Skoči na vsebino

Nemir


Zala_

Recommended Posts

Sej ti želim vse najboljš, ampak kaj čem ti lagat ... to je blizu 0, praktično od moje energije ne boš mel neke koristi, razen tiste, ki je mišljena, da jo imaš pa če kaj naredim ali nič.

 

Verjameš/veš, da obstaja nekdo, ki za vsakega izmed nas ve kaj je najboljš in da mu lahko da moč za to izbrat in narest?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zate ne vem al se šališ al misliš resno, domnevam, da se šališ in sogovornika ( vsaj dva) malo, kako naj se izrazim da bo primerno temu postnemu času, nagajivo hudomušno zbadaš..

V celotnem kontekstu samo Brezo in MGD čist 100% resno verjameta v tisto kar pisarita..

 

Lahko pa se motim, ker se že neki časa ne morem konektat z višjimi entitetami, zgleda sem v tem času jako grešil.

Ma ne ne drkam.

 

Ampak sej ta forum je tle zato, da podajam ta del svoje ozaveščene ali priučene vsebine ali kombinacije.

 

Sej, če pišem o karmi in o čem drugem ali to avtomatično pomeni, da sem oddvojen od materialnega ali da celo bežim?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ima vse svoj namen, potem je nesmiselno o tem razmišljat, kaj šele debatirat, tako jaz vidim Šamana, in zato sklepam, da je pridobil občutno prednost pred ostalimi..

 

v tej konkurenci seveda

Če se razmejiš na neskončno življenj.

 

Ker zgolj plastično gledat na vse ima svoj namen te razreši nekaterih stvari kot npr. odgovornost?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti si še eden tistih, ki želijo biti bolano vzdržni ... zato še med sexom misliš na ribolov ...

 

spolna energija je energija zlitja dveh teles v enost ... je sinergija ... kaj pa ti (fixi) narediš iz tega, je tvoja težava ...

 

daj obdelaj malo še tantro ...

glede nato kako natančno podajaš 90% svojih ugotovitev o otipljivem delu mojega življenja, bi mene na tvojem mestu bilo že pošteno SRAM, pač ker se podajaš in nekaterim tudi si znalac in avtoriteta. ampak ovce so ovce, te bodo sledile tudi bedaku, ker ga kot takšnega ne vidijo.

 

tvoja reakcija je najverjetneje posledica tvojega obrambnega mehanizma, ker si se verjetno srečal v pojmu perverznež s čimer pa tantra seveda nima nič.

 

če povzamem brezov način: tvoja trditev je 10% pravilna, kjer 10% predstavlja tok misli, ki se spontano pojavi, če imaš pri sebi razpucano o spolnosti in se sprostiš ter predaš partnerju.

Fixminze, ne kadit ganje, ker ti ne korist. Ti škoduje, omejuje.

Sej ne kadim jo pa uživam.

 

Se pa težko motiš ... povej npr. kaj o mojem odnosu z uživanjem konoplje.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

glede nato kako natančno podajaš 90% svojih ugotovitev o otipljivem delu mojega življenja, bi mene na tvojem mestu bilo že pošteno SRAM, pač ker se podajaš in nekaterim tudi si znalac in avtoriteta. ampak ovce so ovce, te bodo sledile tudi bedaku, ker ga kot takšnega ne vidijo.

 

tvoja reakcija je najverjetneje posledica tvojega obrambnega mehanizma, ker si se verjetno srečal v pojmu perverznež s čimer pa tantra seveda nima nič.

 

če povzamem brezov način: tvoja trditev je 10% pravilna, kjer 10% predstavlja tok misli, ki se spontano pojavi, če imaš pri sebi razpucano o spolnosti in se sprostiš ter predaš partnerju.

Sej ne kadim jo pa uživam.

 

Se pa težko motiš ... povej npr. kaj o mojem odnosu z uživanjem konoplje.

 

Tukaj si se malo razhudil in takoj občutno zdrsnil po Brezovi lestvici za vsaj pol duhovne indeksne točke

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fixminze, če ti hočeš mene ubit, ampak to ni v moji karmi, to ne pomen, da ti ne morš ubijat (koga druzga), ampak mene ne morš http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png ... če ti je zdej kej bl jasn

Vauu ...

 

Mal še premisli, kaj si začutil in kam si šel. Sem pa malce blokiral, da se ni izrazilo preko mene - ne zaradi tebe, ampak moje integritete in delovanja.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem ti že, omejuje te.

