Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Ne vem če naj bi otroci zafrkavali samo otroke iz homosexualnih skupnosti. Otroci, zafrkavajo druge otroke zaradi marsičesa, ker so **premalo lepo** oblečeni, ker nima superg za 30.000 sit ampak samo za 10.000. Ker so revni, ker imajo neizobražene starše, ker imajo umsko prizadete brate ali sestre. Ker so čefurji, ker so packi, ker so prenerodni, predebeli......milijon malih stvari.....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismu no, sam še kimam vam lahko x;)x x:)x :palec: .

 

Ampak a res mislite, da otroci homoseksualcev ne bi bili bolj izpostavljeni, ker vseeno mislim,da bi se jih več na podel način vtaknilo vanje?

 

Cool, kako me v druge zorne kote postavljate x:px :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po tvoje bi bilo bolje,da istospolni pari nimajo otrok? ponavadi se zgodi, da jih imajo še iz prejšnjih heteroseksualnih razmerij..lej, ne vem, sam tisto kar je Cosma napisala je res..dejstvo je, da so otroci, ki imajo istospolne starše veliko bolj odprti za drugačnost,so bolj tolerantni do drugih,ker poznajo oba svetova..heteroseksualni ljudje pa povečini rečejo, da nimajo proti istospolnim nič,dokler se kak ne vtakne v njih..potem pa adijo toleranca,krampe v roke pa delat..
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj vama obema prikimavam, pa tudi moje mnenje mi ostaja... Ne vem v bistvu kaj naj si mislim. Kar se tiče istospolnih partnerstev, naj imajo otroke, če to za otroke ne bo prehuda škoda. Zdaj sta mi pa tudi vajini mnenji dali misliti in se z obema strinjam, samo ne vem, kako take razmere otroke popečatijo, verjetno zelo različno kot vsaka izkušnja ne glede na temo.

 

Evo prepričali sta me x:Ix xrolleyesx x:Dx :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: x:Dx

ja, sej pravm,v današnji družbi je bolje,če si heteroseksualen..se noben ne vtika vate in te sprašuje kako zgleda seks s tvojim partnerjem, medtem, ko morajo istospolni pari kar naprej odgovarjati na taka vprašanja..samo pol čez čas ugotovijo, da jim ni potrebno razlagat kako in kaj in se stalno opravičevat in čutit krivdo...uf,ful majo problemov..pol pa še povedat svojim staršem, pa prjatlom in prjatlcam..ravno včeraj mi je en kolega priznal, da je gej..je rekel, da nikol ne ve kako naj to izpelje in kakšna bo reakcija..pri meni je bla itak ok in sva ga šla naprej žurat.. x:Dx

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do kje neki bo šla homofobija? Recimo, da so pogojno dopustni samo heterosexualni pari. Kako potem obravnavamo samske? Dekleta neporočena nad 30, stare device mogoče celo lezbijke, neporočene moške nad 40....a so ali niso homosexualci?

Ljudje si delamo predsodke iz neznanja. Zakaj bi bili otroci homoseksualcev bolj nesrečni že po defoltu? Ni mi jasno res ne.

Recimo rdečelasci so bili dostikrat izpostavljeni posmehu drugih otrok, zakaj le...zaradi barve las xrolleyesx , ljudje smo netolerantni in nestrpni skoraj do vsega.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Izkušenj nimam, tudi ne poznam konkretno nikogar, mogoče le nekaj ljudi bežno... Me ne moti, imajo vso pravico, ljubezen je ljubezen :palec: Poroke? Zakaj pa ne, ne vem zakaj delajo tak bog deal iz vsega tega. Najbolj me jezijo ljudje, ki trdijo da je homuseksualnost bolezen in da ni normalna :xx!: xrolleyesx :vragec: Ja kaj če pa heteroseksualnost ni normalna? :sniky: :onfire:

Teženje sam zarad tega, ker pač v svetem pismu piše, da sta bila moški in ženska... :xx!: xcivx :!!: :sick:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj!

No, to sem mislil, kar je JanjaK lepo napisala. OK, če se froci med seboj pulijo in zezajo zaradi superg, oblačil, denarja... ja, potem se bodo pa še glede tega - hitro bodo našli kaj dont worry. In tu se samo vprašujem kako bi to vplivalo na otroke.

Veš kako bi bilo zame čudno npr. pri desetih, enajstih letih, ko sem prebiral tiste revije in odkrival spolnost, ko bi out of the blue ugotovil, da en moj očka drugega v rito fila??? Ne vem, ampak pleasure res ne bi bil!!!

