Skoči na vsebino

Kako se odvadim kajenja?


Čebela

Recommended Posts

Rešitev je v posebni tehniki masaže, vendar pa je res posebna masaža, ki jo moraš obvladat, ker drugače nima smisla. Verjamem pa, da bi raje videl, če bi te masirala ženska (sej jaz tud rajš masiram ženske), naprimer po sstanetovem predlogu, he,he! x:Dx x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mhm. In kdo jo obvlada npr. v MB in je ženskega spola? x:px x:Dx No, saj če bi potem res prenehau, bi tud moškega prenesu..........sam pol bi pa hiter letu še h kaki ženski na masažo..........to bi blo pol k čik po hrani :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za MB žal nevem, lahko se pa pozanimam! V ljubljani nas je kar nekaj, vendar jaz vem samo še za 3, poleg sebe! Ena od nas 4ih je ženska, vendar dvomim, da bi bil navdušen nad njo. Zadnjič je eden rekel, da rajš vid, da ga tip masira, kot pa ona, he, he! Je reku, bom bil vsaj ziher, da me tip masira, ne pa one! :xx!: x:Dx x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok. Če utegneš, se prosim pozanimaj. :palec: Sicer sem se definitivno odločil, da si za r.d. kupim zadnjo škatlo čikov........sam ne bo prvič, pa mogoč rabim še mal suporta. x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsekakor je dejstvo, da rabiš močno voljo! Ta masaža pa ti odpre in sproži določene mehanizme, ki zavirajo željo po kajenju!

Se bom pozanimal! V najslabšem primeru, 4. potujem v MB, na mavrično soboto!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dokler ti ni potrebno nehat kadit.. je to tezko in blazno voljo potrebujes in ne vem kaksne se vse odgovore se lahko izmisli um. Jih je moj 50 letni sodelavec imel polno.. pa ti ne ves, ko ne kadis, pa to ni kar tako... Potem pa ga je zagrabilo zdravstveno.. pa gre k zdravniku.. in mu ta pove.. da je prisel do skrajne tocke.. ali on ali pa cigareti.. Naj se odloci..

Kako hitro je nasel voljo in v trenutku nehal kadit..

 

Resnica je, da potrebujes nekaj, da ti premakne zavest.. in nehas halucinirat.. Smrt je en tak krasen pripomocek..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je uspelo tako,da sem res preterala s čiki :O: .Na mizi sem potem imela staro škatlo čikov in ko me je zgrabila kriza sem jih samo povohala :xx!: .Vsak dan posebej sem si rekla:Samo danes ne bom kadila in mi je uspelo.Zdaj že več mesecev ne kadim.Če bi vedela že prej,da bo tako lahko nehati...,samo pri prejšnjih poskusih sem bila prestroga do sebe,tokrat pa sem se vsega skupaj lotila z lahkotnejšim pristopom. :vio:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Potem pa ga je zagrabilo zdravstveno.. pa gre k zdravniku.. in mu ta pove.. da je prisel do skrajne tocke.. ali on ali pa cigareti.. Naj se odloci..

Kako hitro je nasel voljo in v trenutku nehal kadit..  :palec:

Resnica je, da potrebujes nekaj, da ti premakne zavest.. in nehas halucinirat.. Smrt je en tak krasen pripomocek..

x:Dx :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Pred par urcami sm si kupu zadnjo škatlo cigaret. x^x Ne bom reku, da še nem kdaj kazga "dobiša" pihnu al pa si kazga zvil (cigaret, k včasih tobak kadim, sam manj rad) ob kakem piru itd. Cigaret si pa ne mislim več kupit. A bom tokrat držal besedo, dano sebi? :o|o:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upam da ti bo uspelo. :palec:

ceprav, obljubo je treba drzat, si strog do sebe, no bos videl.

