Skoči na vsebino

Begunci


alef

Recommended Posts

Kakšno je stanje nekaj mesecev po odkritju 'begunske krize'? Evropa je neenotna, brez vizije, prevladuje vojaška retorika, desnica triumfira. ZDA so itak bolj korporacija kot država, Donald Trump pa poosebljenje le-tega skupaj s svojim odnosom do muslimanov. Porazno.

 

Kar je še bolj porazno je, da ni nobenih dolgoročnih strategij, razmišljanja o prihodnosti, iskanja rešitev, če lahko računamo zaradi takšnih in drugačnih nestabilnosti, tudi podnebnih sprememb na nadaljnje množične selitve. Migracijski pritisk na Evropo bo zagotovo velik in se bo zagotovo stopnjeval.

 

Zelo, zelo malo je brati o tem, kako si politiki predstavljajo strategije priseljevanja in integriranja. Razen bodečih žic - ki jih je težko imenovati strategija oz. če je to edina strategija, bo ob migracijskem pritisku, če ne že prej, nastal kaos.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšno je stanje nekaj mesecev po odkritju 'begunske krize'? Evropa je neenotna, brez vizije, prevladuje vojaška retorika, desnica triumfira. ZDA so itak bolj korporacija kot država, Donald Trump pa poosebljenje le-tega skupaj s svojim odnosom do muslimanov. Porazno.

 

Kar je še bolj porazno je, da ni nobenih dolgoročnih strategij, razmišljanja o prihodnosti, iskanja rešitev, če lahko računamo zaradi takšnih in drugačnih nestabilnosti, tudi podnebnih sprememb na nadaljnje množične selitve. Migracijski pritisk na Evropo bo zagotovo velik in se bo zagotovo stopnjeval.

 

Zelo, zelo malo je brati o tem, kako si politiki predstavljajo strategije priseljevanja in integriranja. Razen bodečih žic - ki jih je težko imenovati strategija oz. če je to edina strategija, bo ob migracijskem pritisku, če ne že prej, nastal kaos.

 

Se popolnoma strinjam, zato sem pred časom tudi zapisal ,zakaj ne bi bila Slovenija enkrat v nečem prva?

Ali moramo res zmeraj čakati, kaj bo storila EU?

Vprašajmo se, kako nas EU sploh jemlje?

Če se ne motim ,ima Munhen cca 2 milijona prebivalcev, Nemčija pa 82 milijonov.

Kaj torej Slovenija v EU prostoru pravzaprav pomeni ,ekonomsko,gospodarsko,politično?

Pa koga mi to jebemo? Razen, sami sebe seveda.

Že sama priključitev v EU, je za moje pojme vprašljiva.Kako je možno doseči tak dogovor, če izhajamo iz dejstva, da je naš standard ob priključitvi, bil precej na nižjem nivoju?Ali je res kdo pričakoval, da nam bo EU pomagala na celi črti, in zato ne bo zahtevala ničesar? Malo sutra!

Podobno je z eno valuto v vsej EU.

Če imamo eno valuto, v eni uniji,ali ni potem smiselno da so tudi plače enake? Pa stroški? Kilogram kruha,liter mleka, kilogram govedine? Davki?

Če tako ni možno, zaradi.............(bodo povedali pametnejši)

Čemu potem sploh unija, čemu združevanje tolikih narodov,različnih kultur,mentalitet..............in toliko razlik?

 

Glede na to, da je tudi v EU podobna barabija kot pri nas, predlagam da začnemo najprej pri sebi.

Ko bodo stvari pri nas toliko zrele, da ne bodo več naletele na gluha ušesa,bi se morali (obvezno) povezati z ljudmi iz tujine s podobnimi idejami.

Izkušnje nas namreč učijo, da je tuja beseda, ali ideja, pri nas veliko več vredna, kot domača.

 

Če nam je težko biti Slovenci, bomo Evropejci še težje!

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se popolnoma strinjam, zato sem pred časom tudi zapisal ,zakaj ne bi bila Slovenija enkrat v nečem prva?

Ali moramo res zmeraj čakati, kaj bo storila EU?