Pa še nekaj je. Ko govorimo tu o nekem krovnem zakonu moramo vedeti, da so le ti naravnani za množice in ne posameznika. Torej za večino!!! Jebi ga, tako deluje demokracija!!! In en genij tudi ne bo naredil šole in bo po vsej verjetnosti looser, ker je šolski sistem narejen za povprečneže!!!

Seveda strpnost... ampak z argumenti in dobro presojo!

LP

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi slovenčki smo zelo zadrt narod xrolleyesx sorry tako pač je, pa če me boste zdaj vsi popljuvali x:Dx In mislim, da še dolgo dolgo ne bomo pripravljeni, družba še dolgo ne bo pripravljena sprejeti homoseksualnosti kot nekaj normalnega, vsakdanjega. Žalostno, a resnično. :V:

Kar se tiče pa otrok, je pa čisto vseeno iz kako usmerjene družinske skupnosti prihajajo, ker drugi otroci vedno najdejo tarčo posmeha. Saj ste že našteli marsikaj in se strinjam z vami, tudi primere poznam take, ob katerih me boli srce... :xx!: Ampak kdo bi obsojal otroke, navsezadnje so le ogledala staršev,kar mi pa da še bolj misliti :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm prebral eno knjigo na morju o... ... pa je bila tema tut o homičev...

pa je avtor zaključil,da pride do tega zato, ker pač se v človeku naseli en ženski al pa moški duhec x:Dx zato pa pride do nagnjena istospolnih, lahko pa se tale duhec seveda ustrezno odstrani x:o)x

Katera knjiga pa je bila to? In kakšno rešitev predlaga?

 

Podobnih "terapevtskih pristopov" je namreč kar nekaj, vendar vsaj po mojih informacijah nobeden ni uspešen.

 

Bi prav rad izvedel kaj več o tej knjigi, pa tudi o avtorju/-ici.

Beatus, qui venit in nomine Domini!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš, ne bom ti povedu, ker ni za vsakega, ni zrelo še, ker javnost to narobe zastop.IN VERJAMEM JEST ,DA JE RES.

človek bo uspeval, ko se bo ustrezno nosil˝, ne pa ponarejal x:o)x

oprosti :o|o:

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

homoseksualnosti kot nekaj normalnega, vsakdanjega.

:vragec:

 

in....kaj nej bi blo "NORMALNEGA" v tem :xx!:

 

666 zlomkou.....tralala

homiche pa komunajzarje pa lahe pa chefurje u fojbe

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

homoseksualnosti kot nekaj normalnega, vsakdanjega.

:vragec:

 

in....kaj nej bi blo "NORMALNEGA" v tem :xx!:

 

666 zlomkou.....tralala

homiche pa komunajzarje pa lahe pa chefurje u fojbe

pa ki te ti živiš, pa kje je pa še kakšen normalen......

al pa kaj normalno......

 

pa kaj pr :vragec: je pa sploh to "normalno"

 

če misliš da si ti :vragec: normalen.

 

 

da ti nea še bolj zagnojim, bodi za danes enough..... :vragec: x:Dx x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx nenormalno ste normalni x:Dx

V normo spravu... :palec: x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh Aakhut...tuki sta pa dve različni stvari...homoseksualnost je nagon do istospolnega partnerja...drugi partner pa se nanj zavestno in prostovoljno odziva, kar se pri pedofiliji ne bi moglo reči...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh Aakhut...tuki sta pa dve različni stvari...homoseksualnost je nagon do istospolnega partnerja...drugi partner pa se nanj zavestno in prostovoljno odziva, kar se pri pedofiliji ne bi moglo reči...

:palec: :palec: :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh Aakhut...tuki sta pa dve različni stvari...homoseksualnost je nagon do istospolnega partnerja...drugi partner pa se nanj zavestno in prostovoljno odziva, kar se pri pedofiliji ne bi moglo reči...

:vragec:

 

zhe zhe

samo....

che izhajajo da je homoseksualnost neki naravnga .....

pol bojo lohk ti isti chez 20 let trdil za pedofilijo isto

etc

boste vidl kam liberalizem prpele svet :xx!:

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

boljsh pichka k peder x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

hja to je pa treba mal premislt... veš če si peder se lohk še spreobrneš...., in je to začasno stanje, v obratnem primeru, pa ....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

boljsh pichka k peder x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

hja to je pa treba mal premislt... veš če si peder se lohk še spreobrneš...., in je to začasno stanje, v obratnem primeru, pa ....

:vragec:

 

sej si nism sam zbral

me je dolochu......................pa sebe tut x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...