Skoči na vsebino

Kako se odvadim kajenja?


Čebela

Recommended Posts

hahahhaha x:Dx x:Dx x:Dx Nobena žauba ne pomaga, če ne pošlihtaš v glavi... Oziroma, če verjameš, da ti bo kocka cukra pomagala, da boš nehal kaditi... mislim to, da si v to resnično prepričan, se boš odvadil.... Poglej se vsako jutro v ogledalo, trikrat globoko vdihni iz izdihni in si reci od srca: JAZ CIGARET NE RABIM! - ena taka varijanta.... Če verjameš v obliže, žvečilne, postopno zmanjšanje, afirmacije - ti bo sigurno uspelo. Ko pa v tebi ostane kanček dvoma, strahu ali ne tako močna želja po prekinitvi.... pol se boš pa še en cajt matral.

Meni ne ratuje prav dobro, hahahhaa, pa mi bo nekoč!

 

Pozdravček

Nataša

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

je ze kdo bil pri dr.rauschu v porecu?polhipnoza kao pa 50evrov,pa nehas....

eni frendi so bili,niso kadili nekje eno leto ,sam zdej pa spet kadijo.me zanima ce je se kdo bil pri temu tipu v porecu,da slisim izkusnje se od koga.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ewo!končno sem našel tale hercegovački :palec:

 

stane! mi lahko prosim poveš, kje bi po najbližji poti prišel do tega tobaka!

en znanec, mislim da je ravno ta tobak hvalil....

meni ga je en tip shenkal poleti v tolminu,sem se skori zadushila....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne she,ne mislim se se odvadit,ker sploh niti ne razmisljam o tem,torej niti volje ni.ce bom o tem zacela razmisljat sem pa ziher da bom nehala...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

shkija (hercegovski tobak) je sicer res jako mochna zadeva....

treba pa ga je preparirat...ker sam zase skorajda nima okusa

najbloljshi je navlazhen z rezino jabolka...in malce cheshnje

nekateri dodajajo tudi med...sam tega she nisem...vendar....

kdo ve, kaj prinese prihodnost x:)x

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj me vedno ena zloba vlece v tole temo in se komaj zadrzujem... sam se zadrzim... x:o)x... :vragec: x:px x;)x

 

x:Ix :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej milijardkrat sem ze povedala... hm, 'priliko' o kajenju dveh ucencev in mojstrovega odziva na to.. in nazadnje spet odziv ucencev. :D

ampak ne povem, ker se mi ne da.

Skratka, moje mnenje je... pretaf za obcutljive in vnete, zagnane (x;)x x:px).. nekadilce, jasno...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kadilci ste res zakon.

Pa kako nas drazite, pa vznemirjate nekadilce s tem ko kadite.

Kako mi trpimo, ko vas gledamo , kako si unicujete zdravje.

Za vsako, ko kdo na tabli napise da gre enega skadit, si jaz tukaj pulim lase....

 

 

Ajde, deca.... x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kadilci ste res zakon.

Pa kako nas drazite, pa vznemirjate nekadilce s tem ko kadite.

Kako mi trpimo, ko vas gledamo , kako si unicujete zdravje.

Za vsako, ko kdo na tabli napise da gre enega skadit, si jaz tukaj pulim lase....

Ajde, deca.... x:o)x

 

:vragec:

 

bemu....

bi si ga z veselom przhgau....che neb biu bolan

ampak....iz inata si ga bom

sam de si bosh lase pulu x;)x

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma, sej maš prou, kroki... mislm, nekak je skor neokusn, da grem semle napisat, kolk grem enga z užitkom prcint... po drugi strani pa... vsak ima svoj cilj in moj cilj ni, da bi dočakala rekordno starost, ampak, da bi medtem, ko živim, uživala, karkoli že to zame pomeni... tko zdej živim, mogoče bom kdaj drugač... ne dejte se motit ....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni neukusno, dalec od tega.Ne vsebuje nic takega.Meni je to otrocje.

 

 

Vsako jutro, ko grem v sluzbo, vidim pred vhodnimi vrati smrklje pa smrkoline, stare 15, 16 let kako hlastno kadijo.

Ne zase, z inatom. Ces, glej ...

Ce koga od njih pogledas, se on bolj z uzitkom potegne.

Ma, vcasih se moram zadrzati, da ne bruhnem v smeh.

Ti kar kadi, saj ti nic nocem.Samo kadi zase, zame ni treba, hvala.

 

 

 

Kajenje ?

Kadilci so zame kot vegiji.

Mislim, ne da so podobni ali kakorkoli.Ali da me motijo.

 

Ampak, tako kot me ne zanima za vegije kaj jedo, tako me ne zanima za kadilce kaj oz.zakaj kadijo.

Pa ne vem zakaj se to sploh izpostavlja.

 

Stvar osebne izbire, takorekoc.

 

Kadilci, vegiji...ma vse vas imam rad (no, vsaj dokler jeste in kadite zase, ne za druge)

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

No, jest bi pa tkole rekla...

Zdej je zelo moderno zganjat teror nad kadilci, ampak nismo vsi za "odstrel", presneto.

 

Jaz recimo zelo skrbim za svoje zdravje in-ja, kljub temu-kadim. Ampak kadim v smislu rituala. Cigarete si zvijam sama, pokadim jih dnevno 7-10 in zraven nikoli ne razmišljam: to je slabo, to je gnusno, s tem se uničujem, moram nehat...

 

Saj smo to kar mislimo, a ni tako? Kaj ne verjamemo v to, da je ta svet in vsa njegova pojavnost iluzija, ki jo "mislimo"? Ali ni res, da živimo to, kar verjamemo?

 

No, jaz verjamem, da si svojimi rituali ne delam škode. In - sem ravno prebolela virozo, 14 dni mi ni pasalo kaditi sploh! Da sem se na splošno očistila ni dvoma (zato pa so bolezni občasno parvi blagoslov in jih ne bi smeli tako preganjat ter v kali zatirati z vsemi mogočimi preparati, ki jih ponuja farmacevtska industrija!!), zanimivo pa je bilo tudi to, da nisem izkašljala praktično nič za kadilce tipično rjave sluzi :xx!: .

Mogoče ker:

ne pretiravam s količino, ker znam pravilno dihat - vsak dan izvajam jogo s pranayamo, tibetanske vaje , na sploh pa se izogibam kemiji, ne jem mesa, bojkotiram "dobrine" megalomanskih firm in predvsem - mislim in molim DOBRO za vse nas na tem planetu x^x

 

Se mi pa recimo gabi verižno fast-food (naparfumirane cigarete iz škatlic) kajenje, na primer. Nobena skrajnost ni dobra, itak;)

 

Parv zato se mi ne zdi pošteno metat vsega v isti koš. Saj tudi pijanec ni vsak ki pije konec koncev...

 

Kaj pa vi mislite??

 

Hvala, imejte se radi xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...