Vprašajmo se, kako nas EU sploh jemlje?

Če se ne motim ,ima Munhen cca 2 milijona prebivalcev, Nemčija pa 82 milijonov.

Kaj torej Slovenija v EU prostoru pravzaprav pomeni ,ekonomsko,gospodarsko,politično?

Pa koga mi to jebemo? Razen, sami sebe seveda.

Že sama priključitev v EU, je za moje pojme vprašljiva.Kako je možno doseči tak dogovor, če izhajamo iz dejstva, da je naš standard ob priključitvi, bil precej na nižjem nivoju?Ali je res kdo pričakoval, da nam bo EU pomagala na celi črti, in zato ne bo zahtevala ničesar? Malo sutra!

Podobno je z eno valuto v vsej EU.

Če imamo eno valuto, v eni uniji,ali ni potem smiselno da so tudi plače enake? Pa stroški? Kilogram kruha,liter mleka, kilogram govedine? Davki?

Če tako ni možno, zaradi.............(bodo povedali pametnejši)

Čemu potem sploh unija, čemu združevanje tolikih narodov,različnih kultur,mentalitet..............in toliko razlik?

 

Glede na to, da je tudi v EU podobna barabija kot pri nas, predlagam da začnemo najprej pri sebi.

Ko bodo stvari pri nas toliko zrele, da ne bodo več naletele na gluha ušesa,bi se morali (obvezno) povezati z ljudmi iz tujine s podobnimi idejami.

Izkušnje nas namreč učijo, da je tuja beseda, ali ideja, pri nas veliko več vredna, kot domača.

 

Če nam je težko biti Slovenci, bomo Evropejci še težje!

men je pa zanimivo kako se povprečni Slovenec kadar se je treba za neke pravice borit oz nanje sklicevat, tko veselo žuga z EU in njihovimi standardi človekovih pravic, recimo konkreteno v nedeljskem za geje gre referendumu, so nas polna usta Evrope, Tm kjer je pa treba neki dat eeeeee tm nam je pa Evropa odveč

 

Čist enako smo se obnašal v Jugoslaviji, bili smo največji kolonialist in izkoriščevalec a jamral da nas Beograd molze..

 

In recite bogu hvala da imamo evro, ker če ga ne bi imeli bi ljubljanski Topćider to državo že zdavnaj spravil na kant..

pa še neki

 

pojdite malo okol iz varnih laboratorijev, pa poglejte kok denarja je EU prek njihovih kohezivnih skladov dala za razvojne projekte.. pa če rečunamo da je vsaj 50 % le tega izpuhtelo v žepe zasebnikov......

 

Boste videli, da je EU bistveno več denarja vložila v Slovenijo kot ga je iz nje dobilo

 

gre torej za ponovno farso imenovano Slovenec sem!

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni šlo za žuganje z EU, niti proti evru. Šlo je za ugotovitev, da je v EU enak barabinski ustroj ,kakor v Sloveniji.

Jebe se EU za nas, če se nam samim jebe.

 

In, če na koncu lahko zaključiš da gre za farso Slovenec sem, mi je pa res žal.

Farsa je to, da bomo s pomočjo EU splavali.

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni šlo za žuganje z EU, niti proti evru. Šlo je za ugotovitev, da je v EU enak barabinski ustroj ,kakor v Sloveniji.

Jebe se EU za nas, če se nam samim jebe.

 

In, če na koncu lahko zaključiš da gre za farso Slovenec sem, mi je pa res žal.

Farsa je to, da bomo s pomočjo EU splavali.

 

farsa je v tem, da ne vemo kaj bi radi. Bili bi sami zase, otoček na tem svetu, a odvisni smo od izvoza..

Po drugi strani pa se branimo lastne zaplankanosti zadrtosti, ta boljši kadri uhajajo v to EU in še dlje..

Skratka ko bo nam samim jasno kaj hočemo.. potem bo možen korak ali dva naprej..

 

tko pa nenehno izgovarjanje na druge in iskanje krivca, za to pa rabimo EU kot smo rabili Jugoslavijo, da smo lastne nesposobnosti pripisoval drugim.

