Skoči na vsebino

Šala dneva (2)


Marsa

Recommended Posts

Smrdljiv pijanec vstopi na avtobus in se usede zraven duhovnika. Njegova

srajca je umazana in prekrita s šminko, iz žepa pa mu štrli steklenica viskija.

 

Odpre časopis, ga začne brati in čez nekaj minut vpraša duhovnika:

 

"Oče, kaj povzroča artritis?"

 

"Gospod, povzroča ga lahkoživo žľivljenje, druženje s cenenimi, pokvarjenimi ženskami, alkohol

 

in prezir do sočloveka," zagreto odgovori duhovnik.

 

"Kdo bi si mislil," zamomlja pijanec in se vrne k branju. Duhovnik obžaluje, kar je rekel, se obrne k

 

pijancu in se opraviči: "Žal mi je, nisem hotel biti tako grob. Kako dolgo imate artritis?"

 

"Nimam artritisa, oče," odgovori pijanec, "sem pa ravnokar prebral, da ga ima papež."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, kje smo ostal?

 

Era una charca tan seca, tan seca, que las ranas llevaban cantimplora.

Bila je mlaka tako suha, tako suha, da so žabe nosile s sabo čutaro.

 

Era una chica tan mona, tan mona, que sólo comía cacahuetes

Evo, ta je spet en ful hud, sam se ga nekak ne da prevest... Gremo tkole rečt.. Dobesedno - bila je punca tako ljubka, da je jedla samo arašide. Zdej pa.. mono,a je tud opica.. Cacahuetes se pa po njihovo reče tud opičji ireščki.. če štekate x:o)x

 

Era tan delgada, tan delgada, que trabajaba limpiando macarrones por dentro.

Bila je tako suha, tako suha, da je delala kot čistilka notranjosti makaronov

 

Era tan delgado, tan delgado, que cuando se duchaba no se frotaba mucho para no desaparecer.

Bil je tako suh, tako suh, da se je po tuširanju brisal zelo previdno, da ne bi izginil.

 

Era tan distraído, tan distraído, que se pasó dos horas delante del espejo pensando dónde había visto antes aquella cara.

Bil je tako zmeden, tako zmeden, da je dve uri stal pred ogledalom in razmišljal kje je že videl ta obraz.

 

Era tan feo, tan feo, que cuando iba al zoo tenía que comprar dos entradas, una para entrar y otra para salir.

Bil je tako grd, tako grd, da je moral kupiti dve vstopnici, kadar je šel v ZOO - eno za vstop in eno za izstop.

 

Era tan feo, tan feo, que fue a comprar una careta y le dieron solo la goma.

Bil je tako grd, tako grd, da so mu dali samo elastiko, ko je šel kupit masko.

 

Era tan gafe, tan gafe, que se sentó en un pajar y se clavó una aguja.

(OK, tole bom pa lepo prevedla x:o)x ) Imel je tako smolo, tako smolo, da se je vsedel v kopico sena in se zbodel z iglo.

 

Era tan gordo, tan gordo, que cuando se pesaba de la báscula salía una tarjeta que decía "por favor, suban de uno en uno".

Bil je tako debel, tako debel, da je, ko se je šel stehtat, iz tehtnice prišel listek z napisom:Prosim, stopajte po eden in eden.

 

Era un príncipe tan feo, tan feo, que Cenicienta se fue del palacio a las nueve de la noche.

Živel je tako grd princ, tako grd, da je Pepelka odšla iz palače ob 9h

 

Era un pueblo tan húmedo, tan húmedo, que hasta las ranas tenían reuma.

Bila je vas, tako mokra (vlažna?), tako mokra, da so celo žabe imele revmo.

 

Era un pueblo tan pobre, tan pobre, que los semáforos eran en blanco y negro.

Bila je vas, tako revna, tako revna, da so bili semaforji črno-beli

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, kje smo ostal?

Bila je tako suha, tako suha, da je delala kot čistilka v notranjosti makaronov

Bil je tako suh, tako suh, da se je po tuširanju brisal zelo previdno, da ne bi izginil.

Bil je tako zmeden, tako zmeden, da je dve uri stal pred ogledalom in razmišljal kje je že videl ta obraz.

Bil je tako grd, tako grd, da je moral kupiti dve vstopnici, kadar je šel v ZOO - eno za vstop in eno za izstop.

Bil je tako grd, tako grd, da so mu dali samo elastiko, ko je šel kupit masko.

Bil je tako debel, tako debel, da je, ko se je šel stehtat, iz tehtnice prišel listek z napisom:Prosim, stopajte po eden in eden.

xsuperx ALIANA xsmx xsuperx xsmx ALIANA xsuperx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pride ženska srednjih let k zdravniku, vsa otekla in plava po obrazu.

 

Pa pravi zdravniku: "Gospod doktor, mož me vsakič, ko pride iz gostilne

 

pretepe. Kaj naj naredim???"

 

Zdravnik ji svetuje: "Gospa skuhajte kamilični čaj in ga grgrajte

 

vsakič ko pride mož iz gostilne. To počnite, dokler ne gre spat.

 

Čez en mesec pa pridite na kontrolo."

 

Gospa pride čez en mesec na kontrolo vsa lepa in pravi zdravniku: "Gospod doktor,

 

vi delate čudeže. Res pomaga, mož nič več ne znori..."

