Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>...Ma isto sranje tole... crni, beli, rdeci, zeleni, gay, straight, lezbo, cefurji, slovenci, americani, 'mi', 'oni', 'normalni', 'nenormalni'.. kok smo bedni v bistvu..

 

Ja, to si pa sigurno napisala, ker se bojiš, da nisi normalna.

 

Nič ne skrbi, čisto normalna si:

 

NOR(a)

MAL

NA

 

drugačne.

 

Glede homoseksualcev je pa tako: meni je v družbi s homoseksualci neprijetno. Priznam. Ne vem, kam bi gledal, ne vem, kaj bi si mislil. Ondan sem se vozil na podzemski s parčkom. "Atejom" in "mamo". OK, ata je bil normalen, ampak mamo sem si pa moral predstavljati kot žensko. Kar je bilo težko, ker je bil plešast...

 

Stvar navade, verjetno...

 

Glede poroke: absolutno proti. V tem primeru gre njihovo premoženje po smrti, z malo sreče, v državno blagajno, mi pa plačamo manj davkov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Glede poroke: absolutno proti. V tem primeru gre njihovo premoženje po smrti, z malo sreče, v državno blagajno, mi pa plačamo manj davkov.

 

:xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

Za kozlat!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Takim bi zelela, da bi jim bili otroci geji, da bi spoznali, da so to vseeno ljudje, ki si zasluzijo iste pravice, kot vsi ostali zarukani in konzervativni ljudje.

 

 

Se bolj na kozlanje mi pa gre, ko folk govori, da se pocuti neprijetno in noce, da jih nadlegujejo in podobno. Mislim, meni gre isto na "jajcnike", ce me nadleguje zoprn tip ali pa zoprna bejba. Vse odpikam po istem hitrem postopku.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OMG!!! Bolj idiotskega članka še nisem prebral. Em moji starši niso gej (no sej jaz tudi nisem sam sem bi ). Po moje je to zaradi vzgoje, če froc vidi 2 bebi kak se ližeta skupaj pač se mu zdi to prav (kot npr. ženksa - moški) in se on odloči za to.

Pa homoseksualnost ne izumira ampak narašča, ker pred 100 letmi ni bilo toliko homoseksualnosti kot zdaj. Pa današnja družba rabi stereotipe kot so oni zato dvomim da bodo "izumrli" xrolleyesx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah sej če malo tak pogledamo ja ves svet biseksualen, ker človek se komot lahko zaljubi v isti spol.

Pa mislim da je bila ta tvoja torija mišljena že ob nastanku sveta - da bi se vsi ljubili :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ok meni je to tako, tist ko se hoče met fajn brez kondoma in brez skrbi da bi zanosil - naj gre s tipom (že je ženska pa z žesnko)

Tist ko hoče met froce pa naj gre z osebo nasprotnega spola x:Dx Ma ne diana, mi nismo nič zabluzili, po moje to razmnoževanje je narava mela na seznamu pod broj.2 pod broj 1 pa je ziher mela ljubezen. In če se ti zaljubiš v človeka ti pač dol visi al je tip al bejba.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tokrat se bom pridružila Behemothu :palec:

 

Hja pa danes sva se s kolegico pogovarjali - vbistvu full huda stvar, tok ena drugo razumeva pa full imava iste poglede pa tko in danes mi je razlagala o nekem fantu pa pravi ej ko bi vsaj srečala enega takega kot si ti! Da tolko razume stvari pa da je nasploh tak človek...in potem sem razmišljala ko berem tole ko se pogovarjate - vbistvu si full ne moreš pomagat če ti je človek dober pa če ti vizuelno ustreza je lahko to tipček al pa bejba pa se lahko zaljubiš :inocent:

Ne vem jst nebi imela problema se v bejbo zaljubit če bi mi v enem trenutku pokapnilo da mi je to TO al pa da se tok dopolnjuješ s človekom da kr kapne vse skup od kemije do vsega ostalega, mislim da je to čisto natural - hetero / homo / bi ...vsi smo samo ljudje!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....ja moški z marsa in ženske z venere... x:Dx pa se seštevajte,množite x:Dx ,delite xrolleyesx .................. bluzim..... sam spoštujem vsakogar pa naj bo gey,bi,hetero,neandertalec,dinozaver,deževnik..... x:Dx

 

xnckrivx :inocent:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

em ElNino, pa če bi venera šla na venero bi bilo peklensko vroče - bi moral znaz če si fizik x;)x Nisi še nikdar videl kako je površje na veneri?

