Skoči na vsebino

Kako se odvadim kajenja?


Čebela

Recommended Posts

ja me je prijelo da neham... bomo vidl kok časa zdržim. sem kr zelena ratala k sem slišala da grejo po novem letu čiki za 100% gor... za tak dnar si lohk pa že marsikej prvoščim... tko da... poglejmo ali mi bo uspelo... :palec: xsrcx xokx xrosex xcrossfingx :detelca:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, nikol nisem bila strastna kadilka..ampak sem jih pa vseeno nekaj pokadila v svojem življenju..pol sem si pa enkrat rekla, zakaj sploh kadim? in sem šla delat + in -. bilo je več - kot +.....in potem sem nehala, brez problemov..ker, če se po eni strani zdravo prehranjuješ, gibaš, potem čiki ne pašejo zraven..eno ali drugo...to sem si rekla in nehala s čiki.. x:)x
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem že začela... 2 dni brez, evo danes se je začel 3 dan... še dons zdržim pa je kul... pol pa upam, da ne bo več tok hudo... sam pazit morm da nam preveč jedla. včeri sem mela tak beden okus v ustih, da mi je že zato ful pasal jest...
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni, sem nova tu. Mick, kaj pa če bi midva z novim letom skupaj poskusila nehat? Ali pa kdo drug? Porodila se mi je misel, da morda potrebujem sotrpina... no, in kakšno podporo.

Zivjo, pozdravljena, Rudecinda in dobrodosla! :palec: :vio:

 

Dobra ideja!

Lahko bi imeli posebno temo v Obvestilih ali forumu Aktualno in bi prav bila nekaksna 'akcija'... kao 'Pridruzite se vsi, ki...' itd., ipd. :palec:

 

Cestitke tebi, Aiwa in vsem (strastnim) kadilcem, ki jim je uspelo prenehat! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoi!

 

Jz mislm, da bi namesto kajenja lahko se zamotil s kaksno drugo stvarjo. Namesto da prizges enega, pojej eno jabolko, ali pa popij kozarec vode. Ne misli samo na to, kdaj bo prisel cas za cigareto, ampak se zberi in v zivljenju pocni kaj bol pametnega!

 

T!Ti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz sem šele žačetnik, ampak mi gre fajn... še vedno nisem prižgala nobene... tud je ne mislim. med kadilci mi ni nč bad... smešno mi je k vsi skoz pozabljajo da sem nehala in me vabijo na čik pavze... sej včasih grem zarad družbe... me pa tud mal ne mika da bi pržgala... mi toooookkkk smrdi
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja zgodba je podobna nekaterim zgoraj napisanim ... Kaditi sem začel že v 6 razredu OŠ. In sem kadil. Potem je prišel zakon, pa otrok in ko sva bila s sinom popoldan sama doma, nisem kadil. Razen če ni prišel kdo na obisk ... takrat pa kavica in cigareti. In sem si rekel, če lahko zdržim brez cigater celo popoldne, lahko za vedno. Seveda je do dneva x preteklo še nekaj časa, vendar sem za eno silvestrovo zbrani družbi rekel, tu jih imate moje čike, jaz več ne kadim. TO JE TO. In prav nikoli, ampak res prav nikoli od takrat, si nisem niti v mislil zaželel cigatere. Od takrat je že 15 let.

 

Sodelavec, strasten kadilec, za katerega sem bil mnenja, da ne bo nikoli nehal, je prebral knjigo in nehal. V knjigi med drugim piše, kako dolgo ostanejo "sledi" kajenja v našem telesu ... tako da, nosečnost in prenehanje v otrokovo dobro... otroku pomaga pravzaprav le, če smo prenehali kaditi veliko prej. Podobno kot uporaba kontracepcijskih tabletk ...

 

In Aiwa iz tvojega posta čisto na začetku ... kot da bi se poljubljal s pepelnikom... ja to je res, ni pa to vse. Tudi tvoja koža ima okus po čikih ... in tako naprej.

 

Marjan

Sam zase lahko storiš neizmerno več, kot bi kdajkoli mogli storiti zate drugi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni, sem nova tu. Mick, kaj pa če bi midva z novim letom skupaj poskusila nehat? Ali pa kdo drug? Porodila se mi je misel, da morda potrebujem sotrpina... no, in kakšno podporo.

 

Hm....Men v glavnem uspeva bit na enih treh "drumih" dnevno in s tem sm za zdaj zadovoljen. Da postanem nezadovoljen pa je treba sam it na kak žur al pa čvek-pir. :o|o: x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čak čak zdej morm it pa prov pogledat... kje sem jz o kšnih pepelnikih pisala.

če kadiš itak nč ne vohaš ampak res cel po čikih smrdiš. vse obleke smrdijo... vse smrdi... fuj

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ČISTOST DIHA x:Dx :vragec:

na samo misli pa emocij x:Dx

 

Poznam take, ki poljubljajo še kaj hujšega kot je cigaretni dim, plastik fantastik, pa razne glikole, pa stearate, pa E-je, pa ostale kemične substrate.....da pomij in alkoholnih hlapov ne omenjam xcivx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hi hi hi...

metuljček ni panike... se mi je zdel da nisem... o tem nič...

No da se mal pohvalim... še vedno sem pridna. samo takooo lačna! za znoret.

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pol se pa spomnim, kako je en reku, da če poljubi kadilko, je tko kt da bi pepelnik polizu.

 

hihi :P a je že kdo sploh polizal pepelnik?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no hvala bogu pri nas noter ne kadimo. mogoče ene 2 - 3x na leto če pride kšn tak obisk al pa je kšna zabava. drugače pa se notr ne kadi... in to več kot 10 let in je tako kot da se nikoli ne bi kadilo. super! :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...