Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Js pravm, nej se poročijo in nej majo otroke, skratka enake pravice in dolžnosti kot jih imajo hetero zakonci in starši-tudi po črki zakona!

 

 

xokx

Nikar otrok...ce jih naravno ne more imeti...potem mu niso namenjeni... plizzzz :O:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da je na svetu na stotine drugih bolj zaskrbljujočih stvari, ki ogrožajo obstoj človeške družbe in samega planeta, da bi lahko kdo rekel - ne, homoseksualci pa ne bodo imeli otrok, ker potem naša družba nima prihodnosti.[/color]

I've got an idea. Poslušaj... se dobiva jutri na kavi in rešiva svet. Najprej greva nizozemcem povedat, da jih bo itak zalil, ko se bo tista ledena gora zrušila in stopila... slovence pa prepričat, da vzame vsak dva na dom. Greva potem v ameriko, jih prepričava, da je okolje zelo pomemben del našega življenja, podpišejo Kjotski sporazum in se v dobro vseh nas odpoveju kapitalu. S tem rešiva lakote kompletni tretji svet in pustiva nafto naftarejem... ne duha ne sluha o terorizmu. Po verižni reakciji se ljudje spreobrnejo, postanejo dobri in skrbijo zase, svoje bližnje in okolje v katerem živijo. Skratka, vse je pi-pa-po, nobenega problemčka, jeze, pretepanja, d d d. In če boš takrat gledala zemljin vzhod z lune, ne boš videla modro kroglo temveč velik živordeč srček. Takrat te bom prijel za roko, odpeljal na konec sveta, vsedla se bova nad tem globokim prepadom, pogledala Niču globoko v oči in mu zabičala:"What about now, sucker x!x x?x " :palec: x:Dx

 

Nauk zgodbe:"Nekje je pač treba začeti... x:px !

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ja, blame it on God - to je najlaži, bohnedej da bi sami razmišlal!

Don't blame it on Islam... x:Dx Rage against the Machine!!!

 

Ja, iz kje si pa to zdaj povlekla... x?x :eek: Funkcija... pismenost... funkcija... pismenost... funkcija... pismenost... aaa, že vem, funkcionalna pismenost... :palec:

x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa neplodne ženske? A jim boš rekla - ne se matrat, če si neplodna, pač ne boš imela otrok.

Ja, življenje je včasih potrebno jemati takšno kot je... A še nisi šla nikoli z glavo čez zid? x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, hvala... vem, vem xredx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja, mogoče ji boš pa rekel - glej tamle tisto deklico siroto, al pa fantka, poglej njegove žalostne oči... lahko je tvoj... se ti ne zdi x;)x

ja sem šla z glavo skozi zid in velikokrat se je splačalo x;)x

O.K. izplačalo, izplačalo... pa je še okrogla x?x

:palec: x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe... raje poglej za vrati, mogoče je kje kakšna lestev... lahko pa tudi, da ti druga stran ne prinaša nič koristnega... Glavco pa ne, na to pa pazim... je vse kar res imam :palec: x;)x x^x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče se v preteklosti nisem dovolj jasno izrazil -

homoseksualci so, ka so. To ni neka bolezen, pa bi jo bilo treba zdraviti. Takega človeka lahko samo sprejmeš, kakršen je. Je pač drugačen, pa če je človeku to prav ali pa ne.

Poznam nekaj takih x;)x (menda jih pa še več takih mene ... x:Dx) mislim da sem se z vsemi dobro razumel. Ne bi pa pojava postavljal za zgled.

 

Zanima me, zakaj ne bi malo počakali, da vidimo drugod po svetu, kakšni so rezultati najliberalnejših zakonov, predvsem pa se je treba vprašati - so pri nas že ustrezne razmere?

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja, mogoče ji boš pa rekel - glej tamle tisto deklico siroto, al pa fantka, poglej njegove žalostne oči... lahko je tvoj... se ti ne zdi x;)x

ja sem šla z glavo skozi zid in velikokrat se je splačalo x;)x

O.K. izplačalo, izplačalo... pa je še okrogla x?x

:palec: x:Dx

če se kdaj srečava, boš precenil, če je še okrogla x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

homoseksualci so, ka so.

