Skoči na vsebino

Kako se odvadim kajenja?


Čebela

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ha, enostavno je nehati, ko veš kaj hočeš, še enostavneje začeti, ko ne veš, zakaj ne bi.... x:Dx

Jaz sem pred sedmimi leti nehala, pet let sem se počutila fantastično, potem pa sva z mojim dragim ob teranu pokadila cigaro. Pa drugič, pa tretjič, potem cigarilose, potem sva prešla na lahke cigarete, danes pa spet enih 10 uničim.

Zdaj pa spet zbiram voljo... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha, enostavno je nehati, ko veš kaj hočeš, še enostavneje začeti, ko ne veš, zakaj ne bi.... x:Dx

Jaz sem pred sedmimi leti nehala, pet let sem se počutila fantastično, potem pa sva z mojim dragim ob teranu pokadila cigaro. Pa drugič, pa tretjič, potem cigarilose, potem sva prešla na lahke cigarete, danes pa spet enih 10 uničim.

Zdaj pa spet zbiram voljo... x:Dx

good luck! :detelca: xgoldfishx xcrossfingx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

že dva tedna na polovični dozi :wOOt:

ni takšne krize, čeprav, no ja ... si kar dam opraviti s tem

koliko sem ji že danes, koliko jih še bom, pa kdaj ...

bi danes enga več in jutri zato enga manj ipd. x8Dx

 

no ja, sem bom že navadila tudi na to,

ker po drugi strani pa je občutek precej boljši x:o)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>A bi mi kdo, prosim, povedal, kako naj se odvadim kajenja? ...

 

...Sonce mam v ovnu, asc v škorpijonu, lunco pa v tehtnci - sigurn me tale zafrkava k se ne morem odločt...

Kaj vi mislte[?]

Čebela

Tudi jaz lunco v tehtnici. x;)x

Sem pa tudi jaz naredila tako kot Kreativa: zmanjšala dozo na polovico. Prej sem jih pokadila 20 na dan, zdaj pa si dam že zjutraj v škatlico samo 10 cigaret, in ko jih pokadim, tisti dan ne kadim več. Če pa mi kakšen ostane, jih naslednji dan zato ne pokadim 11, ampak dam tistega 1 na stran, da ko se jih bo nabralo 10, jih bo za en naslednji dan.

 

Drugo potezo, ki sem jo zraven še naredila, pa je ta, da sem spremenila režim pri meni doma: PRI MENI V STANOVANJU SE NE KADI! Ne jaz, ne gostje. S tem pa sem "ubila dve muhi na mah", saj sem se istočasno tudi rešila prepogostih obiskov, ki so mi bili včasih prav nadležni. Dom je zato, da se v njem spočijem! A pri meni je bilo večinoma kot v gostilni. xrolleyesx :xx!:

 

In moram ti povedati, da zelo pomaga. Stanovanje nima več vonja po tobaku, meni pa zadnje dni vsak dan ostane 1, 2 ali celo 3 čiki v škatlici, ki jih dam na stran. x^x Da o mojem počutju niti ne govorim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Drugo potezo, ki sem jo zraven še naredila, pa je ta, da sem spremenila režim pri meni doma: PRI MENI V STANOVANJU SE NE KADI! Ne jaz, ne gostje. S tem pa sem "ubila dve muhi na mah", saj sem se istočasno tudi rešila prepogostih obiskov, ki so mi bili včasih prav nadležni. Dom je zato, da se v njem spočijem! A pri meni je bilo večinoma kot v gostilni.  :palec:

 

In moram ti povedati, da zelo pomaga. Stanovanje nima več vonja po tobaku, meni pa zadnje dni vsak dan ostane 1, 2 ali celo 3 čiki v škatlici, ki jih dam na stran. Da o mojem počutju niti ne govorim.

x:Dx :palec:

:palec:

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V sredo 24. novembra bo točno eno leto, od kar sem nehala. x^x x^x x^x

 

Ponosna sem nase. :palec:

 

Probajte opustiti kakšne slabe razvade na mlaj, funkcionira! :palec:

 

Vsem, ki nameravate opustiti kajenje, želim vse najboljše pri premagovanju samih sebe! Splača se. Boljše se boste počutili, uživali v okusih in nehali smrdeti.

In še čedna vsota tolarjev ostane v žepu x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leto in pol odkar ne kadim. Kako sem to dosegel?? Enostavno sem zmečkal škatljico, v kateri je bila še ena cigareta in vse skupaj vrgel v smeti. Nimam problemov, se ne spomnim na cigaret, razen, če zraven mene kdo kadi.....Počutim se dobro in boljše!!! Je pa vse to v glavi, zato je enim to tako težko nehat! :2src: x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj se šuška, da bom zdej kmal pa res nehal kadit........že spet.......pismo, ne nehajo in ne nehajo te govorice. Upam, da je kaj na njih...... x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...