Skoči na vsebino

Nemir


Zala_

Recommended Posts

butl, sej ti si že žačel spoznavat vsevednega, nepristranskega, vse-pravičnega, vsedobrega Boga...

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fixminze, to veš, da itak noben ne umre, ker duša je večna, ne... in da noben ni tvoj otrok... ker smo vsi od istega Boga.... in da samo ko smo pod vplivom iluzije (ko se nam zdi da smo telo) se nam zdi da je nekdo naš otrok...

 

enkrat je bil en kralj, ki je žaloval za svojim ravnokar umrlim sinom in je en svetnik priklical dušo nazaj v telo in ga je vprašal zakaj si šel od očeta, a ne vidiš kako joka... in ga je duša vprašala... očeta iz katerga lajfa to misliš? za začetek...

To je že jasno v tem življenju je to to, ampak ta duša je pri meni z razlogom. Čustvovanje in navezava, ki se zgodi v starševstvu je tu tudi z namenom in ga omogoča.

 

Omenja se, da se stvari dogajajo tako kot se morajo ...da npr. ko jaz malega naderem in prizadenem se za mojim dretjem skriva "namenska energija", ki se je morala pripetiti. Vse trpljenje, ki ga bom svojemu otroku povzročil je "karma" in vse se dogaja skozi izkušnjo in izmenjavo energij, ki se mora pripetiti in je logična in smiselna in popolna - je ravnotežje.

 

S tem sploh nimam problema. Problem mam s togo predstavo "karmičnega zakona" ali kakorkoli to kdo imenuje. Takšno pojmovanje ne dopušča, da jaz naredim napako - da naredim svojemu otroku nekaj, kar zanj ni bilo predvideno ali da naredim več kot mu je bilo namenjeno. Eno in drugo je mogoče. To ni napaka v bozjih zakonih, to je tako mišljeno, ker omogoča duši eno specifično dimenzijo izkušnje.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S tem sploh nimam problema. Problem mam s togo predstavo "karmičnega zakona" ali kakorkoli to kdo imenuje. Takšno pojmovanje ne dopušča, da jaz naredim napako - da naredim svojemu otroku nekaj, kar zanj ni bilo predvideno ali da naredim več kot mu je bilo namenjeno.

 

Ja pol maš problem s tem, da nisi ti vrhovna oseba in da si ti sam po svoje umsko kreiraš vrhovno osebo/karmični zakon, namest da bi jo sprejel tako kakršna je. Mi mamo sam relativno svobodno voljo, ne absolutno, ampak dost, da smo lohk čist izpolnjeni.

 

Eno in drugo je mogoče. To ni napaka v bozjih zakonih, to je tako mišljeno, ker omogoča duši eno specifično dimenzijo izkušnje.

 

Maš kšn dokaz za to, razen da si ti to domišljaš, kdaj pa kdaj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja pol maš problem s tem, da nisi ti vrhovna oseba in da si ti sam po svoje umsko kreiraš vrhovno osebo/karmični zakon, namest da bi jo sprejel tako kakršna je.

Ne zakaj?

 

Jaz sploh nimam želje biti vrhovna oseba.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Maš kšn dokaz za to, razen da si ti to domišljaš, kdaj pa kdaj?

Zgrešena izjava od prve, do zadnje črke.

 

Govoriš o dokazih. O domišljiji. In o občasnosti.

Zakaj pa pol praviš da maš problem z zakonom, ki ga je dala, ker ti nečesa ne dopušča?

Jaz nimam problema z Zakonom. Mam problem z omejevanjem danih možnosti znotraj Zakona.

 

Tvoje podajanje omeji dane možnosti. S tem kakšne možnosti si podal zase seveda nimam problema. Ti verjameš, da je moja pot tista napačna, zmotna ali pa vsaj daljša. Jaz tega zate ne verjamem, verjamem samo eno stvar - da je to tvoja pot, nimam predstav o tem kakšna je. Četudi pišem o tem, da si se omejil ne menim, da je omejena v kakršnem koli smislu. Zate je edina prava in pravilna - zakaj bi se sicer odločil zanjo?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najboljš za sina lohk nardiš če ga vidiš takega kot je, od Boga in ga temu ustrezno služiš.

Kaj pomeni, da ga vidim takšnega kot je?

 

Če je neveden in teče na cesto pred drveč tovornjak? Vidim, da je (ta trenutek) neveden, brezglav. Kaj v konkretnem primeru pomeni, da ustrezno služim Boga?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgrešena izjava od prve, do zadnje črke.

 

Govoriš o dokazih. O domišljiji. In o občasnosti.Jaz nimam problema z Zakonom. Mam problem z omejevanjem danih možnosti znotraj Zakona.

 

Tvoje podajanje omeji dane možnosti. S tem kakšne možnosti si podal zase seveda nimam problema. Ti verjameš, da je moja pot tista napačna, zmotna ali pa vsaj daljša. Jaz tega zate ne verjamem, verjamem samo eno stvar - da je to tvoja pot, nimam predstav o tem kakšna je. Četudi pišem o tem, da si se omejil ne menim, da je omejena v kakršnem koli smislu. Zate je edina prava in pravilna - zakaj bi se sicer odločil zanjo?

