Skoči na vsebino

Kako se odvadim kajenja?


Čebela

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Kadilci ste res zakon.

Pa kako nas drazite, pa vznemirjate nekadilce s tem ko kadite.

Kako mi trpimo, ko vas gledamo , kako si unicujete zdravje.

Za vsako, ko kdo na tabli napise da gre enega skadit, si jaz tukaj pulim lase....

Ajde, deca.... x:o)x

 

:palec: :palec:

 

hahahah

kwa ste men narežal.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

no u glavnem ne kadim že več k dva mesca... kdaj pa kdaj še zmer zapaše.... predvsem ob piru x:px

 

strastna NEKADILKA pa po moje nam nikol... vsak človk dela kej narobe (proti svojmu zdravju), kšn nekadilc si pa š čim drugim uničuje zdravje...

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:

 

hahahah

kwa ste men narežal....  x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

no u glavnem ne kadim že več k dva mesca... kdaj pa kdaj še zmer zapaše.... predvsem ob piru x:px

 

strastna NEKADILKA pa po moje nam nikol... vsak človk dela kej narobe (proti svojmu zdravju), kšn nekadilc si pa š čim drugim uničuje zdravje...

xNNx Kakšen greh pa mora met človek v življenju, konc koncev so pa piri dost pogosti in je želja (vsako)dnevna. Pr men bi prsti trpel hud dolgcajt če bi nehu

xsmokex xcheersx xsmokex xcheersx xsmokex xcheersx xsmokex xcheersx xsmokex xcheersx xsmokex xcheersx xsmokex xcheersx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe ti kadiš jz pijem... pa je... da ni treba da oba oboje počneva... hehehe x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx sam pol pride do tega da jz sama ne maram pit... tko da morš ti kr oboje x:o)x xsmokex
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Moj kolega-cimer se je takole odvadil (bil je strasten kadilec enih 6-7 let) : nekega jutra (2 leti nazaj) se je čisto na lepem odločil, da je konc z vsem tem. In šment, od takrat ni prižgal več enega cigareta (garantirano) :O: x:)x

Jst tud čakam zdaj na takole čudežno-jutro, da se bom tud sam tako odločil x;)x

Ker sem dosti premišljeval o tem, kako pa kdaj pa zakaj nehat...Ampak to je brez veze...Na ta način ne bom nikamor pršel, sem sam pri sebi ugotovil...Enkrat je pač treba sprejet odločitev za vselej, pa konc x!x x:)x

 

LP

cordell

Popravljeno -> cordell
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud brez nas starejših se pušenja hitro navadite, sploh tistega, ki ne sproža CO-ja. x:Dx x:)x (tud pr tem stavku Karola stran poglej)
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 8 months later...

Zdaj pa takole, moj 108 poizkus Ne kadim več-a!

 

Prebrala sem tu gor vse kar se je dalo. Tega je full, samo sedaj sem res hotela prebrati.

 

Posebej tebi Free hvala za tiste besede zadnjič v dnevniku za Dihaj in še tu sem prebrala in si sprintala za na zid, če me prime v šako kaka neprimerna misel. :palec: Ko sem res to slišala, tako kot se more, mi je šlo kar na jok, kot da en del mene hrepeni po tem zraku in sploh ne dvomim da res.

 

Našla sem tudi kombinacijo vinilcev tapravih na BorisM-ovi strani, tudi shranila.

 

Čikov mi je itak zmanjkalo, kave ne pijem. Malo me je strah poraza, da mi ne bo uspelo.

 

Želim si pa full, da ne kadim več.

 

Vem, nekateri ljudje so taki, ko se enkrat odločijo, nehajo. Nekateri se moramo pa večkrat.

 

Srčno upam, da bo sedaj prevladalo pri meni srce in ne zmotno prepričanje, da brez čikov ne morem. xsrcx

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MMMMMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I JUST CALL TO SAY I LOOOOOOOOOOOVE YOUUUUUUUUUUUUUUUU I JUST CALL TO SAY HOW MUCH MMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vse je v glavi, če folk plačuje nevem kake denarje pa nevem kam vse hodi, da jih drugi manipulirajo oz. perejo možgane glede tega... potem mislim, da si jih tudi sam lahko.. tako, da vse je odvisno od nas samih, volja+karakter - to je to! js sm zej spet kadil dober mesec, pa se mi še lušta, ampak sm reku pred parimi dnevi dost!! ne jebem več, kurc jih gleda te čike, js jih ne rabm!!! raje diham svež zrak in se dobro počutim...