 

....ja moški z marsa in ženske z venere...  pa se seštevajte,množite  ,delite  .................. bluzim..... sam spoštujem vsakogar pa naj bo gey,bi,hetero,neandertalec,dinozaver,deževnik..... 

 

Evo, takšni so ta pravi dedci xokx

Aiwa....maš srečo da maš takega xokx xokkx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>....ja moški z marsa in ženske z venere...  x:Dx pa se seštevajte,množite x:Dx ,delite  xrolleyesx  .................. bluzim..... sam spoštujem vsakogar pa naj bo gey,bi,hetero,neandertalec,dinozaver,deževnik.....  x:Dx

 

xnckrivx  :inocent:

 

koncno en lepo vzgojen primerek moskega spola. :wOOt: :shsh: x:Xx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mam enga fredna, ki je gey in lahk recem, da je dbest, najboljsi frend :palec: :palec: z njim grem lahk na konec sveta, ker se počutim ob njem varno.

Poleg tega ga sprašujem o tem in mi odprto razlaga, me pač zanima, ob tem vsem pa sem poštekala zakaj vse več tipov, ki so poročeni oz. imajo punco ima avanture z tipi!

 

Drugače pr tipih nikoli ne veš, kaj hoče od tebe, ok frendi pa vse ... ja valjda :vragec: , dobro ne vsi, ampak večina!

 

Tud oni so ljudje in niso krivi, da jih ženske ne privlačijo pa še ful pogumni morajo biti, sploh če živijo v majhnem kraju!

Resnično ne more biti ogroženo.

Neresnično ne obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot jaz x:Dx Ja to je res, jaz kot bi, delujem hetero in homo. Tako da sem super družba za kolege in kolegice, čeprav mam kolegov sam 4, prijteljc pa.....uff se mi ne da štet x:Ix

Pa tak z moškimi se kdaj spomijamo o puncah pa o glasbi xsuperx

Z puncami pa o fantih, pa npr. gremo kdaj šoping. Pa mi polnokrat zaupajo kej kar drugim nebi, ker me poznajo in vedo da nikomu nebom povedal x;)x

Nekaterim pa to ni fajn - homofobom predvsem.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je pa moj bivši stalno govoril, da bi mogla met enga gej prjatla. Bil bi moškega spola, ne bi mi pa težil. Ker jaz sem se vedno raje družila z moškimi osebki, ampak kaj ko jih pol večina to narobe zašteka. Pa tolk sem si vedno želela(no, pa sej si še) imet moškega prjatla, pa z njim debatirat take stvari, ki jih ponavadi ženske med sabo, pa mi kr ne rata. Ja, pomoje bi mi res v taki situaciji gej najbolj prav prišel. Hm, sam da nama ne bi bili pol isti tipi všeč, za razmislit je...

 

Liv

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>OMG!!! Bolj idiotskega članka še nisem prebral. Em moji starši niso gej (no sej jaz tudi nisem sam sem bi ).

 

 

Samo opozorilo...v svetu genetike obstaja razlika med tistimi, ki gen zgolj nosijo in tistimi, pri katerih se predispozicija, ki jo nek gen vsebuje, tudi izrazi.

 

Članek govori o tezi, da so matere nosilke gena za homoseksualnost (ki pa se ne izrazi nujno, saj je to odvisno tudi od okolja). To pomeni npr., da mati ni homoseksualna, lahko pa je njen sin ali hči. Po mojem vedenju o tej temi so znanstveniki prišli do te teze, ker ni malo primerov družin, kjer sta stric in nečak oba homoseksualna. To jim je dalo misliti, da se gen prenaša, nadaljne raziskave pa so šle v smer ženske-matere kot nosilke tega gena.

Beatus, qui venit in nomine Domini!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>zakaj pa bi rabil otrok mamo?? saj so nekateri tudi sposbni ali pa imajo izkušnje.... :palec: čeprou js nebi moga brez svoje.... :o|o:

eeem nebi morala brez mejke?Ka pa boš potem ko ti bom umrla ko boš stara enih 30 let?

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...