Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pa naj še kdo reče, da smo Slovenci strpni! Nevem od kod določenim ideja, da sploh povezujejo homoseksualnost s pedofilijo?! Če komu besedi nista povsem jasni, lahko preveri v leksikonu (če ga seveda sploh ima)! Zato ne mislim razlagati razlik med tema dvema besedama, ker vsekakor nimata popolnoma nič skupnega. Nekaj skupnega lahko vidijo samo tisti, ki se jim zdi oboje perverzno, umazano in pokvarjeno! Lepo vas prosim!

Se pravi, da smo heteroseksualci nekaj lepega, naravnega, homoseksualci pa ne?? Pri obojih se lahko najde ljubezen, romantika, prijateljstvo, sovraštvo,........., torej osnovne stvari, ki nas naredijo to kar smo-ljudi! In pa.........kam pa potlej spadajo biseksualci?? x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da nekam vmes,veš! x;)x BI, pa ne dobijo! x8Dx Just jokeing! x8Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut, ne tuki v tem peskovniku se igrat, no x8Dx (oziroma s tem odzivom si me pa ultra-presenetil, ampak pač, ne mormo bit vsi istega mnenja ane x;)x ) Pismu Akkhut še moja dva starša dosti bolj normalno dojemata tole kot ti, pa sta verjetno kar ene 20 let starejša :P

Veš... mi je glih padlo v misli; delaš s cerebralčki. Misliš, da na svetu ni ljudi, ki takšne ljudi prezirajo? Ki se jim takšni otroci in odrasli zdijo pokveka narave in naj si ne bi zaslužili življenja? Jih boš branil, svoje Sončke, kar tudi so? Jaz svoje (tale tema) bom, saj so res Sončki. S čim določiš dušo in ljubezen? S čim, Aakhut? (Pa še zmer upam, da se sam zajebavaš.....)

 

Oseba, ki jo zelo zelo dobro poznam in imava za seboj že dolg prijateljski staž, je istospolno usmerjena. Ravno tako par mojih (mlajših, seveda x;)x ) sorodnikov. Ravno tako nekateri moji prijatelji in znanci...

 

Ja adijo pamet! S čim se pa normalnost določa?

 

Meni je glede tega še najbolj ljuba razlaga tista, ki sem jo prebrala nekje v Pogovorih z Bogom... da so istospolno usmerjeni na nek način na zemlji zato, da uravnotežijo moško in žensko energijo. Tole je še najbljižje temu, kar sama danes čutim o tem :palec:

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut, ne tuki v tem peskovniku se igrat, no  x8Dx (oziroma s tem odzivom si me pa ultra-presenetil, ampak pač, ne mormo bit vsi istega mnenja ane  x;)x ) Pismu Akkhut še moja dva starša dosti bolj normalno dojemata tole kot ti, pa sta verjetno kar ene 20 let starejša :P

Veš... mi je glih padlo v misli; delaš s cerebralčki. Misliš, da na svetu ni ljudi, ki takšne ljudi prezirajo? Ki se jim takšni otroci in odrasli zdijo pokveka narave in naj si ne bi zaslužili življenja? Jih boš branil, svoje Sončke, kar tudi so? Jaz svoje (tale tema) bom, saj so res Sončki. S čim določiš dušo in ljubezen? S čim, Aakhut? (Pa še zmer upam, da se sam zajebavaš.....)

 

Oseba, ki jo zelo zelo dobro poznam in imava za seboj že dolg prijateljski staž, je istospolno usmerjena. Ravno tako par mojih (mlajših, seveda x;)x ) sorodnikov. Ravno tako nekateri moji prijatelji in znanci...

 

Ja adijo pamet! S čim se pa normalnost določa?

 

Meni je glede tega še najbolj ljuba razlaga tista, ki sem jo prebrala nekje v Pogovorih z Bogom... da so istospolno usmerjeni na nek način na zemlji zato, da uravnotežijo moško in žensko energijo. Tole je še najbljižje temu, kar sama danes čutim o tem :palec:

 

 

Sončna

:vragec:

 

mash pa jajca meshat pedre pa invalide :xx!:

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

večni pro et contra, vsi imajo svoj prav

 

čeprav jaz sem za vsakršno drugačnost barvno, višinsko, jezikovno, versko, spolno....

 

matr bi bil dolgcajt, če bi bli vsi enaki :xx!:

:vragec:

 

pedri bi rekl:

VSI ENAKI

VSI PEDRI

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

pedri bi rekl:

VSI ENAKI

VSI PEDRI

 

666 zlomkou....tralala

To so tvoje besede.

 

Ne polagaj jih na jezik nekomu drugemu.

 

Se pa strinjam s Kasandro - kakšen enobarven svet bi bil, če bi bili vsi enaki. Jaz imam že samo zato raje mavrico. x:Dx

:vragec:

 

svoji k svojim :xx!:

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut, moraš biti pa res zanimiva oseba, da se ne premakneš niti za milimeter od svojega prepričanja! To cenim, čeprav se ne strinjam s tabo.... Ali morda veš, kdo je zelo rad govoril;"Svoji k svojim!"? (2. svetovna vojna - Evropa - Nemčija........) Očitno si moral imeti kakšno res grozno izkušnjo, da si tako radikalen! Pridi na tortice,...he, he,... :vragec:

 

Sicer pa...."Najbolj sovražijo tisti, ki imajo upravičen strah!" x:)x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa...."Najbolj sovražijo tisti, ki imajo upravičen strah!" x:)x [/color]

:vragec:

 

mash prou

 

sam....a pred zamorci, musliji, pa chefurji de mam tut tak strah

 

666 zlomkou....bi vse izrebl

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

QUOTE (aakhut @ 7. Sep 2004 ob 15:38)

"666 zlomkou....bi vse izrebl "

 

Očitno sovražiš tudi druge....."drugačne"... :xx!: !