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Večkrat ponavljana laž postane resnica, pri nekaterih je dovolj da sam enkrat preberejo tisto kar hočejo slišat, da laž postane resnica.

Pa bom še enkrat čeprav sem enkrat že.

Španska katoliška cerkev je nedavno tega odprla arhive svoje inkvizicije

In v vseh teh stoletjih k je delovala..

Je obsodila 2% od cca 120 000 primerov obtožnice

Ti so bili usmrčeni. Ocenjuje se da je bilo žrtev španske inkvizicije do največ 5000

In španska je bila daleč najhujša.

 

Vse te žrtve ki jih omenjaš, so bile žrtve povampirjene drhali, mobsov...

 

Španci oz katoliška cerkev je od nekdaj ravnala gospodarno, in je raj k obsojala na smrt, ker namreč od nekdaj so te organizacije bile sistematske in vodile sezname.. se je raj pustila podkupovat in odkupovat..

 

Večje zneske so pa itak zase jemal kralji in ja kralji so znal, mobilizirat drhal da je kake žide potamanila, sploh pa če je bil kdo preveč bogat so ga pač obtožili izdaje, veleizdaje in tako naprej..

 

Sam vem kaj boš rekel, da si kot Šaman bil obsojen na smrt leta 1490 v Logronesu in da zato boljš veš k jst in moji nekredibilni viri, celo ime inkvizitorja poznaš..

 

 

v vatikanu je veliko prikrivanja, tudi o inkviziciji ... in v svoji dolgi zgodovini je bil vatikan s svojo RKC precej podoben ekstremnim islamistom ...

težko je govorit o točnih številkah, ampak številke ki jih navajaš po vatikanskih navedbah, so tralala ...

realnejši viri navajajo med 300 in 400 tisoč žrtev ... bližje 400 tisoč kot manj ... ampak jebiga ...

tudi preverjanje po različnih metodah gre v prid visokim številkam ...

O "odprtih arhivih" je brez veze razpravljat.

So res povsem odprti?

Je bilo VSE arhivirano, tako kot se je dejansko zgodilo?

To vedo samo tisti ki so jih ustvarjali in "odpirali"... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sing.gif

 

Moje mnenje - če bi se po kakšnem čudežu izkazalo da je zaradi verske blaznosti, zadrtosti, zaplankanosti umrl en sam človek, je to še vedno eden preveč.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

razlika je vseeno očitna...

kadar gre za manipuliranje množic

Če s tem ciljaš na čvekanje o številu žrtev inkvizicije - španske in vseh ostalih - pojasni, kot vseved in varuh krsdibilnosti, kdo manipulira?

Tisti ki "odpirajo" arhive in govorijo o nekaj tisoč skurjenih coprnic, tisti ki govorijo nekaj stotisoč žrtvah ali tisti ki govorijo o milijonih?

 

Razsvetli nas, dobri modri mož... http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g040.gif

 

Pa brez Krišne... http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a025.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Če s tem ciljaš na čvekanje o številu žrtev inkvizicije - španske in vseh ostalih - pojasni, kot vseved in varuh krsdibilnosti, kdo manipulira?

Tisti ki "odpirajo" arhive in govorijo o nekaj tisoč skurjenih coprnic, tisti ki govorijo nekaj stotisoč žrtvah ali tisti ki govorijo o milijonih?

 

Razsvetli nas, dobri modri mož... http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g040.gif

 

Pa brez Krišne... http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a025.gif

 

 

Ko imena zamenjajo številke takrat se začne vojna.

 

In ko ničlo zamenja več ničel, takrat govorimo o genocidih in zločinih

 

zato je v perspektivi sodobnega homo balkanoidensis.. 1000 ubitih šala.... šele od pol miljona na gor se začne zločin

 

Zato Jasenovac, zato 300 tisoč ubitih v BIH, zato, 6 miljonov židov v Avšvicu

 

ker perspektiva homo sapiens sapienti non est zahteva velike številke da se lahk zgraža..

 

In za to smatram da gre za manipulacijo..