 

Se strinjam s Tjazyjem jasno, pa tud Smarty ima dober point. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pred par urcami sm si kupu zadnjo škatlo cigaret.  x^x  Ne bom reku, da še nem kdaj kazga "dobiša" pihnu al pa si kazga zvil (cigaret, k včasih tobak kadim, sam manj rad) ob kakem piru itd. Cigaret si pa ne mislim več kupit. A bom tokrat držal besedo, dano sebi?  :o|o:

Naj ti uspe: nikoli več kupiti, zviti ali "nafehtati"....!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. V bistvu me je začelo res bremenit, ker se nikol nisem držal zastavljenega, kar se čikov tiče. Bemu, a res ne zmorem al kaj? Pih.....Mal pa me tepe k sem uživač, se težko odpovem čemu......če se pa že morm čemu je po moje to dobra izbira. In ker imam tud kak zdr.blem, sem začel total pogosto razmišljati o tem, kako si s kajenjem škodujem......in te misli postanejo počas bl obremenjujoče k čiki sami. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pred par urcami sm si kupu zadnjo škatlo cigaret.

 

:palec: Izdrži Mick!Naj ti bo tvoj osebni praznik prelomnica!

 

Glej, 24/11/2003, torej pred letom sem nehala in sem ponosna nase x^x .

Moj Medo, tudi klasa 1964, se je za ta korak odločil mesec dni za mano, tako da sva ravnokar praznovala njegovih prvih 40 čudovitih, x;)x čez tri tedne pa še prvo obletnico brez dima x^x

 

P.s. Prekini definitivno. Kak dim sem ter tja - te bo pahnil spet v tunel kupovanja štek. Nikar!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, sory, ker sem ze tolkrat napisala, pa tud tukaj v temi (pa ker nocem zbijat mroale)

 

'Odvaditi se kaditi? Nic lazjega - sam sem se ze vsaj stokrat.'

 

mark twain.

 

;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>Pred par urcami sm si kupu zadnjo škatlo cigaret.

 

:palec: Izdrži Mick!Naj ti bo tvoj osebni praznik prelomnica!

 

Glej, 24/11/2003, torej pred letom sem nehala in sem ponosna nase x^x .

Moj Medo, tudi klasa 1964, se je za ta korak odločil mesec dni za mano, tako da sva ravnokar praznovala njegovih prvih 40 čudovitih, x;)x čez tri tedne pa še prvo obletnico brez dima x^x

 

P.s. Prekini definitivno. Kak dim sem ter tja - te bo pahnil spet v tunel kupovanja štek. Nikar!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ja, saj tak sm si to zamislu, moje darilo sebi. x:)x Lahko si ponosna, res. :palec: Se spomnim kako sem bil zadovoljen, kak dober fling je bil, k 1x nism kadil skor 2 meseca. x:)x

 

Hihi, kak zanimiv, moja je tud nehala pred enim mesecom. Sam se ji bi naj sedaj pridružu. x^x

 

Pametna deklina si, veš ktera klasa je klasa A :vragec: x;)x x:Dx :palec:

 

P.s. ....ta tvoj p.s. me zaskrbljuje......

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Thx. x:Xx Mah ja, jebeš to kar lahko vsak x:Dx Ko enkrat vidiš kako je lahko nehat, pa ko si to že nevemkolkrat naredu, ni več zanimiv x:o)x .........zdej je prava finta, če skadiš 2-3 na dan, tak lepo, ritualno in res z užitkom si jih privoščiš....... x8Dx

 

A se pri nas dobi kak res res dober tobak? x:px Samson mi ni všeč, en drug čuden k sm mu pozabu ime tud ne, VanNelle al kak že je premočn, za1x mi Drum najbl leži.........evo, dans sm skadu do sedaj enga....... x:px

 

Nkol več si nem kupu čikov, nkol več si nem kupu čikov, nkol več si nem kupu čikov............ x;)x x:o)x

 

:vtz:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najbolji ti je hercegovački, žuti x:Dx

 

E, brale, to znam, samo gde tog da kupim? x?x :o|o:

 

Se ga spomnim ja, iz vojske.......bemu, boljš da ne, še bi mi ki začel ful pasat, ti mi zdej ne tolk, pa mi ni panike tolk mal kadit. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...