Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Oj, dovolj je s fotkami.

Sem opazila, da kjer se zacnejo brezvezne fotke postat, zvodeni tema in debate (tudi v temi jekleni konjicki, cim ste navalili s fotkami), in obratno - ko nimate kej pisat, pa fliknete gor eno fotko. xrolleyesx xrolleyesx

 

Me je presenetilo v bistvu, da nas je tako malo komentiralo Nosorogove izjave; mene so recimo ful presenetile, ko sem jih videla....

Uboga ani Cirila ali kaj je ze, ce bi ona kaj taksnega napisala, kot tule Nosko. x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede homuseksualnosti in otrok.

 

sprašujem se zakaj prihaja do homuseksualnosti...se s tem rodiš, ali je za to krivo okolje..al zato ker je to cool in menda današnja moda :eek:

 

ko se otrok razvija in uči se uči od staršev...a ne. rabi tako "moško energijo, kot tudi nežnost, toploto, zavetje, kar pa mu mati daje že ko je v "trebuščku".. z njo se ustvarja vez že pred rojstvom...če izhajam iz tega stališča...moški te energije otroku ne more dati, pa če je še tako materinski.

Spet pa se mi poraja s tem vprašanje, ko heteroseksualni par posvoji otroka!?

 

Če pa vpliva na otroka okolje...smo pa spet tam otrok, ki ima mamo in očka , ki sta istega spola...ne vem no, kako to vpliva nanj.

 

Na splošno...zmeda je popolna.

 

Glede homuseksualnosti na splošno...moje stališče Živi in pusti živeti. Sicer pa zakaj bi nekomu preprečeval Srečo in Ljubezen...in jih obsojal... Naj se imajo radi, a ne!

 

Vojn , nestrpnosti, sovraštva je že itak preveč!

 

Moje mnenje.

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me je presenetilo v bistvu, da nas je tako malo komentiralo Nosorogove izjave; mene so recimo ful presenetile, ko sem jih videla....

Tle ni kj komplicirat. Če nečesa ne maraš, pač to poveš. Če so to pedri, so pač pedri. Ne maram recimo niti toplih kumar, pa zarad tega noben problema ne dela (lalala). Torej ga ni treba niti pri pedrih.

 

Aja - niti npr. kečapa kj dost ne obrajtam x:o)x x:o)x x:o)x

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Norosog, to cist stekam in se mi zdi cist kul, da poves in reces bobu bob. Kot mislis. :palec:

pac pa - ce necesa ne maras, ok, ce mara nekdo tople kumare, gres k njemu in mu reces, kaj se sprenevedas, torej ti bolje ves od njega, kaj se pa njemu zdi in tko?

... in da so nekateri zato svetovljanski kao...

ker to si pa mi mislimo (da geji cist kul)... a ves, ti pa jasno lohk maras kogar ces, al pa ne maras... :palec:

Ampak ti si bil slisati tule, da zelo ne maras, pa me je to pravzaprav presenetilo...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Norosog, to cist stekam in se mi zdi cist kul, da poves in reces bobu bob. Kot mislis.  :palec:

pac pa - ce necesa ne maras, ok, ce mara nekdo tople kumare, gres k njemu in mu reces, kaj se sprenevedas, torej ti bolje ves od njega, kaj se pa njemu zdi in tko?

... in da so nekateri zato svetovljanski kao...

ker to si pa mi mislimo (da geji cist kul)... a ves, ti pa jasno lohk maras kogar ces, al pa ne maras...  :palec:

Ampak ti si bil slisati tule, da zelo ne maras, pa me je to pravzaprav presenetilo...

Res sicer je, da zelo ne maram, mal sem pa še potenciral, saj sem v prvi vrsti želel sprožiti vprašanje, ali pod kapo homoseksualnosti gledamo enako na pedre in na lezbijke. Po mojem skoraj večina ne. Pa vendarle to redkokdo pove.

Po drugi strani pa sem tudi prepričan, da se marsikdo dela v izjavah na to temo bolj svetovljanskega, kot v jedru je.

 

Nekaj podobnega je bilo v temi o đamiji.

- Vas đamija moti?

- Seveda ne, kar naj jo imajo.

- Pa bi pristali, da se nahaja v vaši soseščini?

 

E, to je pa že druga pesem. Sj brez veze, da govorim. Sj vem d štekaš.

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: seveda, stekam, to je pa tud res... x:)x

 

jaz tud vcasih se dodatno in namenoma mal spotenciram... da izostrim sliko v bistvu, zarad kontrasta, da se bolje vidi, no, ce je tak primer, ce ni vsa koncentracija ze na tej strani... x:Dx

 

Uh, sam sicer smo pa ze govorili (jasno da niste sli brat 25 strani teme) a so nekateri rekli, da bejbe so pa sexy in to se nam zdi nekako kar razumljivo pravzaprav, taka percepcija...

Pri bejbah si predstavljas neznost in erotiko, pri tipih pa na**** v tazadno, a v bistvu so pa tam prav tako vse te nianse, neznost, vse... in po drugi strani je tudi med hetero vsega boga... x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi na to pomislis, jasno (kaj pa, ce bi/bo tvoj otrok, bliznji?)...