Manipulacija ki je bajdvej drago stala en cel narod na sosednjem Hrvaškem..

sicer sem pa zasledil tole

 

Paradoksalno glih v Koelnu ki se je uprl Merklci in ostal beguncem prijazen.

 

http://www.rtvslo.si/svet/za-novo-leto-okoli-tisoc-moskih-nadlegovalo-in-zlorabljalo-zenske-v-koelnu/382659

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, vse skp predvidljivo kot letni časi http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sleepy.gif

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se bo naslednjič pojavila laž , kot je bila tista o tisočih posiljenih žensk s strani imigrantov , se bom prav gotovo spet oglasil , če se mi

bo zdelo potrebno . Kam me boste posortiral, me pa niti ne zanima ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tisoč posiljenih žensk je seveda manipulacija, ravno zato opozarjam na dosledno natančnost pri podajanju podatkov...

 

Ravno zato ni vseeno če nekdo trobezlja o več milijonih ljudi ki jih je dala pobiti RKC od tistih 5000 kolikor jih je dala pobiti španska inkvizicija, pa če seštejemo celo Evropo upoštevaje da je španska bila daleč najhujša ne pridemo niti do približnih številk milijonu in to skozi več sto let delovanja

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da se iz prispevka ne da razbrati zakaj natančno gre.Pa tudi resnost samega prispevka, je vprašljiva.

Glede na to, kakšne resne posledice bi lahko imel dogodek ,če bi se zgodilo res, kakor navajajo.

Zraven vsega , pa si nista edina niti županja,in načelnik policije.

 

Oba bi morala počakati, da preiskava pokaže vpletenost, obseg,.........in šele nato komentirati.

Razen seveda, če ne gre za manipulacijo, potem je cilj dosežen

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tisoč posiljenih žensk je seveda manipulacija, ravno zato opozarjam na dosledno natančnost pri podajanju podatkov...

 

Ravno zato ni vseeno če nekdo trobezlja o več milijonih ljudi ki jih je dala pobiti RKC od tistih 5000 kolikor jih je dala pobiti španska inkvizicija, pa če seštejemo celo Evropo upoštevaje da je španska bila daleč najhujša ne pridemo niti do približnih številk milijonu in to skozi več sto let delovanja

 

Ja http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif drži oboje .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sploh pa da se vrnem k temi: sem malo gledala nemške programe: nemški ministri nemškim ženskam uradno priporočajo, naj ne bodo preveč razigrane, naj hodijo v skupinah itd. Evropa je zadeta!

 

Pa par mačotov naj s seboj vlačijo, bokserje, paralizatorje, pse in takšno... bemti vola no, kdo se bo zdej koga bal http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon_smile_angry.gif

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vprašaj se zakaj bi se ti moralo jebat za Slovenijo? Kdo, kaj je to?

Lahko na hitro preveč zagrizeš v to smer in takoj si okljukan nacionalist! Vsi, ki ljubijo Slovenijo so

danes kar na hitro postali krivoverci! Ljubiš jo lahko a le pohotno....:)

 

Ni šlo za žuganje z EU, niti proti evru. Šlo je za ugotovitev, da je v EU enak barabinski ustroj ,kakor v Sloveniji.

Jebe se EU za nas, če se nam samim jebe.

 

In, če na koncu lahko zaključiš da gre za farso Slovenec sem, mi je pa res žal.

Farsa je to, da bomo s pomočjo EU splavali.

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nemšk preslabo znam da bi bral v tem jeziku, ampak slovenska vest je milo rečena čudna..

Ker je tisoč moških, vinjenih nadlegovalo ženske, eno celo posililo itd itd....

Vsi so bili arabskega oziroma afro izgleda..

Se prav da gre za vinjene islamiste?

 

Močno dvomim..

 

Je pa to tko, 10 bjondac dvomim da bi glih neopazno prišlo mimo 100 Romov iz Žabjeka, niti mimo 100 vinjenih dolenjčkov

 

Zna bit da je članek napisan manipulativnih razlogov radi, vendar dopuščam, da gre za multi kulti problem..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če Slovenček trdi , da je njihov vsakdan precej drugačen ,mu ni za verjet (ker ima verjetno kak oseben razlog za takšno trditev), če bi pa to potrdili Nemški strokovnjaki, je pa verjetno že res.