Povej kaj o odnosu ... manjka ti velik del vsebine. Ampak povej mogoče se motim.

jaaa ... nekatere moje razlage ravno zaradi tebe niso preveč globoke ... so bolj na poljudnoznanstvenem področju, ker že tako težko razumeš ... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png

tvoje pomanjkanje samokritičnosti te naredi nekompetetnega. čist premalo se obesiš na svoje zmote, da bi jih uspel predelat in pozitivno prenesti v prihodnje delovanje.
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vauu ...

 

Mal še premisli, kaj si začutil in kam si šel. Sem pa malce blokiral, da se ni izrazilo preko mene - ne zaradi tebe, ampak moje integritete in delovanja.

 

Šel sem h Bogu, začutil njegovo milost v obliki razodetja in ga tu podal... glede zakona karme... glede na problem omejitev/možnosti znotraj njega... v upanju da ti bo zdej bl jasn, kot je tudi men

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vauu ...

 

Mal še premisli, kaj si začutil in kam si šel. Sem pa malce blokiral, da se ni izrazilo preko mene - ne zaradi tebe, ampak moje integritete in delovanja.

Lahko ti namignem, da se ta energija v kolikor ji oseba podleže poveže s posameznikovimi sovražnimi vzorci in ga prevzame, deluje eno z njim. V nasprotnem primeru, pa ima čisto drugačen namen na nivoju okultnega. V to sem se "aktivno" zapletel med branjem Castanedinih knjig, po lastni neumnost, pred cca 10 leti in je tle, da me uči o sebi. Ni pa to edini namen, gledano izven mene.

 

Pico bo zej mislu, da je troll, sam ni ...mgd je verjetno res nekaj začutil (sicer ne bi omenil) in po opisu bi to lahko bilo to, je pa napačno interpretiral.

 

Iskreno mal se mi tresejo roke, ker sem se s tem zej ukvarjal.

Misliš, da rabiš. Pa ne.

Ne rabim.
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko ti namignem, da se ta energija v kolikor ji oseba podleže poveže s posameznikovimi sovražnimi vzorci in ga prevzame, deluje eno z njim. V nasprotnem primeru, pa ima čisto drugačen namen na nivoju okultnega. V to sem se "aktivno" zapletel med branjem Castanedinih knjig, po lastni neumnost, pred cca 10 leti in je tle, da me uči o sebi. Ni pa to edini namen, gledano izven mene.

Tu nekje v bližini se je mislim, da 3 dni nazaj znašel nekdo v podobi opazovalca med 00:00 in 05:00 uro. Najprej sem pomislil na Brezota in mojo razlago, da ob nasilnih energijah reagiram z blokiranjem pretoka z namenom ohranjanja statusa quo. Takrat se mi ni zdelo omebmbe vredno ... ko je ravno na planu ...

 

Brezo si takrat kej čekiral, čaral ko sem sladko pančkal?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko ti namignem, da se ta energija v kolikor ji oseba podleže poveže s posameznikovimi sovražnimi vzorci in ga prevzame, deluje eno z njim. V nasprotnem primeru, pa ima čisto drugačen namen na nivoju okultnega. V to sem se "aktivno" zapletel med branjem Castanedinih knjig, po lastni neumnost, pred cca 10 leti in je tle, da me uči o sebi. Ni pa to edini namen, gledano izven mene.

 

Pico bo zej mislu, da je troll, sam ni ...mgd je verjetno res nekaj začutil (sicer ne bi omenil) in po opisu bi to lahko bilo to, je pa napačno interpretiral.

 

Iskreno mal se mi tresejo roke, ker sem se s tem zej ukvarjal.

 

Sam glede razlage zakona karme v povezavi s "problemom možnostmi" se je šlo http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

Ne rabim.

 

Mal si še razcepljen glede tega in jaz sem ti hotu osvetlit da res ne rabš in da ti tud škoduje in da je zato boljš da nehaš. Več boš dojemal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam glede razlage zakona karme v povezavi s "problemom možnostmi" se je šlo http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

Poglej ti si rekel, da te hočem ubit. Jaz vem, kaj se je takrat dogajalo okrog mene in z menoj.

 

Ta pojav ni ravno stalnica in je bil nekako povezan s to temo. Samo seštel sem 1+1 izključno na nivoju razuma. Če ti praviš, da to ni to ... potem pač ni.

 

 

Mal si še razcepljen glede tega in jaz sem ti hotu osvetlit da res ne rabš in da ti tud škoduje in da je zato boljš da nehaš. Več boš dojemal.

Začniva z manjkajočim delom zgodbe.

