Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Seveda Volk. V vrtec. Še zdaj se spomnim, kako si stal sredi dvorišča in točil krokodilje solze, ker je vzela vzgojiteljica mene na kolena.

 

Absolutno sem naredil DNK test očetovstva. In to sam. Eni pač znamo, drugi se boste morali še malo učiti ...

1. Si me zamenjal z nekom, vem pa da bi me rad videl v tej vlogi. Točim samo volčje solze.

 

2. DNK teste je treba ponoviti nekajkrat zaradi kontaminacije okolice x:Dx .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>1. Si me zamenjal z nekom, vem pa da bi me rad videl v tej vlogi. Točim samo volčje solze.

 

2. DNK teste je treba ponoviti nekajkrat zaradi kontaminacije okolice  x:Dx .

 

1. Volčje solze my foot. Tisto so bile manjše teniške žoge.

 

2. Zelo natančno pazim, kako kontaminiram okolico s svojim genetskim materialom. Navsezadnje prostata dela le z omejeno sposobnostjo, ne glede na kvaliteto mojega zapisa ... Pa ne bi rad, da bi moji otroci na dan zapuščinske obravnave (po meni) spoznali kakega svojega brata ali sestro...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xnckrivx ...cˇe pa mi je vsˇecˇ, cˇe nas je vecˇ v igri.....lahko tud ljubezenski  :vragec:  x;)x  x:Dx

 

Samo potem mi prosim ne jamrajte o kakih dusevnih bolecinah, ki temu sledijo. Vzemite varanje z vsemi posledicami kot celoto v zakup.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx hja,ldje smo vajeni jamranja,ker mislim,da je tud trpeče,če si nekoga želiš,to pomen,da drugega kot svojega partnerja in pol,če si načelen nočeš varati in pol...,trpiš ,ker ne moreš prevarati,če bi prevarala pa bi tud trpel,če maš miselnost naštimano na varanje=bad.hja,kaj zdaj? :vragec: če odmislimo varanje in se osredotočimo na dogajanje trenutkov in vemo ,da gre za pretok energije in če je ta glih spolna...,se vprašam ,zakaj pa ne oz.,zakaj imeti kakršnokoli slabo vest ob tej trapasti besedi varanje.to je samo beseda ni dejanje,zame še čustvo ni.je bededa napisana na list papirja,ki ga zmečkaš in vržeš v koš.tuf,ni več besede.je samo trenutek ,ki te veže z nekom pri spletanju dobre energije.kdo je prevaran ?nihče... x:Ix
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm,če sem odkrita jih je res malo in lahko bi rekel človek da je osamljen zaradi tega ali pa ne...,ma ja .prav imaš.ampak...ne bom šla na povprečno večinsko mnenje.bi raje iz onega povprečja sem potegnila :vragec: :zoro: :wOOt:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glede varanja bi rekla tako,

da če pač nekdo rabi tako izkušnjo jo pač mora imet,

ker drugače ni srečen, vedno misli,

da bi bilo na drugem cvetu bolje, drugače :o|o: .

In le tako bo vedel prej pa ne.

Odvisno tudi od tega kakšno zavedanje ima

če je nekdo v črni luknji in nič ne vidi, mu lahko nekdo tupi še pa še!

Ego dela svoje in doseže svoj učinek :vragec:

Resnično ne more biti ogroženo.

Neresnično ne obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>glede varanja bi rekla tako, 

da če pač nekdo rabi tako izkušnjo jo pač mora imet,

ker drugače ni srečen, vedno misli,

da bi bilo na drugem cvetu bolje, drugače  :o|o: .

In le tako bo vedel prej pa ne.

Odvisno tudi od tega kakšno zavedanje ima

če je nekdo v črni luknji in nič ne vidi, mu lahko nekdo tupi še pa še!

Ego dela svoje in doseže svoj učinek  :vragec:

 

 

:palec: :palec:

 

Tudi to je res..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jast mislim da če maš enga res rad tud pomislil ne boš da bi ga varal z drugim! Če eden vara pol pomoje ni več zaupanja in prej ali slej bi šla zveza k vragu. Če eden druga ne morsta zadovoljit pa v sex šop po kake pripomočke pa bo... xDDx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Oj, tyazi!

Kok si luštkan, ko takole prebiram tvoje kilometrske filozofske razprave o varanju...

 

lep pozdravček!!! xDDx

 

 

x:Dx x:Dx

 

Tudi tebi lep pozdravcek... Mili.. Ti si tudi lustkana.. ko tkole spreminjas nick.. pa me vedno presenetis.. ko nikje nakljucno izvem.. da si to ti..

 

Kaj pomeni Surangeni?

