Skoči na vsebino

Valentinovo


pokowc

Recommended Posts

Vse kar je zenskega spola je hudobno, egoisticno in pozrseno.  

 

VEč al manj, hehe, :) sam enako velja tud za moške... tko da to so sam ljudje na sploh, veš, valentinovo ne sux, sam tako je, pravzaprav, še najmanj zgrešen praznik v svojem bistvu

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 266
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

 

68.5% not bad.... :) hehe, poznam pa eno k ma z mano 76% :) na žalost je iz španije... hm, haha, dobra reč to ljubezenski kalkulator, Večina mojih bivših, na njem nima možnosti... x;)x človek skor vrjame da je kaj na tem....

 

Ohja tale gre sicer v pesem počutja, ampak You'll never make a saint of me....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JanaK

 

a veš kaj...jzt se pa vedno spomnm na mojga fanta k vidm tvojo ikonco veš...

Če ga kdaj tkole vpršam...a me maš kej RD...vedno reče KT SVINA x:)x

 

In za valentinovo sm mu kupila en tak okvirčev vanj sem pa dala slikoco dveh pujskov k se tkole s surlcami objemata x:)x .

 

Sva se fullllll nasmejala...

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
U, ta reklama je res ful dobra! Dej če se spomneš kdo izvaja al pa naslov pesmi.... :vio:

:sori: :xx!: xrolleyesx

 

Gledala zdajle na Nedeljskem popoldnevu tole bejbo zafektirano. 'Patetiko' (najbrz seveda s 'c' xrolleyesx)

Grrr...

Bljek.

A lohk prosim z obicnim vokalom al se je treba tko ogabn pacit tut ko gobcamo... Bljek bljek...

Pha... Alergijo dobim.

Kaj tako ogabnega ze dolgo nisem slisala, tako dalec od glasbe in filinga in preprostosti in sproscenosti.

Ogabno. :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pac, to je ta bejba iz tele reklame. Pa ce bi v reklami se bilo posreceno (meni ni, ker mi je ogabno), je nategovanje tegale afektiranega govorjenja pa se sploh off.

Ne vem, Znova, zakaj tako govori - valjda se je zenska cisto ufurala, kako dbest da je - ali kaj jaz vem - meni je to ku-ku, da nekdo tako govori.

Res, no, sory, ampak kaj tako odurnega (za usesa) pa ze dolgo ne.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Popolnoma se strinjam s tabo. Zdaj sem se sele spomnila na tisto reklamo.. Mene sicer v reklami ne moti - itak so reklame vedno bolj smesne - ampak v privatnem zivljenju mora biti pa GROZNO za vse bliznje, ki jo morajo poslusati! :xx!:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, saj pravim, OK, v reklami (ceprav meni je ze tam off, raje imam, da se mojo pozornost pritegne s simpaticnostjo kot pa z grauzanjem in s kripsi)...

A v pogovoru, v lajfu...

Res, ga ni smeska, ki bi izrazil moj odpor tale v tem primeru.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pojma nimam, nisem niti poslusala, kaj govorijo... me je zmotilo, kako.

Ampak se mi zdi, da nic kaj pretresljivega.

pac, tale ena reklama in je zato tako zanimiva. :xx!: xrolleyesx

Kot sem stekala, se je formiral bend za tale komad ali pac en projekt, potem pa se je tako okrog popadalo, da zdaj nadaljujejo... ali nekaj takega.

Sem pa opazila, da dlje je trajala oddaja, bolj normalen glas je bejba imela. Seveda, takole se pacit ni macji kaselj.

Usta skoz v taki pozi itd.

Uboga v bistvu (zdaj bo morala reva skoz takole peti).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 10 months later...

Jutr je...pa sem mal v dilemi, ker men to nič ne pomeni, sam bi mi blo pa bad, da jaz ne bi mela nič za mojega dragega, on bi pa mel kaj zame... x?x

 

ja, bom še vidla!

 

Kaj pa vi?

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah... kaj pa vem....

morda razlog vec za zalost za osamljene in nesrecne?

Pa razlog oz. priloznost za sluzenje, polnjenje blagajnic...

Pa priloznost, da vsi ti srcki se rolajo in vse tole mal okol...

Pa da se ima folk rad, kar bi se itak lohk imel.

Pooint valentinovega pa ni sam zaljubljena scena in taksno, pac pa nasploh ljubezen, prijateljstvo.

 

Jaz ne praznujem' tega... nisem se osvojila...

Se mi zdi pa cist kul, konc koncev - zakaj pa ne?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah Marsa, valentinovo je pač najlepši dan na katarega lahko nekomu poveš da ga maš rad.

Sej lahko bi ti Mitja naštimala nej te pelje v kake toplice x;)x x:Dx :palec:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, hvala, prijazno od tebe, Mitja gara cele dneve, ni varianta kake toplice zdaj...

Mal sva cudna midva oba, pa sva mal ... pac posebna...

nama je to prevec... pocukrano in tko...

Sva bolj skorpijonska oba... brez nepotrebnega stafa, olepsav in tega...

Roznato in tole...

To ni zame.

jaz sem za rdece in zeleno, mitja pa za oranzno.

Skratka, noben od naju ni 'roza'. xDDx x;)x

 

To je 'za mlade'. x;)x x:px

 

V bistvu mi nekak dol visi, priznam pa, da bom morda zalostna en picek, ker je tako in ker vedno zaprem tole...

ker ne maram osladnosti, mi je kar 'pod'.

V enih zadevah sem zelo jang pac... kaj cmo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morda razlog vec za zalost za osamljene in nesrecne?

Pa razlog oz. priloznost za sluzenje, polnjenje blagajnic...

Pa priloznost, da vsi ti srcki se rolajo in vse tole mal okol...

Pa da se ima folk rad, kar bi se itak lohk imel.

 

Jaz pa razmisljam nekako tako ja :palec:

Pa sej vedno sem padla notr v to in sla kupit potem kako bomboniero ali kaj podobnega, ker bi mi glupo izpadlo, da bi on men kaj dal, jaz pa njemu ne.

Letos bo malce drugace, upam!

 

Ah Marsa, valentinovo je pač najlepši dan na katarega lahko nekomu poveš da ga maš rad.

 

Jaz sem pa tako blazno vesela lepe besede, oziroma male pozornosti, ko to najmanj pricakujem. Ko clovek zacuti, da bi mi rad to rekel, ne pa ko je prislijen, ker vsi ostalo to pocnejo. Rada imam ljubka presencenja na "navadne dni".

Tako, da meni Valentinovo pomeni nic. Vse je v srckih, trgovci mastno sluzijo....

 

Mogoce je pa dobra priloznost, za tiste, ki jim je kdo vsec, pa tega ne ve. in mu potem na valentinovo povejo, da ga imajo radi, ker je pac "praznik" za to.

 

No, bodite v xsrcx

 

x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...