 

Pa ji doktor odvrne: "Saj sem vedel, da ni kriv alkohol, ampak

 

GOBEC!!!!"

http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/img/100103/100103kiss_prv.gif

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,

temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mirovni sodnik: Gospod, povejte mi, zakaj ste zeno pretepli?

Moz: Ja, guspot sudnik veste, jest ceu dan delam, garam, ji gnar dam nosm; ona pa sam zapraula za frizerje, masaze, soncenja, zlatnino, kavice, potovanja, kozuhe ..... in ko sem ji zadnc reku: Ja ke pa misls, d bom jest gnar dubu, d bom lohk use tole teb placvou?! ; se je mirno obrnila, zamahnila z roko in rekla: Ja ves, to pa mene proooooou nc ne briga! Ja guspot sudnik, pol so mi pa ziuci utpuvedal ne, ja pol sm jo pa butnu, ne!!! xrolleyesx x:Dx xrolleyesx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mirovni sodnik: Gospod, povejte mi, zakaj ste zeno pretepli?

Moz: Ja, guspot sudnik veste, jest ceu dan delam, garam, ji gnar dam nosm; ona pa sam zapraula za frizerje, masaze, soncenja, zlatnino, kavice, potovanja, kozuhe ..... in ko sem ji zadnc reku: Ja ke pa misls, d bom jest gnar dubu, d bom lohk use tole teb placvou?! ; se je mirno obrnila, zamahnila z roko in rekla: Ja ves, to pa mene proooooou nc ne briga! Ja guspot sudnik, pol so mi pa ziuci utpuvedal ne, ja pol sm jo pa butnu, ne!!! xrolleyesx x:Dx xrolleyesx

 

 

x?x x?x x?x

ne štekam

:eek:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x?x x?x x?x ne štekam :eek:

Drugic v zivljenju se mi je zgodilo, da moram vic obrazloziti! Ona pa zamahne z roko in rece: To me pa sploooooh ne zanima - razlaga naprej: kje bos ti denar dobil (tudi ce gres krast) samo da ga bom jaz imela, in da bom lahko zapravljala, pa tudi ce se ti stegnes od dela.... tako nekako, ne!!! (Mana Dvojcek - Nikol, al pa zafrkavas!)

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drugic v zivljenju se mi je zgodilo, da moram vic obrazloziti! Ona pa zamahne z roko in rece: To me pa sploooooh ne zanima - razlaga naprej: kje bos ti denar dobil (tudi ce gres krast) samo da ga bom jaz imela, in da bom lahko zapravljala, pa tudi ce se ti stegnes od dela.... tako nekako, ne!!! (Mana Dvojcek - Nikol, al pa zafrkavas!)

 

 

x?x x?x x?x

ne štekam kaj je kle smešnega?

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

RADIRKA...

x:Dx x:o)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma res

 

 

x?x x?x x?x

ne štekam

:eek:

 

 

x?x x?x x?x

ne štekam kaj je kle smešnega?

meni tudi zgleda ta vic kot uni,ko gre krompir cez sesto pa pade in rece 'av',PA VES ZAKAJ RECE AV?ja ,ker je padu,pa ga boli ,ne :xx!: neki tazga ,mal glupi vici...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glupi vici so teli: Kladu, Skleda, Klese - tvoj fotr pu skret plese.... ! Ko sem imela 8 let smo se na take smejal. Sodniski vic pa je mogoce zato nekaterim nesmesen, ker vsi ne razumejo na pol crnega humorja, ce pa je to se z gestami pokazano, je pa sploh supr.

 

Mirovni sodnik: Gospod, povejte mi, zakaj ste zeno pretepli?

Moz: Ja, guspot sudnik veste, jest ceu dan delam, garam, ji gnar dam nosm; ona pa sam zapraula za frizerje, masaze, soncenja, zlatnino, kavice, potovanja, kozuhe ..... in ko sem ji zadnc reku: Ja ke pa misls, d bom jest gnar dubu, d bom lohk use tole teb placvou?! ; se je mirno obrnila, zamahnila z roko in rekla: Ja ves, to pa mene proooooou nc ne briga! Ja guspot sudnik, pol so mi pa ziuci utpuvedal ne, ja pol sm jo pa butnu, ne!!! xrolleyesx x:Dx xrolleyesx

xsuperx xsmx xsuperx

NERAZUMNI IN CIST BREZ VEZE VIC STOLETJA!!!

 

Glupi vici so teli: Kladu, Skleda, Klese - tvoj fotr pu skret plese.... ! Ko sem imela 8 let smo se na take smejal. Sodniski vic pa je mogoce zato nekaterim nesmesen, ker vsi ne razumejo na pol crnega humorja, ce pa je to se z gestami pokazano, je pa sploh supr.

 

xsuperx xsmx xsuperx

NERAZUMNI IN CIST BREZ VEZE VIC STOLETJA!!!

 

V glavnem pa vidim, da zenske ne razumejo tega vica, in da jim ni smesn. K bodo zacele same delat in gnar sluzt, jim bo mugoce smesn ratal!!!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, tud men se zdi vic od Binge-Bonge čist normalna situacija s pričakovanimi reakcijami. Tud ne vidim, kaj bi tu lahko bilo smešnega :ermm:

...ahahaaaaa... Cashy, nacin, nacin zenske, kako nosalantno zamahne z roko in se ji fucka, ce njen desc crkne ut dela, sam d se ma ona z njegovim gnarjem fajn, ne ....ahahaaaaa.....xsmx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...