... ma ne, ga imam kar rada, to bo kar prevagalo, njegova ljubezen je njegova stvar, ce bo shtale delal (kaj jaz vem, komu skodo ipd.), shit, ce pa bo ljubil samo 'nepravo' osebo, bo pa revez samo on sam nesrecen, kar se mene tice, bom naredila vse, da bo srecen v tem, kar si bo pac izbral.

Upam. Kar se ni, je lohk govort.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem jaz o temle kako bi odreagirala pisala nekaj postov nazaj... aja pa nimam sina, ...

potem bi bila nežna ereotika, sam problemi za skupno življenje pa pojavljanje v družbi, javno razkazovanje čustev so pa tudi pri dveh deklicah, ki e imajo rade, kajne.... pa ne glede na to, al uporabljajo vibrator spredaj al zadaj....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm hotu tole v luft pustit, pa sem se premislil.

 

Tisti, ki se vam zdijo pedri čist ql - kako pa bi reagirali, če bi bil peder npr. vaš sin? Bi blo ql?

 

lalala

Po pravici povem..ne vem.

 

V začetku ja..najbrž velik šok..ja bila bi šokirana. Moje mišlenje...

 

Vendar je Tvoj otrok.. imaš ga rad...in ga poskušaš sprejet takšenega kot je, kljub temu da si se zamislil drugače a ne...privoščiš mu vse najboljše.

 

 

Samo problem bo kako ga bojo sprejeli drugi ..a ne!

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem prepričana, da nisem komentirala Nosoroga...verjetno preveč :eek: ...da lahko tako odprt človek za energije...in z vsem tem znanjem..tako razmišlja...ampak to je pač njegovo mnenje...moje je sam...kaj sploh hočem, če še ljudje kot nosko tako razmišljajo.. xrolleyesx

 

Vsak ima svojo pot...in če tako hoče..tudi prav...ziher se bo v naslednjem lajfu pojavil kot gay... x;)x

Bom šla nazaj poiskat v to temo en moj komentar...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem prepričana, da nisem komentirala Nosoroga...verjetno preveč  :eek: ...da lahko tako odprt človek za energije...in z vsem tem znanjem..tako razmišlja...ampak to je pač njegovo mnenje...moje je sam...kaj sploh hočem, če še ljudje kot nosko tako razmišljajo.. xrolleyesx

 

Vsak ima svojo pot...in če tako hoče..tudi prav...ziher se bo v naslednjem lajfu pojavil kot gay... x;)x

Bom šla nazaj poiskat v to temo en moj komentar...

 

Astra

Viš, fino, da si omenila energije.

Namreč - da gre za nekaj, kar ne sprejemam, zaznam že na energijski ravni; ne gre torej zgolj za to, da jih ne maram, ker vem, da so pedri.

Nazadnje mi je eden tak ponujal oddajo na TV. Ko sva se menila, nisem vedel, da je toplovodar in običajno predloge za različne TV oddaje sprejmem. Tokrat sem edinič odklonil. Nekaj mi ni pasalo, ni šlo, pred tipom sem se spontano zapiral ... No in pol zelo kmalu po tem izvem, da ima rad fante. x:o)x x:o)x

 

Sicer poa ne vem, zakva kompliciraš. Saj nisem član kakšne bande, katere primarna dejavnost in razonoda bi bla ubijanje pedrov. Pač - ne maram jih, odklanjam jih, ne sedejo mi ...

Tako kot tople kumare in kečap ...

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nosko...edino s čimer se steboj strinjam je...da tut jaz ne maram kečapa... x;)x

 

Štekam te..pa če verjameš al ne...samo mene bolijo vsa nesprejemanja...ne sam pedrov...sem pač doživela takšno stvar v lajfu...da me je prisililo...da sem na to pozorna...raznorazne drugačnosti...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, sam sicer smo pa ze govorili (jasno da niste sli brat 25 strani teme) a so nekateri rekli, da bejbe so pa sexy in to se nam zdi nekako kar razumljivo pravzaprav, taka percepcija...

Pri bejbah si predstavljas neznost in erotiko, pri tipih pa na**** v tazadno, a v bistvu so pa tam prav tako vse te nianse, neznost, vse... in po drugi strani je tudi med hetero vsega boga...  x:o)x

:palec:

 

erotika je vedno kul, če je ta prava. nekje sem pisala nekaj o dreku in erotiki, kjer nisem bila prav nič proti... ampak tega ne vključujem v "ta pravo".

 

tipi so tudi lepi, če se imajo radi.

saj je ljubezen. ni nič pokvarjenega v tem...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Tisti, ki se vam zdijo pedri čist ql - kako pa bi reagirali, če bi bil peder npr. vaš sin? Bi blo ql?

KUL x!x

 

edino kar me skrbi so predsodki, saj bi mu bilo zaradi njih težje :xx!:

Na te stvari gledam nekoliko drugače. Ne gre za to, da mi ne sedejo le pedri. Zdajle se bom morda komu zdel celo asocialen, ampak ne sedejo mi npr. niti ljudje, ki so ironični, raperji in še kdo. Tudi z njimi nočem imeti načeloma nič, a ne morem biti ravnodušen, saj so del iste žive celote, kot jaz. Kaj hujšega zame, kot ko je bil moj smrkavec raper.

 

Na te stvari gledam kot na sile odpora proti razvijanju sveta v pravo smer.

Drži kot pribito ... za marsikoga pa zanesljivo smešno ...

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...