Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

nestrpnež...

 

sej ni panike, sam imam kolege oz. prijatelje iz vseh skupin, ki si jih naštel, pa jih ne bi v peč metala..

:vragec:

 

bemu baba...pa she na javno si upoash tole povedat :xx!:

 

666 zlomkou....bi po potrebi kurilo tudi ponochi

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne opisuje geografsko poreklo , gensko zasnovo ali kaj podobnega.

:vragec:

 

seveda da

 

CHEFURIJA = BALKAN (vse, kar je juzhneje od ljubljanice /po kozlerjevem zemljevidu dezhele kranjske/)

 

666 zlomkou....tralala....ni nedelje in ne praznikou...iz raufnka se dim vali

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Absolutno podpiram poroke istospolnih partnerjev in mislm da je ze cas, da vsi zadrgnjeni Slovenci odprete oci, kajti ne zivimo vec v kameni dobi.

 

Marsikateri gay je lahko boljsi prijatelj od vseh "normalnih" ljudi, zato ne vem kako se pustimo pescici arogantnezev, da krojijo nasa zivljenja.

podpiram prvi del glede poroke in otrok, itak :palec:

 

kar se tiče pa drugega dela o boljših prijateljih, ki so geji, je pa to odvisno od človeka do človeka in ni vezano na seksualno orientacijo..

 

lep pozdrav vsem x:)x

zato sem pa napisala marsikateri in ne vsi.ne vids razlike v tem? :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsikateri..vsi..ni fore v tem..fora je v tem, da sploh ne bi govorila o tem, kateri je lahko boljši frend, gej ali hetero tip..to preprosto nima veze..tko jest mislm..

 

sploh pa mislim, da isto misliva glede homoseksualnih ljudi, tako, da ni panike x;)x

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako lahko kdo rece, da homoseksualni ljudje ne bi smeli posvojiti otroka? Da otrok rabi mamo in oceta.....je morda kdo pomisli, kaksnega oceta ima otrok samohranilke? pa vseeno konca faks, si najde dobro sluzbo in postane dober in zgleden drzavljan. pomislite no.mar niso samo to vecni izgovori, kako preprecit drugacnim od nam do lastne druzinske srece?

 

Absolutno podpiram poroke istospolnih partnerjev in mislm da je ze cas, da vsi zadrgnjeni Slovenci odprete oci, kajti ne zivimo vec v kameni dobi.

 

Marsikateri gay je lahko boljsi prijatelj od vseh "normalnih" ljudi, zato ne vem kako se pustimo pescici arogantnezev, da krojijo nasa zivljenja.

 

Upam da je veliko ljudi, ki bi strinjalo z mojim komentarjem...... x:)x

 

Caw

Če sem toleranten do drugačnih, še ne pomeni, da bi tako drugačnost uzakonil.

Zakaj je to treba uzakoniti? Zakon je svojevrstna prisila. Kar naj bi bilo dobro za družbo?

Uzakonimo različnost. Ampak kako? Z zakonom o istospolni poroki in možnostjo posvojitve?

V tak projekt se po moje ne gre zaletavati. Kjer pe ja uzakonjeno, so razlogi po moje bolj politične, kot kakše druge narave. Nabiranje gayevskih glasov ...

Naj se imajo še naprej radi, kakorkoli drugače ...

Da ne bo kdo mislil, da nisem proti takim porokam, te stvari name ne naredijo vtisa. Če imajo papir, da živita na istem naslovu, pa kaj. Naj ga imata.

Biti starš se mi pa zdi bolj komplicirana stvar.

Nikakor ne morejo biti vzor in vzrok premišljevanje o tem, da so tudi otroci samohranilk lahko prikrajšani za očeta. Ker je to "lahko" lahko pa ne. Pri istospolcih ne bo "lahko", ampak "tako je" v vsakem primeru.

 

In na koncu - kdo kroji naša življenja? Gayi, kdo pa drug. Poglej na RTV, kjer se rojevajo informacije, kjer režirajo informativne igre itd. Istospolni obvladujejo show biznis, modo in še kaj. In naj bi bili brez vpliva? Pha!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poroka med istospolnimi ni le papir, na katerem piše, da stanujeta na istem naslovu. Ima pomembne socialne in materialne posledice. Npr. zdravstveno zavarovanje drugega, če ta ni zaposlen, dedovanje itd.