To je beseda... :palec: x:Dx

 

Sej maš dve...menda

Hja, s tisto pa sploh gledam, kam jo rinem... :palec: x:Dx x:Dx Pa, saj mi sam namigne... včasih kar konkretno... x:Dx

 

če se kdaj srečava, boš precenil, če je še okrogla  

Menda ja... :palec: x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa neplodne ženske? A jim boš rekla - ne se matrat, če si neplodna, pač ne boš imela otrok.

Me prav zanima, kdo še živi naravno na tem svetu?

Oho...ne izkrivljat mojih besed... dva tipa ne moreta zaploditi, donositi in roditi otroka... torej ga niti hipoteticno ne moreta imet... :inocent: mende...

Za dve zenski enako velja, ceprav se lahko on zaplodi sama s pomocjo v semenski banki...ampak hipoteticno...skupaj dve zenski ne moreta imeti otrok...

 

Nikjer pa nisem rekla, da ga ne bi imeli starsi (torej moski in zenska) ce gre za bolezen ali enostavno, nekaksno nezmoznost zanositve...

Ta otrok ne bo pri nicemer prikrajsan (kar se tice okolice), medtem, ko lahko otrok geyevskega para pozira marsikatere zaljitve...mislim, da se ti ne bi rada znasla v polozaju otroka, ki ga vzgajata dva homosexualca...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

T-shirt... končno tudi ženska...

xsuperx xsuperx xsuperx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, sej ne pravim, da je sedaj to ful izvedljivo, pa otroci bi od veselja skakali v luft... ampak evo primer.... zanosim, tip gre stran, noseča spoznam dečvo, katero vzamem za cimro, med nama se razvije ljubezen, rodim, cimra ostaja... mi bodo otroka vzeli?????

hehe realnost, živim na koruzi že 11 let s tipom, imam 11 let staro hči in ljubimca x:Dx no to se hecam....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja... si Prijatelje gledela...prevec... :inocent:

 

x;)x :vragec: x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne spljoh ne, ampak mam bujno domišljijo... pa baje spominjam ne po videzu na tisto najbolj odštekano iz te nadaljevanke... sem nekaj delov gledala, pa nisem vedela, a naj to izjavo vzamem kot kompl. al naj se zamislim x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikakor...enaka situacija je pac bila... x;)x

OK no... hipoteticno je mozno...nikakor pa nisem pristas tega...v geyevski zvezi nej ostaneta dva... ne pa trije...stirje... :xx!:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta otrok ne bo pri nicemer prikrajsan (kar se tice okolice), medtem, ko lahko otrok geyevskega para pozira marsikatere zaljitve...

In kje otroci poberejo to...da nekaj ni normalno x?x ...pri starših seveda.. :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm...celotna druzba NI pripravljena sprejeti tega... mogoce tudi otrok ne bi bil najbolj zadovoljen... ze v soli je za marsikaj potreben podpis matere in oceta... pa razne proslave in to...zavedanje otrok je vecje, kot si mi upamo mislit...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In družbo prihodnosti vzgajamo MI, starši sedanje generacije...

 

ja, seveda, otrok se že kot dojenček zaveda, kako in kaj...in na proslave hodijo oče in mama skupaj... xrolleyesx ...bi rada vedela, koliko očetov je prihajalo na sinovi bivši šoli na proslavo ob materinskem dnevu?..veliko, presenetljivo veliko...

 

Mislijo in obnašajo se tako, kot dobijo vzorce od doma...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo sem vprašala malo - moja hči pravi, da je ne bi motilo, da človek je človek.... aja vzgajam jo jaz x;)x

ma itak je utopično misliti, da se bo družba spremenila čez noč... sej tud živijo še ne skupaj, vsaj ne tko, na očeh vsem... najprej se bo družba morala navaditi na to, ampak, moje mnenje je takšno, kakršno pač je....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra... jaz ne bi delala poizkusov pri tem, kaj otrok cuti ob geyevskih starsih...ne me narobe razumet... nic, res nic nimam proti geyem, hvala bogu, da smo ze tako dalec, da bo homosexualnost sprejeta za normalno stanje cloveka in ne za bolezensko hibo...

Takoj sem za to, da se zakonsko uredi skupno premozenje...in to... ampak samo to...

Kar se tice pa otrok...kako naj bi jih imela, ce jih fizicno ne moreta imeti... :inocent: ker sta biolosko grajena enako...bogov se pa ne moremo it v tej meri, da otroku ze v osnovi odvzamemo osebo MAMA...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...