 

Koliko časa jo že uživam? Ni treba natančnih številk, če boš zgrešil par let, nič hudega, lahko tudi ne uporabiš številk.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tu nekje v bližini se je mislim, da 3 dni nazaj znašel nekdo v podobi opazovalca med 00:00 in 05:00 uro. Najprej sem pomislil na Brezota in mojo razlago, da ob nasilnih energijah reagiram z blokiranjem pretoka z namenom ohranjanja statusa quo. Takrat se mi ni zdelo omebmbe vredno ... ko je ravno na planu ...

 

Brezo si takrat kej čekiral, čaral ko sem sladko pančkal?

 

Jaz sem že več kot en teden na "odmaranju"...it wasn.t me...mogoče je pa kakšen demonček prišel po svoje plačilo...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej ti si rekel, da te hočem ubit. Jaz vem, kaj se je takrat dogajalo okrog mene in z menoj.

 

Ta pojav ni ravno stalnica in je bil nekako povezan s to temo. Samo seštel sem 1+1 izključno na nivoju razuma. Če ti praviš, da to ni to ... potem pač ni.

 

Jz nisem začutil, da bi mel ti hotu ubit ali da ni v moji karmi da me ti ubiješ :) , ampak sem samo dobil primer za razlago zakona karme in možnosti :) in ta ker maš še neke probleme z ISIS, teroristi...

 

 

 

Začniva z manjkajočim delom zgodbe.

 

Koliko časa jo že uživam? Ni treba natančnih številk, če boš zgrešil par let, nič hudega, lahko tudi ne uporabiš številk.

 

Ne vem, ni blo omenjen, niti ne spremeni nič.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz nisem začutil, da bi mel ti hotu ubit ali da ni v moji karmi da me ti ubiješ http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png , ampak sem samo dobil primer za razlago zakona karme in možnosti http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png in ta ker maš še neke probleme z ISIS, teroristi...

Zna biti, da se lahko zahvališ kolektivni zavesti, ki jo ideja o ISIS in teroristih moti, saj zna biti, da bo ta ideja preprečila njihove načrte. Internet to ve že kar nekaj časa, včeraj pa sem zasledil tudi v naših medijih, da načrtujejo invazijo na Evropo preko Libije. Mogoče ti bo bolj všeč, če ti rečem, da se lahko zahvališ Bogu, ker bo na tak način poskrbel za karmično udejstvovanje, da invazije ne bo?

 

Ne glede različne poglede najbrž ne boš preveč vesel, ko bodo z vratov padale glave v imenu Alaha tudi v tvoji ulici ? - glede na tvojo pripadnost si na seznamu ljudi, ki jih čaka smrt. Sej mi je jasno tvoje sprejemanje Božjega plana (če bi bil tak), ampak zanima me ... se imaš v takšnem primeru invazije nastaviti pa naj bo kar bo, ali kaj bi naredil, ko se ti bodo sprožili preživetveni instinkti?

 

Drgač ne razumem zakaj omenjaš ISIS?

 

Lahko bi te ubil tudi, če ni tega v tvoji karmi. Tvoj NE v tem primeru pomeni, da so karmični zakoni nad Namenom samim in ne del Namena. Drugo je, da pravilo ne moreš postaviti kot absolutno za vse oblike "greha". Hkrati z omenjenim kršitve karmične meje ne ostanejo spregledane, gledano dolgoročno. Dimanika, ki jo omenjam se načeloma nanaša na "krajša" obdobja - nikol nisem mel probolem s pravilom what goes around come around , ampak z nakazano "plastičnostjo". Mogoče sem te pa narobe razumel ...ker gledaš na sliko v nekem kompletu kot, da znotraj kompleta ni opisane dinamike?

Ne vem, ni blo omenjen, niti ne spremeni nič.

Ta 100% prepričanost v videne informacije je malce nadležna za debato, pa ne samo pri tebi.

 

Potem verjetno ne spremeni tudi:

 

- kako pogosto jo uživam

- koliko jo uživam

- zakaj jo uživam

?

 

 

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zna biti, da se lahko zahvališ kolektivni zavesti, ki jo ideja o ISIS in teroristih moti, saj zna biti, da bo ta ideja preprečila njihove načrte. Internet to ve že kar nekaj časa, včeraj pa sem zasledil tudi v naših medijih, da načrtujejo invazijo na Evropo preko Libije. Mogoče ti bo bolj všeč, če ti rečem, da se lahko zahvališ Bogu, ker bo na tak način poskrbel za karmično udejstvovanje, da invazije ne bo?

