samo zato ker je bil oče iskren do sebe, svoje žene in s tem tudi do njega. In s takim načinom otroku predaš pomembno sporočilo - iskrenost.

 

 

Sama sem dobila od staršev čisto drugačen vzorec in posledica tega je, da imam v glavi zacementirano zelo podobno idejo o partnerskem odnosu in nasploh stilu življenja. Pa šele zdaj počasi ugotavljam, da pa to verjetno le ni zame. Da moram najprej pri sebi ugotoviti kaj bi, ne pa izhajati iz modelčka v glavi in svojega življenja prilagajati temu.

V mislih sem iz odnosa svojih staršev naredila idealko, čeprav sem že od majhnega opazila vse mogoče, ki me je motilo in se mi ni zdelo u redu.

Če sem kaj rekla ali vprašala, sem dobila lažno tolažbo da je to v redu, da je normalno, da ni nič hudega. In jasno sem vedela, da blefirata.

Ampak onadva to pač prenašata in ostajata v tem odnosu, ko pa se v mojih odnosih pojavljajo zeo podobni problemi, pa seveda ne zamižim na eno oko, ampak jih hočem rešiti. In ker se v glavnem ne da - gremo pač narazen :)

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tomazslo;

Je pa verjetno res bil pri tem prikrajšan vajin sin, ki je po vsej verjetnosti res dobil povsem napačne predstave o tem, kakšno naj bo parnterstvo in nasploh zakonska zveza...In kolikor vem, otroci (ko odrastejo) pogosto ponavljajo takšne vzorce od staršev...Ampak takih stvari se človek šele prepozno zave...

 

.........................................

 

Kot je že cvetko napisal - Sama podobno razmišljam.

Edina prava predstava o partnerstvu in tudi zakonski zvezi je tista, ki jo imamo sami in seveda naš partner. Vse ostale, ki smo ji podedovali ali posvojili - če se v resnici se strinjamo z njimi, potem bodo slej ko prej težave.

 

Slučajno poznam Tomaževega sina, sicer ne zelo dobro, pa vendar moram povedati, da se mi zdi zelo uredu dečko. Mogoče res ponavlja očetov vzorec (tega ne vem), ampak če se njemu zdi dober - zakaj pa ne?

Pa tudi mislim, da je od očeta dobil dobro popotnico - že samo zato ker je bil oče iskren do sebe, svoje žene in s tem tudi do njega. In s takim načinom otroku predaš pomembno sporočilo - iskrenost.

 

 

Sama sem dobila od staršev čisto drugačen vzorec in posledica tega je, da imam v glavi zacementirano zelo podobno idejo o partnerskem odnosu in nasploh stilu življenja. Pa šele zdaj počasi ugotavljam, da pa to verjetno le ni zame. Da moram najprej pri sebi ugotoviti kaj bi, ne pa izhajati iz modelčka v glavi in svojega življenja prilagajati temu.

V mislih sem iz odnosa svojih staršev naredila idealko, čeprav sem že od majhnega opazila vse mogoče, ki me je motilo in se mi ni zdelo u redu.

Če sem kaj rekla ali vprašala, sem dobila lažno tolažbo da je to v redu, da je normalno, da ni nič hudega. In jasno sem vedela, da blefirata.

Ampak onadva to pač prenašata in ostajata v tem odnosu, ko pa se v mojih odnosih pojavljajo zeo podobni problemi, pa seveda ne zamižim na eno oko, ampak jih hočem rešiti. In ker se v glavnem ne da - gremo pač narazen :)

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se mi zdi, da včasih človek tud samo to potrebuje - če te recimo v določenem življenjskem obdobju osrečuje samo to, da imaš zadovoljene seksualne potrebe, brez da bi čutil potrebo po partnerstvu...ker si npr. čisto zadovoljen s samskih življenjem... Pa čeprav bi to včasih pomenilo, da ti seks pomeni samo beg iz vsakdanjega življenja v "vznemirjenje in užitek" - kot si napisala... Zakaj bi pa bilo kaj narobe s tem? Razen, če sem te narobe razmela in si mislila na to, da če varaš, da s tem bežiš od problemov v partnerstvu...Ampak mislim, da si pisala na splošno o golem seksu z neko osebo, do katere ne čutiš ljubezni...

 

 

Meni se zdi zelo prav, da is uskaljena s svojimi potrebami in trenutnim ciklom in stanjem. To je lahko tudi seks z različnimi partnerji.

Čisti seks.

 

Vendar če pogledamo iz drugega zornega kota, ne seksaš sama, seksaš z nekom in če ima on drugačne želje in potrebe in on pričakuje od tebe več, kot si mu ti pripravljena dati, v smislu odnosa in iskrenosti, kmalu pride do težav.