 

Tudi glede posvojitve otrok nimam nobenih pomislekov. Preden nekomu dovolijo posvojiti otroka, socialna služba dobro preveri, ali je ta sposoben primerno skrbeti za otroka in ga vzgajati. Ko pa pride otrok po "normalni poti" v družino, nihče predhodno ne preveri, ali je ta družina materialno, socialno in moralno primerna za vzgojo otroka. Zato sem prepričan, da bi istospolna družina dosti bolje skrbela in vzgajala otroka kot pa marsikatera "normalna" družina.

 

Vsi tisti, ki imajo neke hude pomisleke glede istospolnih družin, ali se morda celo zgražajo, dokazujejo predvsem to, da na njihovem dvorišču ni vse pospravljeno. Vsi bi se morali držati načela: "Živi in pusti tudi drugim živeti"!

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poroka med istospolnimi ni le papir, na katerem piše, da stanujeta na istem naslovu. Ima pomembne socialne in materialne posledice. Npr. zdravstveno zavarovanje drugega, če ta ni zaposlen, dedovanje itd.

 

Tudi glede posvojitve otrok nimam nobenih pomislekov. Preden nekomu dovolijo posvojiti otroka, socialna služba dobro preveri, ali je ta sposoben primerno skrbeti za otroka in ga vzgajati. Ko pa pride otrok po "normalni poti" v družino, nihče predhodno ne preveri, ali je ta družina materialno, socialno in moralno primerna za vzgojo otroka. Zato sem prepričan, da bi istospolna družina dosti bolje skrbela in vzgajala otroka kot pa marsikatera "normalna" družina.

 

Vsi tisti, ki imajo neke hude pomisleke glede istospolnih družin, ali se morda celo zgražajo, dokazujejo predvsem to, da na njihovem dvorišču ni vse pospravljeno. Vsi bi se morali držati načela: "Živi in pusti tudi drugim živeti"!

Bolj se ne bi mogla strinjat s tabo kot se!

 

Le tako naprej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi glede posvojitve otrok nimam nobenih pomislekov. Preden nekomu dovolijo posvojiti otroka, socialna služba dobro preveri, ali je ta sposoben primerno skrbeti za otroka in ga vzgajati. Ko pa pride otrok po "normalni poti" v družino, nihče predhodno ne preveri, ali je ta družina materialno, socialno in moralno primerna za vzgojo otroka.QUOTE]

 

Hehe... saj si napisal. MORALNO primerna!!! In kaj je to? Tisto, kar je zate moralno lahko zame ni! Kaj je šele za socialno službo...

 

Zato sem prepričan, da bi istospolna družina dosti bolje skrbela in vzgajala otroka kot pa marsikatera "normalna" družina.

 

Pusti prepričanja... saj veš v kaj je bil Koprenik prepričan!

 

Vsi tisti, ki imajo neke hude pomisleke glede istospolnih družin, ali se morda celo zgražajo, dokazujejo predvsem to, da na njihovem dvorišču ni vse pospravljeno.

 

Ojoj... :palec: x:Dx

 

"Živi in pusti tudi drugim živeti"!

 

Jah... kdo jim pa kaj hoče?

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In na koncu - kdo kroji naša življenja? Gayi, kdo pa drug. Poglej na RTV, kjer se rojevajo informacije, kjer režirajo informativne igre itd. Istospolni obvladujejo show biznis, modo in še kaj. In naj bi bili brez vpliva? Pha!

V kateri drami protagonist shizi: Vsi smo v...! :palec: x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako lahko kdo rece, da homoseksualni ljudje ne bi smeli posvojiti otroka? Da otrok rabi mamo in oceta.....je morda kdo pomisli, kaksnega oceta ima otrok samohranilke? pa vseeno konca faks, si najde dobro sluzbo in postane dober in zgleden drzavljan. pomislite no.mar niso samo to vecni izgovori, kako preprecit drugacnim od nam do lastne druzinske srece?

 

Ej Asha (mimogrede... full luštno izgledaš :palec: x;)x )... aaa, ko postavljamo zakone upoštevamo družbo, kot celoto in ne Micke pa Janeza. Ko bomo lahko upoštevali makro in mikro raven, bomo živeli v superdržavi dobe somraka... :palec: x:Dx ! Ne boš šla v šolo in se dokazovala... bodo tudi kar tvoje gene prebrali :palec: x;)x !

 

Absolutno podpiram poroke istospolnih partnerjev in mislm da je ze cas, da vsi zadrgnjeni Slovenci odprete oci, kajti ne zivimo vec v kameni dobi.