 

Samo spraševal sem te po dokazih za možnost, ki si jo tam omenil in tule še enkrat (predvsem zaradi tebe). Si ti to možnost dejansko izkusil (al si jo domišljaš, kdaj pa kdaj)?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pomeni, da ga vidim takšnega kot je?

 

Da je od Boga/Božja last in Zanj.

 

 

Če je neveden in teče na cesto pred drveč tovornjak? Vidim, da je (ta trenutek) neveden, brezglav. Kaj v konkretnem primeru pomeni, da ustrezno služim Boga?

 

Če ni dovolj priklic, ga primeš in potegneš s ceste. Kasnej mu razložiš glede telesa, duše, Boga...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je pa tako, ko nekateri ne zmorejo širšega pogleda o pojmu "karma" potem ga pa omejijo na svoj pogled...Le o čemu naj se potem nekateri vesoljčki po drugih kotičkih našega vesolja pogovarjajo, ker ne poznajo zakona karme...Mogoče imajo pa kaj drugega o čemur mi ne moremo pričati, ker ne poznamo...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png

 

Tudi karma pozna limit...podobno kot na banki...torej ga človeček lahko serje tudi več dokler res drastično ne prekorači minus limita in potem sledijo "sankcije"...Karma dopušča tudi napake, ki jih dela človeček...ampak slej ko prej jih bo moral odplačati...v tem ali v naslednjih lifeih al pa među lifeu...Karma pozna malo morje poti, vse v okviru zakonov materialnosti...Ko pa človeček začne presegati zakone materianosti, se pa začne spreminjati tudi pesmica...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolk je lušten brat folk ki drug drugega prepričujejo, da ga ne prepričujejo..

 

Pa o neki prosti izbiri

 

karmi

 

namenjenosti

 

fantje tkoj najt bejbo

ker seksal vi al ne seksal spolnemu udu čas mineva..

 

Lih zato je pa boljš izbrat služenje Boga, ker te edino to lahko dejansko in trajno izpolni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolk je lušten brat folk ki drug drugega prepričujejo, da ga ne prepričujejo..

 

Pa o neki prosti izbiri

 

karmi

 

namenjenosti

 

fantje tkoj najt bejbo

ker seksal vi al ne seksal spolnemu udu čas mineva..

Če namiguješ, da bi mgd-ja rad prepričal, da ovrže svoje predstave in neha sledit čemur pač želi sledit, potem si daleč od resnice. Če namiguješ, da se pregovarjava kdo ima bolj prav, čigava resnice je bližje Resnici ... potem si že nekoliko bližje.

 

Resnica je, da mi je malo mar kaj mgd- počne s svojim življenjem. "sorry" mgd, ampak res mi ni mar za tvoje dobro ali slabo - vse niti so v tvojih rokah. Maš mojo nulo, upam, da ti uspe ... no to je realno 0,1, well close enough : ))

 

Pregovarjava, hočem rečt pogovarjava se vseeno lahko : ))

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je pa tako, ko nekateri ne zmorejo širšega pogleda o pojmu "karma" potem ga pa omejijo na svoj pogled...Le o čemu naj se potem nekateri vesoljčki po drugih kotičkih našega vesolja pogovarjajo, ker ne poznajo zakona karme...Mogoče imajo pa kaj drugega o čemur mi ne moremo pričati, ker ne poznamo...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png

 

Tudi karma pozna limit...podobno kot na banki...torej ga človeček lahko serje tudi več dokler res drastično ne prekorači minus limita in potem sledijo "sankcije"...Karma dopušča tudi napake, ki jih dela človeček...ampak slej ko prej jih bo moral odplačati...v tem ali v naslednjih lifeih al pa među lifeu...Karma pozna malo morje poti, vse v okviru zakonov materialnosti...Ko pa človeček začne presegati zakone materianosti, se pa začne spreminjati tudi pesmica...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png

To je res, da pišem kot da ali in lahko izpade, da karma nima meja ...

 

Jih ima, ampak to ne pomeni, da ni napak v našem delovanju in da je naše delovanje v vsakem primeru adekvatna kvota karme.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje čist subjektivno mnenje, pa brez zamer, če sploh poznate pojem "zamera" ker ga ne bi smeli.

Da imate tukajšnji duhovni prebežniki en izvirni greh..

prehitro ste opustili materialno in se zatekli k duhovnemu..

In ta manjko se še kako pozna ,

 

to je glih tako k da preskočite srednjo šolo in greste z osnovke direktno na faks

 

zato imam, čist subjektiven občutek, da tale pot vseen najbolje gre Šamanu.. dopuščam pa da se motim..