Seks je ena od tistih ravni odnosov, ki zahteva neko predajo in neko iskrenost, in tisti del, kjer pokažemo svojo ranljivost, kjer se razgalimo in iz tega ven lahko sklepaš, da je oseba s katero si imela odnos , pa je pričkovala od tebe več kot priložnostni seks, upravičeno razočarana.

 

Jaz sodla ne bi, ker te pravice nimam, tudi sama sem v mladosti včasih prečkala meje ,, ki jih sedaj zagovarjam.

Poleg tega pa ne verjamem v zunanje meje, vrjamem, da je potrebno najti ravnotežje v sebi.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Berem vaše komentarje in berem.... in berem........ampak skratka, zame je varanje VARANJE! In zakaj bi osebo, ki jo kao ljubiš in naj bi ji bil zvest varal? Če sta že od začetka oba za "odprto" vezo, pol razumem. Ampak izgovori v smisli, npr. Se je zgodilo... , to je zame lari fari! V takih situacijah je zame edina rešitev konec!
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... Vendar če pogledamo iz drugega zornega kota, ne seksaš sama, seksaš z nekom in če ima on drugačne želje in potrebe in on pričakuje od tebe več, kot si mu ti pripravljena dati, v smislu odnosa in iskrenosti, kmalu pride do težav.

Seks je ena od tistih ravni odnosov, ki zahteva neko predajo in neko iskrenost, in tisti del, kjer pokažemo svojo ranljivost, kjer se razgalimo in iz tega ven lahko sklepaš, da je oseba s katero si imela odnos , pa je pričkovala od tebe več kot priložnostni seks, upravičeno razočarana. ....

 

Zdi se mi, da če imaš takšnega kolega za občasni seks, tud on (praviloma) ve, da gre samo za seks...lahko se o tem tud vnaprej dogovoriš s tisto osebo, kar je seveda najboljše ... Ampak tud če se ne dogovoriš, se to ponavadi vendarle ve...Če s tisto osebo enostavno nikoli ne počneš nič drugega kot pa občasno z njim seksaš, potem mu je menda jasno... Sej ne rečem, da se ne more zgoditi, da se eden zaljubi, drugi pa ne, ampak načeloma mislim, da ne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz energetskega vidika imeti kolega za obcasen seks ni prevec zdravo predvsem za zensko, ker se pri seksu baje ustvarijo neke povezave po katerih se moski se 7 let hrani z energijo te zenske. V bistvu ji krade energijo, zato je za zensko, ki je sla obcasno s kom mogoce dobro narediti rekapitulacijo, to je neke vrste prekinitev teh povezav, ker ce ima vec teh obcasnih kolegov, jo lahko izcrpajo.

 

In ce zadevo se malo zasukamo okrog.. V cem je razlika med seksom, ki ni namenajen razmnozevanju in med mamili? Je sploh kaksna razlika razen povrsinskih? Pa vzemimo na primer bolj blaga mamila.. extazi recimo..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...nič sexat pa koristi,kaj... :O:

 

...koliko ljudi toliko razlag...

 

:vio: :vragec: :xx!:

 

Sicer se pa tako ali tako vsi več al manj energetsko izcuzavamo...pa sploh ni treba uporabit spolnosti x8Dx

 

 

Drgač pa tud ženske z vsako ejakulacijo dečkom krajšamo lajf x:Dx :vragec: :vio:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moj oče (elektrika je njegova profesija) dostikrat reče: tok teče skoz žico ali pa ne teče. Tretje možnosti ni. In taka je njegova življenjska filozofija. Moram rečt, da mu VČASIH dam celo prav. Varanje ne more bit na pol. Je ali pa ni. In vsi, ki imajo za natipkat o tem več kot tri stavke, že iščejo izgovor za varanje ali opravičilo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja in življenje je črno beli film.... x:Dx :vragec:

 

...eni so hudobni, grdi zli,.... :vragec:

...drugi so pa dobri, lepi in pametni x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Iz energetskega vidika imeti kolega za obcasen seks ni prevec zdravo predvsem za zensko, ker se pri seksu baje ustvarijo neke povezave po katerih se moski se 7 let hrani z energijo te zenske. V bistvu ji krade energijo, zato je za zensko, ki je sla obcasno s kom mogoce dobro narediti rekapitulacijo, to je neke vrste prekinitev teh povezav, ker ce ima vec teh obcasnih kolegov, jo lahko izcrpajo.

 

Glede energije, ki naj bi jo moški izčrpaval od ženske...o tem še nisem slišala, tako da ne morem komentirat, je pa zanimivo...čeprav si ne morem predstavljat...

 

Pa vprašal si , al lahko ima ženska tud 2 takšna kolega za občasen seks...verjetno že. Dveh še nisem imela, priznam pa, da sem enga imela - par mesecev je trajalo, pol pa...sem se ga naveličala x:Dx

 

Pa tista primerjava z mamili...bi kr rekla, da se lahko včasih to nekako primerja...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glede energije, ki naj bi jo moški izčrpaval od ženske...o tem še nisem slišala, tako da ne morem komentirat, je pa zanimivo...čeprav si ne morem predstavljat...