 

Lahko bi napisala relativno in nakazala, da si vsaj za trenutek pokukala na drugo stran zgodbe… x;)x

 

Marsikateri gay je lahko boljsi prijatelj od vseh "normalnih" ljudi, zato ne vem kako se pustimo pescici arogantnezev, da krojijo nasa zivljenja.

 

Koliko je marsikateri? Manjšina, večina, vsi, trije, štirje, pet, sto... koliko již že poznaš? Hmm potem pa že, a ne!? Kar močan argument! :xx!:

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Nimbus pusti ti zdej zakone, drzavo, ostalo navlako in jade jade..........Povedala sem samo svoje mnenje oz. odgovor na zastavljeno vprasnje na zacetku foruma, ki se je glasilo tako:

 

Povejte tudi vi, kaj si mislite o homoseksualnosti, o poroki med istospolnimi partnerji, o njihovih otrocih... Ali je med vasimi prijatelji kdo homoseksualen? Ali imate sami tako izkusnjo? ...

 

Torej vprasanje je bilo vezano izkljucno na moje mnenje in nihce ni spraseval po mikro in makro ravni tega problema, o globalizacije in ne vem kaj vse bi se se dalo vklucit v to debato.

 

To je samo moje misljenje, zato me ni treba napadat na ta nacin, da me 3x citiras in mi skusas dokazat svoj prav.

Ljudje smo si pac razlicni in ene to ocitno moti.....

 

Lep pozdrav

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako lahko kdo rece, da homoseksualni ljudje ne bi smeli posvojiti otroka? Da otrok rabi mamo in oceta.....je morda kdo pomisli, kaksnega oceta ima otrok samohranilke? pa vseeno konca faks, si najde dobro sluzbo in postane dober in zgleden drzavljan. pomislite no.mar niso samo to vecni izgovori, kako preprecit drugacnim od nam do lastne druzinske srece?

 

Absolutno podpiram poroke istospolnih partnerjev in mislm da je ze cas, da vsi zadrgnjeni Slovenci odprete oci, kajti ne zivimo vec v kameni dobi.

 

Marsikateri gay je lahko boljsi prijatelj od vseh "normalnih" ljudi, zato ne vem kako se pustimo pescici arogantnezev, da krojijo nasa zivljenja.

 

Upam da je veliko ljudi, ki bi strinjalo z mojim komentarjem...... x:)x

 

Caw

Nema problema z geji in lezbikami kar se tiče porok. Tudi da se javno pokažejo, me tudi ne moti. Sem pa zadržan glede posvojitev otrok. Tukaj pa ne grem čez. Predvsem se gre zato, da je lahko otrok istospolnih partnerjev, zelo lahka tarča posmehov, norčevanja in izživljanja sovrstnikov. Dokler se ne spremeni to v nekakšno toleranco, do takrat nič od posvojitev otrok istospolnih partnerjev.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Asha...

 

Namen forumov je tudi v tem, da se malce pocitiramo in kritično beremo prispevke so-lunatikov. Takoj, ko pa imaš svoje mnenje, se moraš pač znati spopasti tudi s kritiko... Ni bilo pa mišljeno osebno... :palec: x;)x !

 

To je samo moje misljenje, zato me ni treba napadat na ta nacin, da me 3x citiras in mi skusas dokazat svoj prav.

 

Hitro si se postavila na stran žrtve...!

 

Ljudje smo si pac razlicni in ene to ocitno moti.....

 

Hja, ko se tiče ta različnost otrok, ki se ne znajo sami odločiti in ne vedo kaj je prav in ne... of course Asha! Za odrasle pederaste mi je pa gerade egal :palec: x^x !

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj Hočeš reči s tem, da otroci ne vedo kaj je prav in kaj ne ter da se ne znajo sami odločiti?

Da bi otoci homoseksualnih staršev sami postali homoseksualci, ker bi si mislili, da to je pa normalno?

Hahahaha... zakaj imam občutek, da si mnenja, da otroci vedo kaj je prav in ne in, da se znajo pravilno odločiti??? Hehe... če daš ti na igrišče pet igrač in sto otrok brez učiteljic boš videla gladiatorsko predstavo v živo... :palec: x:Dx x:Dx x:Dx !

Sicer pa, od kod izvirajo besede, vzgoja, izobrazba, morala, etika? Liten to me now... or listen to me later! :palec: x^x

 

Kaj bi ti otroci mislili... pojma nimam. Samo zanima me, kdo ste tisti, ki ga imate? :palec: x:Dx Strpnost zaradi strpnosti same je nestrpna... :palec: x;)x

 

Let's go eat something... i'm starving...! :palec: x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšno vezo ima 5 igrač in 100 otrok brez učiteljic s homoseksualci?

