Skoči na vsebino

Šala dneva (2)


Marsa

Recommended Posts

Tole pesmico sem dobil danes na e-mail x;)x

 

CE BI IMELA PENIS

 

Lahko bi se svobodno uscala v pisoar,

po poklicu bi lahko bila rudar ali mornar,

za vsako napako krivila bi vesolje,

vsako stvar naredila najmanj dvakrat bolje.

 

Ne bi klicali me ljubica pa mucica in srcek,

da v zivljenju se pocutim kakor hrcek,

klicali bi me Peter, Luka, Denis...

Vse to, ce bi le imela penis.

 

Pijana ne bila bi koza,

ampak markantna,

na stara leta vesca ne,

ampak sarmantna.

 

Ce slucajno bi se kdaj zredila,

nihce za mano ne bi drl se - kobila!

Ceprav ne bi znala spuscat deske na sekretu,

o zenskah in o avtih bi vedela vec kot vsi na svetu.

Strokovnjakinja za fliper, formulo in tenis...

Vse to, ce bi le imela penis.

 

Za kontracepcijo se nikdar vec sekirat,

ce bi imela sreco, bi znala c'lo sofirat!

Na glavi nic vec kitk, palm in pa konjskih repov

in kri bi tekla mesecno samo zarad pretepov.

 

Pod pazduho nikdar vec se mazat in pa brit,

lahko bi se ga sla napit, ko bi treba blo rodit.

Ne bi tiktakala mi bioloska urca.....

Vse to, ce bi le imela kurca.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, tocno to, nejasno pises, ce ne naveden kje, ipd... x;)x

 

ha hah ahhh ahha sala dneva: binga bonga prvo prever, sele potem napise!!! x:Dx x:Dx

-------

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx Lunine Cvekarije: NASMEJMO SE!!! xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx Pol pa jest nejasn pism, ne! xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx Pol bos pa ti z ucmi zaviju, ne! xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

..... :frog: :U: :frog:

----------------------------------------------

 

Jaz pa prvo preverim in probam, potem sele napisem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nism. jst sm bolj star. jst mam ze sive lase, pa tut brada mi mal sivi. tko da zal, uni so v rosnih letih v prmerjavi z mano. x:Ix kwa cm, leta nardijo svoje ane. priznam. tut ce bi ti kej hotla z mano, bi se mogal ornk potrudt, ker ..a ves leta a ne. x:Ix

ucasih se mi zdi, da sm se bol star kt tutankamon. :|

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vic samo za :flower: FREEjcka :flower:

Gospod psihiater, imam eno grozno tezavo in mi je nerodno povedati!

Ja no, gospa, k meni pridejo ljudje z razlicnimi tezavami, ne! Le kaj vam bo nedorno, no!

Jaaaaa, ne vem, kako bi zacela, ja no dobr, jaaaaah, a veste, pravijo, da sem nimfomanka!

Doktor se zamisli, hodi okoli nje in jo ogleduje.

Ja, veste gospa, ko vas takole gledam, ne bi nikoooooli kaj takega rekel!

Ja no, pa vsi tako pravijo, ne!

In tako se pregovarjata nekaj casa.

Vesta kwa guspa, zdej mam pa jest tega dost, cist brez veze je, d se midva tuki kregava, ne! Tmle je divan in lohka kr takoj preverva!!!! xsmx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Madame bordela odpre vrata in zagleda uglednega, lepo oblečenega moškega poznih 40-ih ali nekako zgodnjih 50-ih let.

"Vam lahko kako pomagam?", ga vpraša.

"Rad bi videl Natalie", odgovori moški.

"Gospod, Natalie je ena naših najdražjih lepotic. Morda bi si izbrali katero drugo?", mu prijazno svetuje madam.

"Ne, moram videti Natalie", vztraja moški.

Pride Natalie in pove moškemu, da računa 1000 dolarjev za obisk. Moški ji brez oklevanja izroči deset bankovcev po 100 dolarjev in odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moški odide. Naslednjo noč se moški znova pojavi in ponovno zahteva Natalie. Lepotica mu pojasni, da še nihče ni prišel dva večera zapored, saj je vsakemu predrago - ne priznavajo pa nobenih popustov. Cena še vedno velja 1000 dolarjev za obisk. Moški ji znova izroči zahtevani denar in odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moški odide. Znova pride v bordel še tretji večer. Vsi so bili strašno presenečeni, da je prišel že tretji zaporedni večer. Toda on je preprosto plačal Natalie in odpravila sta se v zasebni prostor.

Ko končata, se Natalie odloči potešiti svojo radovednost in ga vpraša: "Še nihče ni prišel k meni tri večere zapored. Od kod pa ste?"

 

Moški odgovori, da je iz južne Karoline.

"Res?", je presenečena Natalie. "Tudi moja družina je v južni Karolini."

"Vem", odgovori moški. "Vaš oče je umrl in jaz sem odvetnik vaše sestre. Prosila me je, da vam izročim 3000 dolarjev dediščine!"

 

Nauk te zgodbe: nekatere stvari v življenju se zanesljivo zgodijo.

- Smrt.

- Davki.

- Da te nategne odvetnik.

 

 

 

x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšna je razlika med povoženim psom in povoženim odvetnikom? x?x :eek:

Pri povoženem psu so sledi zaviranja... :eek: x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ta zih ni zame, k se zdej nism preveru x:o)x

---------

Vic samo za :flower: FREEjcka :flower:

Gospod psihiater, imam eno grozno tezavo in mi je nerodno povedati!

Ja no, gospa, k meni pridejo ljudje z razlicnimi tezavami, ne! Le kaj vam bo nedorno, no!