 

Naše glave verjetno razmišljajo drugače, ali narobe.........da ni to povezano z domačo prehrano?

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole o organiziranosti tisoč ljudi, bi jst vzel z veliko rezervo. Namreč iz prebranega, ta zaključek ni mogoče izvesti, če ni blo kakih dodatkov k obstoječim informacijam, gre za to, da je nemška policija zbirala prijave o nadlegovanju in enemu posilstvu.

Mi ki smo delal oz delamo na področju varovanja, vemo, kaj pomeni nadlegovanje.. in kako hitro do nadlegovanja lahko pride, če nam ni všeč tisti, ki je v naši bližini.

jst verjamem da je to neprijetno in da fenomena multikulti neprilagojenosti ne gre podcenjevati, sam..

to me spominja na to da so Židje zastrupljali vodnjake s kugo..

 

Čem reč

 

pred desetletji so tut mulci iz Rakove Jelše nadlegoval staro in mlado v svojih pohodih po LJ..

tut posiljeval so...

 

Džajić et company... pa niso bili muslimani..

 

Zato je treba te stvari jemat s kritično distanco in ne pustit da ti čustva zameglijo razum, pa čeprav vem, da je to zelo težko.

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se pravi več k tisoč ljudi je organiziranih za verbalne in šlatalne napade na ženske, v strokovnem žargonu je to že državni udar.


Včasih se vprašam, kje sem jaz dosedaj živel a da drugi ne, da je moje poznavanje realnosti ulice tako bistveno drugačno od drugih..

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/inno.gif

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko je Merkelca govorila o neuspešnem multi kultiju, ni mislila samo na muslimane.

Vi morte vedet, da je prvi multi kulti šok ki ga je Nemčija doživela bil Jugo multi kulti šok, Ob prihodu bagre iz Srbije, Bosne, Crne Gore , Kosova, Hrvaške, so se v Nemčiji začela zaklepat vhodna vrata.. Turki so bili takrat še disciplinirani čeprav ne asimilirani.

Potem so prišli še italijani, Grki, Maročani Rusi, Poljaki, Et voila

 

multi kulti brez melting pota ni dal rezultata..

 

Spominjam se kulturnega šoka k so ga doživel sezonski delavci iz BIH in planinskih delov Srbije hrvaške.. tm v sedemdesetih osemdesetih

K so prišli v Slovenijo in prvič v lajfu videli mini krilo oziroma na plaži žensko zgoraj brez..

 

Takrat ni blo migrantov,je bil kr domač kulturni šok..

 

In ja obnašanje le teh je bilo do pike enak zgodbi v Koelnu..

 

Zdej z njim ni več teh problemov.

Kva se je zgodl?