 

Ne glede različne poglede najbrž ne boš preveč vesel, ko bodo z vratov padale glave v imenu Alaha tudi v tvoji ulici ? - glede na tvojo pripadnost si na seznamu ljudi, ki jih čaka smrt. Sej mi je jasno tvoje sprejemanje Božjega plana (če bi bil tak), ampak zanima me ... se imaš v takšnem primeru invazije nastaviti pa naj bo kar bo, ali kaj bi naredil, ko se ti bodo sprožili preživetveni instinkti?

 

Drgač ne razumem zakaj omenjaš ISIS?

 

Sem napisal... ker tebe še neki moti in si zato vznemirjen.

 

Lahko bi te ubil tudi, če ni tega v tvoji karmi. Tvoj NE v tem primeru pomeni, da so karmični zakoni nad Namenom samim in ne del Namena. Drugo je, da pravilo ne moreš postaviti kot absolutno za vse oblike "greha". Hkrati z omenjenim kršitve karmične meje ne ostanejo spregledane, gledano dolgoročno. Dimanika, ki jo omenjam se načeloma nanaša na "krajša" obdobja - nikol nisem mel probolem s pravilom what goes around come around , ampak z nakazano "plastičnostjo". Mogoče sem te pa narobe razumel ...ker gledaš na sliko v nekem kompletu kot, da znotraj kompleta ni opisane dinamike?

 

Ne in moj ne ne pomeni tega kar si naprej napisal, ker karmični zakon je res del Namena http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

Ta 100% prepričanost v videne informacije je malce nadležna za debato, pa ne samo pri tebi.

 

Potem verjetno ne spremeni tudi:

 

- kako pogosto jo uživam

- koliko jo uživam

- zakaj jo uživam

?

 

Ne, ne spremeni, ker je blo to že upoštevano.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fixminze, to veš, da itak noben ne umre, ker duša je večna, ne... in da noben ni tvoj otrok... ker smo vsi od istega Boga.... in da samo ko smo pod vplivom iluzije (ko se nam zdi da smo telo) se nam zdi da je nekdo naš otrok...

 

enkrat je bil en kralj, ki je žaloval za svojim ravnokar umrlim sinom in je en svetnik priklical dušo nazaj v telo in ga je vprašal zakaj si šel od očeta, a ne vidiš kako joka... in ga je duša vprašala... očeta iz katerga lajfa to misliš? za začetek...

Men je zelo všeč ideja, ki jo razloži Gregg Bradon (link je v ezo), o tem kako percepiramo svoje starše, ki odzrcalijo naše predstave o tem, kako vidimo to Enost (Boga) in dokler te ne "razčistimo", jih ne vidimo "realno", do takrat so težave v odnosu/pričakovanjih do Boga. Pač "zemeljski starši" so najbližje našemu zrcaljenju našega odnosa do te Enosti... iz tu potem pride navezanost, ki se zdi kot "brezpogojna ljubezen" do otroka in s tem odnosa do Boga.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje čist subjektivno mnenje, pa brez zamer, če sploh poznate pojem "zamera" ker ga ne bi smeli.

Da imate tukajšnji duhovni prebežniki en izvirni greh..

prehitro ste opustili materialno in se zatekli k duhovnemu..

In ta manjko se še kako pozna ,

 

to je glih tako k da preskočite srednjo šolo in greste z osnovke direktno na faks

 

zato imam, čist subjektiven občutek, da tale pot vseen najbolje gre Šamanu.. dopuščam pa da se motim..

 

Torej pobeg iz materialnega ni zadosti da človek rata bolj duhoven

 

najprej se je treba soočit s tuzemeljskim da bi odpotoval v prostor med prostorom

Men se tudi zdi, da je "prizemljenost" zelo pomemben vidik, ki marsikomu lahko zelo hitro "zbeži" :D

Pa se malo vrnimo k temi...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png

 

https://www.facebook.com/video.php?v=909656985729043

tema so bile stopnje, iniciacije, se spomneš? :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je zelo všeč ideja, ki jo razloži Gregg Bradon (link je v ezo), o tem kako percepiramo svoje starše, ki odzrcalijo naše predstave o tem, kako vidimo to Enost (Boga) in dokler te ne "razčistimo", jih ne vidimo "realno", do takrat so težave v odnosu/pričakovanjih do Boga. Pač "zemeljski starši" so najbližje našemu zrcaljenju našega odnosa do te Enosti... iz tu potem pride navezanost, ki se zdi kot "brezpogojna ljubezen" do otroka in s tem odnosa do Boga.

 

Če ne sprejmeš Boga za brezpogojno ljubečega starša, ki to je, moraš sprejeti te starše, ki so navidezno brezpogojno ljubeči, a to niso in razlika je občutna.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...