 

A poznaš pesem, od Murat & Jose - "Od ljudi, za ljudi!" in njen pomen, ter namen? Če jo, kaj misliš o njej? x?x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

QUOTE (aakhut @ 7. Sep 2004 ob 15:38)

        "666 zlomkou....bi vse izrebl "

 

Očitno sovražiš tudi druge....."drugačne"... :xx!: !

 

A poznaš pesem, od Murat & Jose - "Od ljudi, za ljudi!" in njen pomen, ter namen? Če jo, kaj misliš o njej? x?x

:vragec:

 

kdo hudicha je pa murat....prou nch domache se ne slishi :xx!:

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Murat & Jose, sta slovenska reparja in res se ne sliši slovensko, je pa to ravno namen, navsezadnje sta to umetniški imeni! Pesem si pa prav gotovo že slišal, ker se je precej predvajala..... x:)x

 

 

Bravo Mick! :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Murat & Jose, sta slovenska reparja in res se ne sliši slovensko, je pa to ravno namen, navsezadnje sta to umetniški imeni! Pesem si pa prav gotovo že slišal, ker se je precej predvajala..... x:)x

 

 

Bravo Mick! :palec:

:vragec:

 

nekak ne poslusham rapa....tko de.....

 

666 zlomkou.....tralala

che bi Bog hotel, da smo vsi enaki, nas ne bi lochil po barvah x:Dx

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam....a pred zamorci, musliji, pa chefurji de mam tut tak strah

Pozabil si nas, vegetarijance. x;)x x:Dx

:vragec:

 

vegija se da spreobrnit

nigra pa ne morsh

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda Aakhut, ravno raznolikost in pestrost življenja na Zemlji, odlikuje naš modri planet! x:)x Kakšen dolgčas pa bi bil, če bi bili vsi popolnoma enaki na zunaj, he, he,...? x:)x

 

Saj veš, "vsi drugačni, vsi enakopravni" !

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa naj še kdo reče, da smo Slovenci strpni! Nevem od kod določenim ideja, da sploh povezujejo homoseksualnost s pedofilijo?! Če komu besedi nista povsem jasni, lahko preveri v leksikonu (če ga seveda sploh ima)! Zato ne mislim razlagati razlik med tema dvema besedama, ker vsekakor nimata popolnoma nič skupnega. Nekaj skupnega lahko vidijo samo tisti, ki se jim zdi oboje perverzno, umazano in pokvarjeno! Lepo vas prosim!

Se pravi, da smo heteroseksualci nekaj lepega, naravnega, homoseksualci pa ne?? Pri obojih se lahko najde ljubezen, romantika, prijateljstvo, sovraštvo,........., torej osnovne stvari, ki nas naredijo to kar smo-ljudi! ...

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa naj še kdo reče, da smo Slovenci strpni! Nevem od kod določenim ideja, da sploh povezujejo homoseksualnost s pedofilijo?! Če komu besedi nista povsem jasni, lahko preveri v leksikonu (če ga seveda sploh ima)! Zato ne mislim razlagati razlik med tema dvema besedama, ker vsekakor nimata popolnoma nič skupnega. Nekaj skupnega lahko vidijo samo tisti, ki se jim zdi oboje perverzno, umazano in pokvarjeno! Lepo vas prosim!

Se pravi, da smo heteroseksualci nekaj lepega, naravnega, homoseksualci pa ne?? Pri obojih se lahko najde ljubezen, romantika, prijateljstvo, sovraštvo,........., torej osnovne stvari, ki nas naredijo to kar smo-ljudi! In pa.........kam pa potlej spadajo biseksualci?? x:Dx

:vragec:

 

bo zhe res

samo....pedri so mrtva veja druzhbe

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mrtva veja družbe? (Aakhut) x?x

 

Glede tega pa nimaš prav! Osebno jih poznam kar nekaj, ki zelo veliko doprinesejo k družbi, (napredek, umetnost, ekonomija, razvoj, medicina,......in še bi lahko našteval!), pa tudi v javnem življenju, jih je kar nekaj, ki so več kot uspešni in celo priljubljeni v družbi! Pa ja ne boš trdil, da so ti ustvarjalni ljudje, mrtva veja družbe? Zakaj? Ker nimajo takega zakona, kot heteroseksualci in ne morejo imeti otrok, po naravni poti? Ah, prosim no! Veliko je heteroseksualcev, ki nimajo otrok, pa zato še niso "mrtva veja družbe"!

Sicer pa nebo dolgo, ko bomo tudi pri nas imeli zakon za geje, ki jim bo omogočal posvojiti otroke. Mislim, da bi morala država narediti vse, da poveča nataliteto, ki drastično upada, vse od leta 90! Drugot po svetu, kjer tak zakon že imajo, se je že izkazalo, da so otroci iz takih (istospolnih) zakonov, popolnoma normalni in imajo kasneje sami heteroseksualno družino! x:)x :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...