 

lp

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa da se nau sam tm valal, kr klele skopiram; ker pase pac v to temo. :vio:

 

..sicer pa moja izkusnja:

men si lahk USE vzel, sam tobaka nism dal. mi je blo nad dobr, kulsk kadit. uzivu skratka. sm dobu punco pa uzivu zivo vodo... cca. po dveh letih mi je nehal pasat kadit. enostavno mi ni pasal vec. in jano, sm nehu. na zacetku je blo kao mal tesko, pol pa sm zasteku foro. da je odvisnost itak u glavi!! da samo spremenis ok misli in s tem tok potrebe. Primer: ko ti daji mozgani informacijo oz. ko dobis zeljo po cikih, da bi prcinla enga, enostavno to taisto zeljo zamenjas z drugo primernejso: torej, namesto JAZ BI CIK, JAZ BI DIHAL! in zacnes zavestno dihat. tako, da se skoncentriras na dihanje. Bolj ko bos tukaj in sedaj, pomeni, da ti um ne bo venomer hotel uhajat v jaz bi cik, jaz bi cik, jaz bi cik, ipd... lazje ti bo, saj ugotovis, da je je jaz bi cik, le varka uma, varka ega. Kajti, ti si se odlocila, da bi ti raj JAZ BI DIHAL, in potemtakem nima um vec sans. In tako scasoma spperobrnes misli, katerih 'jaz bi cik' je vedno manj.

Enako se zgodi, kadar imas obcutek, da ti v rokah nekaj manjka; icon_smile_wink.gif icon_smile_tongue.gif icon_smile_big.gif le pozornost usmeris v nekaj drugega. To je vse.

Sicer pa ali tebe lahko upravlja um? Ali bos ti njega! pevc.jpg vitez.gif

 

Res pa je, da se z dimom, tobakom tudi scitimo nekako. Se zapiramo, se ogrinjamo v oblak v sloj sivine in tako smo manj dostopni in obcutljivo do bekaterih energij. Kar vcasih ni brezveze. Kaditi morda torej kdaj pa kdaj ni napak, le uma nimamo tako izvezbanega, in prevec smo bili labilni, da bi vedno uporabljali 'pripomocke' samo takrat, ko jih potrebujemo.

 

:palec:

sam eni pa useen rabjo pomoc od uzuni aves! :o|o:

enostavno ne morjo, in take poznam; res pa so v vecini starejsi ljudje, ki sokadili cca. 20 let in vec.

--------

vse je v glavi, če folk plačuje nevem kake denarje pa nevem kam vse hodi, da jih drugi manipulirajo oz. perejo možgane glede tega... potem mislim, da si jih tudi sam lahko.. tako, da vse je odvisno od nas samih, volja+karakter - to je to! js sm zej spet kadil dober mesec, pa se mi še lušta, ampak sm reku pred parimi dnevi dost!! ne jebem več, kurc jih gleda te čike, js jih ne rabm!!! raje diham svež zrak in se dobro počutim...

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

sam eni pa useen rabjo pomoc od uzuni aves! :o|o:

enostavno ne morjo, in take poznam; res pa so v vecini starejsi ljudje, ki sokadili cca. 20 let in vec.

--------

 

no ja, veš kaj, moj fotr je kadil hmmmmm dobrih 40 let, ko pa ga je srčni infarkt ruknu, je pa takoj nehal, kako enostavno ane? ko se začnemo zavedati zdravja x;)x fora je v tem, da se ga premalo - v tem je problem

 

lp

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..kokr je Mark Twain reku:"Najlazje je nehat kadit, sam sem nehal ze vsaj 50-krat." x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...men gre tut na zivce ta nestrpnost... pizda, dejte me no razumet.. nism sam kriv da mam opozicijo neptuna na sonce... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja najhujši so tisti ki nehajo...bog vedi zakaj? xDDx

 

ker zadiši in zapaše...potem pa je res vse v glavi.

 

Čav xsrcx

 

No upam da tisti ki tako nasprotujejo kadilcem ...ne bodo dobili partnerja, partnerko, ki kadijo....potem se jim bodo šele gravžali x:Dx xDDx

 

Eh no ...to je velika razvada...pa draga tudi povrhu. (kajenje) kdo proda seme tobaka x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Koker mi je zoprno priznat, sem se spet razočarala. :xx!:

 

Ponoči sem se v polsnu spomnila, da zjutraj ne kadim več, in sem si to ponavljala, Diham,....afirmacije,... In potem mi je po glavi rojil samo čik, sem šla v lokal kamor grem vedno pred delom, naročila čaj in kar bleknila sem še ene Davidoff slim. Grrr... pokadila enega, drugega v jezi ugasnila, kasneje tretjega spet ugasnila, potem pa se predala, ta dan je izgubljen. Ma in cel dan me spremlja občutek "luzerja" pred sabo. Kadim pa ko turk. :o|o:

 

Frend mi je že obljubil, terapije prav za odvajanje. Ne bom se predala, tako kot je že ena punca tu napisala. Izgubljam bitke, vojne pa ne bom. x^x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...