 

Pa vprašal si , al lahko ima ženska tud 2 takšna kolega za občasen seks...verjetno že. Dveh še nisem imela, priznam pa, da sem enga imela - par mesecev je trajalo, pol pa...sem se ga naveličala x:Dx 

 

Pa tista primerjava z mamili...bi kr rekla, da se lahko včasih to nekako primerja...

 

 

lari fari

 

Energetsko se nihče ne more hraniti z nikomer, če ti pogoji niso vzpostavleni, hranimo oziroma papcamo se samo takrat, ko nas nekaj v tej navezi obremenjuje, ko to breme nosimo, ker o tem premišljujemo, tudi odpiramo poti...skratka, nihče se ne futre z nami niti mi ne z drugim, se pa sami sebe zaradi tega ker naše blokade odpirajo misli strahu ali neizpolnjene sanje, želje, hrepenenja.......

 

Po domače povedano, če je neka ženska imela oddnos in ta ni zaključen, se v bistvu to nedokončano valja po psihi in to bremeni in pobira energijo. Če je bil odnos samo trenutni in samo v zadovoljstvo in za njim ni nobene nedokončane zadeve, se nobeden ne futra več sam z sabo.....vedno smo mi tisti, ki se grizemo zaradi nečesa...čeprav se razlaga da se drugi futra z nami ker se mi grizemo, tisti drugi največkrat tudi ve ne, da se grizemo..samo mislimo, da ve.........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ce bi imela dva taksna kolega.. bi enega varala a ne? Oziroma v tem primeru kar oba!

 

Niti malo... Če imam nekoga samo za seks, je menda to drugače kot v primeru, da imam "resnega" partnerja .... Le pri slednjem bi se to lahko imenovalo varanje...(po mojem mnenju) Če pa bi torej imela 2 samo za seks (kar pa dvomim, da bi potrebovala - mislim, da bi mi bil en čisto dovolj x;)x ), potem pa se mi to niti pod razno ne zdi varanje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>lari fari

 

Energetsko se nihče ne more hraniti z nikomer, če ti pogoji niso vzpostavleni, hranimo oziroma papcamo se samo takrat, ko nas nekaj v tej navezi obremenjuje, ko to breme nosimo, ker o tem premišljujemo, tudi odpiramo poti...skratka, nihče se ne futre z nami niti mi ne z drugim, se pa sami sebe zaradi tega ker  naše blokade odpirajo misli strahu ali neizpolnjene sanje, želje, hrepenenja.......

 

Po domače povedano, če je neka ženska imela oddnos in ta ni zaključen, se v bistvu to nedokončano valja po psihi in to bremeni in pobira energijo. Če je bil odnos samo trenutni in samo v zadovoljstvo in za njim ni nobene nedokončane zadeve, se nobeden ne futra več sam z sabo.....vedno smo mi tisti, ki se grizemo zaradi nečesa...čeprav se razlaga da se drugi futra z nami ker se mi grizemo, tisti drugi največkrat tudi ve ne, da se grizemo..samo mislimo, da ve.........

 

Se popolnoma strinjam.... Vendar pa ne zanikam možnosti, da pa je vseeno kaj na tem - s temi enrgijami, pa to... Saj je še veliko takšnih nerazjasnjenih zadev glede katerih nihče ne more zagotovo reči, da ne obstajajo... Ampak dokler to ni dokazano....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se popolnoma strinjam.... Vendar pa ne zanikam možnosti, da pa je vseeno kaj na tem - s temi enrgijami, pa to... Saj je še veliko takšnih nerazjasnjenih zadev glede katerih nihče ne more zagotovo reči, da ne obstajajo... Ampak dokler to ni dokazano....

 

pač ena

 

je na tem ..ogromno lahko sprejmemo ali pa ne iz univerzalne informacije (v časovni materialni obliki se temu reče energije),univerzuma, a samo MI SAMI smo tisti, ki poti odpiramo ali ne, naš nivo svojega jaza in odprtost in čistost do dostopa......naša sposobnost odpiranja informacije

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>to je kar logično. razen če pričakuješ da tisti ki ga imaš za seks, seksa le s tabo.  :inocent: x:)x

 

Ja, imaš prav.... Na to v bistvu sploh nisem pomislila, ker sem konkretno razmišljala o situaciji, v kateri sem takrat sama bila...ker je bilo namreč tako, da so vsi okrog naju v bistvu mislili, da "hodiva", dejansko pa sva že bila dalj časa samo občasno skupaj - samo zaradi seksa (na začetku pa še ne)... takrat sem vedela, da nima nobene druge zraven... Če pa bi že tud od začetka bila tako dogovorjena, pa mislim da tud ne bi imela kaj proti - razen; če bi vedela, da jih non-stop menjava, bi se vstrašila zaradi kakih bolezni...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...