 

Samo s tem, da otroci potrebujejo kvalitetno vzgojo in imajo pri tem celo starča za roll-model!

 

Odkod izvirajo besede, vzgoja, izobrazba, morala, etika???  Nimam pojma; morda bi me ti razsvetlil?  

 

Uff, a si prespala 16. stoletje x?x :palec: x:Dx x;)x

 

zakaj pa potem starši sploh še rojevajo otroke v ta kruti svet?

 

Tudi zaradi zdolgočasenosti... malo je reči in dejanj, ki jih damo svetu čisto brez ega.

 

Res, res dvomim, da tisti, ki ste proti temu, skrbite le za in samo za dobrobit tega otroka.

 

Seveda ne... mene skrbi dobrobit družbe!

 

Ker ga boste vi postrani oz. pomilovalno gledali? Ali ker ga bodo vaši otroci zbadali?

 

To so zanimiva vprašanja...

 

No, vsekakor se ne smemo iti izrojevanja družbe, ki je že tako ali tako izrojena s čim drugim... Vsekakor je potreben temeljit premislek in ne nekakšni referendumi, kjer odločajo tudi Micke in Janezi... Ja, svojoj baki ne bih nikad dao ovo na dugme :palec: x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ne mi rečt, da bi otrok v vrcu posvečal pozornost na to, da bi po malčka prišla vsakič druga ženska, halo? Vrednoste jim vcepljamo starši, mar ne? otroci so nepokvarjena bitja, ki imajo svoj svet, za katerega jim mi pravimo da ni pravi... in kdo pravi, da sem jaz boljša mama, kot ena dečva, ki se vzburi ob pogledu na žensko, jaz se pa včasih razburim na njenega očeta... ma ja, še moje mnenje, ko bo družba zrela, pripravljena, ne bo to nič motilo otrok, ne enih ne drugih, sicer se pa strinjam z Bigmom, vsaka ženska je lahko mama in nihče ne preverja kako ravna z otrokom, recimo dva primera, se je dogajalo, da je mama punčki, ko je oče odšel od doma, v ušesa dajala stenice, si predstavljate, prošnje, jok punčke, enkrat je slučajno prišel oče domov in videl, drug primer pa nisem prepričana, če ni ista mama - tako je trpinčila svojo punčko, da jo je ob tem, ko jo je vrgla ob steno, ubila, zlomila tilnik in zdravnik je odkril polno starih nezaceljenih zlomov... a to pa je primerna mama? OK, nisem bila zraven, spominjam se tega iz otroštva, vendar ne vem, kdo je bolj primeren starš, tisti, ki kljub vsem preprekam v svetu pokaže ljubezen do partnerja ali umsko bolna mama?

No pa me seciraj x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa me seciraj x;)x

Kako si ljubka x!x :palec: x:Dx x;)x x8Dx xsrcx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 da homoseksualni ljudje ne bi smeli posvojiti otroka? Da otrok rabi mamo in oceta.....je morda kdo pomisli, kaksnega oceta ima otrok samohranilke? pa vseeno konca faks, si najde dobro sluzbo in postane dober in zgleden drzavljan. pomislite no.mar niso samo to vecni izgovori, kako preprecit drugacnim od nam do lastne druzinske srece?

 

 

 

Marsikateri gay je lahko boljsi prijatelj od vseh "normalnih" ljudi, zato ne vem kako se pustimo pescici arogantnezev, da krojijo nasa zivljenja.

 

Upam da je veliko ljudi, ki bi strinjalo z mojim komentarjem...... x:)x

 

Caw

Nema problema z geji in lezbikami kar se tiče porok. Tudi da se javno pokažejo, me tudi ne moti. Sem pa zadržan glede posvojitev otrok. Tukaj pa ne grem čez. Predvsem se gre zato, da je lahko otrok istospolnih partnerjev, zelo lahka tarča posmehov, norčevanja in izživljanja sovrstnikov. Dokler se ne spremeni to v nekakšno toleranco, do takrat nič od posvojitev otrok istospolnih partnerjev.

JA SEVEDA VZGAJAJMO NOVE HOMOSEKSUALCE

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest sm tud lezbika; mam rad punce  x:Dx  x:Dx  x:Xx  x;)x

x:Dx x:Dx :palec: :palec: :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...