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sama sem sla julija 2002 ob pol enih ponoci kot mlada decva v krilcu in poletnih sandalckih na manhetnu iz times square kakih 20 minutes hoje juzneje do sobe in me ni bilo strah niti za sekundo. Pa se ve kako je s tem v USA. Novembra, torej dva meseca nazaj, zadekekana primerno zimskim temperaturam, sem se ob stirih popoldne tresla ko sem sla v Hamburgu iz glavnega hbf tistih par ulic po centru. In tko je bilo vsak dan tiste tedne. Vzhodno od postsje pa me ne dobijo zamiljon €. Ko sem zdaj ze lani poleti cakala na zelezniski v Lübeck-u da me kolegica pobere, v dolgih hlacah in majci saj gor niso tok visoke temperature kot v Slo, sem skor umrla. Pa je sam enih par teh tipckov random setkalo okol.. Glede na dogajanje po Evropi je sam se vprasanje mesecev/tednov kdaj bo tudi pri nas tako. Na silvestra v enem od LJ Lidlov jih je bla polna trgovina.. Ne vem kdo je v resnici pricakoval da se bodo adaptiral? Kolk nasih 'juznih bratov' se je v Sloveniji v resnici? Slovencki smo pohlevni in obicajno se ja..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sama sem sla julija 2002 ob pol enih ponoci kot mlada decva v krilcu in poletnih sandalckih na manhetnu iz times square kakih 20 minutes hoje juzneje do sobe in me ni bilo strah niti za sekundo. Pa se ve kako je s tem v USA. Novembra, torej dva meseca nazaj, zadekekana primerno zimskim temperaturam, sem se ob stirih popoldne tresla ko sem sla v Hamburgu iz glavnega hbf tistih par ulic po centru. In tko je bilo vsak dan tiste tedne. Vzhodno od postsje pa me ne dobijo zamiljon €. Ko sem zdaj ze lani poleti cakala na zelezniski v Lübeck-u da me kolegica pobere, v dolgih hlacah in majci saj gor niso tok visoke temperature kot v Slo, sem skor umrla. Pa je sam enih par teh tipckov random setkalo okol.. Glede na dogajanje po Evropi je sam se vprasanje mesecev/tednov kdaj bo tudi pri nas tako. Na silvestra v enem od LJ Lidlov jih je bla polna trgovina.. Ne vem kdo je v resnici pricakoval da se bodo adaptiral? Kolk nasih 'juznih bratov' se je v Sloveniji v resnici? Slovencki smo pohlevni in obicajno se ja..

Ve se, kdo - ljubitelji ZL in njim podobni sanjači.

Ve se tudi, kaj mora vsak sam narediti za lastno varnost (kjerkoli!). Ženske smo bile vedno "šibkejše" v družbi, vsaj malo osnov samoobrambe, pa kak pripomoček tudi (makar klasični ključ - kam strateško zabit - prinese par sekund zmede pri napadalcu).

Sicer pa "klasika", tko je bilo v Yugi, tko je zgleda tut danes (do nedavnega sploh nisem vedela, da sem odraščala v getu http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png )

 

Adaptira se pa tisti, ki se želi/hoče. Ostali pa već 50+ godina živi u Sloveniji i ne prića slovenski http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Manipulacija tukaj je pa kvečjemu to, da večina medijev te dogodke, ki se mimogrede niso zgodili samo v Koelnu, ampam tudi po drugih nemških mestih, prikrivajo oz dajejo nekam na rob novic. Aja, pa podarjajo, da to nima veze z migranti. Seveda da ne.

To se ne dogaja sam po DE, enako ali huje francija, UK,... Ce imas kaj dobrih kolegov po teh drzavah jih kar vprasaj.. Se ze nekaj dogovarjajo s prijateljico iz francije da ce bo slo tko naprej bo prisla k men za nekaj casa zvet oz dokler je tle se povsem OK..

Ve se, kdo - ljubitelji ZL in njim podobni sanjači.

Ve se tudi, kaj mora vsak sam narediti za lastno varnost (kjerkoli!). Ženske smo bile vedno "šibkejše" v družbi, vsaj malo osnov samoobrambe, pa kak pripomoček tudi (makar klasični ključ - kam strateško zabit - prinese par sekund zmede pri napadalcu).

Sicer pa "klasika", tko je bilo v Yugi, tko je zgleda tut danes (do nedavnega sploh nisem vedela, da sem odraščala v getu :D )

 

Adaptira se pa tisti, ki se želi/hoče. Ostali pa već 50+ godina živi u Sloveniji i ne prića slovenski ;)

Vse to ze dolg vem in se povsem strinjam. Bil bi ze cas da punce stopmo skupaj, nasim fantom zal dol visi. Druge ni..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Manjši protest v Nemčiji (seveda večinoma ženske)

 

To se ne dogaja sam po DE, enako ali huje francija, UK,... Ce imas kaj dobrih kolegov po teh drzavah jih kar vprasaj.. Se ze nekaj dogovarjajo s prijateljico iz francije da ce bo slo tko naprej bo prisla k men za nekaj casa zvet oz dokler je tle se povsem OK..
Vse to ze dolg vem in se povsem strinjam. Bil bi ze cas da punce stopmo skupaj, nasim fantom zal dol visi. Druge ni..

 

Žal še preveč res.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...