Skoči na vsebino

Valentinovo


pokowc

Recommended Posts

Joj Marsa za to pa ja nikdar nisi prestara, pa mitja bi si tudi lahko dopust vzel x:Dx

Za valentinovo pejta v doskača pa se znorita x:Dx x;)x :palec:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 266
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

saj vem, behemoth, sem se hecala mal s tistim da sem rpestara...

Ce za norenje nisem, tud za ljubezen nisem. :)

Thanx za... pozornost in skrb...

Mogoc pa kupim ali posljem kaksen src. :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj sem ze se ukvarjala z valentinovim, saj res! xDDx - napisala sem tak ljubezenski horoskop, da so vsi znaki dobri ljubimci. x:o)x xDDx x;)x

a ni to nad? :D

Moj prispevek valentinovemu. ;) :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ma kašnga diskača... v posteljo, pa nej se tam znorita.....  x:Dx  x:px  x:Ix  xsrcx

Znoriva? :P

Bom predlagala Mitji, hvala za vase nasvete in predloge. x;)x x:px

ker sva midva pac taka lesa ocitno. x:Dx x:px x:o)x

 

ste lustni. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>saj sem ze se ukvarjala z valentinovim, saj res! xDDx - napisala sem tak ljubezenski horoskop, da so vsi znaki dobri ljubimci. x:o)x xDDx x;)x

a ni to nad? :D

Moj prispevek valentinovemu. ;) :)

 

:D hihi sem gledal tist sploh ovni smo dobri :D hehe, čeprav o devicah... :D hehe c c c :P sej če tko pogledamo vsa znamenja so fajn... uhjej... čist mimo teme sem....

 

Jutri, bo tak lušten dan, xcrossfingx mrbit mi celo uspe.... zgubit itak nimam kaj... :D hihi, če... in če... potem... in pol morda.... :D hihi, ehja, fantastično... :D vse prikladne izgovore mam... Valentinovo je od jutri naprej, samo še en dober izgovor za najlepše stvari... mrbit je bilo to že od vedno, zame pa niti ne ... ampak... hihi :D jutri bo še damn good dan... x:px :2src: komi čakam... all is fair in love and war... tko je to...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni ta dan nikol ni bil kaj posebnega. Niti mi ni všeč, niti me ne moti... Moti me le to, da povsod kjer hodim po MB te zadnje dneve, vsepovsod neke stojnice s srčki, pa nekimi darilci pa takimi fintami...pa isto v Europarku...

 

Na tak dan je meni dost ljubše, če me dragi povabi ven na kosilo, al pa greva kam skup...kot pa neka darila... No, letos torej ne bo nič, ko ni nobenga "dragega"... Pa nič za to ... mogoče pa me še kdo danes preseneti... x:Dx

 

Da se imamo radi, pa si itak lahko povemo na bilokateri dan...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Valentinovo, praznik ljubezni, zaljubljencev in dobrih prijateljev, je tudi danes, 14. februarja, ko goduje sv. Valentin, v znamenju cvetja, voščilnic, drobnih daril in drugih pozornosti.

Praznik je poganskega izvora, njegove arhaične komponente je kasneje prikrilo krščanstvo zlasti z obstojem svetnika sv. Valentina. Angleži so legendo o sv. Valentinu in njegovem prazniku izdelali najbolje, nato pa so jo lansirali v Ameriko. Tam se je praznik sekuliral in nato popolnoma skomercializiral in se zopet vrnil na staro celino.

 

Torej nekaj za prijatelje:

 

xDDx xsrcx

Nasmeh nas nič ne stane, vendar čudežno deluje. Obogati tistega, komur je namenjen in ne osiromaši tistega, ki ga poklanja. Zablesti kot sončni žarek, a spomin nanj lahko ostane za vedno. Nihče ni tako bogat, niti tako reven, da si ga ne bi mogel privoščiti. Z njim lahko vsak le pridobi. Nasmeh prinaša srečo v hišo, pozdrav prijatelju, pomoč pri sklepanju poslov. Je počitek utrujenemu, kažipot zaljubljenemu, sončni žarek žalostnemu in najboljše naravno zdravilo proti jezi. Ni ga moč kupiti, izprositi, izposoditi ali ukrasti, ker ima vrednoto samo, kadar se ga podarja.

x:Xx xsrcx

 

Dragemu pa drugače kako pozornost namenim. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>saj sem ze se ukvarjala z valentinovim, saj res! xDDx - napisala sem tak ljubezenski horoskop, da so vsi znaki dobri ljubimci. x:o)x xDDx x;)x

a ni to nad? :D

Moj prispevek valentinovemu. ;) :)

 

Kje pa je ta horoskop? :2src: :inocent: x:)x x:)x

Midva bova šla tud ven na neki dobrga, samo ne danes, danes bo itak vse zabasano povsod, pa zakaj, itak se je pa fajn vsake tolk časa mal pocrkljat, pa kam it, to tko prakticiramo na vsake tolk časa, tko da danes en običajn dan.. Pa če se kej ne spičima se imava tko vsak dan xsrcx .

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem, med raznimi cajtengi in posto se valja. :P

Bo gor...

Samo kozorogi so bad ljubimci (vsi ostali so dobri x:Dx), a ves to? x:o)x x:px :vragec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

Sem ze hotla odgovorit aiwi, da tebi si hvalabogu upam kaj tkole napisat, se 'po svoje' pohecat... ;) :palec:

 

Kozorogi so sicer distancirani in veljajo pravzaprav za zuadrzane in prej hladne kot vroce, a znajo vseen bit tud zelo vroci in tudi zmogljivi ljubimci. ;)

Saj je cist mal, ni ne vem kaj, taka je bila pac 'direktiva'. :)

Bookmark za a banko sicer.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ja ko nas zgrab... :mex: drgač se lahk kdo trud 100 na h.. Magar pleše v tangicah.. hehehe... ne sej ne bi pomagal, če se mi ne bi zdel, da bi.. Ampak impulzivna pa nisem, tko da bi kr enga neznanca srečala pa se bi zažvalla... xokkx xzobkox

marsa, ti :opica: hehehehehe, tako poveš.. sam mi je všeč, takale izjave, itak veš.. x:px

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je pa ta dan velik boljsi.. kot razni miklavzi, bozici, nova leta.. in taksni in drugacni 1 maji..

Ce ze so prazniki.. potem je tale najboljsi..

Ne rabis nic kupit.. nic posebnega narediti... Midva sva sal najraje v savno na ta dan.. pa pol se na kaksno vecerjico.. samo letos bo pac brez savne..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha, danes pa sem celo dobil eno čestitko x:Dx

Pri angli pa smo se učil o zgodovini valentinovega pol pa smo morali izrezat srčke pa jih v omarice not navtikat :xx!:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa valentinovega sploh ne maram...men je tko osladno in vedno je tako tanka meja med osladnim in romantičnim.

 

jaz imam tole sploh mal čudno.. :o|o: ..če se kdo posebej potrudi, mi kr vse dol pade...jaz vidim romantiko in ljubezen čist v drugih fintah...

 

Nobenih kosil, nobenih srčkov...aja, in zdaj kao neb smela s frendom na pir, ker je kao valentinovo in to nekaj pomeni... :o|o: ..men pomeni samo, da mi je za en pir spit...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...