Skoči na vsebino

Valentinovo


pokowc

Recommended Posts

mah včasih valentinovega ni bilo - sedaj je pa kar lepo da je malo x:Dx

 

Pred lani, sva se s mojim na smrt skregala in mu nisem hotile nič kupiti - pol me je pa presenetil z darilom x:Dx

 

no, imam pa navado, da dam tudi prijateljicam oz kolegicam kakšno malenkost. Ne veliko, ampak eno majhno pozornost.

ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 266
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

x;)x :palec: jaz tudi obdarim vse v familji: kakšna malenkost za dragega:

npr. zavitek valentin kondomov xDDx ipd (dobro da sin še nima pojma, če ne bi bilo verjetno čudno... x:Ix ), malemu kako čokoladico ali milo v obliki srčka...

 

Ja, pa kaj podobnega tudi mojim dragim sodelavcem in sodelavkam .. saj gre le izkazovanje drobnih pozornosti. Pa so vsi kar veseli, tudi tisti ki ne praznujejo Valentina. x:Dx

 

Drugače pa se mi zdi najlepše darilo za Valentinovo eno takole potovanjce v dvoje (mi trenutno čisto odpade, glej pod druge teme :xx!: ...ampak saj bo!)

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja res je valentinovo ena skomercializirana zadeva, menda da s tistim pocukranim medvedkom s srčkom narediš vse za ljubezen?!? Da bi le kupili čimveč...

 

Vsak dan bi moral biti valentinovo.....

 

Where is the love?

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ajda, s tvojo ugotovitvijo:

 

VSAK DAN BI MORAL BITI VALENTINOVO

 

se pa strinjam.

 

Sicer pa mislim, da je Valentinovo uvožen praznik trgovcev in ga odklanjam. Pokaži svojim dragim pozornost, ne samo na "zapovedan" praznik in ne (samo) s kupovanjem kičastih daril.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja darila stvarno niso nič kičasta, če nekomu za valentinovo nekaj zaigraš na kitaro, je to fenomenalno... vsekakor pa ne kičasto, sicer pa je kar dobro da je dosti praznikov, svetniki so bojda celo leto, eni celo večkrat, kdo pa pravi da moraš it v trgovino, in dan ki ni praznik, je že sam po sebi prazničen, ker je zanimiv pa tko neprazničen, let there be love, je rekel bog, in potem je ustvaril prosto, svetlobo, temo, in tko naprej...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful nice, El Nino!

 

 

Jaz bom pa bobnala za Valentinovo(le kdo me bo hotel poslušat  ), samo še ne za letošnje  !

 

vsem

 

Hehe, ja, ajd, klavir violina kitara, bass, kak lep glas, ej, trobenta, harfa, sam bobni romantični, pa :) hm mrbit seksi, hehe, bobni so kruh v glasbi, ljubezen pa more bit kitara, vsaj v mojem lifu,.... : ) tadatdatdat dam, tda mdam tda m tadamda mtda dam tadada m tda tda m dtadm ad dadm da m dddd da atata tf dhdh k kk k ooo ppo lll kd l llds sk ksk kkskk kskkkskkkskkkskkkks kkkskkkskkkkskkkskkkkdkkkfkkkkfkkkgkkkkkhkklhlllslllali oadf kjh k dkkdkkdk k:) uhja kaksen ritem, Yer Blues, The Dirty MAc, s The rolling stones circus....

 

sicer bo pa to valentinovo se bojim samsko...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa, zelo lep okus, super so vsi skupaj....lep dan xloveyx  xokx

:vragec:

 

 

hmmmm....kuko je pa okus lahko LEP :eek:

boris boris....teb soli manjka x:Dx

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ceprav bobnarji zmeraj ponavadi kako punco staknejo.... Kitaristi majo kitare, bobnarji pa morejo met kaj prenosnega....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

You go girl, priporocam kaksnega vodnarja :) pazi se skorpijonov... mrbit ulovis kaksnega strelca al pa leva.... ce bi rada mela pa res lepo valentinovo ulovi enga ribaka... :) ce mas sabo ribisko palco.. seveda... (torej palcke za boben, in gor en trnk..)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ples..........8.klasi...........mladinske delavnice x:Xx

iiii, jaz sem tut včasih to delala!!!! prva generacija!

 

a je še vedno tak fajn????

 

predvalentinov poljubček od @, ki bo cel valentinov dan ful delala, tak da mi ni treba skrbeti, če je to kičast praznik ali ne... :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak dan je Valentinovo.... x;)x :palec: :2src:

 

Ko sem že kritiziral komercializacijo Valentinovega......pa še ena pohvala......všeč mi je Mobitelova reklama na TV.......nekaj v smislu......"od tebe smeje se mi srce.......vsak dan je Valentinovo".......pa priredba enga ful znanega štikla v slovenščini, pa se ne morem spomniti kterga... :sori:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...