Jaaaaa, ne vem, kako bi zacela, ja no dobr, jaaaaah, a veste, pravijo, da sem nimfomanka!

Doktor se zamisli, hodi okoli nje in jo ogleduje.

Ja, veste gospa, ko vas takole gledam, ne bi nikoooooli kaj takega rekel!

Ja no, pa vsi tako pravijo, ne!

In tako se pregovarjata nekaj casa.

Vesta kwa guspa, zdej mam pa jest tega dost, cist brez veze je, d se midva tuki kregava, ne! Tmle je divan in lohka kr takoj preverva!!!! xsmx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Madame bordela odpre vrata in zagleda uglednega, lepo oblečenega moškega poznih 40-ih ali nekako zgodnjih 50-ih let.

"Vam lahko kako pomagam?", ga vpraša.

"Rad bi videl Natalie", odgovori moški.

"Gospod, Natalie je ena naših najdražjih lepotic. Morda bi si izbrali katero drugo?", mu prijazno svetuje madam.

"Ne, moram videti Natalie", vztraja moški.

Pride Natalie in pove moškemu, da računa 1000 dolarjev za obisk. Moški ji brez oklevanja izroči deset bankovcev po 100 dolarjev in odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moški odide. Naslednjo noč se moški znova pojavi in ponovno zahteva Natalie. Lepotica mu pojasni, da še nihče ni prišel dva večera zapored, saj je vsakemu predrago - ne priznavajo pa nobenih popustov. Cena še vedno velja 1000 dolarjev za obisk. Moški ji znova izroči zahtevani denar in odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moški odide. Znova pride v bordel še tretji večer. Vsi so bili strašno presenečeni, da je prišel že tretji zaporedni večer. Toda on je preprosto plačal Natalie in odpravila sta se v zasebni prostor.

Ko končata, se Natalie odloči potešiti svojo radovednost in ga vpraša: "Še nihče ni prišel k meni tri večere zapored. Od kod pa ste?"

 

Moški odgovori, da je iz južne Karoline.

"Res?", je presenečena Natalie. "Tudi moja družina je v južni Karolini."

"Vem", odgovori moški. "Vaš oče je umrl in jaz sem odvetnik vaše sestre. Prosila me je, da vam izročim 3000 dolarjev dediščine!"

 

Nauk te zgodbe: nekatere stvari v življenju se zanesljivo zgodijo.

- Smrt.

- Davki.

- Da te nategne odvetnik.

 

x:Dx x:Dx

 

 

xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx..........

 

 

x:Dx

 

 

 

 

lp, robidica x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mali Janezek si je strasno zelel 100 evrov.

Vsak dan je prosil Boga, da mu jih poslje, ampak jih ni in ni dobil.

Pa se odloci, da mu bo poslal pismo.

Ker na poti niso vedeli kaj bi s pismom, naslovljenim na Boga, so ga

poslali vladi.

 

 

Janso je pismo ganilo in se odloci, da bo poslal 5 evrov, ker kaj bi

mali

Janezek s toliko denarja.

In tako Janezek dobi 5 evrov;

navdusen nad odgovorom se odloci poslati pismo zahvale:

 

 

Dragi Bog!

Zahvaljujem se Ti, ker si mi poslal denar.

Samo ne posiljaj vec preko vlade, ker so lopovi pobrali 95 evrov.

Tvoj Janezek

 

******

 

Dedku zacne 18letni vnuk ze it posteno na zivce, ko sedi cele dneve za

racunalnikom, zato stopi do njega:

 

"Ko sem jaz bil toliko kot star, kot ti, smo sli s kolegi v Trst, zavili v prvi bordel, jim vse spili, vse pojedli, vsem kurbam pogrizli joske, kelnerju poscali sank, potem pa sli, ne da bi placali!"

malemu je ideja vsec. Po dveh tednih se vrne, cel razbit in povit, pa ga dedek vprasa:

 

"Ja kaj si pa delal?"

 

"Hja, isto kot ti...smo sli s kolegi v Trst, zavili v prvi bordel, jim vse spili, vse pojedli, vsem kurbam pogrizli joske, kelnerju poscali sank, hoteli it, ne da bi placali, pa so iz zadnje sobe stopile tri gorile in nas nalomle!"

 

"S kom pa si sel v Trst?" vprasa dedek, mali odgovori: "S turisticno agencijo Kompas, pa ti?"

"S partizani!!!"

 

******

 

Jansa prispe na pomembno prireditev, vendar mu na vhodu pot prekriza ogromen varnostnik:

 

"Oprostite gospod, ampak brez vabila ne morete vstopiti."

"Ampak to sem vendar jaz, Janez Jansa, predsednik vlade!"

"Prav, pa mi pokazite svoje dokumente."

"Pa ravno danes nimam s seboj nobenih dokumentov. Osebno sem pozabil doma."

"Zal mi je, ampak resnicno vam ne morem dovoliti vstopiti."

"Pa kaj je zdaj to? A me se nikoli niste videli na televiziji? Dajte me malo boljse pogledat, no!"

" Res je, zelo ste podobni predsedniku vlade, ampak saj veste, kako je...Kar nekaj ljudi je podobnih Jansi... Dokazati boste morali, da ste res Jansa.

"Kaj pa zelite, da naredim?"

"Ne vem. Tudi Zahovic je pozabil dokumente, pa smo mu dali nogometno zogo in je pokazal, da obvlada in je lahko vstopil. Srebotnikova je prav tako pozabila dokumente, pa je vzela tenis lopar in zogo in dokazala, da je to res ona."

"Sranje, jaz vendar nicesar ne znam!"

"Se opravicujem za neprijetnosti gospod Jansa... Vstopite."

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...