 

Torej pobeg iz materialnega ni zadosti da človek rata bolj duhoven

 

najprej se je treba soočit s tuzemeljskim da bi odpotoval v prostor med prostorom

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če namiguješ, da bi mgd-ja rad prepričal, da ovrže svoje predstave in neha sledit čemur pač želi sledit, potem si daleč od resnice. Če namiguješ, da se pregovarjava kdo ima bolj prav, čigava resnice je bližje Resnici ... potem si že nekoliko bližje.

 

Resnica je, da mi je malo mar kaj mgd- počne s svojim življenjem. "sorry" mgd, ampak res mi ni mar za tvoje dobro ali slabo - vse niti so v tvojih rokah. Maš mojo nulo, upam, da ti uspe ... no to je realno 0,1, well close enough : ))

 

Pregovarjava, hočem rečt pogovarjava se vseeno lahko : ))

 

Kaj bom delu se seveda vedno odločam jaz in temu ustrezno žanjeml, ampak zakaj pa da bi bla tvoja mar zame na 0? A ni boljš, da bi mi želel najboljš in mi predlagal/potrjeval/vzpodbujal dejanja v tej smeri? Veš, da kdo ve kaj je najboljš za vsakega izmed nas?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje čist subjektivno mnenje, pa brez zamer, če sploh poznate pojem "zamera" ker ga ne bi smeli.

Da imate tukajšnji duhovni prebežniki en izvirni greh..

prehitro ste opustili materialno in se zatekli k duhovnemu..

In ta manjko se še kako pozna ,

 

to je glih tako k da preskočite srednjo šolo in greste z osnovke direktno na faks

 

zato imam, čist subjektiven občutek, da tale pot vseen najbolje gre Šamanu.. dopuščam pa da se motim..

 

Torej pobeg iz materialnega ni zadosti da človek rata bolj duhoven

 

najprej se je treba soočit s tuzemeljskim da bi odpotoval v prostor med prostorom

Najprej sem mislu, da trollaš, pa zgleda si kar resen.

 

Če maš mene postavljenega v kontekst prehitro ste opustili materialno in se zatekli k duhovnemu... hmm, resno?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj bom delu se seveda vedno odločam jaz in temu ustrezno žanjeml, ampak zakaj pa da bi bla tvoja mar zame na 0? A ni boljš, da bi mi želel najboljš in mi predlagal/potrjeval/vzpodbujal dejanja v tej smeri? Veš, da kdo ve kaj je najboljš za vsakega izmed nas?

 

Sej ti želim vse najboljš, ampak kaj čem ti lagat ... to je blizu 0, praktično od moje energije ne boš mel neke koristi, razen tiste, ki je mišljena, da jo imaš pa če kaj naredim ali nič.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je res, da pišem kot da ali in lahko izpade, da karma nima meja ...

 

Jih ima, ampak to ne pomeni, da ni napak v našem delovanju in da je naše delovanje v vsakem primeru adekvatna kvota karme.

 

Ja to pol pomen, da je tvoja predstava karme omejena. Naše napake so tudi del karmičnega zakona... kaj zdej to pomen pa je resnica onkraj dometa izključujočih čustev, intelekta, lažnega ega... s predajo Bogu lahko vidiš, pomirjen :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej sem mislu, da trollaš, pa zgleda si kar resen.

 

Če maš mene postavljenega v kontekst prehitro ste opustili materialno in se zatekli k duhovnemu... hmm, resno?

Zate ne vem al se šališ al misliš resno, domnevam, da se šališ in sogovornika ( vsaj dva) malo, kako naj se izrazim da bo primerno temu postnemu času, nagajivo hudomušno zbadaš..

V celotnem kontekstu samo Brezo in MGD čist 100% resno verjameta v tisto kar pisarita..

 

Lahko pa se motim, ker se že neki časa ne morem konektat z višjimi entitetami, zgleda sem v tem času jako grešil.

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje čist subjektivno mnenje, pa brez zamer, če sploh poznate pojem "zamera" ker ga ne bi smeli.

Da imate tukajšnji duhovni prebežniki en izvirni greh..

prehitro ste opustili materialno in se zatekli k duhovnemu..

In ta manjko se še kako pozna ,

 

to je glih tako k da preskočite srednjo šolo in greste z osnovke direktno na faks

 

zato imam, čist subjektiven občutek, da tale pot vseen najbolje gre Šamanu.. dopuščam pa da se motim..

 

Torej pobeg iz materialnega ni zadosti da človek rata bolj duhoven

 

najprej se je treba soočit s tuzemeljskim da bi odpotoval v prostor med prostorom

 

Hvala za tvoje subjektivno mnenje :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/laugh.png ... zato pa smo mi šamani vedno radi sexali ....

in močno sem prepričan, da budha sploh ni bil blažen ... ker brez sexa ne moreš postat ...

 

Če že to nima veze s pervezijo in odvisnostjo od seksa. Vzdržnost ima svoj smisel tudi med seksom.

 

Sej veš to, ne? Sej ne zameriš, če te izprašujem/spoznavam ne?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...