 

Glede razprav.. bi bilo bolje, ce bi jih preskocila.. razen, ce se fajn zabavas ob njih.. potem pa kar izvoli.. x:Dx x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

surangeni - sem o tem pisala, ko sem spremenila nick

 

je ena deklica Srilančanka iz ene pesmice. Ko sem bila tam, sem se jo naučila, no takole gre (približno)

 

Surangeni, Surangeni,

Surangeni te malu genawa,

malu malu malu

meden genapu malu

Surangeni te malu genawa

 

Surangeni je prinesla majhno ribico iz jezera (zraen pa plešeš in bobnaš.

prisrčno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa ce se prevedes.. da bi kaj razumel.. :)

 

A ni tudi ena knjiga Surangeni.. deklica iz Indije, ki je bila za druzbo eni Evi ki se je preselila v Indijo, ker je njen oce bil veleposlanik.. ?? Neee.. ne .. tosta je bila Suraja.. ali nekaj priblizno podobnega.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa sej sem ti prevedla!!

Čist dobesedno bi bilo pa takole (samo to ne smeš takojemat, ker ni point v besedilu ampak vsem skupaj, poleg tega je to le ena kitica...) :

 

Surangeni, 3X

je prinesla ribo 3x

tares je bila drobcena (riba)

Surangeni je prinesla ribo (ribico).

 

 

 

Na Sri lanki se ljudje manj varajo kot pri nas. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Ljudje smo obremenjeni s različnimi vzorci, ki se v partnerskem odnosu močno izražajo. Recimo, da ima večina moških - yang energija - strah pred povezavo z ženskami, večina žensk - yin energija - pa strah pred samoto. Moški niso radi priklenjeni na eno mesto, ženske pa niso rade same. To je osnovni vir konflikta med moškimi in ženskami. Če želite imeti svoboden odnos, potem mora moški sprejeti okvire in vzljubiti le eno žensko, s čimer doseže zlitje notranjega yina in yanga, ženska pa bi morala sprejeti svoj strah pred samoto in tako tudi svoj potlačeni yang.

Ker pa smo ljudje različni, je veliko tudi obratnih slučajev, ko so ženske tiste, ki ne zdržijo doma in moški tisti, ki ne morejo biti sami. Za njih seveda velja isto.

Treba se je potruditi in v resnici ljubiti svojega partnerja, to pa lahko storimo le tako, da sprejmemo vse tiste njegove lastnosti, ki nas spravljajo v reakcijo.

Prava ljubezen je možna, a le takrat, ko razbijemo vzorce, ki jih imamo o sebi in nasprotnem spolu. Zakonska zveza, kakršna je ohranjena do danes, sloni na vzorcih. Vzorca pa ne moremo dobiti, če se nečemu ne upiramo. Zakonska zveza je v resnici vsiljen odnos, zato imamo vzorce o njej. Vsiljevanja pa nihče ne mara, a vsi slej ko prej pridejo do situacije, ki so se je bali.

Ko ti je v resnici vseeno, kakšen tvoj partner je, ko te nič več na njem ne moti, potem vedi, da si našel ljubezen."

Resnično ne more biti ogroženo.

Neresnično ne obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tai chi :palec: :palec:

 

 

Lepo te je brat, ker pises o tistem, kar v resnici obstaja.. in ne o halucinacijah..

 

Sej verjetno me nisi razumela.. ker ne znam povedat, ampak sem hotel rect samo to, da si resnicna.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pa sej sem ti prevedla!!

Čist dobesedno bi bilo pa takole (samo to ne smeš takojemat, ker ni point v besedilu ampak vsem skupaj, poleg tega je to le ena kitica...) :

 

Surangeni, 3X

je prinesla ribo 3x

tares je bila drobcena (riba)

Surangeni je prinesla ribo (ribico).

Na Sri lanki se ljudje manj varajo kot pri nas. xrolleyesx

 

Aha.. tisto je bil prevod.. Sem hotel ze vprasat, zakaj si tisto ribico tam pisala.. x:px

 

 

Seveda se na Sri lanki manj varajo.. Tam nimajo toliko materialnih dobrin in ce moras bolj skrbeti za prezivetje imas manj casa za svoj domisljiski svet. Ker v resnici varanje nikoli ni telesno.. s telesom.. vedno je psiholosko pricakovanje necesa prepovedenaga..

Ce moras riz pridelat namesto, da ga gres v Mercator iskat.. je malo drugace.. eni pa ga niti pridelat nemorejo, ker ga nimajo kje.. morajo delati za riz.. Tezko se ti pri taksnem nacinu zivljenja ustvarijo taksne zadeve... kot tukaj, ko nekateri odpirajo teme, da je 6 dni lezel in razmisljal.. ali bi bil doma ali bi bil kje drugje.. Sri lankar nima tega privilegija.

Vsi ti "problemi" (varanja, psiholoska razmislajnja, pisanaj na forum tudi.. ) se pojavijo, ce ti je dolgcas..

Torej delovanje je eden od kljucev..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah Tjazy... toliko besed...

recimo zadnjič je kolega se pohvalo, da čeprav je v zrelih letih, da bi rabil 20 ljubic, pa še ne bi bilo zadosti,

sem rekla, presneta šlamparija,... in potem vsake toliko, čim sem lahko, sem mu spet z užitkom, spet si šlampasto... Nasmejali pa smo se...

toliko besed ga je bilo, a stavim, da je popolnoma zvest, en drug zraven, ki je pa govoril Nikoliiii, pa stavim...da ga lomi ali pa ga še bo... sto ljudi sto čudi

:vragec: :o|o: x:o)x x;)x x:Dx

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...